Opinie o Flügger Farby (Flügger Sp. Z O.O.) w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flügger Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Flügger Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flügger Sp. z o.o. w Gdańsk

MU

Podpiszecie ! Pogadacie i podpiszecie , duma z pracy w Flugger potrafi zastąpić wszystko. Nawet pieniądze. Zarabiam niewiele ,ale na waciki starczy i dlatego pracuję tu od samego początku . I nie opuszczę was aż do końca .

Z miasta
@MU

Oczywiście, że podpiszemy. Mamy rodziny, kredyty itd. Mało kogo będzie stać, żeby odejść z dnia na dzień. Tylko w dłuższej perspektywie pracownicy zaczną na poważnie szukać sobie innej pracy. Sprzedawać za te pieniądze, które zostaną można już gdziekolwiek i cokolwiek.

Pracownik roku

Ludzie musicie przestrzegać przepisów BHP, zdrowie jest najważniejsze.To po pierwsze.Po drugie wykonujcie swoją pracę powoli skrupulatnie,dopieszczajcie klientów do granic wytrzymałość,tak aby na koniec zostali wydojeni z każdej złotówki.Przecież każdej firmie o to chodzi.

Wiwi

Bo Romowie przecież nic nie stracą...No może oprócz fantastycznych pracowników

Jimi

Szacunek pracowników już stracili.Ale najzabawniejsze jest to,że to nie my stracimy pracę,my naprawdę sobie poradzimy, to flugger straci wartościowych pracowników.

z doswiadczeniem w branzy, jezykami, obyciem i swietnie przygotowany do rozmowy... okazalem sie za slaby... ciekawe ilu znajomych pani hr specialist tam pracuje...

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
snopek

Tak to prawda będziemy zarabiać dużo mniej, ciekawe czy firma jest przygotowana na odejście, pełnych załóg sklepów oj to się będzie działo.

Flug

Niestety wszystko się zgadza a co gorsze zdają sobie sprawę że pracownicy odejdą i nic sobie z tego nie robią. Wręcz ci którzy odejdą są przedstawieni jak najgorsi którzy kolegom dołożą pracy. Nic tylko uciekać

Zenek

Więcej zadowolenia z pracy w dobrej firmie by się przydało!!!!

nikt
@Zenek

dowcipniś

niko nik

Co cię to interesuje konfidencie z fluggera?

@niko nik

Skoro piszesz to chociaż napisz o co chodzi

Stefan

Dla mnie rekrutacja nie jest czymś dziwnym, tak w dzisiejszych czasach jest. Ludzie nie wiążą się z firmami i tyle!

p

Jakimi autami jeżdżą handlowcy?

FUBU
@p

Mercedes S63 AMG

P
@FUBU

He he he

@FUBU

Oszczędności niedługo swoimi będą jeździć: )

P
@adoxo

Może ktoś odpowiedzieć przy tym nie nabijając się? To smieszkowanie nie pomaga w otrzymaniu info o pracodawcy, a to forum właśnie od tego jest...

pixi
@P

Chyba auto jakie dostaniesz to najmniejszy problem . Auto jest narzędziem do pracy ma przywieźć z miejsca a do miejsca b. Chyba wynagrodzenie atmosfera to jest ważne poszukując informacji na temat pracodawcy .

Lisu99
@pixi

Podzielam twoją opinie

fretka
@pixi

Mylisz się pixi. Jeśli spędzasz ok 5-8h na dobę w pracy w samochodzie to ważny jest komfort jazdy, wygoda itp.zgodzę się, że samochód jest od przemieszczania. Ale równie dobrze fiat seicento też Cię może przewieźć z miejsca a do b, więc ciekaw jestem czy chciałbyś mieć takie auto służbowe. pozdrawiam

drajwer
@p

kamazem z przyczepą żeby wszystkie farby weszły na pakę ;-)

być może zainteresowany

Witam, obecnie jest ogłoszenie na Dolny Śląsk na stanowisko PH, zastanawiam się czy warto aplikować. Na jakie wynagrodzenie podstawowe może liczyć PH? Jaka premia? Jakie narzędzia pracy? Jakiej klasy samochód i czy jest GPS? Ilu klientów dziennie? Jaka atmosfera w firmie?

znawca
@być może zainteresowany

wyluzuj Kolego, rekrutacja na to stanowisko we Wrocławiu jest równo co pół roku i tak już od kilku lat, więc sam sobie wytłumacz co jest nie halo

Słyszałem, że Flugger to dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy potrzebują handlowców?

@Zainteresowany

Rotacja non stop

załamany
@Zainteresowany

Daj sobie z nimi spokój :D

lula

Żadnych nowych info na temat pracy .

pixi

Moze warto zainwestować w wykrywacz kłamstw kto mówi prawdę a kto kłamie.

Otiskaa

W Porcie Łódź często zwalniają praktykantów.

nick
@Otiskaa

Bo samo przyjście na 10.00 do pracy to trochę za mało..

Nie trafiłaś życzliwa "osobo" :D bo akurat parę osób mi to mówiło .

Malwina

Płace w firmie Flugger niższe od srdnich rynkowych na podobnych stanowiskach o 30- 40 procent. Wskazane jest posłuszenstwo , a inicjatywy nie sa mile widziane. Nie polecam. Najwaznejsza jest droga sluzbowa i nie zawracanie glowy centrali , bo przeciez oni sa zarobieni.

Maja

@Nick - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w Flugger sp.zoo? Na czym polega zmiana systemu, o której wspominasz w swoim wpisie? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia firma zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnej opieki medycznej? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

Szablewski

M@req jak masz znajomości w branży i nie boisz się rozmawiać i negocjować z klientem to masz spore szanse na fajne zarobki. Praca na pewno będzie „intensywna” ale i satysfakcja murowana (albo malowana :) ). A co do sum, to chyba nikt oficjalnie nie napisze kwoty.

M@req
@Szablewski

....nie chodzi mi o konkretną sumę....zdaję sobie z tego sprawę ,że ludzie się nie pochwalą .....liczyłem na odpowiedź typu podstawa od ......

little_pony
@M@req

Zarobki są uzależnione od tego: jaki region Polski, od tego jak mocno jesteś przydupasem RM (im bardziej to mediana większa), czy dużo donosisz na kolegów i koleżanki ( im więcej tym większa podstawa), czy dajesz się poniżać w obecności innych pracowników przez RM (jeśli milczysz jesteś super).... Średnio to od 3500 zł do ok 5000 zł brutto. Premia miesięczna 1100 zł brutto za wykonanie budżetu na klientach profesjonalnych 110%. Jeśli zrobisz mniej nie dostajesz nic. To tak w przybliżeniu.....

@little_pony

od maja system się zmienił.. więc proszę nie wprowadzaj innych w błąd.

olo

"Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów." Richard Branson - Virgin Group Proponuję firmie przemyśleć sobie te słowa.

Maja

@P@wel3k - dobrze to słyszeć. A czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Flugger sp.zoo? Piszesz, że pracodawca regularnie wypłaca wynagrodzenie, i że możliwe jest zatrudnienie w ramach umowy o pracę - to bardzo istotne informacje. Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia pracodawca zapewnia dodatkowe benefity? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Flügger Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Flügger Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flügger Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flügger Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flügger Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flügger Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flügger Sp. z o.o.