Opinie o Flügger Farby (Flügger Sp. Z O.O.) w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flügger Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Flügger Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flügger Sp. z o.o. w Gdańsk

Cichy

To zależy od regionu i Twojej walki o podstawę:) a prowizję na pewno dostaniesz większą niż 100 czy 200 pln:) Myślę , że średnią prowizje na jaką możesz liczyć to 400+ pln brutto

Józek

Wiesz,zależy co kto uważa za dobrą premię.Jeżeli ktoś w sklepie wyciąga 100 do 200 zł prowizji w miesiącu,do niezbyt wysokiej podstawy,to wg Ciebie dużo?A o premiach żadnych nie słyszałem,jak długo tam pracuję(ok.3 lata).

Halina
@Józek

Z kim Ty rozmawiałeś? Produkty schodzą na psy. Jakość spada, ale ceny rosną! Lokalna społeczność to kto to według Ciebie jest? Robiłeś sondę uliczną? Socjologię studiujesz? Driver w skrócie bredzisz, albo ROME-em jesteś...

@Józek

Jakbyś dostawał 100-200 zł. prowizji to byś już dawno tam nie pracował bo sklep by już dawno był zamknięty, zlikwidowany, ponieważ byłby nierentowny. Więc nie mów takich bzdur

Nina

Marek .pracownikow trzyma stala praca ,a to dlatego ze w wiekszosci to starsi ludzie kolo 35-40lat wiec trudno by bylo im inna prace znalesc .tyle w temacie .

@Nina

czyli według Ciebie ludzie żyją gdzieś do 50-tki i umierają, skoro czterdziestolatkowie to dla Ciebie starsi ludzie.....

Cichy

Niestety ludzie zaczynają odchodzić......coś niedobrego zaczyna się dziać. Jeżeli ktoś nie zapanuje nad tym co się dzieje, to zacznie się również rotacja na sklepach a nie tylko wśród doradców....a to nie będzie zbyt dobre dla ....samej firmy i jej reputacji

z doswiadczeniem w branzy, jezykami, obyciem i swietnie przygotowany do rozmowy... okazalem sie za slaby... ciekawe ilu znajomych pani hr specialist tam pracuje...

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec

Ile płacą napisze ktoś!!!!!!!

franka

jak tam po spotkaniu regionu? Gdańsk puści jakieś info

marek

CześC a co sądzicie o Fluggeriadzie?Ciekawa wypowiedź znalazła się dzisiaj na Fb-Flugger wykonawcy:"Fluggeriada,hit czy kit?"

xxxxx

daj sobie spokój i tyle - nie warto!

ADAM

Witam jestem byłym pracownikiem tej duńskiej korporacji i zgadzam się z przedmówcami że my Ci na szarym końcu łańcucha pokarmowego mamy najgorzej a to dzięki NAM ci z trójmiasta mają co do gara włożyć tak samo jak ktoś poruszył temat doradców handlowym oni są i owszem ale żeby pomagali sklepom w zdobyciu klienta zapomnij radź sobie sam człowieku jak nie to wypad na zieloną trawkę sprawa pensji też d... nie urywa nie wspomne już o niesnaskach między sklepami z regionu jak ktoś wyżej zauważył wojna prowadzona wokół jednego klienta smiech na sali .... sprawa marketingu dno i 100km mułu....a wielkie pisanie jutro otwieramy punkt w miescie x i zapraszamy na zakupy a nie pisanie że kosztem innej placówki gdzie ludzie dostali bilet w jedną strone w sumie nie mam na celu wylewania tutaj żalu ale przestrzegam ludzi chcących pracować we flugerze ze to co obiecują na rozmowe wstępnej a potem przy podpisywaniu umowy w kokoszkach to zupełnie inny świat. Wiadomo na bezrybiu i rak ryba

LOLEK

brawo Bolek

bolek

Czy dobrze się domyślam,że szału z pensją nie ma,skoro tylu doradców rezygnuje z pracy?

Patryk

Hej mam pytanie odnośnie pracy co się dzieje znowu potrzebują doradcy na śląsk ktoś coś wie na ten temat.Jakie warunki finansowe proponują.

Tak Flugger ma dobrą opinię tylko dlatego ,że my pracownicy dobrze o niej mówimy.Co do marketingu słabo brak pomysłów,może człowiek za biurka przeniósł by się na sklepy ale tak na miesiąc nasłuchał od wykonawców i dopiero wprowadzał jakieś zabawy "tablet"słabo działający te zdrapki powtarzające się nagrody na jednym kuponie wstyd.

big g

Obawiam się,że marketing to kolejna słaba strona tej firmy.

hej tam

Fluuger na siłę spróbuje stworzyć wokół swoich produktów otoczkę luksusu, w którą nie wierzy nikt prócz niego samego. Klienci, szczególnie Ci z branży budowlanej, oczekują konkretów, a nie mydlenia oczu. Produkty ma lepsze i gorsze, ale szczerze mówiąc są marki, które mają takie same. Jeśli ktoś z marketingu szybko czegoś nie wymyśli, zostaną jedynie sklepy w dużych, bogatych miastach.

raf
@hej tam

zgadzam sie

ktos

Flugger to prywatny folwark. Jak jesteś lubiany/a przez MAUN to żyjesz jak pączek. A brak perspektyw rozwoju Fluggera w Polsce to inna bajka. Na firmę trzeba mieć nowe pomysły - rynek się zmienia, a nie ciągle poruszać się tą samą drogą. To, co było dobre kilka, kilkanaście lat temu, już się zdezawuowało. Teraz trzeba mieć nowy pomysł na rozwój - tego brakuje w naszej Firmie. A na porażki, nie jest rozwiązaniem zwalnianie ludzi.

pączek

zabawne w tej firmie jest to ,że zamykany sklep utylizuje produkty na swoje konto ze sklepów w regionie absurd.pozdrawiam jeszcze tych co pracują w tej dziwnym zakładzie .flugger to nie wszystko dzięki za zwolnienie i nowe możliwości i lepszy zarobek.

ej

W normalnych firmach to jest tak: przedstawiciel handlowy napędza klientów do sklepu, a zadaniem sprzedawcy jest tego klienta zatrzymać, sprzedać, podtrzymywać kontakt. We Fluggerze to jest tak: z doradcami technicznymi różnie to bywa, jedni napędzają realnych klientów, inni kombinują tylko tak, żeby liczby w tabelkach się zgadzały. A Ty sprzedawco gimnastykuj się, wydzwaniaj, gadaj po raz setny to samo do osoby, która już nie chce tego słuchać.

JA

Do przecinekikropka nie bądź taki taka hej do przodu bo kiedyś ktoś Tobie kite przytnie....

rikitiki

z tego co wiem, to żaden sklep nie został zamknięty jeżeli był rentowny, przeniesienia to inna bajka. są statystyki w systemie, jak ktoś ma 10 paragonów na dzień przez 11 godzin to chyba nie ma wątpliwości, że mu sprzedaż nie idzie. jeżeli liczy, ze samo się zrobi to powinien pójść piec bułki w kauflandzie. są sprzedawcy i "sprzedawcy". ja nie narzekam i jestem zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Flügger Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Flügger Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flügger Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flügger Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 6 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flügger Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flügger Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flügger Sp. z o.o.