TELESTRADA S.A.

Opinie o TELESTRADA S.A.

zaniepokojona

Faworyzowanie PEWNYCH pracowników w tej firmie to skandal. Podchodzi nawet pod paragrafy. Już cały dół i góra szumi o ostatnich darowiznach dla ludzi z IT. Niech ZARZĄD wie razem z Panem Jackiem na czele, że to co się dzieje w tej firmie jest NIESPRAWIEDLIWIE i męczy psychicznie innych pracowników. ZDAJCIE SOBIE Z TEGO SPRAWĘ. Jak już rozdajecie na lewo i prawo FAWORYZOWANYM pracownikom to róbcie to chociaż po cichu ponieważ inni pracownicy, którzy się starają nigdy nie będą docenieni. Nawet za rok czy 5 lat. Po drugie kwestia urlopów pracowników..... PIP powinna się tym zainteresować ile pracownicy mają niewykorzystanych urlopów. Może w końcu ktoś doniesie?

kawasaki
@zaniepokojona

ja bym proponował aby firma dołozyla sie do biletow miesiecznych !! przeniesli sie na 2 koniec warszawy, sami opływają w luksusy to niech chociaz dofinansują biednym pracownikom bilet miesieczny

@kawasaki

Ja bym się wstydziła tak pisać. Jeśli cokolwiek człowiekowi nie pasuje w pracy, to ją po prostu zmienia. Jest dużo wolnych wakatów na rynku, nie widzę problemu :) Mam nadzieję, że powyższy komentarz to żart, bo jeśli nie, to nie ma ratunku dla tego narodu.

Jacek
@zaniepokojona

Szczerze pisząc jestem zniesmaczony tym, w jaki sposób pojedyncze osoby wylewają swoją frustrację w Internecie. I bedę tutaj szczery - zarząd nadal będzie "FAWORYZOWAŁ" osoby zaangażowane, chętne do pomocy innym, biorące na siebie nowe obowiązki, przekazujące swoją wiedzę kolegom, rozwijające swoje kompetencje. Tak, będziemy przydzielali samochody służbowe osobom pełniącym dyżury nocne (o czym autor postu z pewnością nawet nie wie). I będziemy to robić głośno - tak aby kazdy wiedział co doceniamy i aby było to przykładem dla innych. Kilka razy pisałem już, że mój pokój stoi zawsze otwarty i jestem chętny do rozmowy. Nie mam sekretariatu zatem nikt nie zablokuje dojścia do "Prezesa". Można ze mną pogadać też przy kawie w kuchni - bywam tam regularnie. Jednak jeśli nie masz odwagi aby chociaż podejść, przedstawić swój problem - to jakim jesteś człowiekiem, skoro anonimowo wypisujesz takie bzdury bez cienia odwagi aby powiedzieć to wprost? Dzisiaj dobrych pracowników na rynku pozyskuje się dość cieżko. Ale jednak nam się to udaje. Gdyby zarobki, atmosfera itd w Firmie były kiepskie - pewnie by uciekli. Na prawdę trudno nie zauważyć, że w tym roku fundusz premiowy wzrósł o 25% a premie wypłaciliśmy na wakacje, tak aby każdy mógł jeszcze na urlop wykorzystać dodatkowe środki. Trudno nie zauważyć wyjazdów integracyjnych (ostatni z fundowanym dla pracowników SPA), owoców, ciasteczek na umilenie piątków... I jeszcze komentarz do "biletów miesięcznych" Pana/Pani "kawasaki". Naprawdę? Nie zorientowałeś się, że od półtora roku jesteśmy po drugiej stronie miasta? Nawiasem mówiąc wygląda na to, że atmosfera w pracy, zarobki itp są na tyle dobre, że nikt z tego powodu z Firmy nie odszedł. Jeśli ktoś nie dał Ci urlopu - donieś do PIP. Czy może boisz się tego zrobić? Bez obaw - donos jest anonimowy. Tyle, że ja sobie nie przypominam abyśmy komukolwiek odmówili urlopu. Wręcz przeciwnie - zawsze zachęcam aby każdy odpoczywał aby mieć siłę i zapał na dalsze zadania. Skoro Firma Cię nie docenia - może zastanów się w końcu dlaczego. Rynek pracy jest dzisiaj dla pracownika wspaniały. Jeśli nie odnajdujesz się w zespole - szukaj fajniejszej pracy. A jak znajdziesz - pożegnamy Cię bez żalu.

Szok

Niepojmuje pozytywnych opinii na temat tej firmy. Jak można wciskać Straszym ludziom usługi podsywając się pod inną firmę (w tym przypadku Netia). Potem problem ta umowę rozwiązać, bo przecież Pan uciekł zabierając obydwa egzemplarze umowy. Na infolinie dodzwonić się graniczy z cudem. A jak już odbiorą, nie chcą udzielić informacji. To jest perfidne naciągane naciągane. Czy wy macie jeszcze szacunek do samego siebie?? I pytam dlaczego ta sprawa nie zajmą się odpowiednie służby?

Maciejka

Witam, Pracuje już długo w firmie może zarobki nie są powalające i o podwyżce można pomarzyć ale ludzie to siła tej firmy... atmosfera genialna, ludzie się wspierają pomagają sobie nie ma wyścigu szczurów. Przełożeni pomocni, empatyczni, wspierający. Nie ma tu klimatu korpo.

Dorota

Pracowałam w tej firmie ok 1,5 później odeszłam i to była najlepsza decyzja w życiu. Ten super zgrany zespół to w rzeczywistości grupa która się zna i lubi i nikogo do siebie nie dopuszcza resztę ma totalnie w (usunięte przez administratora) Zero pomocy, współpracy,wsparcia. Jesteś nowy zero wsparcia jedyne co to każdy się będzie Tobie przyglądał jak malpce w zoo. Jest tam parę fajnych osób ale naprawdę za mało żeby dobrze mówić o całym tym miejscu. Zarobki jakieś 5 lat temu były żałosne nie sądzę żeby się diametralnie zmieniły. I krem de la krem tego miejsca Pani A. Najgorsza szefowa jaka widział świat. Pretensje o wszytsko. Co byś nie zrobił zarwiesz ochrzan... Nie polecam wręcz przestrzegam, zmarnowany czas ciągły ból głowy. Goła pensja zero premii.

TELESTRADA S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Grafik / Graficzka. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Były mojej byłej

Moja była ram pracowała albo pracuje nie wiem... Staż koło 10 lat 2000 netto dostawała jak szła po podwyżkę dochodziła z kwitkiem przez wiele lat tylko dostają nic nie znaczący w praktyce awans. Nerwy zszargane wiecznie miała tą robotą. Jedyne co ją trzymało w tej firmie to ludzie. Słyszałem, że dostała pracę gdzieś na kasie w markecie bo więcej płacili mimo że miała wykształcenie wyższe.

Pracownica

Spółka notowana na giełdzie, najlepiej rozwijająca się spółka - 2 miejsce Forbesa , a zarobki po 2 tys? Może zarząd się wypowie?

@Pracownica

Zarząd daje swobodę w tej kwestii kierownikom działów. Tak jak było napisane wcześniej zarobki nie są ograniczane przez zarząd. Zadaniem zarządu jest dbanie o to aby firma się rozwijała i mogła dawać swoim pracownikom poczucie bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia. Jeśli jakikolwiek pracownik czuje się niezadowolony ze swojego wynagrodzenia bardzo zapraszamy do spotkania z nami aby to wyjaśnić. Zarząd jest zawsze otwarty na rozmowy z pracownikami.

Jacek - Prezes
@Pracownica

Wywołany do tablicy - odpowiadam zatem: 1. W kwestii tego co napisała Pracownica. Oferowane płace są takie jakie odpowiadają kwalifikacjom i zaangażowaniu na danym stanowisku. Raczej takich płac jak koleżanka wskazała to w Firmie nie ma. Nawet zupełnie golutka pensja bez żadnej prowizji (które niektórzy wypracowują w grubszych tysiącach) nie jest tak niska u nikogo (sprawdziłem). Niemniej drzwi do mojego pokoju są otwarte zawsze i nigdy nie zdarzyło mi się odmówić spotkania z pracownikiem. Gdyby płace w TLS były na takim poziomie jak wspomina Pracownica to nikt by tu już nie pracował. Zapraszam do mnie. Warto o swoje upominać się osobiście. Chyba, że ktoś chciałby dostać podwyżkę anonimowo... 2. A teraz w kwestii tego co napisał Pracownik odnośnie rozwoju Chciałbym podkreślić, że Łukasz, który jest dzisiaj członkiem zarządu, Basia - manager działu uruchomień, Ania - manager działu strategicznych klientów biznesowych - segment instytucji publicznych, Piotrek - manager działu Whitephone, Kasia - manager działu billingu - to tylko kilka przykładów ludzi, którzy w TLS zaczynali od stanowisk bardzo podstawowych (albo telefoniczna obsługa klienta albo sprzedaż terenowa do klientów detalicznych) i swoją pracą oraz zaangażowaniem doszli do tzw Top Management. Czyli jak ktoś chce się rozwijać to może. 3. Odnosząc się do tego co napisał Tom - o jakie noclegi chodzi? Czy ja o czymś nie wiem?

Byłem_tam
@Pracownica

Zgadzam się z tą opinią. Premie w tysiącach, ale nie dla szarego pracownika. Może na górze. Zapraszam na dół, gdzie spływa najwiekszy (usunięte przez administratora) za "kreatywność" handlowców. Pracowałem w różnych firmach i w żadnej klient nie mieszał mnie z (usunięte przez administratora) jak w tej. I to za pracę obcych mi ludzi, bo nawet nie za moją. I owszem pensje są na poziomie 2tys netto. Może na papierze wygląda to lepiej. Tak, kierownicy przeszli po szczeblach kariery i siedzą na tych stanowiskach od lat. Nie ma możliwości się rozwinąć. Co najwyżej z każdą umową zmienia się nazwa stanowiska. I to wszystko, bo dalej zbierasz od klientów za przekręty.

Tom
@Jacek - Prezes

Chodziło mi o zwroty za faktury z noclegów których jeszcze nie dostaliśmy jako terenowi PH

Majka
@Tom

Zwroty kosztów są realizowane przez Dział Finansowy po ich zatwierdzeniu przez Dyrektora Sprzedaży raz w miesiącu. Jeśli wystąpił jakikolwiek problem z płatnością to dobrym adresatem pytania co się dzieje (wstrzymany?, nie dotarł do biura?) będzie odpowiedzialny za dane biuro terenowe Kierownik, Kierownik Sprzedaży albo Dyrektor Sprzedaży (w zależności od tego na jakim poziomie sprawa utknęła).

zadowolona

Pracuje w Telestradzie od jakiegoś czasu i naprawdę atmosfera jest rewelacyjna :) Młody zespół, fajni i pomocni kierownicy, nie ma na co narzekać.. ;) Szkoda tylko, że nie ma połączenia tramwajowego do Raszyna.. :D

Zadowolony handlowiec

Ja pracuję jako handlowiec terenowy od ponad 3 lat.Jestem bardzo zadowolony z wypłat oraz z atmosfery która jest w firmie.Może często przyjeżdżamy do Warszawy do firmy ale jak już są szkolenia wszystko jest na wysokim poziomie oraz jeśli chcesz porozmawiać z Prezesem też nigdy nie ma problemu.

Zadowolony Handlowiec
@Zadowolony handlowiec

...znaczy może często nie przyjeżdżamy

Łukasz

Całkowicie przypadkowo wysłałem CV do Lajt Mobile, szukałem akurat pracy i miałem na oku inne oferty ale w międzyczasie wpadło ogłoszenie właśnie z tej firmy. Planowałem przyjść na rozmowę i sprawdzić, nie miałem wielkich oczekiwań. Pracuje już chwilę i jestem bardzo zadowolony, świetni ludzie, luźna atmosfera, każdy pomoże a i z ustaleniem grafiku nie ma problemu. Wypłata zawsze na czas, poza podstawą można zarobić sobie niezłą premię :)

Pracuję ponad dwa lata przy biurku i jestem bardzo zadowolona. Wypłata jest bardzo dobra, premie, dodatki, wycieczki. Da się zintegrować. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii.

Gosia

Praca w super zespole lajt mobile, ekstra atmosfera, dobre wynagrodzenie, zawsze na czas!

Katarzyna

W każdej pracy do czegoś można się przyczepić bo zawsze może być lepiej. Pracuję w tej firmie od dawna nie dlatego że nie można znaleźć innej pracy , ale dlatego że bardzo lubię to miejsce , ludzi którzy tu pracują i atmosferę . Nigdy nie musiałam się martwić o wynagrodzenie bo zawsze jest na czas , nie muszę się zapisywać na rozmowę z szefem, kawa ,mleko wada do picia i raz w tygodniu owoce i słodycze , spotkania firmowe na święta , wyjazdy integracyjne

Handlowiec
@Katarzyna

Te wyjazdy , słodycze i spotkania firmowe to chyba tylko wyżej postawionych w hierarchii obowiązują a szkoda:) powinien każdy pracownik byc doceniony. Nawet na głupiego Mikołaja czy święta jakas skromna paczka dla każdego biorąc pod uwage fakt ze wypłata jest jak loteria nigdy nie wiesz ile będzie;) milego ;)

Anon
@Handlowiec

Z tego co wiem (a wiem bo tu pracuję) to na Mikołaja każdy z pracowników jest zapraszany do firmy, jest spotkanie ogólne na którym KAŻDY ( w tym również handlowcy) otrzymuje paczki świąteczne. I nie są to byle jakie paczki.

Handlowiec

Hmmm... pracuje w tej firmie jako przedstawiciel handlowy terenowy prawie rok ogólnie z pracy jestem zadowolona wiadomo kto ile sobie wyparacuje tyle ma. Co do dodatkowych udogodnień jeżeli chodzi o np. Multisport, wyjazdy integracyjne, szkolenia nas nie dotyczą. A szkoda bo to dzięki nam handlowca to wszystko się kręci ;) bynajmniej nie słyszałam nigdy od żadnego handlowca na klasie indywidualnej żeby miał takie rarytasy . Może czas pomyśleć i o nas :) pozdrawiam

Łukasz

Super ludzie i super firma. Daje możliwości rozwoju, wynagrodzenia są na czas i z każdym można pogadać :) Fajne jest też to, że do każdego jest blisko i nie ma ograniczeń w poruszaniu się po biurze. Może jak wybudują tramwaj do Raszyna to jeszcze dojazd będzie SUPER :).

Solidny pracodawca, wynagrodzenie na czas , atmosfera domową, szacunek dla pracownika. Cieszę się, że mogę pracować w tej firmie i z tymi ludzmi, polecam z czystym sumieniem pracę w tej firmie.

Iwona

Firma ponad rok temu zmieniła lokalizację , przeniosła się z jednego końca miasta na drugi - a ludzie pozostali , to chyba mówi samo za siebie . Nie byłoby tej sytuacji gdyby nie atmosfera i możliwości jakie daje firma :) zasada jest prosta angażujesz się w firmę , firma angażuje się w Ciebie i wspiera !

Bartek

Pracuję od 4 lat w Telestradzie i mogę śmiało powiedzieć, że panuje tu miła, wręcz rodzinna atmosfera, nie wieje nudą :-) wspaniali i wyrozumiali przełożeni :) Nowoczesny budynek, owocowe piątki, wynagrodzenie zawsze na czas, wyjazdy integracyjne..... Czego tylko dusza zapragnie :)))

Angela

Pracuję od wielu lat w tej firmie, według mnie warunki pracy są bardzo dobre, budynek przestronny w dobrej lokalizacji z bezpłatnym parkingiem. Świetna kuchnia, w której co piątek znajdujemy owoce i słodycze, posiadamy strefę relaksu, dzięki której możemy odpocząć. W naszej firmie z przyjemnością pracujemy i spędzamy wspólnie czas w pracy czy na wyjazdach integracyjnych. Rodzinna atmosfera, zgrany zespół na czele z Zarządem. Polecam pracę w naszej firmie.

PS

Fajna firma... młoda kadra, szkolenia, mało papierów, ciekawa praca, szybkie decyzje

Jeśli zastanawiasz się nad pracą w tej firmie, szczerze mogę ją polecić. W końcu po wielu przejściach w innych firmach trafiłam tutaj na stabilne zatrudnienie i bardzo pozytywnych ludzi. Praca tutaj to sama przyjemność. Bardzo miła niekorporacyjna atmosfera, owocowe piątki oraz kawa z ekspresu jak tylko najdzie ochota :)

Zostaw merytoryczną opinię o TELESTRADA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w TELESTRADA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TELESTRADA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

TELESTRADA S.A.