TELESTRADA S.A.

Opinie o TELESTRADA S.A.

Karolcia

Witam czy ktoś kojarzy młodego chłopaka który niedawno był w Mławie srebrna kia na aucie napis TELESTRADA numery rejestracyjne z Warszawy ten gość ukradł psa młoda sumie beegla proszę o info

Natalia

@Mirek niektóre komentarze są usuwane ze względu na to, że mogą naruszają regulamin strony gowork.pl. Biuro obsługi na pewno może wyjaśnić tę sprawę,tak jak napisałeś, ale zachęcam też do zapoznania się z regulaminem forum.

AlisEr

Witam serdecznie, Czy ktoś może powiedzieć cokolwiek o pracy na stanowisku Młodszego Specjalisty w Dziale uruchamiania usług? Jak wygląda sytuacja zarobków, forma pracy i atmosfera? Chciałam aplikować na to stanowisko. Z góry dziękuje za wszystkie opinie.

Sympatyk

Komentarze usuwane dosłownie lawinowo ! ciekawe czemu?

TELESTRADA S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Grafik / Graficzka. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Klientka

Firma TELESTRADA bardzo mi przykro, że muszę stwierdzić, ale jest NIE rzetelna, bałagan pani Agnieszka i pani Ewa -wyjatkowo cyniczne, zamiast przyjmować zgłoszenia, zawieszają klienta, świetnie firmie się bawią (wczorajsza zmiana popołudniowa przeszła samą siebie) impreza była na całego!!!!!!!

ph

Ja pracuję 6 miesiąc i polecam. Wynagrodzenia bardzo dobre, atmosfera ok , ale fakt no niestety nie każdy nadaje się do pracy handlowca... Nie miałem doświadczenia ale po kilku dniach szkoleń w terenie aktualnie jestem z pracy mega zadowolony ;) i fakt kilku nowych handlowców musiało odejść ( dwóch poznałem ) ale szanujmy się to był dramat... Tak to jest można zarobić fajne pieniądze poprzez dobrą rzetelną pracę albo niestety można być leniem cwaniaczkiem lub po prostu tak jak mówiłem można się nie nadawać na pracę gdzie ważny jest dobry kontakt z ludzmi i wtedy niestety trzeba poszukać pracy w innej branży... Pozdrawiam

Ex ph

Nie polecam pracy w telestradzie jako PH, zarobki gorzej niż tragiczne , atmosfera co prawda nienajgorsza , ale 300zł na miesiąc to jakaś jawna farsa. O rotacji pracowników na stanowisko Ph już nawet nie wspominam. Nowi PH siędzą tam max. 4 miesiące. Ciekawi mnie fakt , że moderator konta usunął kilka , jak nie kilkanaście stron niekoniecznie pozytywnych komentarzy .

Postronny

Jak Ty niby wytrzymałeś 2 miesiące to skąd wiesz co jest po 4 miesiącach????Ciekawe...

Hmmm

Widzę, że konkurencja nie może strat przeboleć i robi "wycieczki personalne"..... Żałosny brak klasy i zwykłej kultury...... A za wymienionymi wyżej osobami to co niektórzy mogą najwyżej buty nosić....

A ja zapytam tylko czy spicie spokojnie, czy wogole mozecie spac po tym jak juz oszukacie biedne Babcie i Dziadkow i naciagniecie ich na kolejny do niczego im niepotrzebny telefon ? Jakie to uczucie zerowac na krzywdzie staruszkow, ktorych z ledwoscia stac na jedzenie leki i rachunki. Zycze Wam wszystkim spokojnej starosci i oby wasi dziadkowie czy rodzice nie spotkali Wam podobnych

Baron

Najgorsza firma w którym robiłem

Xxx
@Baron

Inteligentne stwierdzenie.Nie możesz określić więcej co tam było źle,czy właśnie za braki w slownictwie sama firma Tobie podziękowała:)

@Xxx

Ta firma nikomu nie dziekuje za prace Nie ma mozliwosci bycia w niej zwolnionym

DONDON

Pracuję w tej firmie krótki czas ale mam znajomych którzy już są w tej firmie kilka lat.Atmosfera w Firmie jest bardzo dobra.Możesz liczyć na pomoc w każdej sytuacji.Podstawowe narzędzia pracy jako Przedstawiciel dostajesz , jeśli normalnie pracujesz(rzetelnie) wypłaty masz na dobrym poziomie.Polecam

@DONDON

Jak PH ma rzetelnie pracowac przez co rozumiem pisanie uczciwych umow Kiedy menedzera nie interesuja takie umowy Baze do umawiania spotkan daje telemarketerom przeczesana 1500razy a one sa przez niego wyszkolone by umowic spotkanie pod katem promocji z Netii? Kpina Widze ze pracownicy telestrady pracuja nad pozytywnymi opiniami na tym forum A prawda jest taka ze wszystkie negatywne sa w 100% prawdziwe

bolo
@michal

Obstawiam biuro Mielec? Tam dają promocję dla każdego operatora Netia, Orange co kto chce.

Zadowolony
@bolo

no to chyba ok, bo oferta jest dla każdego chętnego i dla tego z Netii, Orange i innych,,,,,

kolega

Nie polecam tej firmy Nie martw się nie Ty jeden się przekonaleś jak tam jest obiecanki są oczywiście duża kasa mało pracy a rzeczywistość spadły Cię zjedzą i się nie wypłacić nie polecam !!!!!!

ciotka

Kajtek popatrz na siebie bez kombinacji nie przeżyjesz uczciwość to Twoja gorsza strona haha lepszej długo trzeba szukać. Słowo leń to Twoje drugie imię,mam nadzieję że Cię pilnują jeżeli nie to zaraz się przekonają co z ciebie za kombinator haha.

@ciotka

Ha I kto to pisze

nie polecam tej firmy

powiem Wam tak, w Tele-stacie kasa nijaka, ludzie zawistni, poziom menagerów poniżej krawężnika.. nie polecam. Byłem handlowcem miałem kontakt z Panią Klaudią. Dziękuję

@nie polecam tej firmy

Widocznie byłeś kiepskim handlowcem, krawężniku. Klaudia jest mądrą osobą i widocznie stwierdziła, że szkoda czasu na takiego łebka, jak Ty. I tyle w temacie.

nie polecam tej firmy
@Kajtek

Nie miała okazji mnie zwolnić, gdyż sam odszedłem :-) nie dało się za długo słuchać tego co oni tam opowiadają ludziom w tej Warszawce.

@nie polecam tej firmy

Byłeś leniem i nie zarabiałeś z tego powodu kasy to odszedłeś. A Klaudii daj spokój, dżentelmenie za 2 złote.

@Kajtek

Czy madrym jest ktos kto jawnie oklamuje swoich pracownikow? Mowi ze bedzie lepiej a obcina pensje dwukrotnie? Robi to bez zadnych skrupolow? Fajna definicja madrego czlowieka

wszystko zrozumie

Ty najmądrzejszy który wszystko rozumiesz haha "wiem że nic nie wiem " ciekawe zajmij się może długami które ścigają twój telefon i ogon

wiem że nic nie wiem

Używasz cytatów, których nie rozumiesz. Do Einsteina Ci daleko.

bleble

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

wiem wszystko

Co Kubuś?? Kazali Ci pisać to piszesz na była firmę??... A teraz przyznaj się dlaczego Cię wyrzucili i poszedłes do konkurencji VN gdzie wszystkich biorą bo nikt robić nie chce... Powodzenia :-) :-) :-)

wiem wszystko

Pani (usunięte przez administratora)ekrutuje na stanowiko Przedstawiciela Handlowego i do działu Call Center próbuje złowić każdego jak rybkę na tym jej zależy ilość najważniejsza a później musisz sam sobie radzić żeby zarobić,od niej zero pomocy o wszystko trzeba się prosić i przypominać.Nie odbiera telefonów jak coś potrzebujesz wiecznie zapomina o wszystkim.Praca z nią nie należy do przyjemnej.Na tytuł kierownika trzeba sobie zaprocować w swoim zespole którego nie posiada dużo ogłoszeń świadczy o braku ludzi a Telestrada goni z wynikami których nie ma.

ktoś
@wiem wszystko

chora konkurencja VN się martwi ? hmm a może lepiej zająć się swoimi rekrutacjami ?

Ten co widzi wszystko

Ciekawe w jaki sposób ktoś pracował miesiąc z panią Anna skoro od tygodnia są dopiero rekrutację... czyżby chora zazdrość konkurencji i Pana i Pani Cz.??? Niestety nie wszyscy prezesi świecą inteligencja...

Zostaw merytoryczną opinię o TELESTRADA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w TELESTRADA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TELESTRADA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

TELESTRADA S.A.