TELESTRADA S.A.

Opinie o TELESTRADA S.A.

Postronny

To jest portal gdzie wyrażasz opinie na temat pracodawcy.a co do tego co piszesz nie ma złych firm błędy w każdej firmie popełniają ludzie chyba ze lubisz jak widać bawić się w „hejt”

@Postronny

Ludzie popełniają błędy hm oczywiście . Dużo tego tych błędów i tych złych umów dopisanych usług. Dlaczego nikt tego nie eliminuje?

Telekomunikacja

Błędy robią ludzie a nie firmy.Ta osoba już napewno nie pracuje.

Trzeba uważać na telestrade.!!!To zwyczajni naciagacze i (usunięte przez administratora) .Przedstwiciele chandlowi podrzucajà umowy do podpisania przeważnie starszym ludziom. Potem przychodzà rachunki na abonament którego nikt niechciał.Obsługa klienta zero profesjonalizmi a wrècz ignorancja i chamstwo. W szczegulnosci pani K Kunicka bynajmniej tak sie przedstawiła po kilkukrotnym zapytaniu o dane osobowe

@Marek

Proste jeśli zostałeś czy też Twoja Babcia została wprowadzona w błąd ,opisz tą sytuację prześlij reklamację na adres firmy i na pewno zostanie taka umowa anulowana.Firma nie oszukuje tylko ludzie którzy są zatrudniani ,czasami myślą że szybko zarobią ale jak coś takiego ma miejsce taka osoba już nie będzie pracowała.

@Postronny

Narazie czekam na odpowiedz. Pismo napisane i wysłane do firmy.

w zeszłym tygodniu.

@Marek

Jeśli czekasz na odpowiedz to wstrzymaj się z takimi słowami.Taka rada

@Warszawa

a niby dlaczego skoro tak siè stało.

boa
@Marek

zamiast innych obrażać zainteresuj się zasadami ortografii

@boa

każdy siè może pomylić jeżeli chodzi o ortografiè a telestrada ponad 3 tygodnie i zero odpowiedzi tylko nastepny rachunek przysłali. wièc jak pisze samà prawde Bronià swoich domokràżcòw..

WIELKOPOLSKA

-Bardzo dobre Warunki pracy -Jeśli pracujesz sumiennie dostajesz bardzo dobre pieniądze _POLECAM TEGO PRACODAWCE

TELESTRADA S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Grafik / Graficzka. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Obserwator

Ja pracuję w tej firmie ponad dwa lata nie słyszałem żadnych głupot o wekslach i jakiś dziwnych potrąceniach.Jeśli pracujesz rzetelnie i dokładnie nie masz żadnych potrąceń wszystkie umowy które podpisałeś są realizowane i wtedy zarabiasz a jeśli ktoś chce iść na skróty i kombinuje to czy w tej firmie czy innej nic nie zdziała i będzie głupoty wypisywał gdzie się da.

@Obserwator

Ciekawe że nie słyszałeś.Normalnie na dzień dobry dostajesz do podpisania . Rzetelnie czyli tak jak oni chcą . Po parę usług u starszych ludzi.Wszystko realizują i naciągają tu masz rację.Tak zarabiasz że tyle spadów że wychodzi po 1000 zł na miesiąc.

@Obserwator

Obssrwator to pewnie nieznasz brudnych praktyk tej firemkialbo walisz sciemè bo ci za to płacà

Natalia

@Titi, rzeczywiście klient ma prawo do kopii umowy i powinien ją zachować w razie jakichś roszczeń ze strony TELESTRADY. Z drugiej strony czy to jest proceder powtarzający się u wielu klientów, czy jednorazowa sytuacja, gdzie ktoś z pracowników zapomniał zostawić umowy?

Oszukany klient
@Natalia

W mojej sytuacji pracownik firmy umowę zostawił ale bez swojego podpisu.

Ewelina

(usunięte przez administratora) jaki ich wielu naciahneli moja 73 letnią mamę jak się okazało na 2 nr tel. Przyjechał pan i powiedział że tylko protokul spisze jak mu mama powiedziała że nie chce nowego tel bo zięć jej dał telefon i nic nie chce innego. I podpisała protokul a teraz okazało się ze podpisała umowę na 2 nr telefonu. I powiedziała nam jak już minaelo 14 dni. Tak teraz się oszukuje. Ciekawe czy ten człowiek jak by jego mamę tak ktoś oszukał. A wiadomo że tacy ludzie są larwowierni. Co za gniga .

Bobi
@Ewelina

Napisz pismo do firmy i myśle że zostanie wszystko anulowane

Oszukany klient
@Bobi

Nie odpisują na maile. Dzwoniąc na infolinię powiedziano mi że nie mają obowiazku odpisywac z wyjaśnieniem sytuacji.

Okolice

Wypłata jest adekwatna do zaangażowania w pracę. Dobre żarty. A te weksle co znaczą ?? Nie podpisałeś tak na przyszłość? Hmm zmienili zasady dziwne. (usunięte przez administratora)

ABCD
@Okolice

Jak Ci się nie chciało pracować i jak ściemniałeś ludziom wciskając im kit, to może zarabiałeś 500 zł albo w ogóle. Chyba totalny nieudacznik z Ciebie. Polecam rozładowywanie wagonów, choć tam też trzeba czasem myśleć.

@ABCD

Haha nie chciało. Łatwa robota dopisywanie usług stsrszym. Wasza szkoła. Tylko sumienia nie macie.

Jacek

Nie chcę używać słów niecenzuralnych ale tylko takie cisną się na usta. Osoby które w imieniu Telestrady nakłaniają ludzi do podpisywania umów, to według mojej oceny to swoim zachowaniem wyczerpują znamiona czynu zabronionego zawarte w " Art. 286.§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Konkludując, bardzo proszę o uświadomienie "domokrążcom", że to co zrobili kilka dni temu w m. Grybów to ich zachowanie wyczerpuje znamiona tego artykułu.

bartas
@Jacek

Chciałbym tylko nadmienić, że przedstawiciele w każdej firmie są różni, jedni podchodzą rzetelnie do wykonywanych przez siebie obowiązków, inni nie. Tak się dzieje w każdej branży. Jesli reprezentant firmy kogoś oszukał można to zgłosić i firma wyciągnie konsekwencje. Tutaj powinno się oceniać pracodawcę, a nie każdego przedstawiciela :) Pozdrawiam

Okolice

Warszawa Tobie się podoba bo dopiero zaczynasz. Kolorowo tam jest jak naobiecują . Zobaczysz później ile potrąceń. Szkolenie jest takie że masz sprzedawać do tych biednych ludzi takie usługi o których nie wiedzą np starsza Pani ma 3 usługi a chce tylko telefon stacjonarny.Hmm dużo można by pisać. Uważaj.

Mi podoba się praca w tej firmie.Wypłata jest adekwatna do zaangażowania w pracę.

proRok

Pozorowanie pracy, sciemnianie pracowników i nęcenie autami i kasą to jest to co charakteryzuje Panią Klaudie, Mariusza i całą resztę " menedżerów". To oni występują tu w roli adwokata diabła. Nie dajcie się manipulować. Nikt mądry nie będzie pracował w tej firmie. Żywotność pracownika do pierwszych spadów kiedy dowiaduje się, że ma dług do spłacenia i odchodzi. Nie będę pytał kto ostatni zgasło światło w dziale sprzedaży Telestraty bo man wrażenie, że od dawna siedzą po ciemku.

noname
@proRok

hehe

Pehaaa

To sobie znaleźli miejsce na wojnę między firmami i jakimiś pojedynczymi osobami....żenada i dziecinada...na każdej takiej firmie psy wieszają i łatka oszusta jest przybita czy to Telestrada czy VoiceNet czy jeszcze inne badziewie a nawet Orange, według każdego klienta drugie imię handlowca to "oszust". Firma Telestrada spoko, kasa dobra tylko trzeba pisać te umowy i to w miarę uczciwie. Za darmo nikt płacił nie będzie. Ludzie pracujący dziś są jutro ich może nie być także tymi aspektami nie ma co myśleć i się kierować. Osobiście mogę polecić warto spróbować !!! "Pozdrawiam" wszystkich zawistnych nie mających klasy i poczucia taktu. To nie jest miejsce na wojnę między firmami!!!

normalny
@Pehaaa

dokładnie

fsfdsd

Witam wszystkich serdecznie. Chcecie dowiedzieć się jak działa ta firma ? Otóż otwierają biuro w danej miejscowości, szukają konsultantów ( selekcji przy tym zbyt dużej nie ma, każdego po kolei biorą ). Na rozmowie mówią jakich tu kokosów nie zarobisz, że najlepsi przedstawiciele z 20 spotkań podpiszą 17-18 umów (nie mowię tu o aneksach do umów, tylko nowych umowach), najgorsi około 10 . Później przychodzi szkolenie, przyjeżdża pan kierownik regionalny ( serdecznie pozdrawiam pana marcina S............o z Warszawy który był moim regionalnym i kłamał nawet gdy mówił ''Dzień dobry'') wraz z 2-3 konsultantkami ze swojego biura. Uczą jak dzwonić do klientów tzn. w sumie jak podbierać klientów innym sieciom i jak oszukiwać emerytów. Najważniejsze jest żeby w rozmowie nie padało słowo ''TELESTRADA'' jak to powiedział kiedyś pan regionalny. Pracujesz sobie miesiąc, wszystko fajnie, umawiasz wiele spotkań, ciągle mówisz te same teksty do klientów. Przychodzi czas pierwszej wypłaty i wychodzi na to że dostajesz 500 zł za cały miesiąc pracy. Tłumaczą Ci, że część pieniędzy została zamrożona na spadki umów czy coś w tym stylu, że teraz wprowadzają nowe konkursy telemarketerów, że dostaniesz za miesiąc tyle pieniędzy, że nie będziesz wiedział co z nimi robić. A to wszystko jedna wielka ściema, marnujesz kolejny miesiąc życia. Co chwila dają Ci nowe papierki do podpisana, nowe konkursy. Na piśmie to wszystko wygląda bardzo dobrze. Przychodzą raporty z ilości podpisanych umów przedstawicieli( z przypisanymi numerami telemarketerów którzy umawiali te spotkania). Raporty są pomieszane, brakuje umów, niektóre moje umowy byly przypisane na telemarketerki z biura pana kierownika który sam sporządzał ten raport. Po tych 2-3 miesiącach pracy człowiek już wie, że w tej firmie zarobi wielkie g...o. Jak już chcesz odejść znowu próbują omamić Cię, że teraz będą znacznie lepsze zarobki. Gdy pracownicy biura w danej miejscowości już odejdą, odczekują trochę czasu i szukają kolejnych frajerów . I tak co kilka miesięcy. Tak to wygląda. Jeżeli nie chcecie tracić czasu to nie zawracajcie sobie głowy tą firmą

michal

Potwierdzam prawda w 100%

michal
@michal

To miala byc odp do fsfd na temat jak dziala firma. Zalosne to jest miejsce zeby jeszcze wchodzili w dyskusje w takim miejscu. To miejsce jest miejscem oszustow i klamstwa. Pan Marcin wiedzie w tym prym

haha

Wystarczy pilnowac umow lbie

Jak pracujesz dobrze zawsze zarobisz a 500 zł musiałeś leżeć a nie pracować

Abcd
@fsfdsd

Koleżko, ściemniasz. Nie miałeś wyników i wydawało Ci się, że należy Ci zapłacić za to, że po prostu jesteś. Idź wagony rozładowywać na PKP, tam się sprawdzisz

warszawiak

W każdej firmie trzeba pracować , jeśli pracujesz sumiennie to zarabiasz.Ja tutaj pracuję już długo i polecam jeśli ktoś szuka stabilnej pracy

Handlowiec

Ten portal jest po to żeby można było ocenić pracodawcę a nie jak widać dużo ''hejtu'' Pracodawca bardzo dobry ,dobre warunki pracy,wypłata co miesiąc na czas.Całą kadrę Kierownicza łącznie z Panem Prezesem oceniam na wysokim poziomie.Normalni ludzie w kontaktach zawodowych i prywatnych.Polecam tego pracodawcę

pat

Witam. proszę o pomoc! Wczoraj odwiedziłem moja 88 letnia babcię. 2 miesiące temu podpisała umowę z telestrada przedstawiciel powiedział że u nich będzie miała o połowę tańszy abonament niz aktualny 30zl czyli 15zl oczywiście nie powiedział że tylko przez połowę roku a reszta 1,5 roku za 30zl. W umowie na dwa lata o czym też nie wiedziała jak to starsza osoba prędzej zaufać niż przeczyta. Pierwszy rachunek otrzymała na kwotę 28,50 zapłaciła z poczuciem że została oszukana bo miało być 15zl drugi rachunek też na 28,50 na szczęście przyjechałem zanim zapłaciła. Zadzwoniłem do telestrady zapytać o co chodzi kobieta nie była w stanie wyjaśnić dlaczego 28,50 bo sprawdziła i sama powiedziała że pierwsze pół roku jest za 15zl. Teraz mam pytanie czy w takim przypadku można zerwać umowę? Gdybym jej nie odwiedził płaciła by te 28,50zl przez 6 miesięcy a to jest oszustwo. Na tyle sprawa mnie wkurzyła bo tel używa tylko do odbierania nigdzie nie dzwoni. Chciałem jej zrobić niespodziankę i kupiłem tel dla seniora na kartę żeby miała za darmo i nie musiała stać w kolejkach na poczcie żeby zapłacić abonament.

Mirek
@pat

Wystarczy zadzwonić na biuro obsługi i sprawę wyjaśnić

pat
@Mirek

Sprawa została wyjaśniona że będzie 15 zł przez pół roku ale nie przez cały okres umowy jak mówił przedstawiciel, a wieże jej na słowo bo po mimo wieku jest w bardzo dobrej kondycji umyslowej i fizycznej poza sluchem i wzrokiem w końcu mieszka sama... Liczyłem że rozwiąże stary abonament i będzie miała komórkę. Niestety zjawił się gość bez sumienia który w moich oczach zniszczył reprezentujaca markę doszczętnie. Chore jak w dzisiejszych czasach ludzie żerują w poszukiwaniu pieniędzy.

abc
@pat

umowa była zawarta poza siedzibą firmy, trzeba było ją anulować.

zzzzz

To są zwykli oszuści. Przychodzą do starszych ludzi mówią że są podfirma Netii.

Titi

Firma podpisując umowy z 90 latami. Bez skrupułów wciskając komórki. Nie zostawiają kopii umowy u klienta aby się nie zorientował. To jest mafia. Miała być zniżka a jest komórka dzwonią kilka razy w miesiącu i chcą umawiać kolejne spotkania. Czas z tym iść do telewizji

Natalia

@pat, jeśli ktoś jest w pełni władz umysłowych, to jest też zdolny do podpisywania umów. Rozumiem, jednak Twoje wzburzenie, ze względu, że jest to starsza osoba. Może spróbuj napisać list do samej centrali Telestrady? Firma ma dość rozwinięte biuro obsługi klienta, więc może mogliby coś poradzić w tej sprawie.

Zostaw merytoryczną opinię o TELESTRADA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w TELESTRADA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TELESTRADA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

TELESTRADA S.A.