TELESTRADA S.A.

Opinie o TELESTRADA S.A.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w TELESTRADA S.A.?

Katarzynka

Oczywiście, że cała kwota wpływa na konto.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w TELESTRADA S.A.?

Na początku oczywiście rozmowa telefoniczna, następnie zaproszenie do biura. Dalsze etapy rekrutacji są ustalana indywidualnie, w zależności od stanowiska oraz działu.

Zaniepokojony

Jak Telestrada ustosunkowuje się do zagrożenia jakim jest koronawirus. Czy były jakieś rozmowy na ten temat i czy jest jakiś plan w razie "w"? Mnóstwo osób do pracy dojeżdża komunikacją miejską, a wiadomo że w takim środku komunikacji nigdy sie nie wie z kim aktualnie się podróżuje. Praca mieści się niedaleko lotniska - ludzie, którzy zostawiają samochody na lotnisku często korzystają z toalety w biurowcu. Może warto podjąć jakąś dyskusje w tej sprawie? Miejmy na uwadze, że ryzyko jest poważne i wiele warszawskich firm zaczyna przeciwdziałać temu zagrożeniu. Myślę, że warto aby Zarząd omówił tę kwestię i przedstawił wnioski pracownikom.

@Zaniepokojony

Serwis GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem do rozmów pomiędzy naszymi Pracownikami a Zarządem, szczególnie w kwestii wewnętrznych procedur dotyczących zagrożenia koronawirusem. Zapewniamy, że taka dyskusja została podjęta już jakiś czas temu i procedury są dostępne także w naszej firmie. W celu ich poznania zapraszamy do rozmowy z Zarządem, bezpośrednim Przełożonym lub Kierownikiem działu.

Co z kwesią koronawirusa? Czy zarząd ma plan działania? Może warto poinformować pracowników jak firma rozpatruje sie na tą kwestię.

TELESTRADA S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Grafik / Graficzka. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Mala

Cześć zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną. Czego się spodziewać?

@Mala

Z naszej strony na pewno spokojnej rozmowy w miłej i profesjonalnej atmosferze oraz filiżanki gorącej kawy. Zapraszamy :)

Oleńka

Tadeusz o jakim call center mowisz? Czy przypadkiem nic Ci się nie pomyliło? Pracuje w TLS od bardzo dawna i w życiu nie słyszałam o przekleństwach w kierunku pracowników.

Tadeusz
@Oleńka

Tym sprzedazowym umawialiśmy spotkania dla Ph

Ty
@Tadeusz

Praca w tym dziale to koszmar robienie wyniku kosztem pracownikow. Wszyscy rezygnują rotacja

W

Fajna atmosfera? Krzywe spojrzenia, obgadywanie za plecami nawet przez szanownych kierowników na porządku dziennym. Pieniądze słabe, pracy dużo, dojazd katastrofa. Nie polecam

P

Atmosfera fajna? Śmiech na sali, każdy każdego obgaduje za plecami. Krzywe spojrzenia kolegów/koleżanek są na porządku dziennym. Jeśli komuś zależy na stałej pracy to trzeba mieć bardzo silną osobowość

@P

Jako pracodawcy niejednokrotnie jest nam trudno ingerować w prywatne relacje między pojedynczymi Pracownikami, proszę nam uwierzyć, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby integracja naszych Pracowników była na jak najwyższym poziomie - stąd firmowe wyjazdy integracyjne dla wszystkich chętnych i "wyjścia działowe" w mniejszym gronie. Jeżeli chce Pan/Pani porozmawiać o swojej sytuacji prosimy o bezpośrednią rozmowę z Kierownikiem, Zarządem lub nawet Prezesem, na pewno uzyska Pan/Pani wsparcie i pomoc, rozmowa może zdziałać naprawdę wiele! :) Pozdrawiamy.

Hikidesa

ja pracuje w callcenter sprzedażowym -jeszcze nie długo, ale atmosfera ok i przełożona choć młoda jest bardzo kompetentna, napewno nikogo nie (usunięte przez administratora) jak to przeczytalem to musialem sie wpisac w to forum bo zazwyczaj tego nie robię, póki co polecam, jestem zadowlona

Mariusz
@Hikidesa

Fajnie, że znalazła się osoba, która pracuje aktualnie w call center. Mógłbyś napisać, jak wygląda początkowa stawka wynagrodzenia?

@Mariusz

15zl brutto

Ww
@Hikidesa

Dlaczego jeszcze nie długo

Katarzyna
@Tu

Także interesowała mnie stawka w call center w Telestradzie. A powiedz mi jeszcze, czy po kilku miesiącach można liczyć na podniesienie tej stawki?

Bebe
@Katarzyna

Nikt tyle nie pracuje max 3 miesiące rotacja

@Bebe

Ciekawe ja już 8 rok pracuje i jestem bardzo zadowolona z pracy, w jakim dziale jest taka rotacja?

@Bebe

Na ostatnim wyjeździe integracyjnym, na który zaprosiliśmy wszystkich naszych Pracowników, podczas prezentacji, którą przeprowadzał Prezes, dość sporo czasu było poświęcone właśnie stażowi pracy naszej Załogi i zdecydowana jej większość pracuje z nami już kilka ładnych lat, a są też nawet tacy, którzy kilkanaście. Wprowadzono wówczas także cykliczne premie za staż podzieloną na 5 okresów, które można otrzymać kilkukrotnie, zapraszamy do Działu Kadr po więcej szczegółów :)

Handlowiec
@Bebe

Ciekawe ja pracuje jako handlowiec ponad 3 lata i nie słyszałem o czymś takim co piszesz.W siedzibie firmy może nie jestem często ale pracuje się tutaj bardzo dobrze i każdemu polecam pracę w naszej firmie.

Megan

Jestem wieloletnim pracownikiem Telestrady i jestem bardzo zadowolona z pracy w biurze. Firma ciągle się rozwija i daje możliwość rozwoju pracownikowi. Jest super atmosfera, praca w młodym zespole. Wynagrodzenia na czas. Dodatki w postaci ubezpieczeń zdrowotnych i Multisport, premie, wyjazdy integracyjne, piknik rodzinny, turniej ping-ponga, cisteczkowo-owocowe piątki :) i wiele innych. Od ponad roku pracujemy w nowym własnym budynku gdzie jest dużo przestrzeni. Uważam, że to bardzo dobre miejsce do pracy, polecam :)

Roman
@Megan

Ciesze się, że pozytywnie postrzegasz swoją dotychczasową pracę w firmie TELESTRADA. Dobrze czyta się opinie osób, które są zadowolone z pracodawcy. Mógłbyś napisać, czy ciężko jest dostać się do pracy w tym miejscu? Trzeba mieć jakieś specjalne kwalifikacje? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

Byłem _tu
@Roman

Nie jest ciężko, bo nikt tu nie chce pracować. Mało jest nowych pracowników, głównie ci którzy przenieśli się razem z firmą. Szczególnie na dole. Tam ludzie przychodzą i rezygnują po kilku dniach.

Jan
@Byłem _tu

Chcesz przez to powiedzieć, że firma TELESTRADA ma obecnie braki kadrowe? Zastanawia mnie, co wpływa na to, że nowi pracownicy rezygnują po kilku dniach? Myślę, że na pewno jest jakiś konkretny powód, dlaczego tak się dzieje.

@Byłem _tu

Na chwile obecną Telestrada zatrudnia niemalże 100 osób. Zdaje się zatem, że jednak ktoś tu chce pracować :) Co zaś do zarzutu, że mało jest nowych pracowników - bardzo cenimy długoletnią współpracę i cieszymy się, że mimo zmiany lokalizacji gro ludzi zostało z nami! Nie zauważyłam, żeby "na dole" była jakoś dużo większa rotacja niż "na górze" - wrażenie takie może wynikać z wielkości działów, ale statystyka jest obiektywnym miernikiem.

@Megan

za luxmed i multi sport płacimy ze swoich wynagrodzeń to żadne profity kiedyś za luxmed płaciło sie dużo mniej i nie odczuwało tego w pensji, były bony na święta zamiast marnych paczek. bylo dofinasowanie do wypoczynku w wakacje, teraz jest raz do roku tylko premia roczna a faworyzowani dostają jej 3 krotnie więcej niż szaraczki które zaiwaniają w tej pracy

zmaltretowany
@Megan

dodatki takie jak Luxmed czy multi sport są dodatkowo płatne i odliczane od wynagrodzenia, płaci się pełną opłatę za nie podczas gdy w innych firmach są to bezpłatne benefity lub wiążą się z symboliczną opłatą. Dobre miejsce do pracy wątpię co chwile toalety nieczynne, w kuchni non stop tłok, po weekendzie brak herbaty, kawy, cukru i papieru toaletowego

@zmaltretowany

Odpowiadając na pierwszą część wypowiedzi - pakiet opieki medycznej jest współfinansowany przez Spółkę w zakresie podstawowej opieki medycznej. Warto uczestniczyć w wyjazdach integracyjnych i spotkaniach informacyjnych i słuchać ze zrozumieniem komunikatów przedstawianych przez zarząd. W zakresie drugiej części wypowiedzi - w przypadku, gdy po weekendzie brakuje w pomieszczeniach socjalnych herbaty, kawy, cukru czy papieru toaletowego proponuję udać się do Działu Administracji i Archiwum celem uzupełnienia brakujących produktów, bądź, jeśli samemu ciężko jest ten dystans pokonać, zgłosić prośbę o uzupełnienie telefonicznie lub mailowo.

Angela
@zmaltretowany

Dokładnie tak serdecznie zapraszamy! Dział Administracji i Archiwum na bieżąco realizuje zamówienia i mamy dość duży zapas wszystkich produktów. Dla ułatwienia trasy pokój przy Recepcji. Osobiście otworzę szafę z produktami, w razie potrzeby zaprowadzę do magazynu gdzie mamy jeszcze większy zapas. Może @zmaltretowany już dziś się pojawi, czekam i służę pomocą:)

sypmatyk

Szanowni Państwo, A skąd tyle nagłych pozytywnych opinii na temat firmy Telestrada? Otóż, podpowiem Państwu, iż Zarząd firmy narzucił wszystkim pracownikom napisanie pozytywnej opinii na temat funkcjonowania "nowego" ich budynku oraz całej Spółki. Jest to nie fair zagrywka - dobrze w tej firmie mają tylko kierownicy działów i zarząd ;-) Rzeczywistość jest zupełnie inna. Czy owocowe piątki zastąpią PRZYZWOITE wynagrodzenie? Jak na Warszawę przystało? Czy za 2 tys zł netto jesteśmy w stanie wyżyć? Atmosfera atmosferą ale spójrzmy realnie na sprawę :) Niech Zarząd weźmie pod uwagę taką sugestię, bo nie trzeba by było namawiać pracowników na pisanie pozytywnych opinii - sami byśmy je pisali bez niczyjej prośby ;-)

jacek - prezes
@sypmatyk

Czytam tą opinię i nie mogę się nadziwić. Czy w dzisiejszych czasach na prawdę można zmusić niezadowolonego pracownika do wyrażenia pozytywnej opinii o firmie, która mu się nie podoba? Czy zarząd Telestrady (czyli np. ja) mamy taki wpływ na pracowników? Nie sądzę. W Warszawie obecnie jest zerowe bezrobocie. To raczej firmy biją się o pracowników a nie odwrotnie. Oczywiście bolą nas negatywne opinie o Telestradzie jako pracodawcy. Niestety Internet jest zwykle miejscem wyrażania głównie negatywnych opinii. W przypadku Telestrady w większości są to opinie handlowców terenowych, których przyłapaliśmy na delikatnie ujmując "naciąganiu rzeczywistości". A takich postaw nie tolerujemy gdyż psują nam opinię i utrudniają pracę handlowom rzetelnym. Te negatywne opinie przeszkadzają nam pozyskiwać kolejnych wartościowych ludzi. To oczywiste. A jako, że w naszej firmie zasada jest taka, że do swojego zespołu każdy dobiera współpracowników samodzielnie to każdemu zależy na pozyskiwaniu fajnych ludzi (bo z nimi będzie dalej pracował). Zatem przechodzimy do faktów - faktem jest, że widząc taką sytuację przekazaliśmy pracownikom (warto zwrócić uwagę, że Zarząd ma bezpośredni kontakt z pracownikami co nie jest standardem wszędzie), że to od nas wszystkich zależy, jaka jest sumaryczna opinia o firmie jako pracodawcy. Może już czas aby osoby zadowolone też nie bały się o tym pisać? Dzięki temu potencjalny nowy pracownik zobaczy bliższy rzeczywistości stan rzeczy. Dzisiaj, jeśli komuś się nie spodoba praca, ludzie, atmosfera - nie ma problemu aby ją zmieniał. Jestem przekonany, że osoby wartościowe mają bardzo dobre możliwości rozwoju i adekwatną płacę. Inaczej inne firmy pozbawiłyby nas fajnych ludzi natychmiast. Jedno jest pewne - mocną stroną Telestrady jest panująca tu atmosfera.

Kryym
@jacek - prezes

Panie Jacku, To może czas najwyższy zadbać o pracowników aby zaczęli godnie zarabiać w Telestradzie, może trzeba przeprowadzić jakieś rozmowy na temat zarobków ? Bo myślę, że aktualnie jest to najgorsza strona Telestrady jako potencjalnym pracodawcy. Wszyscy by byli zadowoleni :)

Kryym
@sypmatyk

Bardzo słuszna sugestia, dobrze, że ktoś poruszył ten temat, wg mnie Oni mają dla siebie, w normalnych firmach pracownicy regularnie dostaną podwyżki a tu niestety jest tragedia...

Xxx
@sypmatyk

Dokładnie porozmawiajcie w końcu że swoimi pracownikami w 4 oczy !!!!!!!!!!

Łukasz
@Xxx

Ale chyba w każdym dziale jest kierownik z którym można porozmawiać o podwyżce jak również nie ma problemu aby porozmawiać z zarządem w sprawie swojego wynagrodzenia jeśli ktoś uważa, że jego wynagrodzenie jest nie adekwatne do wykonywanej pracy.

@Kryym

Jako kierownik dość regularnie przyjmuje wnioski o podniesienie wynagrodzenia, to normalne w każdej firmie, że pracownicy przychodzą po podwyżkę, szczególnie że ludzie którzy są zadowoleni z pracy w naszej firmie po prostu spędzają tu wiele lat i to normalna rzecz, że po pewnym czasie przychodzą po podwyżkę. Każdy pracownik motywuje oficjalnym pismem taki wniosek, wykazuje czemu taka podwyżka powinna być mu przyznana, jeśli wykazuje się w swojej pracy, te wnioski zawsze są rozpatrywane pozytywnie, wydaje mi się że ta zasada obowiązuje w całej firmie. Wystarczy przyjść do kierownika i po prostu rozmawiać, przede wszystkim dawać informacje odnośnie swojego zadowolenia i niezadowolenia z aspektów pracy, w tym wynagrodzenia. Nie wyobrażam sobie że nagle prezes przyznaje podwyżkę całej firmie bo tak! To chyba tak nie wygląda w najbardziej idealnym świecie:)

Angela
@Ania

Popieram!

@Xxx

Ja ze swojej strony zapraszam do rozmów w 4 oczy - może mnie pamięć zawodzi, ale wydaje mi się, że nie zdarzyło mi się odmówić komukolwiek rozmowy. Od zawsze powtarzamy, że jesteśmy otwarci na wnioski, pomysły i sugestie naszych pracowników a drzwi naszych gabinetów są dla wszystkich otwarte (jeśli ktoś ma swój gabinet, bo z naszej 3ki ma go tylko Prezes).

Opalony sympatyk
@sypmatyk

Szanowny Sypmatyku. Czy Ciebie, kimkolwiek jesteś, ktoś zmuszał do pisania pozytywnych opinii na temat firmy ? Czy jakiś silny ludek z Zarządu stał nad Tobą z pałą i wymusił na Tobie klikanie na kmputerze ? A może trzeba najpierw pomysleć, na ile nasza praca przynosi zysk pracodwawcy, żeby mieć jakieś roszczenia ? A może trzeba mieś "jaja", żeby iśc do przełozonego i o tym porozmawiać ? Portale internetowe przyjmą wszystko, nawet największą bzdurę, bo wtedy mamy "odwagę - jesteśmy anonimowi. Każdy pewnie chciałby więcej zarabiać, od sprzątaczki po prezesa. Tylko trzeba też dać coś od siebie, spojrzeć w lustro i pomysleć, czy to, co dajesz firmie jest adekwatne do tego, o czym tutaj piszesz. Do tego, żeby poszukać u siebie przyczyny, trzeba mieś cywilną odwagę. Pracuję w Telestradzie 2,5 roku. Czasem zarobię mniej, czasem więcej. Ale dostałem podwyzke nie prosząc o nią, dostałem nowsze narzędzia pracy. Czy atmosferą, którą deprecjonujesz, można się najeśc ? Na pewno nie, ale ważne jest, żeby wstać rano z łóżka i sobie powiedziec, że fanie jest, że idę do pracy. Jak zmuszasz się do tego, złóż rezygnację, nie zatruwaj innym życia swoim nieszczęściem. A skoro taki Warszawiak z Ciebie - na pewno będziesz przebierał w ofertach za 20 a nie 2 tysięce netto. A budynek jest po prostu fajny, funkcjonalny, przyjazny do pracy. Na co dzień pracuję w terenie, ale za każdym razem, jak przyjeżdżam do siedziby, robię to z przyjemnościę, mimo tego, że szlag mnie trafia na mistrzów lewego pasa na autostradzie A2. Proponuję więcej zaangażowania, mniej marudzenia, prywatna spółka to nie rozdający na lewo i prawo po 500 zł politycy. I tyle w temacie.

Pata
@sypmatyk

Pracowałam i wiem ,że nie jest tak kolorowo jak inni piszą...chyba rzeczywiście piszą to z musu bo ktoś kto tam pracował by takich słów nie wypowiedział.No cóż...przykre ,że wiele osób nie zważa na opinię tylko idzie .Muszą się później sami rozczarować . Poza tym to praca dla kogoś kto się sam nie utrzymuje.przez 4 miesiące jest tylko godzinowka a później niby coś więcej ,ale zazwyczaj i tak nie bo "góra" stwierdzi że są spady i więcej nie zarobiliśmy

@Łukasz

Rozmowy o podwyżce kończą się informacją, że to zalezy od zarządu i tak w ten o to piekny sposób dostałem kilka lat temu 100 zł brutto podwyżki, w końcu zrezygnowałem

mobing king
@Ania

nie ma takeij opcji w innych działach idzie się po podwyżkę słyszy się że zarząd nie ma pieniedzy i jak cos sie uda wyskurać to 100 zł brutto

Wojtek

W TLS pracuje już 2,5 roku. W każdej firmie są zgrzyty,niedomówienia,konflikty. Są chwile zwątpienia czy aby na pewno chce tu pracować. Ale szukając stabilności pracy nie tędy droga żeby się zwalniać kiedy przychodzi gorszy dzień. Nie da się w życiu dogodzić każdemu. Myślę, że żaden z pracowników firmy nie utajniłby tego że bywają gorsze momenty,stres. Czytając ostatnie opinie przykre jest to, że osoby będące obecnymi pracownikami (wnioskuję po pisanych komentarzach w czasie teraźniejszym) nawet nie mają odwagi żeby wstać i wyjaśnić sprawy które dotyczą ich pracy. Zdaję sobie sprawę, że w XXI w. najlepiej wypowiedzieć się anonimowo, wypisać wszystko co przyjdzie na myśl bez wzięcia pod uwagę tego, że nasza firma ma wiele mocnych stron. Owocowe piątki, wyjazdy integracyjne, jajeczko, Wigilia. Dlaczego Zarząd podejmuje decyzje, że wyda grube pieniądze na takie imprezy ? Moim zdaniem dlatego, że poza wypłatą chcą wynagrodzić,podziękować pracownikom za to, że dzięki nim firma dobrze prosperuje. To już o czymś świadczy. Co do wypłaty -> każdy dostaje tyle na ile zasługuje. I tego się trzymam. Jeśli uważasz, że zarabiasz mało, porozmawiaj z kierownikiem o tym. Pamiętaj tylko, że musisz mieć ku temu powód, musisz wykazać, że na to zasługujesz, że robisz coś więcej, że Twoje kompetencje są na tyle wysokie, że powinieneś dostać podwyżkę. Jestem pewny, że gdy tak będzie, nie zostaniesz odesłany z kwitkiem. Ludzie przychodzą i odchodzą. To jest proces naturalny. Jeden pracownik będzie pracował 10 lat, inny 5 lat a jeszcze inny 3 dni. Osoba przychodząca do pracy wie na co się pisze,zna warunki zatrudnienia, po coś rozmowa kwalifikacyjna jest, prawda ? Wszyscy jesteśmy ludźmi, to wszystko zależy tylko od nas. Na Krakowskiej atmosfera jest fantastyczna, to ludzie tu pracujący ją budują, niezależnie czy to pracownik wieloletni czy dopiero zaczynający karierę w Telestradzie. To, że nie każdy rozmawia z każdym nie oznacza, że panuje tu zła atmosfera. Jeśli nie ma się wspólnego tematu,nie znajdzie wspólnego języka to nic, wystarczy zwykłe "cześć" (bo jesteśmy na TY nawet z Prezesem ) i uśmiech. Każdy ma wpływ na to jak razem żyjemy. Cała moja opinia opiera się na pracy w dziale z Kierowniczką która znajdzie czas na rozmowę, przyjmie zażalenia,skargi, pochwali i da "kopa" do pracy. Bo tak powinno być. Cieszę się, że tu trafiłem. Pracuje z przyjaciółmi których poznałem w tej firmie. Nie widzę siebie póki co gdzie indziej, jednak kiedy przyjdzie czas w życiu na zmiany, zdecydowanie będę wspominał tu pracę z uśmiechem na twarzy i samymi dobrymi myślami. Jeśli chcesz się rozwijać,zdobywać nowe doświadczenie i nie być pracownikiem-szczurem -> wbijaj :)

@Wojtek

Ale pozytywnych opinii dziwne

Ona...
@Tu

Właśnie.. Niepojmuje tego. Kłamią i oszukują ludzi, perfidnie potrafią wykorzystać osobę starsza. . I z tego jesteście tacy zadowoleni? To jest ta praca z której tacy jesteście zadowoleni?

Ona...

Zasmucona

Tak jest w każdym dziale. Ja pracowałam coprawda kilka miesięcy w jednym z działów i smutno było patrzeć jak ludzie z wieloletnim stażem i wiedzą ogromną są niedoceniani. Mają wiele obowiązków a z nich żadnych profitów. Gdy kończyła mi się umowa zaproponowano mi śmieszne 100 zł brutto podwyżki. Zrezygnowałam bo za 2000 netto trudno się samej z dzieckiem w Warszawie utrzymać.

Win
@Zasmucona

Zapytajcie milenki czym różni się telefon na kablu od na sim może po 5 latach się dowiedziala. W końcu to ona kształtuje opinie o firmie. A jej rozmowy może odsłuchac tylko m.

Potwierdzam

Kazimierz
@Tu

Myślałeś jak mógłbyś poprawić relacje w firmie skoro nie jesteś nich zadowolony. Pracodawca organizuje wspólne wyjścia integracyjne dla pracowników, tak żeby stosunki stały się bardziej koleżeńskie?

@Kazimierz

Nieuczciwym jest odejmowanie godzin przez ta Panią. A sama jest niekonsekwentna sobie dopisuje

Kapitan
@Kazimierz

Wyjścia integracyjne są rzadko chyba ze samemu się je zorganizuje a le to wtedy z osobami które się lubi.

@Kapitan

Wyjazd integracyjny dla wszystkich Pracowników firmy organizowany jest rokrocznie, tegoroczny już za dwa tygodnie, podobnie jak spotkania Wigilijne i Wielkanocne, na wiosnę Piknik Rodzinny i wiele innych atrakcji, wszystkie oczywiście dla chętnych. Dodatkowo ok. co 2 m-ce każdy z działów wychodzi na wewnętrzne wyjścia integracyjne. Firma posiada budżety na takie atrakcje i Kierownicy z nich korzystają, Pracownicy także zawsze chętnie w nich uczestniczą. Panie Kapitanie — komentarz całkowicie nietrafiony, jest nam przykro, że takie nieprawdziwe opinie krążą w internecie, ponieważ każdy chętny na integracje Pracownik może na wiele sposobów zbliżyć się do pozostałych, pozdrawiamy! :)

Ile pozytywnych komentarzy podejrzane

Matułani

+ atmosfera + wypłata zawsze na czas + przyjaźni kierownicy + brak problemów z urlopami - odległość od centrum wawki - plotki ploteczki ale w poprzedniej pracy też to zauważyłem - mogliby płacić więcej, ale jw - jest to firma telekom. taką pracę trzeba lubić i być twardzielem

Sylwia
@Matułani

Jako minus piszesz, że firma TELESTRADA S.A. mogłaby płacić więcej swoim pracownikom - a na jakiego wynagrodzenia można oczekiwać jako nowy pracownik? Czy z czasem jest szansa na otrzymanie podwyżki?

nocnymarek_532

Niedługo będzie jak w tej firmie pracuję rok. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie jest podstawa + premia ( wszystko zależy jak się przykłożysz do pracy,to tyle zarobisz ????) Pracodawca stara się o to, żeby pracownik dobrze czuł się w pracy. Dlatego organizuje różnego rodzaju wyjazdy integracyjne, imprezy okolicznościowe (wigilia, jajeczko itp) Jeżeli jesteś osobą która chce się rozwijać,to też jest taka możliwość. Zastanawiasz się czy podjąć tu pracę? Zapewniam cię WARTO!

Łucja
@nocnymarek_532

Po takiej rekomendacji z Twojej strony na pewno znajdzie się grupa osób, które będą aplikować do TELESTRADA. Bardzo cieszy to, iż jesteś aż tak zadowolony z tego pracodawcy. Wspomniałeś nam o systemie wynagradzania i o imprezach integracyjnych w tej firmie. A czy dostajecie jakieś benefity, na przykład dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do szkoleń, itp.?

@nocnymarek_532

Akurat możliwości rozwoju nie ma żadnego.. A szkoda. Plusem tej pracy jest atmosfera i to jedyny pozytywny aspekt.. Nie będę zachwalać płacy bo nie jest ona wysoka. Biorąc pod uwagę jak drogie jest życie w Warszawie, pensja trochę ponad 2tys na rękę to śmieszne pieniądze, gdy pracownik pracuje w firmie kilka lat i robi to rzetelnie i sumiennie. Podsumowując, wiadomo że nikt nie będzie zarabiał tyle co członek zarządu jednakże zarobki powinny być troszkę większe :) tym bardziej, że Telestrada jako firma jest doceniana w skali ogólnopolskiej dość wysoko - należy pamiętać, że "szary" pracownik też się do tego przyczynia

Tom
@nocnymarek_532

A wypłatę dostajesz na czas? Bo my nawet zwrotów za noclegi nie dostaliśmy od 10. 06 nie mówiąc o wypłacie.

Pracownica

Dobrze by było, gdyby własnie teraz Pan Jacek się wypowiedział na ten temat, chyba zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że płaca w telestradzie do najwyższych nie należy. Panie Jacku jak to wygląda z Pana strony?

@Łucja

szarzy pracownicy szkolenia maja rzadko i tylko takie które firma zamówi, żeby się rozwijać we własnym zakresie nic nie pomogą, za opieke medyczną i karte multisport płaci sie ze swojej pensji dużo więcej niż w innych firmach. Zlikwidowano dofinansowanie do urlopu i bony na świeta te zastapiono paczką ze słodyczami

Mobing Dick

Są równi i równiejsi, jeden chodzi na chorobowe co i rusz inny za pójście na chorobowe dostaje ochrzan, jeden cały dzień wykonuje swoją robote ale jak zajrzy do telefonu to jest źle bo się nie skupia inni siedzą całe dnie na facebooku i (usunięte przez administratora) i nikt im uwagi nie zwraca, gdy ktoś chce się wykazać i robi więcej niż inni odbiera się mu zadania tylko po to by nie wychodził przed szereg bo może przyjdzie i poprosi o podwyżkę, jedni chodzą na urlopy kilkudniowe kilka razy w miesiącu inni nie mogą się doprosić o urlop w wakacje, jedni zawsze dostają urlopy na święta inni tyrają i to zawsze są te same osoby. Większość jest sfrustrowana ale nie odchodzi bo ma kase na czas ale litośći za 2000 zł człowiek ledwo się utrzymuje nie mówiąć o wynajęciu mieszkania czy wychowaniu dziecka. I co wzrośnie minimalna krajowa wszystko podrożeje a nasze pensje latami stoją w miejscu.

Sylwia

@Mirek Rozumiem Pana niezadowolenie ze zbyt długiego oczekiwania na usługę. Ale takie uwagi myślę, że należy kierować bezpośrednio do firmy TELESTRADA S.A., gdyż forum Gowork.pl jest do opisywania warunków zatrudnienia w tej firmie. Ciekawi mnie czy w tym miejscu istnieją benefity pozapłacowe? Jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć?

Szanowny Panie, nastąpiła jakaś pomyłka, jesteśmy firmą telekomunikacyjną, nie zajmujemy się realizacją wydruków ulotek, pozdrawiamy.

Novy

Nigdy nie pracowałem w Telestradzie ale czytając wszystkie wpisy to nigdy bym cv nie złożył. Ewidentnie firma skonfliktowana. To tyle z mojej strony.

Marina S.

Zostałam wprowadzona w błąd w maju 2019 r. przez konsultanta firmy Telestrada w wyniku którego podpisałam umowę na przeniesienie numeru z Orange do Telestrady. W trakcie korzystania z usług Telestrada zrozumiałam jak mnie mocno (usunięte przez administratora) ten konsultant, mam teraz warunki najgorsze jakie tylko mogą być! W Orange miałam usługi na katę, koszt wynosił 50 zł na trzy miesiące i tej kwoty dla mnie wystarczało na 2 GB internetu na miesiąc i na telefony, smsy. Koszt miesięczny wynosił 50zł/3=ok 17 zł. Do tego miałam bonus +5% za każde doładowanie. Konsultant obiecał: 1. że będę miała w dwa razy więcej GB, to znaczy 4 GB, okazało się że mam 1 GB!!! - w dwa razy mniej niż miałam! 2. że abonament będzie 17,99 zł, mam 24,99 zł. 3. że opłata telefonów do Białorusi będzie 2 zł za minutę, mam 5 zł!!!! 4. że rozmowy bez limitu na komórkowe i stacjonarne, okazało się że za stacjonarne trzeba płacić, i najdrożej do infolinii Telesrady. Dodatkowo dobiło mnie to że tam gdzie często bywam absolutnie niema zasięgu Telestrada, ale Orange tam zasięg ma, już miałam z tym kłopoty!!! Musiałam szukać pomocy u obcych ludzi... Dostałam ogromnego stresu...! To wszystko mnie dobija, serdecznie żałuje że wpuściłam do domu tego oszusta-konsultanta i dałam się nabrać, zaufałam bo to był pan w starszym wieku, ładnie wyjaśnił że to Orange są oszuście.... wyszło że oszuście to Telestrada... Żałuję że nie nagrałam rozmowę z konsultantem-oszustem, mogła bym podać do sądu...

Jacek

Szczerze pisząc jestem zniesmaczony tym, w jaki sposób pojedyncze osoby wylewają swoją frustrację w Internecie. I bedę tutaj szczery - zarząd nadal będzie "FAWORYZOWAŁ" osoby zaangażowane, chętne do pomocy innym, biorące na siebie nowe obowiązki, przekazujące swoją wiedzę kolegom, rozwijające swoje kompetencje. Tak, będziemy przydzielali samochody służbowe osobom pełniącym dyżury nocne (o czym autor postu z pewnością nawet nie wie). I będziemy to robić głośno - tak aby kazdy wiedział co doceniamy i aby było to przykładem dla innych. Kilka razy pisałem już, że mój pokój stoi zawsze otwarty i jestem chętny do rozmowy. Nie mam sekretariatu zatem nikt nie zablokuje dojścia do "Prezesa". Można ze mną pogadać też przy kawie w kuchni - bywam tam regularnie. Jednak jeśli nie masz odwagi aby chociaż podejść, przedstawić swój problem - to jakim jesteś człowiekiem, skoro anonimowo wypisujesz takie bzdury bez cienia odwagi aby powiedzieć to wprost? Dzisiaj dobrych pracowników na rynku pozyskuje się dość cieżko. Ale jednak nam się to udaje. Gdyby zarobki, atmosfera itd w Firmie były kiepskie - pewnie by uciekli. Na prawdę trudno nie zauważyć, że w tym roku fundusz premiowy wzrósł o 25% a premie wypłaciliśmy na wakacje, tak aby każdy mógł jeszcze na urlop wykorzystać dodatkowe środki. Trudno nie zauważyć wyjazdów integracyjnych (ostatni z fundowanym dla pracowników SPA), owoców, ciasteczek na umilenie piątków... I jeszcze komentarz do "biletów miesięcznych" Pana/Pani "kawasaki". Naprawdę? Nie zorientowałeś się, że od półtora roku jesteśmy po drugiej stronie miasta? Nawiasem mówiąc wygląda na to, że atmosfera w pracy, zarobki itp są na tyle dobre, że nikt z tego powodu z Firmy nie odszedł. Jeśli ktoś nie dał Ci urlopu - donieś do PIP. Czy może boisz się tego zrobić? Bez obaw - donos jest anonimowy. Tyle, że ja sobie nie przypominam abyśmy komukolwiek odmówili urlopu. Wręcz przeciwnie - zawsze zachęcam aby każdy odpoczywał aby mieć siłę i zapał na dalsze zadania. Skoro Firma Cię nie docenia - może zastanów się w końcu dlaczego. Rynek pracy jest dzisiaj dla pracownika wspaniały. Jeśli nie odnajdujesz się w zespole - szukaj fajniejszej pracy. A jak znajdziesz - pożegnamy Cię bez żalu.

kawasaki
@Jacek

Szanowny Panie Jacku, Rozumiem Pańskie zażenowanie faktem pisania opinii (tak, wiem, że chciałby Pan mieć tutaj same pozytywy :-), ale proszę zrozumieć też nas - zwykłych szarych pracowników. Przecież to my wszyscy tworzymy i reprezentujemy TELESTRADĘ - szanujemy tą pracę i wkładamy maximum wysiłku aby firma była na tej pozycji w której obecnie się znajduje a może i wyżej... Nie chciałem Pana urazić - źle mnie Pan zrozumiał. Nie zamierzam nigdzie donosić bo nie w tym rzecz i nie wiem czemu Pan do mnie to przytoczył. Ja tylko rzuciłem propozycję dofinansowania do biletów miejskich - fajnie by było, abyśmy mieli możliwość chociaż małego dofinansowania ze strony firmy dojazd o pracy. Wystarczy skontaktować się z ZTM :) Na pewno dadzą fajną zniżkę dla TELESTRADY ;-))

Noname
@kawasaki

Moze firma w ogole powinna za Ciebie rachunki opłacać? Cebula tragiczna byś sie wstydził.

Zostaw merytoryczną opinię o TELESTRADA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w TELESTRADA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TELESTRADA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

TELESTRADA S.A.