TELESTRADA S.A.

Opinie o TELESTRADA S.A.

Basia

Praca w tej firmie to przyjemność- przyjazna atmosfera, pensja na czas, możliwość rozwoju i stabilizacji. Firma zapewnia szkolenia na każdym stanowisku i wprowadzenie w procesy. Nowy przestronny budynek, wyposażenie miejsca pracy w wysokim standardzie. Można skorzystać z dodatkowych benefitów- karta Multisport czy ubezpieczenie. A dodatkowo co piątek miły akcent w postaci owoców i słodkości.

Firma bardzo przyjazna, pamiętam moje przyjęcie jako nowego pracownika - od razu poczułam się jak wśród dobrych znajomych, choć był to mój pierwszy dzień. Bardzo dobrze zostałam wprowadzona w swoje obowiązki i cały czas miałam opiekę przełożonego, który nawet przy najgłupszych pytaniach był dla mnie bardzo cierpliwy i pomocny :) Polecam pracę tej w firmie, bo poza dobrą atmosferą, ciekawymi wyzwaniami stawianymi przed pracownikami oraz wypłatą na czas, są też inne benefity jak karta Multisport, owocowo-słodkie piątki czy wyjazdy integracyjne :)

Aneta

Bardzo dobra, stabilna firma, notowana na New Connect, z którą jestem związana 5 rok ( wcześniej 4 lata z NOM) i szczerze mówiąc przykro czyta się negatywne opinie. Mamy bardzo dobre warunki pracy, pensje na czas, nowe duże przestrzenne biuro w dobrej lokalizacji, bezpłatny parking. Dodatkowo super kuchnie, w której w każdy piątek znajdujemy owoce i ciasteczka, a na co dzień ekspresy z dobrą kawą, a w lodówkach zawsze jest mleko i cytrynki ( żebyśmy nie chorowali:). Mamy imprezy integracyjne i swobodną, jak wcześniej napisano wręcz rodzinną, atmosferę w pracy. Mamy własną sieć telekomunikacyjną, w którą ciągle inwestujemy. Stoimy na kilku mocnych nogach (TELESTRADA to nie tylko WLR:). Sprzedajemy usługi telekomunikacyjne i inteligentne rozwiązania, realizujemy dedykowane projekty. Oczywiście łatwo nie jest, bo konkurencja duża, ale w 2018 roku osiągnęliśmy ponad 55 mln przychodu i dobry zysk. Jak masz pomysł to możesz wszystko:) Nie jesteśmy sztywnym korpo, do Zarządu jest praktycznie bezpośredni dostęp. Dzielimy się wiedzą, jesteśmy koleżeńscy, lubimy się i przede wszystkim współpracujemy ze sobą. Nikt nas nie traktuje jak wyrobników, a raczej jak partnerów, którzy wspólnie budują wartość spółki. Jak potrzebujesz przeszkolenia, poszerzenia wiedzy zawsze możesz o nie poprosić. Zawsze można więcej, lepiej itd, ale osobiście jak dla mnie to idealne miejsce do pracy.

kaman

Świetna, rodzinna atmosfera. Bardzo duże możliwości rozwoju oraz bogaty pakiet socjalny. Naprawdę fajni współpracownicy jak i przełożeni. Polecam pracodawcę :)

TELESTRADA S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Grafik / Graficzka. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Sake

Świetna atmosfera, można by rzec rodzinna. Duże możliwości rozwoju. Nie wieje nudą, przełożeni jak również inni pracownicy bardzo pomocni. Polecam każdemu :).

Kamkam

Świetny pracodawca. Nie żadne korpo więc atmosfera pracy jest naprawdę dobra. Co istotne, firma się cały czas rozwija, nie ma stania w miejscu. Polecam jeżeli ktoś ceni sobie spokój ale jednocześnie chce faktycznie coś robić.

Zadowolony

Pracuję wiele lat w biurze Telestrada i atmosfera tam jest bardzo rodzinna i przyjemna z każdy można pogadać na luzie. Dodatkowo w nowym biurze na Al. Krakowska 22A jest teraz dużo przestrzeni i fajne miejsca socjalne. Niestety negatywne opinie które się tu pojawiają są od handlowców terenowych w przypadku których spółka jest bardzo surowa jeśli potencjalnych klientów wprowadzają w błąd lub oszukują. Jeśli ktoś chce pracować w rodzinnej atmosferze i z fajnymi ludźmi to zapraszam.

Marina

(usunięte przez administratora) Firma najgorsze kiedys był punkt w Kozienicach najgorsze (usunięte przez administratora) jakie pamiętam pracowałem po 8h dziennie pierwsza wypłata 900 zł i obiecywali ze Bedzie super kolejna wypłata na minus... Nie mówiąc o tym że kazali nam dzwonic do staruszków... jedna babcia mówiła że jej wcisneli 3 umowy bo jest niewiadomą... byle wcisnąć zero szacunku dla ludzi. Kto tam pracował potwierdzi.

Roman
@Marina

Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony w firmie TELESTRADA? Jestem zszokowany Twoją informacją na temat zarobków, które oferował pracodawca, dlatego chciałbym sprecyzować, czy byłeś zatrudniony na podstawie umowy o pracę, czy może umowy zlecenie? Zachęcam do dalszej aktywności i odpowiedzi na moje pytania.

Wojtek
@Marina

Potwierdzam.Zarobki miały być duże a ciągle odcinali bo niby umowy nie wchodziły. A co do wciskania na siłę umów to masakra.przedstawiqja się np. z Orange i klienci ,zwłaszcza osoby starsze podpisują.

MARIUSZ

Nie prawda dwa miesiące zarobisz po 2tys złotych a w trzecim musisz oddać firmie 2tys bo masz tzw spady. Chora firma nie polecam

MARIUSZ 1
@MARIUSZ

Bzdura

Ange
@MARIUSZ

Właśnie tak.A na dodatek nikt nie udowodni że były spady...firma sobie poprostu zabiera

Oszukana

(usunięte przez administratora) Najpierw telefonicznie podszyli się pod Netię (w której mama miała umowę), przyjechali (niby jako Netia) z kompletem dokumentów, po podpisaniu ich przez moją mamę, facet zwiał z obydwoma egzemplarzami umowy (mama powiedziała, że nie podpisze póki nie przeczyta, to dziad jej powiedział, że ma 2 tyg. na rezygnację, ale zabrał tuż po podpisaniu obydwa egzemplarze umowy i uciekł. O tym, ze podpisała umowę nie z Netią mama dowiedziała się po otrzymaniu od tej złodziejskie firmy faktury. ). Moje sugestie dla TELESTRADA: Do zobaczenia w Sądzie.

Jakaja
@Oszukana

I co z tą sprawą dalej? Wyjaśniło się coś?

Ange
@Oszukana

Trzeba uważać.Podaja się za Orange bądź inne firmy.Inny ich chwyt to że klient płaci 15zl abonamentu.Tak płaci ale nie informują że zawsze tylko 3 miesiące a później o wiele więcej.przestrzegajcie osoby starsze bo dużo dało się nabrac

Handlowiec

Pracuję od wielu lat w tej firmie i jakoś nie mam problemu z podpisywaniem umów. Telemarketerzy umawiają raz lepiej a raz gorzej ale to od handlowców zależy, czy pozyska klienta. Kasę dostaję na czas i wszystko się zgadza. Jest jeden warunek - trzeba chcieć

@Handlowiec

Co z toba człowieku zabrakło rozumu ze wypisujesz takie bzdury

Jerry
@Anna

Kolejny przykład nieszczęścia - mnie się nie udało albo nie chciało, więc na pewno innym też nie wyjdzie. Otóż nie, jak się umie i chce to można. I proszę kulturalniej, jeśli potrafisz.

PATRYCJA

Raczej się nigdy nie wypowiadam na forach, ale tu stanę w obronie ponieważ pracowałam w telestradzie i wspominam bardzo dobrze, do dziś mam kontakt z ludźmi którzy pracują tam do tej pory. Ja niestety musiałam zrezygnować z powodów osobistych. Zawsze miła atmosfera, chciało się wstawać do pracy, co do szkoleń uważam, że wszystko było czarno na białym tłumaczone bez pośpiechu, praca na wagę złota jeśli się chce to można, a jeśli chodzi o target to robiłam, aż nad. Pozdrawiam

@PATRYCJA

Rzeczywiście ta pani dzieli pracowników na tych których lubi oraz resztę. Pierwsza grupa obija się cały dzień reszta musi pracować. Pierwsza grupa chodzi jak chce druga nie może się spóźnic 5minut. Czasem czułam się jak na budowie a nie w biurze.wulgaryzmy i przekleństwa to norma. A i jeszcze targety wydawania Edo starszych nieświadomych ludzi na zasadzie była zmiana w rachunku nie to będzie. Jeżeli komuś odpowiada taka atmosfera to czemu jest taka rotacja. Ogłoszenie wisi non stop a większość ludzi rezygnuję pierwszego dnia

Seba

Również miałem przyjemność pracowac w dziale sprzedazy pod kierownictwem śmiesznej Mileny. Dziwna osoba która nawet nie potrafi przeprowadzić szkolenia. Samo często ubliza telefonicznie klientom a czepia się konsultantów wylewajac na nich swoje frustracje. Przykład sama siedzi cały dzień w internecie konsultantom zabrania. Targety nierealne zwolniłem się szkoda nerwów. Ta dziewczynka uważa się za niewiadomokogo w firmie.

Wojtek
@Seba

Targety nierealne...... a może Twój sposób pracy, albo jego brak, jest powodem, że cokolwiek było dla Ciebie nierealne ? Też byłem w tym dziale i mam bardzo dobre wspomnienia. Powodzenia gdzie indziej.

mmm

Byłem już na szkoleniu, można pracować jeśli ktoś się godzi na nie mówienie potencjalnym konsumentom o małych kruczkach w umowie, początek musiałem jeździć swoim autem, konsultant umawiał spotkania w miejscach gdzie ludzie stanowczo nie życzyli sobie naszej obecności. Ogólnie bardzo nie polecam.

Natalia

Na stronie Telestrady, w zakładce Praca można znaleźć aktualne oferty pracy. Może na forum ktoś zdecydował się aplikować? Jeśli czekaliście na taką możliwość, rekrutacja jest w dalszym ciągu aktywna. Więcej szczegółów możecie znaleźć tutaj: http://www.telestrada.pl/praca/67

Edmund

nic dobrego Moje sugestie dla TELESTRADA: frontem do klienta Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: przestać oszukiwać

Natalia

@Oszukany, czy wyjaśniałeś tę sytuacje bezpośrednio z szefostwem firmy lub odpowiednią instytucją? Na forum nikt nie będzie w stanie pomóc Ci w rozwiązaniu tak poważnych kwestii. Pamiętaj także, że oskarżenie oszustwa to bardzo poważny zarzut. @Old, czy powiesz nam coś na temat możliwości rozwoju w firmie? Bo jak wnioskuję po Twoim komentarzu można liczyć na takowe w TELESTRADzie?

Prosze o kontakt jeżeli jest ktoś zainteresowany mam zamiar złożyć pozew przeciwko tej firmie jako že naciàgneli mojà 73 letnia mamè.Jeżeli jest wiècej pokrzywdzonych myślè o zbiorowym pozwie przeciwko Telestradzie.Proszè o jakis kontakt na email. m.mok@usa.com Niema sensutylko pisać trzeba działać i niedawać siè oszustom.

@Marek

Ten portal jest od tego żeby napisać jaki jest pracodawca , w każdej firmie znajdzie się taka "osoba" która chce szybko coś zarobić robiąc to co piszesz ale długo taka osoba nie będzie pracowała.Jeśli coś takiego wystąpiło napisz reklamację jeśli coś się nie zgadza i zostanie to pewnie uwzględnione.

Proszę o kontakt margor2@op.pl

Oszukany
@Marek

Moją 86 letnią ciężko chorą mamę również naciągnęli i nie odpowiadają na skargę. Prawdopodobnie zdobyli dane w sposób nielegalny i sfałszowali podpis. Jak nie będzie odpowiedzi na skargę to zglaszam sprawę na Policję i oczywiście do UOiKK

Old

Pracuję wiele lat i nie mogę potwierdzić tych negatywnych opinii. Firma wymagająca ale stawiająca na pracowników. Jeśli ktoś chce pracować i się rozwijać to nie ma problemu.

Natalia

@MARIUSZ 1, czy możesz powiedzieć nam coś więcej na ten temat? Czy jesteś obecnym lub byłym pracownikiem TELESTRADY? Jakie warunki pracy panują w firmie? @MARIUSZ, czy aby na pewno mówisz w swojej opinii o TELESTRADZIE? Możesz doprecyzować swój komentarz?

Zostaw merytoryczną opinię o TELESTRADA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w TELESTRADA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TELESTRADA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

TELESTRADA S.A.