Opinie o Flügger Farby (Flügger Sp. Z O.O.) w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flügger Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Flügger Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flügger Sp. z o.o. w Gdańsk

Nieznajomy

Komentarze usunięte dla dobra marki flugger. Szkoda że prawda boli.

Ehhh

Szkoda że gora pensji nie usunie swoich

do administratora

dlaczego go work.pl usuną pona 50 komentarzy ??

Flugger

Dlaczego niektóre posty zostały usunięte???

Tadam
@Flugger

Większość postów, które raczej kogoś bolą gdy czytają prawdę.

z doswiadczeniem w branzy, jezykami, obyciem i swietnie przygotowany do rozmowy... okazalem sie za slaby... ciekawe ilu znajomych pani hr specialist tam pracuje...

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Flugger

Dlaczego są usunięte niektóre komentarze?Np.odpowiedz eventim na komentarz Nikt..rano było 560 opinii, a teraz tylko 504..

Ricco

Widzę, że wywiązała się zagorzała dyskusja. Powiedzcie proszę, o co chodzi? Czy praca Doradcy Techniczno-Handlowego jest godna polecenia? Proszę o konstruktywne opinie.

Nikt

Zmiany zasad premiowania Pracodawca nie ma pełnej swobody dokonywania zmian zasad premiowania wynikających z umowy o pracę. Zmiany uprawnień pracowników do premii mogą mieć różny charakter. W razie korzystnych zmian (np. w razie podwyższenia stawki procentowej lub zwiększenia częstotliwości wypłaty premii np. z kwartalnej na miesięczną) przyjmuje się domniemaną zgodę pracownika na nową regulację. Natomiast w razie niekorzystnych dla pracownika modyfikacji (np. obniżenia stawki procentowej premii lub zwiększenia zadań koniecznych do jej uzyskania) wymagane jest albo dokonanie wypowiedzenia zmieniającego, albo zawarcie z pracownikiem porozumienia zmieniającego jego warunki płacy. Pracodawcy często zaniedbują dokonanie wypowiedzenia zmieniającego w przypadku niekorzystnej dla pracowników zmiany regulaminu wynagradzania, co w razie sporów przed sądem obraca się przeciwko nim. Zwracał na to uwagę SN w wyroku z 19.12.1996 r.18, stwierdzając, że jeżeli prawo pracownika do premii wynika z umowy o pracę, to niekorzystna zmiana regulaminu premiowania może nastąpić tylko za jego zgodą wyrażoną w porozumieniu zmieniającym umowę lub w drodze wypowiedzenia warunków płacy. Podobnie zmiana regulaminu premiowania polegająca na zmianie podstawy obliczania premii lub wprowadzeniu nowych przesłanek warunkujących nabycie prawa lub określających jej wysokość wymaga wypowiedzenia zmieniającego, jeżeli prawo do premii wynika z umowy o pracę. Podobnie wypowiadał się SN w wyroku z 9.6.2008 r.19, stwierdzając, że jeżeli zmiana regulaminu premiowania polega na zmianie podstawy jej obliczania lub wprowadzeniu nowych czynników warunkujących nabycie prawa do premii bądź jej wysokość, to wymaga ona wypowiedzenia zmieniającego, jeżeli prawo do premii wynika z umowy o pracę. Jest to bowiem istotna zmiana warunków umowy o pracę − na niekorzyść pracownika − i jako taka może być wprowadzona tylko za zgodą pracownika (wyrażoną wobec pracodawcy wprost lub w sposób dorozumiany w ramach porozumienia zmieniającego umowę o pracę albo przez nieodrzucenie zaproponowanych warunków wypowiedzenia zmieniającego − art. 42 § 3 KP). Należy zwrócić uwagę, że konieczność dokonania wypowiedzenia zmieniającego przewidują przepisy regulujące niekorzystną dla pracownika zmianę postanowień układu zbiorowego pracy (art. 24113 § 2 KP) lub regulaminu wynagradzania (art. 772 § 5 KP). Ma to także zastosowanie, w przypadku gdy pracodawca zmienia na niekorzyść pracowników zasady wypłacania premii i równocześnie podwyższa wynagrodzenie zasadnicze. Wskazywał na to wyraźnie SN w uchwale (7) z 15.9.2004 r.20, podnosząc, że wprowadzenie układem zbiorowym pracy mniej korzystnych dla pracowników warunków nabywania i ustalania wysokości niektórych składników wynagrodzenia za pracę wymaga wypowiedzenia dotychczasowych warunków umowy o pracę także wtedy, gdy ukształtowane nowym układem wynagrodzenie nie uległo obniżeniu (art. 24113 § 2 KP). Istotne jest również, że późniejsza zmiana regulaminu premiowania nie może spowodować obniżenia wysokości premii wynikającej z postanowień regulaminu premiowania obowiązującego w dniu jej wymagalności21.

Nikt

Zmiany na niekorzyść tylko według procedury Jeśli nowy regulamin lub aneks do obowiązującego już u pracodawcy regulaminu wprowadza warunki mniej korzystne dla pracowników (np. obniżenie wysokości premii czy wprowadzenie nowych przesłanek warunkujących jej uzyskanie), konieczne jest zawarcie z podwładnymi porozumień zamieniających, a w przypadku braku ich zgody – wręczenie im wypowiedzeń zmieniających, o czym pracodawcy często zapominają. Na tę kwestię zwrócił uwagę Sąd Najwyższy w wyroku z 19 grudnia 1996 r. (I PKN 23/96). Stwierdził, że gdy prawo pracownika do premii wynika z umowy o pracę, to niekorzystna zmiana regulaminu premiowania może nastąpić tylko za jego zgodą wyrażoną w porozumieniu zmieniającym lub w wypowiedzeniu warunków płacy. W przypadku niedokonania zmian w takiej formie, pracownik może domagać się wypłaty premii na dotychczasowych zasadach.

Pit

To tak jakby najlepszy przyjaciel dał nam w twarz po długich latach znajomości. Powiedział że tylko udawał. Tak Flugger -tak to wygląda. Wstydźcie się. Żal miesza się z wściekłością. To my w sklepach, naszą pracą wynieśliśmy was tu gdzie jesteśmy. No i mamy nagrodę.

Szalona.

Decyzje które zapadły na górze są śmieszne tak jak ta cała pseudo gadka korporacyjna. Wszyscy robią pieniądz dla tej firmy tylko nie handlowcy... żart. Ciekawe czy wszystkim obniżą premię czy tylko handlowcom...?

Komunista partyjniak

Jak za komuny partia sama się wyżywi ;-)

Mycha

Wydaje mi się że oni zapomnieli o jednej ważnej rzeczy. Mianowicie o tym że umiemy się zjednoczyć w ciężkich chwilach i jesteśmy razem. A w jednosci siła

Remik

Jakieś nowości z firmy moglibyście wrzucić dla nowych chętnych do pracy.

Nie idź
@Remik

Daj se spokój - tu nie ma szacunku do pracownika. Taka opinia dla chętnych do pracy.

jazgot_krasnala

Jesteście głupi czy naiwni ??? A może jedno i drugie ??? Gdańsk wie i widzi, że samo się kręci a DTH to tylko naganiacze, pracownicy na sklepie to robole od mieszania farby.... nic więcej, taka jest idea korporacji a jeśli nie godzicie się na to zmieńcie pracę, akurat idzie koniec miesiąca.... Po tylu latach dopiero to zrozumieliście ??? Jacy Wy jesteście biedni.... jedyne co, to potraficie wisieć na telefonach i plotkować, mieszać i nakręcać się nawzajem - sami jesteście sobie winni tej sytuacji. Potraficie tylko gadać ha ha ha ha. A te pisma do Danii, to proszę Was darujcie sobie - żenada, bo cała ta sytuacja wygląda jakby ktoś Wam zabrał lizaka, zjadł go w połowie i oddał - cieszcie się, że oddał przynajmniej połowę !!! System opiera się na zysku kosztem jednostki, zawsze ten kto jest na dole ma najgorzej, więc było Wam przez kilka lat super i żyliście jak pączek w maśle a teraz w końcu sprowadzili Was na ziemię !!! Flugger był (ale nie wiem czy dalej jest) dobrym wytrychem na rynku..... if ju noł łot aj minn .... Mądrzy uciekli ponad 2 lata temu, głupi będą pracować i wierzyć dalej w ideały. pozdrawiam p.s. pewnie i Wam wprowadzą lojalki

Zle traktowani
@jazgot_krasnala

Krasnal.... Ty naprawde na glowe upadles. Uwazasz ze ktos bedzie pracowal za takie smieszne pieniadze ? Bedzie wyrabial budzet x4 by dostac taka prowizje jak do tej pory ? Gora chyba naprawde nie zdaje sobie sprawy co moze sie stac, uwazasz ze to zmotywowalo handlowcow ? Nie, przeciwnie, a dochodza sluchy ze ludzie juz szukaja nowej pracy...

mh
@Zle traktowani

to nie słuchy to prawda

biedny

Niestety jazgot_krasnala ma trochę racji,ale spokojnie nic straconego jesteśmy porządnymi pracownikami na których jest ogromne zapotrzebowanie zwłaszcza u konkurencji , głowa do góry parę dni i się do każdego zgłoszą.Ja już mam 2 oferty :)trzymajcie się :)

Rogal

Czy ktoś się orientuje ile zarabia shop manager?

@Rogal

Teraz już nie zarabia teraz próbuje przeżyć

Golonka

Flugger uległ ogólnonarodowej modzie na podziały lepszy i gorszy sport Dzieli personel na gorszy , to ciemna masa sprzedawców w sklepach i lepsza część doradcy i państwo biurostwo . Dzieli klientów na gorszych wykonawców ( bo tu sie juz jakoś kręci ) i detalistów którzy są teraz lepsi bo przynoszą większa marże Prawda jest taka że działaniami ostatnimi odebrała nam resztkę motywacji Wiadomo wszyscy sie nie zwolnią ale kilka fajnych zespołów sie rozpadnie .

nici

Niestety nikt po nas nie przyjdzie już tutaj nie ma czym zachęcić pracownika . Gola pensja brak motywacji do pracy ..

alfa

A Lidl podwyższa zarobki, chyba wolę iść tam i mieć na wszystko wylane...

Pytacz

Czy prowizje za tzw. efektywność też są dzielone na ilość pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Flügger Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Flügger Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flügger Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flügger Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flügger Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flügger Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flügger Sp. z o.o.