TELESTRADA S.A.

Opinie o TELESTRADA S.A.

Karol

Powiem wam tak: jestescie debilami bo pracuje juz tam prawie 1.5 roku jako przedstawiciel handlowy i nie jest zle, oczywiscie jest lepszy i gorszy miesiądz. Najgorszy 1100 na rękę najlepszy 7800. Debilą którym nie chce sie robic to oczywiscie nigdy się nie dogodzi, i jeszcze ten debil co napisał co jezdzil po zadupiach i na mechanika nie zarobił (bo jeżdzic to trzeba umiec). Idioto dziury sie omija. Ja jezdzę po bieszczadach i naprawde drogi sa (usunięte przez administratora) ale nie jest tak zle zebym co chwile cos przy aucie robil a jezdze alfą. Wiec nie słuchajcie takich głupot co piszą, a Pani pod nikiem canaris niech sie w głowe stuknie, poniewaz jak jest słaby zasięg to dzwoni sie do firmy i rozszerza a Olsztyn chyba widziała na pocztówce. Aha jeszcze do oszukiwania klientów: w tej chwili nie oszukasz klienta bo wszystko czyta ale zdarzają sie matoły ze podpiszą a pozniej odstąpią i takich w polsce nie brakuje.

Licka

Dobra praca dla osób, którzy lubią kontakt z klientem, teraz pracuję jako handlowiec, wcześniej byłam telemarketerką i zarabiałam ponad 2 tys. Pracując jako handlowiec moje zyski się podwoiły. Trochę dziwie się niektórym komentarzom, bo nigdy mi nic dziwnego z wypłatą się nie przytrafiło. Są oczwyiście "spady" ale u mnie to ok 15 % umów, także jak coś polecam :-)

iza

Witam wlasnie dzis odwiedzil z partners spolka z o.o.s.k.a. i twierdzi ze odkupili moj dlug od telestrady za niby aparat stacjonarny i kom. Ktorych niestety do dzisiaj na oczy nie widzialam he he a tu dlug rosnie dobre sobie juz ja im dam!

podpowiadam
@iza

Zamiast udzielać się w internecie. Powinna chyba Pani skontaktować się z Telestrada SA ?? Może nastąpił jakiś błąd (nie wiadomo, czy w Telestrada, czy w firmie która odwiedziła Panią). Jak znam życie, wystarczy jeden telefon, żeby sprawę zamknąć...

Grzegorz

Drogi Marku , po pierwsze bardzo ładnie okroiłeś mój wpis, po drugie dzielnie bronisz swojego pana pewnie obiecał ci nowy służbowy samochód , po trzecie to ty się naucz czytać i nie strasz mnie sądem bo tam opowiem jak zyskujecie nowych klientów ''ofiary'' telestrady i po czwarte jak nie pamiętasz jak się nazywam to zejdź piętro niżej to ci powiem

TELESTRADA S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Grafik / Graficzka. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Skoro wypisujesz nazwisko bądz taki odważny i podaj swoje

Ja tez jeżdziłem dla Telestrady i przeczytaj dobrze umowe to może zmądrzejesz Grzegorz ci ludzie powinni podać ciebie do sądu o oskarżenie kradzieży i na pewno wygrają sprawe oskarżasz ich o kradzież

Telestrada

Olek wgląd do wszystkich umów : jakub.babczak@telestrada.pl Napisz!

scand

na nic nie patrzą masz zespół sprzedażowy? chcesz go stworzyć? dostaniesz cel i kase na biuro łącznie z autem i pokaż co potrafisz.. ja natomiast odradzam kilka postów wyżej pisałem co pisałem zmieniam zdanie..nie chce wylewać wszystkeigo na forum ale odradzam Wam aplikowanie (usunięte przez administratora) ZŁODZIESTWO I OKRADANIE LUDZI..

rtx

hej własnie a na co patrzą jeszcze poza doświadczeniem? na jakie inne kwestie? mam rozumiec ze bez doswiadczenia ciezko sie dostac do tej firmy? jak u nich przebiega rekrutacja na co patrzą przy rozmowie kwalifikacyjnej jakie zadaja pytania dotyczace ostatnich miejsc pracy? z górydziekuje za odpowiedz...

Wyślij CV : rekrutacja.warszawa@telestrada.pl

scand

telemarketerzy zarabiają średnio 500-1200 a są tacy co i 1500 ale to żadko, natomiast należy zwrócić uwagę, że czasaem jest dzień, że za 2 godz umówia dużo spotkań i idą w swoją strone. co do PH to kolega korek dokładnie opisał system PH więc nikt boga za nogi nie łapie tylko jak się ma now how to i pracować cały dzień nie trzeba tylko dobrze pracować z klientem i uczciwie, a profity w postaci wypłaty z 5, 6, 7 z przodu są do zrobienia. tylko dla mega entuzjastów przedstawicielki bo dla świeżaków to się można baaardzo łatwo znudzić i zniechęcić. dla przykładu nie piszemy klientów NOMu bo te (usunięte przez administratora) uwalają co się da i bez zgody klienta przedłużają lojalki. mam nadzieję , że uokik znowu ich obciązy karą kilka baniek i nauczą się w końcu uczciwej konkurencji. pozdrawiam

Lolee
@scand

No i powinni zarabiać mało, skoro piszą "żadko". Było się uczyć i dopiero potem wymagać.

niki

Nadal tam pracuje i jest spoko

korek

Kolega scand ma rację. Handlowcy nie mają łatwo ale w rzeczywistości w Telestradzie da się zarobić i to nie mało. I prawdą jest że już za te 10 umów masz 1300zł brutto, a zdarza się, że 10 umów to pisze się jednego dnia. Poważnie. Za 60-75 umów miesięcznie masz 4500zł premii plus 35zł za każdą umowę. Czyli 4500+35x60=6600zł Więc na nasze polskie zarobki kasa przyzwoita. Pozdrawiam

bobek
@korek

muwisz o handlowcach a nie telemarketerach którzy maja zupełnie inne stawki

bolek

człowieku poważna praca to jest na umowę o pracę a nie dziadostwo na śmieciówce. O jakich prowizjach wy mówicie w umowie miałem co innego 1300 zł to masz za 100 umów a nie 10. Widze że niektórym szkolenia świadomosciowe nieźle zaszkodziły. Zachowujecie się jakbyście pana boga za nogi złapali.

kotlek

zgadzam się▲ z tobą kolego..;-)

scand

jak ktoś pisze "wież" a ma na myśli "wiesz" to już świadczy o człowieku..przedstawicielka to ciężki kawałek chleba a kontakt bezpośredni z klientem to już całkiem masakra. Trzeba to lubić, i się nauczyć. Ja pracuję dla Telestrady od 2 m-cy w Pierwszym zarobiłem 7 tyś netto. DA się? da się! jak ktoś nie ma bladego chcę podstawę i nic nie robić to sory do spożywki albo chemii;D tu się żyję z prowizji 10 umów= 1300 zł brutto. w Jeden dzień można zrobić to co inni robią w cały miesiąc. Ja polecam TELE spoko firma wypłacalna przede wszystkim i ofertowo korzystna dla klienta. Co do opinii w sieci zgadzam się sam chłam i syf na każda firme, netia, dialog,tele2, nom, mni, novum, orange etp. jedna na drugą za przeproszeniem sr*a

iga

sorry ale nikt nie powiedział że ktoś chce podstawę i nic nie chce robić podstawa jest za wykonywaną pracę codziennie a nie za siedzenie na (usunięte przez administratora) A co jak mimo zaangażowania nie wyrobisz limitu umów nie masz wypłaty to jest chore.

xer

Telestrada szuka do pracy przedstawicieli handlowych i z tego co widze, to w bardzo dużych ilościach, to znaczy znalazłem ogłoszenia na wiele regionów.

gfdgfdgfd

Praca w telestradzie sama w sobie nie była zła. Typowy telemarketing, kasa zawsze na czas, a nawet przed, zawsze można było wyjść wcześniej z biura. Ludzie ogólnie też ok, luźna atmosfera, koordynator wymagający, ale w porządku. Szkoda, że oddział w Katowicach został zamknięty. Chętnie bym tam dalej pracował.

G.

Czy ja wiem, nie wiem po czym sądziesz, że telestrada stoi na glinianych nogach, skoro od ponad pół roku nikt tu nie napisał nic złego.

bambus

telestrada to powiino sie nazywac telestrata [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o TELESTRADA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w TELESTRADA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TELESTRADA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

TELESTRADA S.A.