Opinie o Flügger Farby (Flügger Sp. Z O.O.) w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flügger Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Flügger Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flügger Sp. z o.o. w Gdańsk

P@wel3k

Tak czytam i zastanawiam się co tak narzekacie. Jakos zle nie jest moim zdaniem. Pracuje się ok, warunki normalne, pensja na czas. Znam ludzi którzy czekają na wypłate już kilka miesięcy, są firmy które zusów nie płacą. Tu jest normalnie i całkiem dobrze. Mi osobiście praca daje satysfakcje. Doradzanie klientom, rozmowa z nim, kontakt bezpośredni to jest coś co lubię. Oczywiście bywają różni klienci ale to jak w każdym sklepie.

sat

brawo Ty

Bond
@sat

Witam. Jakie zarobki jako doradca techniczny we fluggerze? Pozdrawiam

M@req

Witam.... firma szuka doradcy handlowego na kujawsko-pomorskie....co sądzicie ??warto się pokłonić??

Rzetelny
@M@req

Jeżeli masz doświadczenie we wspołpracy z klientami B2B w rynku materiałów budowlanych a zwłaszcza wykończeniowych będziesz zadowolony z tej pracy. Sklepy, z którymi będziesz współpracował mają już sporą ilość wykonawców robiących stale zakupy. Trzeba skutecznie z Nimi pracować na codzień ale również poszukiwać nowych inwestycji i wykonawców w całym kujawsko-pomorskim. Polecam.

M@req
@Rzetelny

..dzięki...widzę , że jesteś zorientowany w temacie...wiec tradycyjne pytanie z mojej strony ....na jakie pieniądze można liczyć ?.....chodzi mi o podstawę..

Bojanowski

Praca jest całkiem dobra i u nas całkiem miła atmosfera panuje. Nie mogę narzekać. Czasami klientów w sklepie jest naprawdę dużo ale ja lubię jak coś się dzieje. Jakbym miał całymi dniami siedzieć i nic nie robić to bym nie wytrzymał. Płacą zawsze na czas, wypłata jak w zegarku. Urlopy, chorobowe, zwolnienia wszystko działa na normalnych zasadach.

z doswiadczeniem w branzy, jezykami, obyciem i swietnie przygotowany do rozmowy... okazalem sie za slaby... ciekawe ilu znajomych pani hr specialist tam pracuje...

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Maja

@Miki nie jestem związana z firmą Flugger. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i staram się poznać jak wygląda praca w firmie. Odnoszę się po prostu do komentarze innych użytkowników wiedząc też, że osoby obserwujące ten wątek mają możliwość przekazania swojej perspektywy jeśli chodzi o to, co w firmie się dzieje. Rozumiem, że Ty nie zgadzasz się z obrazem firmy przedstawionym przez @Spychała. Chętnie dowiemy się również więcej o tym jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę oraz Twoich doświadczeniach z pracy w niej.

Miki
@Maja

Maju, Fantastycznie, proszę o Twojego maila w firmie gowork.pl i zamkniesz wszystkim usta. No chyba że i pracy w tym serwisie się wstydzisz?

Maja

@Spychała wspominasz o benefitach, które Flugger zapewniał pracownikom. Mógłbyś powiedzieć co wchodziło w ich skład? Piszesz też o prezentach. Za co można je dostać?

Spychała

Pracowałem w róznych firmach handlowych i sytuacja wszędzie jest podobna. Praca zależy od ludzi i zespołu do którego trafisz. Jak Twój kierownik jest normalny to i z chęcią dla niego pracujesz. We Fluggerze pracowało mi się całkiem dobrze, były benefity, okazjonalne prezenty. Nie ma na co narzekać.

Maja

@in the eyes nie jestem związana z firmą Flugger. Nie mam możliwości edycji, czy też archiwizowania komentarzy. Jeśli jakieś komentarze zniknęły oznacza to, że zostały zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego przed zamieszczeniem wpisu należy zapoznać się z jego treścią.

in the eyes
@Maja

@Maja to, że nie jesteś pracownikiem Flugger nie zmienia faktu, że komentarz został usunięty. Był nieprzychylny firmie, ale czy naruszał regulamin? Jeżeli chodzi o Twoją aktywność w temacie Flugger to wiadomo, że cytat z Wikipedii "Moderator – osoba oceniająca komentarze, oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej, serwisie społecznościowym lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. edytowanie lub trwałe usuwanie komentarzy/postów, blokowanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy, zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami". Wniosek z tego taki, że moderator orientuje komentarze w konkretnym kierunku zgodnym z kierunkiem... No właśnie kogo? Komentujących, czy tych o których pisze się komentarze. Bez względu na to co odpiszesz, bo zapewne odpiszesz, każdy kto umie czytać pomiędzy wierszami z nieusuniętych przez gowork komentarzy wyciągnie odpowiednie wnioski dla siebie.

Maja

Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z pracy w firmie, jednak nie jest to miejsce na ocenę pracy poszczególnych pracowników firmy. Jeśli jeden z pracowników firmy nie wypełnia należycie swoich obowiązków warto zgłosić to bezpośrednio do firmy i sprawę rozwiązać wewnętrznie.

in the eyes
@Maja

Maja Chyba jednak jesteś związana z firmą Flugger i to dosyć mocno, skoro komentarz na temat ROM z Południa Polski został usunięty. Czy był nieprawdziwy? Chyba jednak nie. Był niewygodny dla firmy Flugger.

Maja

@Paszteciki winny nie jestem związana z Flugger sp.z o.o. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie między innymi dzięki Waszym komentarzom. A jakie są Twoje doświadczenia z pracy w Flugger? @była pracownicapiszesz, że była to fajna firma. Mogłabyś powiedzieć w jakim okresie w niej pracowałaś? Jak wtedy wyglądała praca Twojego działu?

była pracownica

kiedyś to była naprawdę fajna firma, rany co się stało szkoda.

Większych bzdur dawno nie czytałem. Mobbing i podsłuchiwanie. Kto i jak Cię podsłuchuje. Znasz prawo, że podsłuchiwać nie wolno bez zgody pracownika. Poza tym, jeśli Ci się nie podoba, to możesz oddać do sądu lub odejść, a nie pisać bzdury. Pracuje tutaj już 8 lat i jestem zadowolony. Nikt mnie nie mobbinguje ani nie podsłuchuje.

Maja

@Paszteciki wilny mógłbyś napisać coś więcej na temat tego co dzieje się obecnie w tym rejonie? Chętnie usłyszymy więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w Flugger.

Maja

@Handlowiec udało Ci się dostać pracę w firmie Flugger? Jakie masz wrażenia odnośnie procesu rekrutacji? Jakieś pytania podczas rozmowy, które Cię zaskoczyło?

Handlowiec

Witam, czy posiadacie jakieś doświadczenie/opinie w pracy na rejonie Wielkopolskim, Poznań, Zielona Góra itp. Jest oferta pracy, polecił mi znajomy wykonawca, jest zadowolony ze współpracy ale to nie on będzie za mnie pracował w tej firmie :)

LOKI

Są wolne 2 miejsca na dt w Warszawie. Zarobki bardzo dobre, wkład pracy niewielki zgodnie z tym co pisał przedmówca. Zapraszamy otwartych na wyzwania i inteligentnych ludzi.

ERDO

Witam. Tyle negatywnych opinii, czy może ktoś wie, co dzieje się tam aktualnie teraz? Widzę, że poszukują PH na mazowieckie. Jak wygląda praca w tym regionie? Można uczciwe zarobić?

Odre
@ERDO

Zostaną Ci przypisane sklepy, które nie zawsze dają możliwość zarobić. Tak naprawdę pracujesz na klientach, których dają Ci sklepy. Prowadzisz negocjacje, szkolenia, jeździsz na reklamacje.Procent klientów jakich nagrasz z rynku warszawskiego jest niewielki, dlatego,że firma ma produkty pseudo typu premium i takie też są ceny, ale na serio. Temat jednego dobrego produktu basic, inwestycyjnego, białego+ delikatne kolory od lat nie przechodzi. I leżakują lub wkurzają inwestorów bo albo są za kremowe albo cienko kryją a są na poziomie 100 zł za 10l.

maciek

Świetnie, że atmosfera teraz u nich dopisuje. TO dobry znak.

M.

Praca jak najbardziej ok, zarobki też. (usunięte przez administratora) Produkty flugger są dobre i nie są tanie, trzeba umieć je sprzedawać.

trex

Hej faj ....produkty polecam , sa jedne z lepszych na rynku. Jesteś na stronie dotyczacej opisów pracodawców dla ewentualnie przyszłych aplikantów. , więc Twój komentarz ma się nijak do tego co tu opisują. A praca w firmie - dokładnie tak jak napisałeś - enigmatyczna. Czekamy na zmiany , mam nadzieję że tym razem na lepsze, oczywiście. Pozdrawiam i zapraszam z komentarzami na stronę muratora itp stron.

Zostaw merytoryczną opinię o Flügger Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Flügger Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flügger Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flügger Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flügger Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flügger Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flügger Sp. z o.o.