Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)

Opinie o Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)

Rubel

Jeśli są tu sami koledzy to.wiadomo jak to wygląda .... z resztą sami widzimy

Hihi

Pewnie nikt z kolesiów albo znajomych nie chce tu pracować i stad ogłoszenie Standard dla tej firmy a morale na glebie....

mala

bus jest standardem w wiekszosci firm - zadza laska ze bus jezdzi . NIe nazwalabym tego czyms extra mocnym , zobacz kolego jak wyglada atmosfera , jak wyglada social i jak wygladaja zarobki a pozniej sam sobie odpowiedz na pytanie czy warto tu pracowac czy nie i tyle.

mala

Milioner

Wszystko zalezy od stanowiska , ale z tego co wiem to nawet na wyższych stanowiskach płaci się tu mało ... , ja zarabiam mega mało ale już niedługo bo przecież nie będę się prosił o "zasilek" bo takię pieniądze dostane dosłownie wszędzie o ile nie wyższe . No i do tego atmosfera ... katastrofa .

kuma

kazdy wie jak jest , nie ma mozliwosci sie rozwinac bez ludzi a jesli ludziom sie placi malo , bez socialow itp... to o jakim rozwoju mowimy ?

Wielka sprawa

Jasne , usłyszymy ze tam nikt nie chce pracować za jałmużnę ...

Krok

Tak jak wszystkie - niskie

Ale o jakich okolicach mówisz ? Z jednej strony masz wałbrzych kasa dużo większa a z drugie swidnica i Wrocław tez dużo lepiej płacą i więcej pracy jest do wyboru. Ja tu popracuje jeszcze trochę i zmiatam do wroclawia . Większa kasa i nie ma takiego cwaniactwa jak tu.

Rada

Tzn w czym daje rade ? W zarobkach ? Hahahahaha

szperacz

na rynku slaby hanlowiec dostaje 5000-6000 brutto na dzien dobry , wiem bo jestem w trakcie poszukiwan takiego stanowiska

chetny

za ile ?

oopss

wszystko zdobywa sie poprzez praktyke , studia to tylko papier a to co masz w glowie jest wazne i jak to potrrafisz wykorzystac , osobicie nie polecam firmy ale zawsze mozna sie przekonac jak tu jest wiec nikogo nie bede zniechecal a tym bardziej przekonywal zeby tu przyszedl.

markopolo

studia studiami ale trzeba miec doswidczenie - tutaj wszystkim tego brakuje a efekty sa jakie sa pozniej bo przyjmuja po znajomosciach ludzi , wszyscy dyrektorzy sa po plecach - sproboj z ktoryms pogadac o czyms konkretnym , zaproponuj jakiekolwiek zmiany to Cie zleje bo nie ma pojecia o czym mowisz... tak to juz tu jest. Nikt tu nie che pracowac bo albo glodowe stawki a i nawet nie ma z kim pogadac zeby cokolwiek uspranic. Ale zawsze mozesz sie przekonac ... i sprobowac sie tam zatrudnic.

Konik

Tutaj jest wiele ogłoszeń ale pieniądze jakie proponują są bardzo niskie a zakres obowiązków bardzo duzy. Wiec albo jestem wariatem i chcesz pracować za marne grosze i być ponieweranym przez wielkich dyrektorów którzy niewiele wiedzą o ile cokolwiek wiedzą na temat zarządzania albo nie czytałeś jeszcze opinii o tej firmie które w 99% są prawda . Ja niedługo będę stąd wiał wiec pozdrawiam wszystkich wytrwałych i naprawdę jak się męczyć to trzeba wiedzieć za co ale napewno nie za darmo .

marzena

ypp, r, gfff, ala - nie trzeba byc extra bystrym aby sie zorientować, że jesteś jedna i ta sama osobą z Capricornu.

Abc

Ciebie chyba zrekrutowali na specjalistę ds.pozyskiwania nowych pracowników. Odrazu widać że jesteś z biura... Ludzie, nie marnujcie czasu, omijajcie Capricorn szerokim łukiem.

Ostrzeżenie publiczne

A czemu ludzie masowo z tamtąd uciekają?? Może widzą że jest coś nie tak w firmie tylko nie zdają sobie sporawy z tego co jest nie tak? W artykułach można wyczytać że w firmach gdzie sa szefowie psychopaci jest spora rotacja. A u was jest spora rotacja w firmie? Niektórzy twierdzą, że w firmie zaczęło się pogarszać jak przyszedł prezes. A może ktoś razem z prezesem przyszedł do firmy? Kto przyszedł do firmy w podobnym czasie jak prezes? Może prezes z właścicielem jako buddyści naściągali jakiś spokojnych, opanowanych, sprawiających miłych i sympatycznych panów gdyż takie cechy im się podobały. A przypadkiem trafił im się psychopata a może nawet kilku (u psychopatów występuje zaburzenie funkcjonowania obszaru mózgu odpowiedzialnego za strach). Zwykli pracownicy ciągle się rotują w firmie, a dyrekcja jest w stałym niezmiennym składzie. Czyli problemy występowały tam od dawna, tylko może nie każdy je dostrzegał. Kiedyś były na forum wpisy (znikły te wpisy) ludzi pracujących tam przed laty i wynikało z nich że i w 2006 mieli ciągłą rotację. Do tej pory to samo jest. Może tam na górze są jacyś psychopaci zatem??

o

pracowałem tam na magazynie wg zanim zgodzisz się niech ci pokażą jak to wygląda zmienisz zdanie,bajzer to mało powiedziane

nikt

magazyn wg bajzer to mało powiedziane idż w regały i coś znajdz graniczy z cudem

nic

a co z magazynem slyszalem ze bajzer

znikający wpis

bredzisz trzy po trzy. taa dobór tworzyw sztucznych, szczególnie jeśli jakiś dyrektorek produkcji manipulatorek powie "proszę do mnie wysłać maila z informacją że do tego wyrobu stosujemy to tworzywo" co się przecież nigdy w tej firmie nie zdarza. Jakby się zdarzało to po kiego ch... mu pisać maila z jego decyzją?? Przecież toż to niemożliwe żeby chciał kogoś zmanipulować i przypisać mu swe decyzje?? Jak każdy kto wie u niego nie można zaobserwować patologicznej skłonności do kłamstw.... Albo jak by była sytuacja która tez nigdy się nie zdarza że zakładany termin na realizacje projektu jest z góry nierealny i nie jest możliwym zapoznanie się z wymaganiami dla wyrobu albo jak nie ma norm dla wyrobu w fimie... Albo co też nie zdarza się żeby szefowa jakości po stwierdzeniu że coś należałoby zrobić w określony sposób bo norma tak określa, stwierdziła że "przecież pracujesz tak długo w tej firmie, że wiesz że tutaj nie robi się tak jak być powinno wg normy". Co to ma być? Jak każdy dobrze wie takich sytuacji w tej wspaniałej firmie nigdy nie było, a jeśli by były to śmiało można by stwierdzić, że rzeczywistość tej firmy to jedna wielka najzwyczajniejsza w świecie patologia, zwykle dno, krowie łajno, jeden wielki plebs. Ciekawe jak szybko ten wpis zniknie?? A niech se znika, to wyjdzie coś może coś ciekawego na jaw. Ciekawe czy jakiś różowaty manipulatorkowaty gejkowaty oszust pełni obowiązki dyżurnego cenzora na forum tej wspaniałej firmy? Może chciałby żeby ujawnić pełną prawdę o nim i o firmie?? Ale co tam ujawniać przecież jak każdy dobrze wie tam cała dyrekcja sami najuczciwsi z najuczciwszych....

Zostaw merytoryczną opinię o Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) - Świebodzice

• Jak się pracuje w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Kandydaci do pracy w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)