TELESTRADA S.A.

Opinie o TELESTRADA S.A.

Lajt

za szybko dodałem powyższy komentarz :), chciałem dodać, zanim się na mnie rzucą marudy i sfrustrowani byli pracownicy, nie jestem , ani nie mam tam wysoko postawionej osoby, po prostu uważam, że to co tutaj ludzie wypisują jest przesadą...da się tu pracować i da się korzystać z usług tej firmy, i tyle w temacie. Idealnych miejsc pracy nie ma.

Lajt

Pracuje w siedzibie firmy, i szczerze powiem, że nie jest najgorzej...pracowałem w gorszych miejscach. Atmosfera jest ok, ciśnienia nie ma jakiegoś strasznego, zdarzają się awarie, niezadowoleni klienci, ktoś cie czasem wkurzy..ogólnie to nie korpo, i jest zdrowsza atmosfera, tylko kasa moim zdaniem mogła by być większa. Co do pracy Przedstawicieli Handlowych to nie wiem jak mają, ale np. w dziale sprzedaży w centrali, nie ma rotacji..więc jakby tak strasznie było , jak niektórzy piszą to by ludzie przecież odchodzili, nie :) ? P.S. nie jestem

Jest ogłoszenie na Przedstawiciela Handlowego na Wrocław, ma 10 lat doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej , ale mnie zastanawia jedno nie ma Podstawy na Umowie ? a gdzie składki na Ubezpieczenie ? odechciało mi się im wysyłać CV.

Tm

Ostatnie wpisy trochę za ostre ale faktycznie ludzie co kłamią i wprowadzają w błąd klientów kasy zarabiać nie powinni a pretensję tylko do siebie. Nie zarobione za oszustwa i nagle po trzech miesiacach pracy dopiero , referaty się pojawiły (dziecinada nikt w to nie uwierzy) i co do firmy bez przesady. Pozdrawiam były pracownik TLS

TELESTRADA S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Grafik / Graficzka. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Ant

Tez uważam że te wszystkie śmieszne wpisy to niekompetentni nierzetelni rozgoryczeni oszuści którzy myśleli że normalna szanująca się firma zapłaci im za tego typu pracę. Kto ma trochę oleju w głowie to wie że to prawda. barany co 3 miechy porobily narobily smrodu a teraz kłamią! Pozdrawiam

DARO

Analfabeto skończony, zważaj na słowa... nazywając kogoś oszustem jawnie go pomawiasz i szerzysz oszczerstwa... pomyśl zanim coś napiszesz....

Gruby

Koledzy że tak pozwole sobie powiedzieć a w szczególności do tych co po trzy miesiace pracowali, ja pracowałem 3 lata a do porównania wczesniej Netia, Orange, telepolska itp. I powiem tak, skończcie pieprzyć głupoty bo gdybyście nie byli śmierdzącymi leniami to byście zarobili. Przez trzy lata tylko raz nic nie zarobilem bo bylem na wolny a tak poza tym najmnie 1500zł, srednia wypłata ok 2800-3500 zł. co wy szmaciarze przez trzy miesiace moglisci sie nauczy i jak mozecie powiedziec ze konkursy są lipne jak zawsze kazdy cos dostał jezeli wzią sie do roboty a taki pajac jeden z drugim jak (abcd) czy (dzosi) jestem pewien ze to matoły i z pewnością studencik który tylko balowal i myślał ze łatwo zarobią dobrą kase na prochy.

lala
@Gruby

Zgadzam sie z GRUBYM ja pracuje w telestradzie od kilku miesięcy i również nie nażekam na zarobki a to co piszą małolaty to bzdury. W zadnej pracy nie da sie wyszkolic w trzy miesiące a w szczególnosci w takiej co masz kontakt z ludzmi. I zgodzę sie z tym ze gnojki zarabiali tylko na prochy poniewaz mi umawiał taki jeden spotkania co chyba cały czas na haju był, bo nawet klienci mowili ze chyba ćpun albo alkoholik dzwonił bo nawet wysłowic sie nie potrafił. Mozliwe ze to jeden z tych co po trzy miesiace pracowali

Ak

Zadowalające

dzosi

ja pracowałam jako przedstawicielka miesiąc a że mam doświadczenie bo wcześniej pracowałam w znanej dobrej firmie (nie mogę nap jakiej) miałam dużo umów. Za cały miesiąc pracy dostałam przelew na 470 zł nawet na opłacenie mieszkania nie starczyło. Miało być tak kolorowo bajki dla dzieci niech piszą. Klienci u których byłam szkoda tych staruszków nieświadomych tego że będą płacić kary. Z tego co wiem miesiac temu stracili prawie wszystkich handlowców i telemarketerów więc pewnie szukają nowych naiwnych. Spróbuj a po miesiącu wpiszesz taka sama tu opinie

abcd

Nie polecam nikomu pracować w Telestradzie ani korzystać z ich usług.

jhgg

Chcesz to zatrudnij sie sam i przekonaj. Ja juz do tego tematu nie bede wracal i psul sobie nerwow.

gxf

Nie wiem skad masz te informacje o zarobkach. 500 zl miesiecznie to sa zarobk8 na ktore nie mozna narzekac? Za czerwiec rachunek byl na MINUS 200 zl. Podkreslam, kwota ujemna.

aryygs

Mozesz liczyc na 500 zl miesiecznie, nie wiecej. A atmosfera tez taka dobra wcale nie jest.

M

Telemarketera, czy handlowca bo różnica całkiem spora, "telemarketerzy" podstawę dostają, i to nie małą... nie wiem po co takie farmazony, a prowizje dostaje się za zafakturowanych klientów, więc wystarczy tego dopilnować zadzwonić, zapytać. nie liczyć na szczęście czy się uda czy nie. Proponuje zatrudnić się w fastfoodzie, jeżeli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, i tam na pewno nikt cię nie oszuka.. Nie pozdrawiam.

następny były pracownik

so; pierwsza umowa zlecenie trwa 3 miesiące, aczkolwiek spotkałem się z umową zleceniem trwającą 1 rok ( ale nie w telestradzie ;)) tak że obstawiam 3 miechy

następny były pracownik

Cezary 3 miesiące mi całkowicie wystarczyły aby poznać tą firmę dogłębnie tym bardziej że wcześniej NOM został wykupowany przez telestradę to już coś o niej wiedziałem, poza tym co z takich spotkań jeżeli ci umawiają klientów którzy mają lojalki z innymi firmami telekomunikacyjnymi, mało tego klienci mówią telemarketerom że mają lojalki a telemarketerzy i tak wpisują ci że masz jechać na to spotkanie, a klienta z lojalką nie przekonasz aby przeszedł do innej firmy bo przecież to logiczne że będzie płacił karę... a w mało których przypadkach kalkuluje się płacenie kary umownej... pracuję już jako handlowiec ponad 6 lat a więc jakieś doświadczenie mam. Niektórzy klienci fakt faktem mają lojalki ale nie są tego świadomi bo nie pamiętają, albo myślą że idziesz do nich z tej samej firmy telekomunikacyjnej w której oni są i podpisujesz z nimi zmianę warunków dotychczasowej umowy... różnie bywa... ale nie będę się tutaj rozpisywał na ten temat bardziej bo kto przepracował jako handlowiec co najmniej 2-3 lata ten wie o czym mówię... poza tym tak jak ktoś wcześniej napisał ten zawód trzeba lubić i mieć dobry kontakt z ludźmi oraz być odpornym na stres...=) ale to swoją drogą. Najbardziej co mnie w tej firmie irytuje to jak wspominałem wcześniej: przeliczają umowy jak sami chcą na wyższe prowizje nie masz co liczyć... na konkursy też... no chyba że masz znajomości jakieś z kierownictwem albo jesteś rodziną ze swoim "opiekunem" albo coś w tym rodzaju... a poza tym najbardziej zirytowało mnie to pismo przedsądowe po takim czasie i straszenie BIG-iem tym bardziej że nie dostawałem rozliczeń od nich, za wyjątkiem tego 1 a twierdzą że jeszcze w tym roku wysłali mi 3 rozliczenia ciekawe czy mają jakieś potwierdzenia odbioru, a w ogóle wg ich umowy zlecenia i tak nie mają prawa się czegokolwiek domagać po terminie 3 miesięcy od okresu zakończenia mojej współpracy z nimi a tu już mija 12 miesiąc, to jest wg mnie nieuczciwe i nielojalne, kto chce u nich pracować niech pracuje, zwracam uwagę tylko aby dobrze przeczytać umowę o pracę, bo teraz mogli coś wykombinować i pozmieniać podpunkty, że nawet po kilku latach ktoś po zakończeniu z nimi współpracy będzie miał problemy i zwrot jakiejś kasy... nie dość że nie zarobi to jeszcze dołoży do interesu.

następny były pracownik

witam, pracowałem w tej firmie 3 miesiące (październik, listopad i grudzień 2014 r.) spotkania masakrycznie umawiane, zarobić się tam w ogóle nie da, nie ma szans, wiem co mówię bo wcześniej pracowałem w firmie NOM parę lat jako handlowiec tam zarobki przez pierwszy rok były bardzo zadowalające, ale potem już jak NOM został wykupiony przez telestradę to zaczęło się pitolić... ale mniejsza o to, nawiązując do telestrady przez te 3 miesiące otrzymałem tylko 1 rozliczenie za październik 2014 od tzw "opiekuna" wypłaty około 1000 zł nie pokrywało kosztów paliwa nie wspominając o amortyzacji samochodu, fakt faktem jeździ się po dziurach i pipidówach namawiając przede wszystkim starsze osoby przypuszczam że każda firma telekomunikacyjna działa na tych samych zasadach teraz także pracuję jako handlowiec w firmie telekomunikacyjnej i w miarę jestem zadowolony, ale wracając do telestrady, otrzymałem od nich miesiąc temu pismo przedsądowe w którym domagają się zwrotu nienależnie pobranej zaliczki którą oni rzekomo mi wypłacili, fakt faktem jest taki że nie otrzymywałem rozliczeń więc nie wiedziałem które umowy przechodzą a które nie ile było spadów umów itd... z ich obliczeń wychodzi tak, że za te 3 miesiące przeszło mi kilkanaście umów, dodatkowo oni mają progi sprzedażowe w których na bank nie będziecie się mieścić , progi były co 10 umów czyli od 1 do 9 podstawy było bodajże 500 zł, potem od 10 do 19 następny próg itd... i np jak byś miał 45 umów to oni ci negatywnie rozpatrzą 6 lub przełożą na następny miesiąc abyś miał 39 :P a za tym idzie mniejsza prowizja, a po prawie roku jak zakończysz tam pracę otrzymasz niespodziankę w postaci pisma przedsądownego do zwrotu kasy która i tak się tobie należy, byłem już u prawnika z umową, prawnik na to że nie mają prawa żądać jakiegokolwiek zwrotu kasy po takim czasie tym bardziej że nie otrzymywałem rozliczeń... więc przyszłym pracownikom tej firmy dobrze radzę abyście się zapoznali z warunkami umowy podpisywanej z nimi, a jak nie rozumiecie czegoś w umowie to do prawnika, polecam ;) P.S. jestem tylko ciekaw ile byłych pracowników tej firmy otrzymało takie niespodzianki i nie znając prawa wystraszyli się i zapłacili im...?

PH Telekom

Jak można być zdziwionym, że po napisaniu umowy która „spadnie” ma się nie wypłacaną bądź zwracaną prowizje ? :P Pracowałem w 3 firmach telekomunikacyjnych i tak jest zawsze. Proponuję nie wciskać klientom na siłę to takich problemów nie będzie. W Telestradzie odpowiedzialność za płacenie rachunków ma się przez 3 miesiące. Jak to się ma do innych sieci ? Przeciętnie to 1 rok …. jako ciekawostkę dodam, że w PLUS -ie słyszałem, że nawet 2 lata.

PH TLS

Jeżeli piszesz rzetelne Umowy to nie masz czego się obawiać! żadnych minusów, wynagrodzenie powyżej średniej krajowej :D ! WARTO POLECAM.

007agent

witam, zastanawiam się nad pracą przedstawiciela w telestradzie, mają ofertę na telefon komórkowy za 18zł i wydaję mi się że na takim produkcie można zarobić, 18zł za no limity, biorąc pod uwagę że ludzie na wsiach nie zawsze są świadomi że runek tak się zmienił na plus, 18zł może ich zadowalać. Proszę o informację od jakiegoś pracownika przedstawiciela telestady czy sporzedaję się ta ofertą dobrze 18zł komórkowe. Będę wdzięczny za info

nowa

Czy ktos pracuje nadal jako telemarketer? Jak wrazenia? Zzrobki takie jak obiecuja czy raczej kiepskie?

Zostaw merytoryczną opinię o TELESTRADA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w TELESTRADA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TELESTRADA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

TELESTRADA S.A.