Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)

Opinie o Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)

Ola

Juz ktoś pisał o tym , idź i sprawdź ... dla jednych szkoda czasu a dla drugich jest ok .. ja potrzebujesz na chleb i masło i "adidasy" z biedronki to będziesz zadowolony .

kolka

nie jest weryfikowany , idz do staniesz i tak malo kasy ale przezimowac mozna zawsze

mimi

Wyglądasz mi na pracownika tej firmy ;) hehe

Fjolek

I ja je zdecydowanie posiadam. Ale dobrze wiem ze kwalifikacje wplywaja glownie na premie a nie na podstawe. Firmy z reguly maja polityke odnosnie podstawy a premia to juz indywidualne osiagniecia. Zatem pytam jaka firma ma polityke odnosnie podstawy???

Fiolek

Ok. Zgodze sie z tym. Ale w przypadku handlowca w terenie to raczej oczywiste ze narzedzia i samochod jest czyms wymagalnym i logicznym-nie postrzegalbym tego raczej jako bonus a raczej jako cos normalnego. Co do podstawy, wiadomo co firma daje (mam na mysli ze wzgledu na planowanie kredytu hipotecznego)?

Fiolek

Oto jest pytanie

Fjolek

Tzn ze pracujesz? pracowales w Capricorn na tym stanowisku? Moze w takim razie wiecej konkretow?

Fjołek

Zgadzam się z twierdzeniem, ze praca handlowca nie dla każdego.... Sporo tych rekrutacji prowadzą...hmmm

Hdhjdnd

Idz i proboj ... hahaah-)

Fjołek

Prawda. Ale biorąc pod uwagę np. zdobywanie Klientów zagranicznych (anglojęzycznych) na jakie zarobki można liczyć? Ja wychodzę z założenia że powinny być całkiem dobre (co najmniej 2800 netto) gdyż zdobywa się klienta płacącego w walucie obcej ;)

Oko

Co to znaczy lepszy prestiż ? Jak znasz więcej języków to na 100 % znajdziesz lepsza prace ... I napewno lepiej płatna niż tu ...

Fjołek

Hmmm.... jak zawsze opinie na jedną i na druga stronę. Sam nie wiem. W ostatnim czasie przerobiłem kilka rekrutacji i... i zawsze spora część z forum pokrywa się z rzeczywistością. Ale jakoś nie mam dobrych przeczuć, zwłaszcza że mam dość wysokie wymogi finansowe ;)

Koleś

A to dziwne bo ja tu pracuje już stosunkowo długo i nic dobrego nie słyszałem o tej firmie poza jej murami , widocznie same dobre rzeczy piszą tu osoby które same chcą żeby tak to wyglądało. .. I nic więcej ... zastanówcie się ludziska nad pracą tutaj ... kolesie i kolesie kolesiów ...

Pokayoka

Nie są ... oni nawet nie wiedzą kogo szukają

owo

rekrutaja jest caly czas - nikt sie im nie podoba dlaczego ? bo nikt nie chce pracowac za psie pieniadze a Ci ktorzy maja leb na karku daja sobie spokoj na dzien dobry

zaza

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Jak ktoś ma nóż na gardle to i w śmietniku będzie grzebał.

Kruk

Idz spokojnie bez przygotowania - nawet nie wiedzą o co pytać taka postawa szefostwa- pełen profesjonalizm hahahahahah a tak poważnie to daj sobie spokój - szkoda czasu

Uciekinier

Hahahah umowa o pracę - kolejna laska . Fajnie ze rynek robi się coraz lepszy dla pracowników i nie trzeba brać byle czego . Ja uciekłem stamtąd i jestem bardzo zadowolony .

Kabel

Nie dziękuję , słyszałem jak tam wygląda praca i poszukam gdzieś coś innego ... nawet za mniejsze pieniądze chociaż nie wiem czy to możliwe -)

Kruk

Tam nawet jak nie mają to mają to cały czas ktos zwiewa -)

Kabel

Ja bym się kłóci czy to dobrze jak mamy kolesiostwo w pracy ale oczywiście jeśli właściciel na to pozwala to spoko ,pozdrawiam kablarzy i tych którzy uczciwie udają ze coś robią-)

misiewicze.pl

Tylko ci się wydaje i nie masz racji. Zatrudnianie kolesiów po znajomościach to najzwyklejsze patologiczne zjawisko. Nie warto iść do tej firmy i rypać na jakąś zgraję niekompetentnych i do tego pustych "misiewiczów" pozatrudnianych po znajomościach. Jak to ktoś napisał kolesie i kolesie kolesiów.... Proponuję żeby m.ł-ch. w ogłoszeniach na stanowiska administracyjne (na te z administracyjnych co nie wymagają jakichkolwiek umiejętności) w wymaganiach od razu pisała, że "doświadczenie w randstadzie na stanowisku rekruterki - wymóg absolutnie konieczny". W końcu pracowała wcześniej w randstadzie jako rekruterka i po tym jak przyszła nazatrudniała trochę byłych rekruterek (np.: marta b., roksa k.) z tego samego oddziału randstadu co ona tam pracowała. Zresztą "misiewiczówny" to tylko wierzchołek góry lodowej w tej firmie... Szkoda czasu na to żeby pracować na tych "miesiewiczów". niech sami na siebie rypią a nie szukają jeleni co na nich będą rypać. Z patologią nie ma co się zadawać, omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) - Świebodzice

• Jak się pracuje w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Kandydaci do pracy w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)