Opinie o Izopanel w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izopanel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Izopanel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izopanel w Gdańsk

MarcinM

Praca stabilna, Jak przetrwasz okres próbny, nie zawalisz niczego i nie podpadnniesz przełożonym i innym wydzałom to możesz spokojnie pracować

xxx

uwaga na nich!!!!!!!!!!!

Gorąco polecam - firma ok . Pracuje w Izopanelu już 5 lat - jak jestem w porządku dla firmy- to kierownictwo pamięta o mnie. Zawsze się znajdzie osoba niezadowolona - jakaś łajza leniwa i nie chcąca pracować.

to jedna z najbardziej stabilnych firm, zwróćcie uwagę na to, że coraz więcej takich firm po prostu upada, a pracownicy zostają na lodzie.. Jak dotąd Izopanel radzi sobie, co zapewnia nam bezpieczeństwo pracy:)

Kontroler jakości

Dostałem odpowiedź po wysłaniu CV na pracuj.pl- telefon od przyszłego kierownika kiedy mogę przyjść na rozmowę.

- ile ważę w Niutonach? - do czego służy ruchoma blaszka na końcu miary?

Leszno
zainteresowany

pracownik - 2013-03-15 14:23:30 ja pracuje w Izopanel i nie mam powodów do narzekania, biorąc pod uwagę morzliwość nadgodzin wyplata ok fakt wcześniej miałem mniej ale chyba trzeba sie sprawdzić pokazać ze chcesz zarabiać a ten co nie chce wiadomo z jaką wypłatą ma do czynienia mi osobiście odpowiada ta praca jestem odporny na stres ale wiadomo w każdej robocie jest jakiś stres nie ma lekko. spotkalem tam ludzi od 18 do 60 roku zycia wiec praca jest dla kazdego wieku jesli sie chce i potrafi zaklimatyzowacPytanie czy macie w umowach klauzulę o odpowiedzialności wspólnej? tj. jeden coś z chrzani reszta też płaci za błędy?

pracuję w firmie od 5 lat. ani razu nie było sytuacji braku pieniędzy na koncie do 10 każdego miesiąca. pełno jest firm który obiecują pieniądze a wcale nie płaca (sam w takiej pracowałem). Jeżeli ja wykazuję chęć prawidłowego wykonywania swoich obowiązków jestem ja zadowolony i firma zadowolona ze mnie. więc proszę nie piszcie głupot lewusy i śmierdzące lenie

izopanel

W zależności od stanowiska, na początek, oferujemy wynagrodzenie rzędu (usunięte przez administratora) zł brutto.

krystian

witam mam pytanko ile sie zarabia na reke na początek?

xx

Jak ktoś się nie nadaje do żadnej pracy, to później wylatuje z każdej i tylko biadoli jak tam źle było.... i że ktoś mu kazał coś zrobić i wielka krzywda się stała. praca po 14 godzin w sezonie i krzywda...??? lekarz zapiernicza po 20 godzin, policjant czy strażak po 24h i jest dobrze. mnie tam się dobrze pracuje, trzeba zrobić co trzeba, a i praca stabilna, kasa z czasem lepsza.

olo
@xx

Człowieku pracuj po 25 h na dobę jak lubisz , ale nie zachwalaj tego innym bo to niewolnictwo XXI wieku

Czesław

Pracuję w Izopanelu od prawie 3 lat i złego słowa powiedzieć nie mogę. W porównaniu z poprzednimi magazynami na których pracowałem to porządna firma szanująca swoich pracowników.

Dla mnie firma jest zajebista zawsze(usunięte przez administratora)Wymówka jest prosta ilosć pracowników a to że na pile jest dwóch a pracuję jeden to ich nie obchodzi. Na pakowaniu bywa 10 osób a pracuje 5. Statystyki super zwłaszcza do premi. I tylko teksty że za dużo was tam jest. A(usunięte przez administratora)to zapraszam do (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Izopanel - Gdańsk

• Jak się pracuje w Izopanel?

Zobacz opinie na temat firmy Izopanel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izopanel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Izopanel?

Kandydaci do pracy w Izopanel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Izopanel
4.5/5 Na podstawie 623 ocen.

Izopanel