Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)

Opinie o Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)

Małgorzata

A nie możesz powiedzieć zarządowi o tym co się dzieje? Mają się domyślac że coś jest nie tak?

Mama

Możu łatwieju powiedzieć w oku, co kogu boli? A nie jak szczura na forum z imienia wypowiadaju opinia. To forum nie jest inkognito możnaju sprawdzić, wiec jeśli są to pomuwienia możnaju mieć kłopotu.

@Małgorzata

Brak mu ja...j. A do Finlandii użyje translatora Google. Za robota a nie wypisujesz głupoty o 7.00. Telefony pozabierać i sprawdzić kto to jest i jego dyscyplinarnie zwolnić za sianie farmazonu.

Uczestnik Cyrku

Podanie imienia nie stanowi naruszenia prawa. Osób o takich imieniach może być krocie. Co do reszty tekstu, taka jest moja opinia - nie każdy musi się z nią zgadzać. Fajnie byłoby gdyż otworzyła oczy zainteresowanym, żeby każdemu lepiej i bez stresu się pracowało.

@Uczestnik Cyrku

Ty masz stres na wtryskowni? To pomyliłaś zakład albo nie byłaś w innym. Jak jesteś taka The BEST to czemu nie startujesz na kierownicze stanowisko? Pokażesz jak się pracuje i wykażesz się jako technolog albo zarządzać skoro twierdzisz że jesteś zestresowana nie robieniem niczego to zmień firmę może. Czy nie? Bzdura totalna . Życzę samych sukcesów .

@Ricardo

Święta prawda. Zgadzam się z tobą. Czemu nie próbuje na kierownika? Żale wylewa na forum bo nie jest liderem? Faurencja szuka lidera. Jak masz kompetencjie i język angielski na poziomie B1 przynajmniej to spróbuj tam. Firma spoko

Uczestnik cyrku
@Wer

Firma spoko, atmosfera nie Co można wywnioskować z tego ataku na moja osobę teraz, jedynie po wstawieniu opinii do której każdy ma osobiste prawo. Na szczęsne zmyłem się z tego miejsca a wam wszystkim życzę miłego dnia, więcej luzu i człowieczeństwa.

@Uczestnik Cyrku

W firmie jest jeden kierownik wtryskowni i jedna Pani kierownik o tym imieniu więc jakie wiele. Mało wiesz w gów...o widziałeś. Nie pisz bzdur i spróbuj swoich sił i pokaż co potrafisz a nie wymieniasz z imienia. Wiesz co to pomówienia czy nie? Zlecę prześwietlenie ID dla twojego spokoju. Czekaj na wezwanie.

Emm
@Ricardo

Dorośli ludzie a kłócą się przez Internet. Poddajcie sobie rękę i rozejdźcie

Sebek
@Emm

Prawda! każdy z nich ma pewnie odrobine racji. Przeprosić się nawzajem i zająć sobą.

Uczestnik Cyrk
@Ricardo

Pomówienie nie zostało tutaj wystosowane ponieważ tekst zawiera : „zastanawiam się”, „mam wrażenie”, „jeśli posiadacie”. Imiona rownież nie są sprzeczne z prawem ani rodo. Pomijając już fakt pełnienia rzekomego ( bo w moim tekście nie zostały zawarte stanowiska wypisanych osób) ale kierownik podpisuje się pod stanowisko publiczne. Jeśli tekst Pana uraził osobiście proszę zwrócić się do administratora o usunięcie imion. Jednak nie zawiera on żadnych wykroczeń prawnych. Stanowi jedynie opinie. Tyle ode mnie, to mój ostatni wpis w tej dyskusji - mam ciekawsze rzeczy do robienia. Ciesz się, że ten etap w moim życiu się zakończył. Podpisuje się pod powyższym, życzę wam dużo zdrowia.

Uczestnik cyrk
@Uczestnik Cyrk

Dodam tylko jeszcze że w moim tekście nie został podany numer zakładu, dział ani stanowisko osób wymienionych. I tak naprawdę to Pan to tutaj wymienił ( ja nie potwierdzam tych informacji ). Czuje się bezpiecznie, znam kk i swoje prawa. Dlatego proszę pohamować swoje pogróżki bo to tylko stawia Pana w złym świetle. Ja od siebie mogę tylko dodać, że opinia być może była nie potrzebna, nie zmieni ona nic w moim życiu i jeśli tak jak mówię uraza kogoś wewnętrzne lub się z nią nie zgadza proszę poprosić administratorów o usunięcie, a nie grozić:) Trzymajcie się, cześć

@Uczestnik Cyrk

I bardzo dobrze że rozumiesz. Skoro nie pracujesz już w zakładzie to wiemy skąd te opinię. Sflustrowanie jak to wszędzie jest lepiej niz w Capricorn. Powodzenia życzę i liderowania

@Uczestnik Cyrk

Jeśli jesteś sflustrowana/ny i jest ci lepiej gdzie indziej to nie rozumiem po co osobowo kogoś oczerniasz. Ja pracowałam w kilku zakładach i zawsze jest czarna owca i ty możliwe że nią byłaś łeś. Nie docenili cię bo chciałaś es być kierownikiem ale nie dawali ci szans to teraz personalnie opisujesz ludzi z byłej firmy. Nie ładnie.

Wiesiu

No i się wyjaśniło. Zmiana pracy trzeba obsmarować pracodawcę. I tak każda kolejna firma . Żenada i przedszkole.

$

A ja napiszę krótko Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ale piknik był super.

Seba
@$

Kiedy powtórka?

A ja właśnie chce się zatrudnić. Mam wiele pozytywnych opinii od świeżo pracujących ludzi że jest OK. Nikt nad toba nie stoi i nie pogania. A trochę kultury bo posprzątać trzeba to nic takiego że wymaga kierownik czy kierowniczka . Od tego oni są więc czekam na umowę . Zapraszam do McDonald's tam jest super. Wakaty czekają jak się wam tu nie podoba.

Wiesiu

Tak jak już to wcześniej pisali. W końcu ktoś zaczął wymagać a owieczki się buntują..Zmiany nadchodzą jak to pisał ktoś tu i dobrze. Mi się tu pracuje na produkcji spokojnie jest haos ale to operatorzy sami go robią . Fajeczki się kończą i łażenie bez czynnie po hali,dla tego taka frustracja. Jak ktoś chce to będzie pracował a ci ludzie są w porządku. Wszędzie dobrze gdzie was nie ma

Wiesiu

W Capricorn brakuje dyscypliny, jest totalny luz, nikt nic nie wymaga robisz sobie jak chcesz, zakład W2 Jest tego przykładem.

Pracownica miesoaca
@Wiesiu

Panie Wiesławie, jak Pan już wrócisz z urlopu to zrób Pan w końcu porządek a nie po kazacku wypisujesz w internetach

@Pracownica miesoaca

Jest hajlife i nie gadaj głupot. W innej firmie chodziła byś jak w zegarku. Tylko żądacie a nic od siebie.

Mieczysław
@Wiesiu

To co byś zmienił? Na jakim stanowisku sam pracujesz w ogóle?

Reserch
@Mieczysław

Zmienił bym wszystko a przede wszystkim podejście bo jest nieład i nieumiejętne zarządzanie szczególnie na W2. Ludzie są OK, ale nie radzą sobie z produkcją tak jak to powinno być bo każdy z nich nie ma umiejętności które ktoś by im pokazał jak należy wykorzystywać. Brak szkoleń jest tego powodem . Zawsze na light bo tak ktoś kiedyś im wpajał. Zmieniłam pracę na inny zakład i jestem zadowolona bo jest diametralna różnica

Olga
@Reserch

No to spoko, że Ci się chociaż poukładało, ale dziwi mnie ten brak szkoleń. Przecież to chyba nie jest aż tak kosztowne, jak mogłoby się zdawać?

Potencjalnyustaw

Obecnie są proponowane benefity: dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka zdrowotna dofinansowanie nauki języka dofinansowanie nauki szkoleń ubezpieczenia na życie dofinansowanie na dojazdy napoje owoce darmowy praking Jak jest w Capricorn? Powyższe benefity to teraz podstawa wszystkich firm małych jak i dużych . Proszę o szerość w odp. Dziękuję

@Potencjalnyustaw

Z powyższych tylko owoce, woda, ubezpieczenie. Szkoleń brak, dojazdy zapomnij tu kierownicy produkcji nie mają służbowych auta muszą prywatnym, a na święta brak czego kolwiek.

Ciekawski George
@Potencjalnyustaw

Jedyne co jest obecnie to: owoce i ubezpieczenie. Dofinansowanie zajęć sportowych, nauki języka, szkoleń BRAK. Dofinansowanie dojazdów BRAK Napoje - są dystrybutory z wodą Parking - jeśli zdążysz wcześnie przyjechać to się załapiesz (zakład numer 1) Tak jak piszesz wszystko powyższe są podstawą małych i dużych FIRM. Niestety Capricorn to stodoła w której nikt nie dba o pracowników, tutaj masz przyjść i pracować najlepiej za miskę ryżu. Jeszcze potrzeba lat świetlnych żeby doszło do jakichś porządnych zmian.

Reserch
@Potencjalnyustaw

Jak mówią statystyki pracownik dostający benefity jest bardziej wydajny, pracowity, lojalny i zmotywowany. Z Capricorn to się nie sprawdza. Nie ma tu nic co by zainteresowało aby podjąć pracę długofalową.

Szczery

Pracuje w tym zakładzie od jakiegoś czasu i szczerze to wizualnie, owszem dużo lepiej, ładniej. Oprawa coraz lepsza ale w środku zgnilizna coraz większa. Są niestety lepsi (a raczej lepsze) i gorsi. Wymagania od zwykłych pracowników coraz większe, wieczne groźby o obcięcie premi za wszystko co tylko akurat nie przypasuje kierownictwo i ichwielkiej liderce która czepia się nawet nie swoich działów i pracowników a sama nie przestrzega bhp.Ludzi coraz mniej a szczególnie tych którzy coś potrafią bo nikt normalny z wiedzą i doświadczeniem nie chce przyjść pracować w zakładzie z tak zlym stanem maszyn, form i z takim zarządzaniem gdzie tylko jak dobrze wyglądasz i masz dobry tyłek to masz lepiejj

@Szczery

Firma ma potencjał a dobry fachowiec właśnie na takich firmach najlepiej się uczy bo nie wie co go czeka a i może zabłysnąć wiedzą. Nic dodać nic ująć. Na plus

Operator
@Wer

Wiedza tam nic nie pomoże :) co z tego, kiedy są pomysły, rozwiązania podane na tacy, skoro zarząd nie wykazuje żadnych chęci, żeby je wprowadzić ? nawet jeżeli udowodni się ich sensowność i rentowność- przykład zsypy do maszyn, bardzo ułatwiają nam pracę i zapobiegają bałaganowi, a do dziś funkcjonują tylko na połowie maszyn.... (2lata od montażu pierwszego). Przez firmę przewinęło się parę osób z super pomysłami i ogromną wiedzą n.t. wtrysku ale odbijali się jak od ściany i nie mogli się realizować dlatego odeszli a zarząd nawet palcem nie kiwnął żeby zatrzymać ich w firmie, każdy szanujący się fachowiec długo tam nie zabawi, chyba, że ma ambicje na poziomie Ameby- aby tylko egzystować :)

@Operator

A gdzie tu byli fachowcy i są? Żeby być fachowcem trzeba mieć doświadczenie nie tylko w Capricorn więc o czym tu rozmawiamy. Znajdź mi takiego co pracował gdzie indziej na innej branży w Capricorn bo nie przypominam sobie takowego a pracuje długo. Tylko narzekacie a nie wiecie jak jest gdzie indziej tylko z opowieści jak to dobrze jest po za Capricorn.

Mam
@Operator

Powiem krótko i zwięźle wszędzie dobrze gdzie was nie ma.

@Operator

To dla czego nie zmienisz pracy?

Teraz polaczyli sie z Uponor i dalej nic a jak sie im cos narzuca to sie krzywia nie znaja standardow. Nie ma opieki medycznej nie ma premii nie ma żadnych dodatków Co za (usunięte przez administratora) szkoda gadać. Nawet na ciuchy robocze żałują, nie polecam

Krystyna

No to słabo jak nie ma opieki medycznej. A jak pytacie o premie i dodatki, to co szefostwo przeważnie mówi?

xxx
@Krystyna

No to zmiana na froncie- ubezpieczenia zdrowotne wprowadzone, za 1zł dla pracownika (mozna doubezpieczyć rodzinę)

Małgorzata
@xxx

O proszę! A z rodziną ile trzeba dopłacać? Czy wszystko za 1 zł?

Saper

W tym zakladzie jak w zadnym innym nie zachecaja niczym ludzi do pracy. Brak opieki medycznej co jest standardem w dzisiejszych czasach, brak czegokolwiek na święta nie ma nic. Goła stawka i żadnych benefitów, premii. Wstyd taka korporacja a nie potrafi zachecic ludzi do pracy niczym.

Pracownica miesoaca
@Saper

Masz rację, wszystko jest pięknie i ładnie do momentu jak przychodzisz na rozmowę i słyszysz stawkę. I to jest ostatni moment kiedy jesteś w tej firmie. 0 benefitow, ludzie chodzą w butach posklejanych taśmą klejącą bo tutaj NIC nie ma, niektórzy przychodzą w swoichbubraniach bo nie można się doprosić wymiany odzieży dostaniesz 2 koszulki na rok i się ciesz. Ale z zewnątrz tego nie widać, z zewnątrz widać nowy budynek na Betoniarni i to jak firma się super rozwija, jaką zrobi imprezę rodzinna za którą później musisz przyjść i odrobić dzień... Wstyd poprostu, nie macie wstydu tam u góry robiąc takie rzeczy. Nie życzę nikomu żeby trafił do tego (usunięte przez administratora)

Heniu
@Pracownica miesoaca

Kupią nam okulary ochronne hahaha...może i kiedyś buty robocze też nam kupią hahaha Nagle zaczeli przestrzegać zasad BHP...a na betonie, żeby się przebrać w odzież roboczą musisz przejść przez całą halę w swoim ubraniu....komedia Z wtryskarek cieknie olej miesiącami,bo utrzymanie ruchu nie potrafi ogarnąć sprawy raz a porządnie, operatorzy babrzą się w tym (usunięte przez administratora) Jest wyciek wody, co robią operatorzy? Rozciągają tą wodę po całej hali, bo nawet odkurzacza nie kupią,...pewnie za drogi.... Młynek stoi w namiocie, a młynkowi mielą wlewki-upał, czy mróz ,nie ważne, ważne, że robota jest zrobiona... Wszędzie na wtryskarkach rozpadające się osłony, oświetlenie nie działa ,nie ma miejsca między wtryskarkami, nie ma taśm transportowych, nie ma wag do ważenia detali(na 20 wtryskarek 4 duże wagi,które lata świetności już dawno mają za sobą)...aleeee,najwazniejsze, że ludzie będą mieć OKULARY OCHRONNE!!!

pikador
@Saper

ale (usunięte przez administratora) gorzej niż za poprzedniego właściciela.

@pikador

To dla czego nie zmienisz pracodawcy?

Pikador
@Saper

Właśnie zmieniam jak wielu innych.

@Pikador

Wyluzujcie się ludzie, w czwartek wielka pokazówka, piwo, kiełbaski, itp itd. Po takiej bibie wieku zmieni zdanie o naszej cudownej firmie. Może nawet znajdą się nowe ciuchy robocze :)

@Pikador

WsEdzie dobrze gdzie nas niema

Wszyscy tak narzekacie a dalej pracujecie. Dla czego?

Heniu

Wydaję mi się,że niektórzy pracownicy pracujący w tym zakładzie długo są po prostu zirytowani tym co się dzieje obecnie w Capricornie. Są i tacy, którzy pracują od początku istnienia zakładu i mają porownanie tego jak było kiedyś i jak jest teraz. Fakt, zawsze można zmienić pracę ale nie każdy chce ją zmieniać,bo lubi to co robi albo po prostu nie może tego zrobić. Ja osobiście lubię swoją pracę, lubię ludzi z którymi pracuję, dla mnie nie jest to ciężka praca nie narzekam na zarobki (chociaż wiadomo,że zawsze mogły by być lepsze).. Praca sama w sobie nie jest zła ani ciezka chociaż pracuję fizycznie. kiedy się zatrudniałem w tym zakładzie warunki pracy były o niebo lepsze niż teraz, a podobno firma się rozwija ... Tylko, że jakoś tego rozwoju nie widać, wręcz przeciwnie cofamy się w rozwój. Inwestuja pieniadze w maszyny, w nowe formy, budują kolejne magazyny ale planowanie i logistyka to jest taki rozp...dol, że glowa mała.Mam wrażenie, pewnie nie tylko ja, że nowy właściciel nie ma bladego pojęcia co się dzieje w tym zakładzie. Obecnie hitem jest informacja, że pracownik który nie bedzie miał odzieży ochronnej nie będzie dopuszczony do pracy, no niby ok tak powinno być BHP i w ogóle...tylko problem w tym, ze pracownicy miesiącami czekają na odzież,czy buty ochronne i jej nie dostają ,a przecież to jest obowiązek pracodawcy zapewnić swoim peacownikom odzież i obuwie ochronne,(usunięte przez administratora)

Sebol

Jakie benefity pracodawca proponuje?

Ciekawski George
@Sebol

Niestety ten zakład nie oferuje żadnych benefitów.

@Ciekawski George

Nawet opieki medycznej? Nie do uwierzenia

Olga
@Saper

Nie no jak niby opieki medycznej nie? To chyba byłaby przesada? Widzę, że nadgodziny i soboty normalnie wypłacają, więc z benefitami też powinno być ok, czy źle myślę?

@Olga

Z opieki medycznej to mamy tylko prawie puste apteczki i torbę medyczną hahaha Jeśli chodzi o nadgodziny,to płacą nam w częściach najpierw odchyłki za miesiąc godziny nadliczbowe, nigdy w całości i nigdy się nie doliczczysz haha Zakład porażka

Katastrofa firma, zrobiła grupe z Uponor a nie ma benefitow w postaci opieki medycznej, nie ma niczego. Na środki czystosci, ani dodatku za pranie a o ciuchach roboczych mozna zapomniec. Poprostu kpina jak w garażu u sąsiada gdzie nie ma standardow i niema niczego co by polepszylo wykonywanie zadan. A co najgorsze to firma niechce inwestowac w swoj rozwuj by wiecej zarabiac tylko dziaduje i nic. Jak za (usunięte przez administratora) tam jest i nikt nic z tym nie robi i nie zrobi bo ten co ma to ma to gleboko (usunięte przez administratora)

Czy aż tak jest tragicznie? Czy są jakieś zachowane standardy chociaż by na hali tworzyw? Jaka jest atmosfera? Benefity są jakieś? Opieka medyczna jakieś premie dodatek do prania czy chociaż by do posiłków. Polaczona z Uponor i tak kiepsko ma Capricorn? Jak to jest naprawdę?

Mama

To prawda ze nie ma opieki medycznej w postaci choc by Medicover? W obecnych czasach to siara jesli firma nie proponuje opieki medycznej. To jakieś średniowiecze?

@Mama

Opiekę medyczną musisz sobie zapewnić sama :D W obecnych czasach siarą jest również praca na takie pieniądze jakie oferuje ta firma. Siarą jest wysokość podwyżek jakie dostaliśmy. Siarą są premie i ich wysokość Siarą jest także to że firma nie zachęca nowych osób do podjęcia pracy. Oferują najniższą krajową to później nie dziwota że nikt tu nie chce pracować. Ogólnie ten zakład to jedna wielka siara.

jp2gmd
@Obserwator z ramienia ONZ

Przepracowałem tam ponad 2 lata i ciężko nie zgodzić się z tym.

@jp2gmd

Ja pracuje już 7 rok i chyba ostatni bo nic się nie zmiana na plus niestety.....

Też mama
@Mama

Nie ma żadnych benefitow. W tej firmie nie wiedzą że multi sport medicover czy lux med to minimalny standard. O ubezpieczenie grupowe musisz się upomnieć.

@Też mama

Nic dodać nic ująć... A dodatkami tylko zwodzą, miały być pieniądze na Święta w kwietniu to wymyslili że socjal się nie uzbierał... Taki (usunięte przez administratora) A na otwarcie nowej hali, catering i pokazówki to nagle z nieba wszystko spadło... Banda i tyle w temacie....

Papa

Już się w branzy mówi co będzie dalej się działo.... Stały scenariusz.

Woody
@Papa

Możesz rozwinąć temat???

Były robol
@Papa

Pół Capricornu już uciekło do konkurencji, do bylego kierownika, a Ci co jeszcze pracują dorabiają u niego w weekendy .W capricornie nie ma już nadgodzin i pracujących weekendów, tylko goła pensja i premia jak się uda Ponoć na święta też nic nie dostali taki dobrobyt po zmianie właściciela mają

Frank
@Były robol

Co sie stało w capricorn mialem tam soe zatrudnic wlasnie.

Beti
@Były robol

Za przeproszeniem ale gadasz głupoty. Nadgodziny są i to co miesiąc, mówie tu o zakładzie 1 nie wypowiadam się o innych bo nie mam wiedzy. Pakownia, malarnia, amady, ludzie co miesiąc zostają po pracy na nadgodzinach. Zawsze w poniedziałek/wtorek liderzy pytają czy zostajesz lub przychodzisz w sobote. To 1 sprawa w której nie masz racji. 2 sprawa jesli chodzi o premie. Premie są ale trzeba spełnić kilka warunków, wyrobienie, obecność itp. Jeśli nie masz premii widocznie się z niczym nie wyrabiasz i wolisz pisać głupoty w necie. Odnośnie Świąt to faktycznie nic nie było ale nikt się nie nastawiał, za to kasa za premie była przelana duzo wcześniej (której Ty pewnie i tak nie dostałeś) Podsumowując weź sie za robote jesli zalezy Ci na pieniadzach i przestan narzekac. A przed wypisywaniem glupot w necie lepiej zasiegnac informacji wsrod pracownikow (chyba ze nie masz kolegow lub kolezanek) Nie pozdrawiam

Dominika
@Beti

Czy te soboty są jakoś ekstra płacone? :) Fajnie że jest taka możliwość żeby sobie dorobić :)

Bwti
@Dominika

Tak za soboty masz liczone normalnie jako nadgodziny.

Saper

Co dzieje sie w Capricorn? Jakie zmiany zaszły.?.

Premie

Jest już 28, dalej nie ma premii

Premi już nie bedzie
@Premie

Premi już nie będzie a wiesz dlaczego? Przeczytaj sobie załącznik w aneksie który podpisałeś, jeśli firma nie wykręci odpowiedniego obrotu to premi nie ma. A jeśli nawet zrobią odpowiedni obrót to powiedza że i tak nie wykręcili obrotu żeby nam nie płacić. To jest tak zwany szach - mat. Sami podpisaliśmy na siebie bat. Premie dostaną tylko liderzy/liderki za wykrecenie norm przez swoje mróweczki na działach bo za to mają płacone. A dla mroweczek nic......

@Premi już nie bedzie

Na betonie premie były tak jak zawsze ,trzeba mieć minimum15 dni przepracowane,bez chorobowego i chyba można mieć jeden urlop na żądanie, no i oczywiście mieć wyrobienie.Fakt,że nigdy nie ma takich wysokich premii jak kiedyś nam obiecywali ale premie są co miesiąc.

Buntowniczka z wyboru

Ten zakład to jedna wielka porażka, dobrze ktoś napisał że niedługo zatonie jak Titanic. Jeśli chodzi o rządzących to gów** wiedzą o tym co się dzieje na poszczególnych działach albo może i wiedzą ale nie chcą sobie tym głowy zakrzątać bo przecież muszą jakoś dokręcić śrubę każdemu z nas…. Kierownicy działu ? Zapomnijcie o kontakcie albo rozmowie z nimi… Omijają szerokim łukiem pracowników mają wszystkich w d***e! Mydlą cały czas oczy, żeby tylko nikt nie domyślił się co jest grane… Jest luty. Ile osób zostało w firmie? Na pakowni w tej chwili jest 10 osób z Polski gdzie wcześniej było 2 razy tyle… Przyjmują pełno Ukraińców po co ? Bo oczywiście taki będzie zapierdzielał po 12-14h dziennie, zero kłótni o swoje, nie chce premii, podwyżek i siedzi cicho… Pracownicy z PL ? Myślicie że są dobrze traktowani ? Teraz szczerze to UK ma lepiej… Siedzą sobie nie (usunięte przez administratora) żeby tylko się nie przemęczyć. A Ty Polaczku stój i rób … Pretensje na każdym kroku o brak wyrobienia ???? do tego dochodzą mega liderki działu pakownia/montaż. Jedna która siedzi non stop na kamerach i wytyka ludziom błędy bo przecież nie ma innych zajęć , druga hmmm jeśli nie masz sztucznych paznokci, rzęs i nie podpierdzielasz to nie masz z nią dobrze. Był tez komentarz na temat o tym ze niektóre osoby siedzą przy biurku i pogaduszki i jest super a inni stoją i robią. To chyba nie jest normalne?!… Sprzeciwisz się któremuś z liderów to dostajesz po (usunięte przez administratora) za to bo nie możesz mieć własnego zdania, nie których wysyłają za KARĘ? Na inne oddziały… Zawsze upatrzą sobie liderzy jakąś jedna niewiastę która im nie pasuje bo właśnie ma swoje zdanie i nie boi się tego mówić głośno. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Nie którzy są traktowani przez to jak śmiecie. Jak i młode tak i starsze osoby. Ale to nie tylko na tym dziale. Na każdym dziale z tego co się słyszy jest ciekawie. Malarnia ? Ludzie narzekają na siebie nawzajem. Sympatia od tych ludzi ? Żadna… Potrafi jeden na drugiego sprzedawć żeby tylko mieć lepiej…. Spawalnia ? Z pięciu spawaczy zostało jedynie dwóch? Pytanie dlaczego ? Odpowiedz jest chyba jedyna PIENIĄDZE I BRAK JAKIEGOKOLWIEK SZACUNKU ZE STRONY RZĄDZĄCYCH… PREMIE ? Obietnice po 800 zł ? Hahaha No dobre żarty…. Dostali ludzie po 100 zł albo 200… Zaszaleli co nie ? Były tez takie osoby i działy które nie miały tej premii … Jeśli chodzi o równe traktowanie ludzi nie ma tego. Jedna wielka firma a każdy oddział ma inaczej … Beton dostaje wysokie premie… Ciernie ? Ochłapy … Pytanie dlaczego tak jest ? Przejrzyjcie na oczy i zacznijcie lepiej traktować ludzi z szacunkiem KTÓREGO BRAK bo zostaniecie z ręka w nocniku !!!! Z przykroscia muszę napisać … nie podejmujcie się pracy w tym zakładzie bo w tej chwili jest tragedia a nie zapowiada się jak narazie żeby było lepiej…

Git
@Buntowniczka z wyboru

I zapomnij o rozwoju w tej pracy , czujesz się i jesteś traktowany jak (usunięte przez administratora) Boja się o własne ciepłe posadki bo może ktoś się trafić mądrzejszy ….

Łysek z pokładu Idy
@Buntowniczka z wyboru

Nic dodać nic ująć. Sama prawda. Jeszcze kilka miesięcy i zostanie sama UK na zakładzie bo swoich Zarzad/Kierownicy mają w głębokim poważaniu. A pracy dookoła i to pracy lepiej płatnej jest naprawdę dużo. Więc myślę że to tylko kwestia czasu zanim reszta osób rzuci papierami.

@Buntowniczka z wyboru

Zapraszamy na" beton", popracujesz trochę fizycznie i zobaczysz za co "beton"dostaje te WYSOKIE (hahaha) premie...

Cyrkk

Te miejsce to rasowy cyrk. Brak ludzi. Nie wypłacanie wypłat w całości. Liderzy brak wiedzy. Mobbing. Mam wrażenie, że te nieudacznice nie skończyły podstawówki. Zero szacunku wzajemnego. Dziwie się, że potrafią spojrzeć w lustro. Kierownik, który prawdopodobnie żyje w innej rzeczywistości. Ludzie się zwalniają. Nikogo nowego nie przyjmują. Logistycznie już mają upadek i toną. Za niedługo wszystko (usunięte przez administratora)i dobrze. Myśle, że inspekcja pracy zainteresuje się waszymi poczynaniami. Najwyższy czas.

@Cyrkk

Piszesz o sytuacji w całej firmie czy o konkretnym zakładzie? W1 W2 W3 W4?

Zostaw merytoryczną opinię o Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) - Świebodzice

• Jak się pracuje w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Kandydaci do pracy w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)