Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

xxaa

w tej firmie mozesz sie tylko cofnac w rozwoju i stac niepelenosprytnym !! cokolwiek zrobisz to kabluja usiadziesz na minute to powiedza ze caly dzien sciemniasz a jak zrobisz wszystko to nikt tego nie widzi zal do potegi n

Pazura

Bardzo dobra firm . Zarobki bardzo dobre.Jestem z wrześni i dojezdzam autobusem .I nie narzekam .Pracuje na magazynie.Do góry.Razem z żona dojezdrzamy.Praktycznie wogóle sie nie narobie.żona też.

killer

stomil to ogolnie jedno wielkie [usunięte przez moderatora] ^^ takim wyplatami mozecie sobie [usunięte przez moderatora] podetrzec...[usunięte przez moderatora]

sto mil do

[usunięte przez moderatora] zła atmosfera, brak możliwości rozwoju, zamęt, dziwne, decyzje, typowa zaściankowa firma, brak ładu i składu, kierownicy przerost formy nad treścią, muszą się gimnastykować przed zarządem i udawać że panują nad sytuacją, dlatego kłamią i są fałszywi. Całościowo w skali od 1 do 10 firma zasługuje co najwyżej na 3.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

do 3000zl netto

a zarobki dla inżynierow jak wygladaja?

ona

Warto zanieść tam podanie?? jaka jest atomosfera? Przyjmują kobietki??

była pracownica

no to teraz zaszalejecie,nie ma jak to wysoka podwyżka (NORMY),bo kasy jak zwykle mało....

obserwator

PO podwyżkach i stomilowcy zamilkli. No i dobrze. Tak to powinno być w szanującej się firmie.

anna dymna

jak tam stomilowcy?-już jest lepiej?

k.u.r.w.a nie firma. RobiÅ�em tam 3 miesiÄ�ce, zrezygnowaÅ�em. Firma stomil robi dosÅ�ownie wszytko zeby wiara odchodziÅ�a. Tak jak mówiÅ�em [usunięte przez admina]. nie firma. Zdecydowanie odradzam, straciÅ�em 3 miesiÄ�ce zycia. .

tiaa

Stomil - Poznań pozdrawia, jakbyśmy o sobie czytali ;)

postronny

ludzie gdzie Wy pracujecie i na kogo pracujecie!!!! ocknijcie się!!!!

hasz

ZLOZYLEM PAPIERY DO STOMIL NEKLA, DOSTALEM TERMIN NA ROZMOWE KWALIFIKACYJNA, ALE PO PRZECZYTANIU TYCH WYPOWIEDZI CHYBA SOBIE PODARUJE BO WIDZE ZE NIE WARTO PRZYJMOWAC SIE DO TEJ FIRMY. OBECNIE PRACUJE W MIKROMIE WE WRZESNI I TAM ROWNIEZ JEST "KIBEL" :/

ta firma jest toksyczna i wszyscy na górze-począwszy od śmiesznych brygadzistów-terrorystów(desma)skończywszy na górze-darmozjady...kasę biorą,ludzi gnają-ale do czego jak pracy nie ma-[usunięte przez moderatora] .i jeszcze premie dostają za włażenie w [usunięte przez moderatora] .nawet bez wazeliny

Co do tej firmy a raczej syfu to brak słów i to co czytam wcale mnie nie dziwi.Pracowałem kiedyś w Stomilu jak jeszcze wszystko było w Środzie.Czasy kiedy Łoda był kierownikiem i to co się działo to wołało o pomstę do nieba.Widzę że teraz jest jeszcze gorzej.Już wtedy wściekałem się i nie raz stawałem w obronie swojej i innych za co cierpiałem nie raz ale nie to jest ważne.Kierownictwo i cały zarząd to jedna wielka ściema i powinno się im prosto(usunięte przez administratora)powiedzieć co i jak się myśli.Chowanie głowy w piasek nic nie da i jeśli nie będzie zgrania i większości ludzi do buntu to będzie się tak dziać jak się dzieje.W czasach kiedy pracowałem na DEŚMIE gdzie zawsze był jeden wielki burdel ale jakoś się dało coś wywalczyć.Jeśli chodzi o wypłaty to chciałbym żeby jeden z drugim kierownicy zamienili się miejscami na powiedzmy miesiąc to wtedy wiedzieli by jak się żyje za marne grosze.Szkoda gadać więcej o tym (usunięte przez administratora) którzy udają że są władzą bo ręce opadają.Zwolniłem się w 2003 roku i już tam moja noga nie stanie bo nie ma po co.Walczcie ludzi i w jedności siła.Powodzenia i nie dajcie się cepom Z pozdrowieniami Bodziu (co poniektórzy wiedzą kim jestem )

Pytanie zasadnicze: Czy w biurowcu są jakie kol wiek wolne etaty?? Moim zdaniem NIE. Chyba, że ta twoja znajoma to jest od dyrektora. Atmosfera w biurowcu - każdy się teraz boi o swój stołek, bo jak wiadomo duży spadek produkcji. Więc w sytuacji kryzysowej będzie walczyć w desperacji o swoją(usunięte przez administratora) Coś na ten temat wiem!! Pozdrawiam

a po drugie po co w tym zakładzie są zwiazki zawodowe informuja tylko o zwolnieniach i nic wiecej nic nie robia tylko podpisuja co im zarzad da i oni maja nas bronić kto jest w zwiazkach radze sie szybko wypisac bo te pare groszy co nam odciagaja to lepiej przekazać na inne rzeczy typu ; piwko czy czekoladka hehe

stomil to jedna wielka ściema znależli sobie głupkow do roboty za pół darmo ale skoro ludzie na to pozwalaja /wszyscy tak tu piszecie a ciekawe czy robicie coś wogle żeby sobie polepszyć !!!

Witam, piszecie o atmosferze panującej na dziale produkcji, a jak jest w biurowcu, bo moja znajoma chciała złożyć tam papiery. Wie ktoś może na ten temat???????Też jest tak źle??

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil