Opinie o Izopanel w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izopanel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Izopanel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izopanel w Gdańsk

Aniela

Dzień dobry. Czy byłaby szansa na dostanie się do Biura Obsługi Klienta, czy raczej nie ma tam zapotrzebowania na nowych ludzi? Plus, tak na zaś, w jakich godzinach pracuje biuro?

Kumkwat
@Aniela

Zawsze gdzieś kiedyś jest zapotrzebowanie pytanie tylko czy pytasz o to w odpowiednim momencie. Sprawdzałaś oferty? albo może spróbuj po prostu się skontaktować bezpośrednio u źródła? Biuro pracuje od 8-16 więc może wtedy się kontaktuj

@Kumkwat

Oczywiście, że sprawdzałam, na razie nie ma żadnej oferty na ten dział

@Kumkwat

Myślisz, że kontaktowanie się z biurem faktycznie przyniesie jakiś efekt? Nie będzie to zbyt nachalne?

guanako
@Aniela

jak wolisz działać zachowawczo to twoja sprawa, ale w takiej sytuacji nic tym nie osiągniesz, więc twój wybór. chcesz mieć szansę? próbujesz i nie zastanawiasz się czy tak wypada

guanako
@Kumkwat

no z tym "zawsze" to bym nie przesadzał...

@guanako

Po prostu chce żeby efekt był pozytywny, a nie odwrotny do zamierzonego, stąd moje obawy

@guanako

Ale zakładam że jako pracownik wiesz co mówisz i dobrze doradzasz

Lace
@Aniela

Jak nie ma ofert, to nie spodziewaj się sukcesu, bo nikogo nie wyrzucą, tylko, żeby zrobić miejsce dla ciebie. Komplet to komplet.

Lace
@Aniela

Ale jak ci bardzo zależy to możesz podesłać cv, do odważnych swiat należy czy coś...najwyżej będzie w bazie na przyszłe rekrutacje.

@Lace

Nie no, rozumiem, oczywiście...

@Lace

No nic. Spróbuję. Dzięki.

Man

odnosząc sie tutaj do ostatnich pytań na temat rozwoju w firmie stwierdzilem ze i ja dodam pare słow od siebie bo w sumie co mi tam. ogólnie to tak mozna sie rozwijac. prace mozna juz zaczynac w zasadzie od 18 roku zycia jak tylko są chęci bo i tacy młodzi do nas przychodzili. sam zaczynałem dosyć wcześnie. mile widziani wszelkiego rodzaju specjaliści oni mogą liczyć na wyższą stawke. ale i bez tego myślę ze warunki finansowe przedstawiają sie nieźle. dodatki też są więc nikt nie zarzuci ze firma nic dla pracownika nie robi bo robi. przez pandemie tez nie wydarzyło sie nic złego w firmie nikt nie byl zwalniany a wrecz przeciwnie ludzi szukaja coraz wiecej.

test
@Man

a długa trwa cały proces rekrutacji? maglują bardzo czy raczej luźniejsza atmosfera?

Cerber
@test

są 3 etapy. nie trwa jakoś bardzo długo ale też trzeba je wszystkie przejśc, poumawiać się na spotkania więc na pewno kilka dni co najmniej trzeba na to przeznaczyć. to też zależy ile osób się zgłosi wtedy na dane stanowisko

Rambo
@Cerber

A po jakim czasie mniej więcej można się spodziewać odpowiedzi już po rozmowie?

Cerber
@Rambo

oj, nie pamiętam. w moim przypadku nie było to zbyt długo, ale nie podam przybliżonego czasu, bo zwyczajnie nie chcę wprowadzać w błąd.

Kontrol
@Man

Ty awansowałeś na jakieś wyższe stanowisko przez ten czas pracy tutaj?

Magdalena
@Cerber

Jak wyglądają te 3 etapy rekrutacji w Izopanelu? Są to rozmowy czy może dostaje się na nich również jakieś zadania do wykonania? Jak pracodawca weryfikuje nasze umiejętności oraz na co kładzie nacisk? :D

Milo

Jakie są działy na produkcji?

szlug
@Milo

1.Dział poszukujących stali 2. Dział mieszających chemię jest jeszcze pralnia, prasowalnia i magiel

@Milo

jakbyś zjechał trochę niżej to zobaczyłbyś odpowiedź a nie znowu pytał o to samo

@.

A to sory nie zdążyłem jeszcze usiąść i porządnie przejrzeć całego profilu. chciałem tylko o to zapytać bo na szybko potrzebowałem odpowiedzi

Jakie stanowiska na dziale produkcji?

Kabe

Jakie są ogólnie, czy na jakie teraz możesz aplikować?

Kabe

Jeśli chodzi ogólnie to poszczególne działy to załadunek ponadgabarytowy, operator linii produkcyjnej, brygadzista, wózkowy, kontrola jakości, pakowacz, magazynier

@Kabe

Chodziło mi ogólnie, na aplikowanie to spokojnie przyjdzie czas jak będą odpowiednie oferty

Kabe

No proszę, brzmi jakbyś miał całkiem konkretne wymagania a to chyba na odwrót powinno być

Rob
@Kabe

No przyszly pracownik chyba też wie czego potrzebuje i na jakie stanowisko się nadaje i ma do niego kompetencje. Trzeba się też cenić także już nie opowiadaj tak, że tylko pracodawca może mieć wymagania, bo i pracownik zawsze jakieś swoje ma. To normalne

Kontroler jakości

Dostałem odpowiedź po wysłaniu CV na pracuj.pl- telefon od przyszłego kierownika kiedy mogę przyjść na rozmowę.

- ile ważę w Niutonach? - do czego służy ruchoma blaszka na końcu miary?

Hej, a może jest ktoś w stanie przybliżyć produkty firmy? Czym konkretnie się zajmujecie? Profil firmy mniej więcej znam i wiem, że mógłbym po prostu wejść na strone i poczytać, ale to nie o to chodzi. Zupełnie inaczej się czyta tekst skrojony marketingowo, a inaczej słucha informacji prosto od pracowników, którzy pracują z tym produktem na codzień, znają go od podszewki i mogą opowiedzieć o nim w charakterystyczny dla siebie sposób, zwracając uwagę na jego zalety, czy wady, jeśli takie są.

Szymon

też chętnie przeczytam coś takiego, bo tak jak mówisz informacje w necie to jest, a informacje od pracowników to zupełnie inna sprawa. jakby sie komuś chciało to będe wdzięczny

Ron
@Szymon

no no wszyscy się rzucili jak szaleni . miejcie tez na uwadze że pewnie nie każdy ma czas żeby tutaj pisać i opowiadać mnie tu już nie ma to się nie wtrącam ale tak tylko mówię

kiks

tylko, że na stronie to wszystko jest naprawdę elegancko rozpisane i nie ma co się wzbraniać. mogę napisać swoje w telegraficznym skrócie, ale po bardziej dogłębne informację i tak zapraszam na stronę. tytułem wstępu, podejrzewam, że wiesz, że firma ma w ofercie płyty warstwowe produkowane z 3 różnorodnymi rdzeniami: PIR/PIR+ (rdzeń ze sztywnej pianki poliizocyjanurowej) MWF (rdzeń z wełny mineralnej) EPS (rdzeń ze styropianu) oprócz tego firma oferuje obróbki blacharskie. nie będę się więcej rozpisywał, tak jak mówiłem, nie ma co się wzbraniać przed stroną, bo znajdziesz tam rozszerzone info. od siebie dodam, że produkt jest porządny i jako pracownik czyli niejako wizytówka firmy raczej logicznie, że będę mówił o zaletach, nie o wadach, więc tę kwestię pozwolę sobie pominąć ;)

moro

w kilku słowach - firma oferuje naprawdę niezłe warunki. kasa niezgorsza -na pewno nie minimalna - ja nie narzekam, chociaż wiadomo, ze apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale też nie ma tak, że idąc na jedno stanowisko masz robić na nim do końca, tylko są możliwości rozwoju w stukturach firmy i ścieżki do awansu są otwarte, więc jak komuś zależy na jeszcze lepszej kasie, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wziąć się porządnie za pracę i wykazać. kwestia samozaparcia i chęci przede wszystkim. pracowników traktuje się dobrze, są dodatki, socjal, różne dofinansowania. praca na pełny etat, normalne umowy, nie śmieciówki ani o zgrozo na czarno.

@moro

co trzeba w takim razie zrobić żeby te ściezki rozwoju otworzyly się na tyle by móc nimi przejść i faktycznie awansować???

@Kacper

przede wszystkim pracu uczciwie i sumiennie. nie stosuj "tumiwisizmu", nie bądź tą osobą, która tylko przychodzi o pracy odbębnić swoje byle jak najszybciej i po łebkach, wykazuj inicjatywę. daj się poznać przełożonym jako ten odpowiedzialny, któremu spokojnie można powierzyć trudniejsze czy bardziej odpowiedzialne zadanie, z wiedzą, że tego nie zmaści. Wtedy jak będą jakieś rekrutacje wewnętrzne na wyższe stanowiska, to na pewno będziesz mieć większe szanse,niż gdybyś nagle zwęszył okazję i zgłosił się ot tak. to cały proces, obejmujący całokształt twojej pracy, więc starać trzeba się cały czas. brzmi jak banały, wiem, ale w zasadzie nie ma uniwersalnego sposobu. piszę to co czuje na podstawie moich doświadczeń

Topek
@Kacper

jak to co? haha pracować tak żeby było dobrze i żeby widzieli że ci zależy że chcesz to robić i wiążesz przyszłość z tą firmą

@Topek

co firma to inne praktyki, jeśli mam możliwość to zawsze lepiej o to zapytać i dowiedzieć się jak to wygląda wewnatrz...

@moro

a tu dzięki za dokładny opis, teraz przynajmniej mam jakikolwiek ogląd na sytuacje awansów ;)

@Kacper

nie ma problemu. Jak coś jeszcze potrzbujesz wiedzieć, to pytaj, postaram się pomóc

@moro

to dopiero moja początkowa faza, rozglądam się zdobywam informacje, jak już będę miał coś pewnego ugadane to na pewno znów tu wpadne i podpytam

Cop

@moro smieciówki i praca na czarno to już przeżytek. nie praktykuje sie takich rzeczy a już z pewnością nie w takich firmach jak Izonapel które swoją renomę mają i zaufanych pracowników też

Samson
@Cop

No ale to też nie wzięło się znikąd. latami wypracowane wielu pracowników pod sobą którzy też od lat tutaj są i pracują na to żeby było dobrze

Cop
@Samson

nigdzie nie powiedziałem że wzięło się znikąd, wiadomo że to lata pracy i nie zaprzeczam temu w żadnym razie a wręcz przeciwnie uważam że warto o tym mówić

Nikodem

Witam. Słyszałem już sporo dobrego o tej firmie ale chciałem jeszcze zasięgnąć opinii pracowników, co wy sądzicie na ten temat. Czy firma daje możliwości dalszego rozwoju? Można czegoś więcej się nauczyć, może nawet awansować? Nie zrozumcie mnie źle, to nie chodzi o to że przyjdę i zaraz chce awans i pieniądze. Myslę po prostu przyszłościowo, chciałbym osiąść na dłuzej

original
@Nikodem

tak, można się rozwinąć i liczyć na stabilne zatrudnienie

Avion
@Nikodem

To też zależy o jakim stanowisku mówimy i jakie konkretnie są Twoje aspiracje, ale to na pewno nie jest tak że firma nie daje żadnych możliwości bo daje, trzeba tylko po prostu dobrze pracować i się wyróżnić

Nikodem
@Avion

Dziękuję bardzo za opinie. Dobrze to wiedzieć.

Vitay
@Avion

no to jak w takim razie się wyróżniać.. łatwo się mówi ale gorzej zrobić . jakaś dobra rada?

Avion
@Vitay

Już nie moja w tym głowa ;) Pracować sumiennie, nie skupiać się tylko na odbębnieniu przysłowiowej normy, tylko dawać coś od siebie, no ciężko jest dać jakieś konkretne wytyczne

Kulasek
@Nikodem

Słyszałeś dużo dobrego bo to jest najlepsza firma z branży budowlanej. Pro produkty i fantastyczna jakość. Oby więcej takich firm było w Polsce.

Ursus

Co to jest MWF ? gdzieś się spotkałem z tym skrótem i się zaczałem zastanawiać?

nwm

a gdzie go znalazłeś?

nwm
@Ursus

google nic nie mówi na ten temat?

Igi
@Ursus

tak się oznacza rdzeń z wełny mineralnej

Ursus
@Igi

Wszystko jasne, dziękuję.

Umowa

jakie umowy dostają pracownicy? mogę liczyć na normalną uop czy zlecenie jak gdzieniegdzie jeszcze dają?

@Umowa

umowa o pracę jak najbardziej tylko na cały etat.

@Pinokio

no i dobre, elegancko

Kazek
@Umowa

większość porządnych firm już dawno porezgynowała ze śmieciowych umów. przecież to żadnych plusów dla pracownika na nich nie ma

@Kazek

ja tam nie wiem jak jest we wszystkich firmach w Polsce, mówię jak jest tutaj

@Kazek

poza tym młodzi np wolą pracować na zleceniach bo więcej kasy mają więc to nei jest tak że żadnych plusów nie ma

Magdalena
@Pinokio

A na jaki okres czasu zawierana jest z pracownikiem umowa na początku? Na okres próbny? I po jakim czasie w Izopanelu można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? :D

większość, ale nie wszystkie

@Kazek

jeszcze gdzieniegdzie proponowali mi zlecenie, albo o zgrozo na czarno...

Zet
@Magdalena

no próbne są zawsze około 3 miesiące ale to też zależy od pracownika

Zet
@Magdalena

Swoją drogą strasznie dużo pytań jak na jeden raz.

pringels

jest jakaś stołówka zakładowa gdzie można na spokojnie sobie coś wszamać?

Mi
@pringels

Jest spokojnie gdzie zjeść, dowożą też catering i są automaty

Lol
@Mi

Stołówka oczywiście że jest i to prawie nie używana. Lepsze by było pytanie czy będziesz miał czas coś zjeść :D Kto pracuje ten wie jak jest

Mi
@Lol

Trochę przesadzone. Różne są dni w pracy wiadomo i czasem jest więcej roboty, ale ja tam zawsze coś zjem w trakcie pracy

@Mi

ja tez nie mam z tym problemu zadnego . . . gadanie takie

Lv

Witam mam pytanie. Czy jak już zadzwonili i umówili sie na spotkanie rekrutacyjne, no to kto je tam prowadzi? z kim bede rozmawiac? jest sie czym stresować?

Nicpoń
@Lv

Rozmowa będzie z Kierownikiem, kimś z dyrekcji lub HR. Zależy też jakie stanowisko, jak jakieś bardziej odpowiedzialne to pewnie stresa nie unikniesz, bo na pewno będą cię wnikliwie sprawdzać, ale tak ogólnie to nie, u mnie to dosyć lajtowo przebiegało

@Nicpoń

Wnikliwie sprawdzać tzn co masz na myśli? jakieś testy, pytania szczegółowe?

Nicpoń
@Lv

Może być i coś takiego, ale no nie wiem, nie wywróżę z fusów

@Nicpoń

Myślałem, że może masz coś konkretnego na myśli skoro mówisz o takim wnikliwym sprawdzaniu ale okej rozumiem że nie da się nic przewidzieć w kwestii rozmów

blizzard

w jakich godzinach praca na produkcji?

Rody
@blizzard

Zależy jaki dział, ogólnie pracuje sie w godzinach 6-14 albo 14-22, nocek nie ma

Generał
@Rody

Nocki som o czym dowiadujesz sie w piontek wieczór a w poniedziałek już nocki takto było rok temu w listopadzie i grudniu.

blizzard
@Generał

aha, ale to nie, że normalnie są, tylko akurat wtedy przez te 2 miesiące tak było, tak?

Pracują też jacyś młodzi? Czy raczej większość to już starsi doświadczeni???

Falcon

przekrój jest bardzo duży, jest sporo młodych, jest trochę starszych

Najwięcej osób koło 30stki, tak mi się wydaje

Falcon

Ale to w ogóle nie powinno przesądzać o twojej pracy, bo nie warto się zamykać w jednej kategorii wiekowej i tylko z nią rozmawiać, od tych trochę starszych można się sporo nauczyć, plus, to też fajni normalni ludzie

Idek

A ma to serio dla ciebie takie znaczenie?

Idek

Masz zamiar trzymać się tylko z młodymi, czy jak?

@Falcon

Nie przesądza i masz rację na pewno że nie można się zamykać, ale zawsze jest raźniej mieć wokół osoby podobne do siebie chociażby właśnie pod względem wiekowym.

@Idek

Tak, będę pytał ich o rocznik i jeśli będą mieli inny to udam że ich nie znam

Hehe, no to co kto lubi

są wakaty?

odp
@Milo

aktualnie tylko na produkcje jeśli to cie interesuje.

@odp

właśnie w to celowałem, a powiesz czy jest jakies ogłoszenie?

odp
@Milo

ja znalazłem na oficjalnej stronie, stąd wiem że kogoś szukają tam.

@odp

dzięki wielkie, przenosze się tam w takim razie

Radek
@odp

na produkcje konkretne wymagania? jakieś uprawnienia czy coś? czy można uderzać ze zwykłym doświadczeniem w pracy na produkcji tylko inna branża?

Kox
@Radek

Można. Uprawnienia na wózki byłoby spoko i ogarnięcie w temacie obsługi maszyn. Zresztą, w tym ogłoszeniu na stronie, o którym kolega wyżej pisał wszystko jest.

Radek
@Kox

racja, już sobie wszystko sprawdziłem w tym ogłoszeniu, zdecydowałem też że wyślę cv i zobaczymy jaki efekt będzie, nie nastawiam się jakoś bardzo, ale chociaż może na rozmowę się uda iść to zobacze jakie warunki proponują, mam nadzieję że to będzie jakoś na dniach

Ruben

Od kiedy istniejecie na rynku? jak dużą tradycję i doświadczenie ma ta firma? nie ukrywam ze stawiam na dobrą jakość firmy która wybiorę

Oss
@Ruben

Już przeszło 25 lat. Więc świeżynka na rynku to to nie jest.

@Oss

A no to całkowita racja, chwila już minęła. A jak z jakością? jest się czym pochwalić?

Oss
@Ruben

Byłem pracownikiem, podpisywałem się pod tym niejako własnym nazwiskiem, więc oczywiście, że powiem, że jest jakościowo ;)

@Oss

No dokładnie o to też mi chodzi, że sam bym się pod tym podpisywał dlatego o to pytam. Ale skoro jest tak jak mówisz, może za jakiś czas też ktoś jeszcze się odezwie na ten temat, a ja w takim razie mocniej się firmą zainteresuje

OWS
@Ruben

W ogólnych warunkach sprzedaży masz informację o okresie obowiązywania gwarancji. U konkurencji są to przeważnie 24 miesiące. Porównaj sobie ile gwarancja trwa w Izopanel. To najlepiej świadczy o jakości sprzedawanych płyt.

Tony Hawk

Macie tylko jedną siedzibę? Bo tutaj stoi adres ul. Budowlanych 36, a w zakładkach po lewej widziałem zdjęcie przedstawiające budynek zakładu z adresem Bysewska 49

oppo
@Tony Hawk

Siedziba jest zdecydowanie w Gdańsku na ul. Budowlanych 36 ;)

oppo

No moja odpowiedź tylko szerzej rozbudowana, nie zmienia to jednak faktu że jest to to samo miejsce, jedno obok drugiego, nie ma szans przeoczyć albo się zgubić

@oppo

Zgubić się raczej nie zgubię, chciałem się po prostu upewnić co do poprawnego adresu

Tony Hawk

W każdym razie dziękuję bardzo za wyjaśnienie

Garen

@Feniks czyli na dział sprzedaży raczej jest stały zespół pracowników?

@Garen

Nie wiem, raczej tak. Nie mój dział.

@Garen

no w miare stały skoro nie ma rekrutacji to mówi to samo za siebie, ale to akurat dobrze świadczy o firmie, nie da się ukryć

@Less

nie twierdzę, że to źle, jednak w moim przypadku kiedy interesują mnie wolne wakaty i rekrutacje jest to dość kiepski układ

@Feniks

to jak ty nie wiesz no to może chociaż ktoś inny ma jakieś konkretne i rzetelne info, licze na to

heniek

hej jak wygląda proces rekrutacji do firmy?

@heniek

Nie odbiega od standardowego przebiegu. A jakie stanowisko? Operator produkcji? Na to chyba oferta jest.

heniek
@Kizo

no tak ale liczyłem na opisanie jakiegoś dokładniejszego przebiegu tej rekrutacji

@heniek

Dlatego dopytuję o stanowisko, przecież na każde rekrutacja może wyglądać zgoła inaczej

Bard

ziomek wystarczyło raz napisać i wszyscy byśmy raczej zrozumieli, ale aż 6 razy to trochę przesadziłeś muszę powiedziec.

@Bard

Cooo...był jakiś problem na gw i miałem komunikat, że wystąpił błąd i się nie dodało, a tymczasem dodało się a tyle razy..Nie wiem jak to się stało, ale wybaczcie :)

Bard
@Kizo

o ale widzę że poznikały te wpisy czyli chyba ktoś inny też to zauważył że trochę za dużo tego było . dla mnie bez problemu śmaiłem się tylko

Firma ma tylko jeden oddział w Polsce, czy mieści się jeszcze w innych lokalizacjach?

Feniks

Ogólnie taki jeden główny oddział jest w Gdańsku. A firma działa na całą Polskę i nawet poza nią. Wszędzie ma handlowców i kierowników sprzedaży

@Feniks

Dzięki, ale tak fizycznie, w konkretnym budynku, to tylko Gdańsk?

Feniks

No czy nie to właśnie napisałem? wydawało mi się, że dość to było zrozumiałe.

@Feniks

Chciałem się upewnić, bo dla kogoś kto nie ma pojęcia o tej kwestii (jak ja) nie musiało być to oczywiste :)

Feniks

Chciałem po prostu zaznaczyć ze siedziba jest jedna, ale to nie oznacza, że firma nie działa gdzie indziej, bo działa i jest do tego cała mapka na stronie, kto na jakie województwo sprzedaje i podany kontakt. Ale to bardziej z perspektywy klienta będzie interesujące

Rozumiem :) Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Izopanel - Gdańsk

• Jak się pracuje w Izopanel?

Zobacz opinie na temat firmy Izopanel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izopanel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Izopanel?

Kandydaci do pracy w Izopanel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Izopanel
4.5/5 Na podstawie 623 ocen.

Izopanel