opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wiktor

    19.05.2017 10:08

    Inne

    Iglotex przesadza wymagając od swoich pracowników żeby pracowali. Jak się zmęczą to powinni odpoczywać może wówczas będą zadowoleni z firmy. W pracy trzeba pracować!!
    ReviewUserIcon
    szofer z WLKP

    16.05.2017 13:44

    Inne

    Chciałem serdecznie podziękować osobie odpowiedzialnej za zmianę opakowań produktów fresh to co zrobiła jest mega nie profesjonalne zapraszam do ich dystrybucji koszmar kierowcy pozdrawiam. Ps. jeszcze jej za to zapłacono OMG
    ReviewUserIcon
    Zuzulka

    09.05.2017 22:19

    Inne

    Iglotex potrzebuje kierownika do magazynu w Lublinie. Czy ktoś ma jakąś wiedzę w tym temacie? Tak ogólnie jak się pracuje?
    ReviewUserIcon
    ostry

    25.09.2017 11:31

    Inne

    nie idz tam
    ReviewUserIcon
    asd

    08.05.2017 14:42

    Inne

    Ktoś pracował w oddziale w Smolcu? Jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    07.05.2017 17:23

    Inne

    Napiszcie uczciwie i z sensem ile zarabia kierowca kat. C i czy jeździ się cały czas ponad 12 godzin, czy raczej koło 10? Zastanawiam się nad aplikowaniem do Sosnowca.
    ReviewUserIcon
    kieroo

    17.06.2017 12:23

    Inne

    napisz mi na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    kierooo

    17.06.2017 17:29

    Inne

    napisz mi na maila: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Feliks

    02.05.2017 18:33

    Inne

    Iglotex ma spore zapotrzebowanie na pracowników, czy firma powiększa rynek?
    ReviewUserIcon
    ph1

    28.04.2017 22:05

    Inne

    kto zablokował to forum dzisiaj?????
    ReviewUserIcon
    aplikant

    28.04.2017 21:14

    Inne

    I co z ogłoszeniem z ofertą na kierownika magazynu w Krzeszowicach. Aplikowałem już miesiąc temu gdzie w swoim CV napisałem , że zajmowałem podobne stanowisko w konkurencyjnej firmie, mam wyższe wykształcenie w kierunku transport i logistyka , posiadam znajomość języków obcych oraz wszystkie szkolenia z tematu zarządzania łańcuchem zaopatrzenia. Zero odpowiedzi. Z tego co przeczytałem na tym forum muszę jeszcze nauczyć się wynosić palety i preparować dokumenty magazynowe i być oratorem. Och to muszę jeszcze się dużo uczyć.
    ReviewUserIcon
    Bolo

    21.07.2017 00:46

    Inne

    Nie umiesz chłopie liczyć palet a to na naszym magazynie podstawa.
    ReviewUserIcon
    Zenek

    23.04.2017 19:37

    Inne

    Widziałem, że firma ma sporą ofertę pracy i tak myślę, że pewnie mają nowych klientów. To dobrze dla nas pracowników, jest praca to będzie kasa proste.
    ReviewUserIcon
    były - skórcz

    20.04.2017 23:10

    Inne

    za mało płacą a za dużo wymagają szybciej i szybciej. zeby mieć (usunięte przez administratora) na wypłacie trzeba soboty robić na produkcji :P:P:P tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona klientka

    14.04.2017 15:40

    Inne

    Dzisiaj kupiłam mrożone truskawki - na opakowaniu napis bez szypułek 450 g z oznaczeniem partii 065173 GR i datą ważności 03.2019 . Żałosne bo połowa była z szypułkami i 5 truskawek zgniłych. Chyba jako pracodawcy jesteście do kitu skoro pracownikom jest wszystko jedno jaki towar wychodzi na rynek. A marka traci . Ja napewno w najbliższym czasie nie kupię nic waszej produkcji a szkoda.
    ReviewUserIcon
    Iglotex

    18.04.2017 10:35

    Inne

    Dziękujemy za zakup naszego produktu i kontakt z nami. Przykro nam, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Jakość naszych produktów i zadowolenie konsumentów jest dla nas priorytetem, dlatego przekażemy sprawę do naszego Działu Kontroli Jakości w celu rozpatrzenia reklamacji. Prosimy o kontakt z nami pod adresem [email protected], przekazując swój adres e-mail do celów korespondencyjnych. Pozdrawiamy, Zespół Iglotex.
    ReviewUserIcon
    Pinguin

    19.04.2017 11:01

    Inne

    Hortex nie, lepiej z D'aucy. Towar jakościowo dobry, pełnowartościowy i kazdy znajdzie w ich ofercie coś dla siebie. Polecam!!!
    ReviewUserIcon
    Darek

    14.04.2017 12:20

    Inne

    Teraz przyjmują na kierowców w Toruńskim oddziale, może ktoś tu pracował albo pracuje i może sie wypowiedzieć jak tu przebiega praca, jak to w praktyce wychodzi z nadgodzinami i i ile na dzięń przeważnie się pracuje jako kierowca, no i jak atmosfera ?
    ReviewUserIcon
    Koksu

    02.04.2017 22:49

    Inne

    Pozdrów panią kierownik jak sie wybierzesz
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    01.04.2017 17:10

    Inne

    Jakie są warunki finansowe dla przedstawiciela w kanale nowoczesnym ( podstawa + premia ) ? Zaprosili mnie na rozmowę do Krzeszowic, gdzie mam kawałek drogi i nie zwracają kosztów dojazdu. W obecnej pracy mam 2500 netto podstawy + do 30 % premii miesięcznej, z tym, że pracuję ok. 10 godzin dziennie. Czy w Iglotexie na sieciach czeka na mnie coś lepszego ?
    ReviewUserIcon
    Eddy

    30.03.2017 13:27

    Inne

    Witam jak wygląda praca na magazynie w oddziale w Krzeszowicach ? Warto aplikować ?
    ReviewUserIcon
    frost

    27.06.2017 21:33

    Inne

    wystarczy skończyć szkołę podstawowa i mówić płynnie po polsku
    ReviewUserIcon
    freez

    27.06.2017 21:37

    Inne

    Ja już aplikowałem . mam wykształcenie profilowe (wyższe) i doświadczenie zawodowe. to chyba juz pracuję?!!!
    ReviewUserIcon
    Iza

    28.03.2017 10:53

    Inne

    Iglotex jest laureatem prestiżowych konkursów konsumenckich i branżowych, m.in. Złoty Laur Konsumenta 2016 w kategorii żywność mrożona , Dobra Marka 2016 – Odkrycie Roku, Złoty Laur Konsumenta 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2013, 2014, 2015 dla marki Iglotex Godło "Teraz Polska" 2014, Można o tym pisać.
    ReviewUserIcon
    były

    23.03.2017 20:14

    Inne

    Gregor w jakim oddziale?
    ReviewUserIcon
    Gregor

    23.03.2017 13:28

    Inne

    Witam, czy dowiem się na tym forum coś więcej w temacie pracy dla kierownika biura obsługi klienta? Czy ta oferta jest aktualna? Jakieś podpowiedzi przed złożeniem cv?
    ReviewUserIcon
    merkus

    21.03.2017 21:48

    Inne

    To prawda ze w gdyni jakas rewolucja? oddzial ponoc na nogi stanal??
    ReviewUserIcon
    już mnie to nie ma

    20.03.2017 22:00

    Inne

    Mój wpis również został usunięty. Nie wiedziałem że działa tutaj cenzura. Teraz już wiem.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branże: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    Gala

    20.03.2017 14:35

    Inne

    Ktoś usuwa niepochlebne wpisy
    ReviewUserIcon
    siedlczanin

    17.03.2017 12:46

    Inne

    Dzień dobry Wszystkim Proszę o informację o stanowisku PH ds. Gastronomii -Ile wizyt dziennie -jak podstawa netto -jakie auto?
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    15.03.2017 17:56

    Inne

    Możecie skomentować coś o pracy magazyniera w Skórczu jakie warunki i płaca?Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    olo

    15.03.2017 11:37

    Inne

    jak jest w Sosnowcu?Szukają pracownik a ds obsługi klienta.Czy to jest jako PH??
    ReviewUserIcon
    James

    15.03.2017 18:18

    Inne

    Pracownika ds. obsługi klienta ? Myślę że w tym wypadku po prostu chodzi o osobę do działu obsługi klienta po prostu, więc to nie jest PH ;). Jeśli kierowniczka działu jest ta sama, która była za moich czasów, czyli Rosie , to akurat tutaj mamy do czynienia z bardzo sympatyczną osobą ;). Tym niemniej więcej nie podpowiem, bo fizycznie w Sosnowcu nie byłem i jak sam oddział funkcjonuje nie mam pojęcia.
    ReviewUserIcon
    były

    12.03.2017 23:25

    Inne

    Pytanie mam oddział w Łodzi? Jeszcze istnieje? Co stało się z dyrektorem ds. Sprzedaży z tej placówki?Chodzi o dyrektora z 2016r. czy jeszcze pracuje? Bo ostatnio widziałem ogłoszenie i było jego imie i nazwisko i szuka magazynierów i kierowców w kątach wrocławskich? i placówka Iglotex Kraków?
    ReviewUserIcon
    Karolina

    09.03.2017 13:32

    Inne

    Iglotex ma w swoich ofertach pracę głownie dla przedstawiciela handlowego Co możecie dodać na temat tego stanowiska?
    ReviewUserIcon
    zając

    09.03.2017 20:57

    Inne

    Podpisz lojalkę, a później się dowiesz
    ReviewUserIcon
    były

    06.03.2017 20:39

    Inne

    Czy to prawda, że Iglotex wygrał jakieś sprawy w sądzie w Gdyni o złamanie lojalek przez przedstawicieli?
    ReviewUserIcon
    były

    25.02.2017 21:05

    Inne

    ja też się cieszę że w tym .... nie pracuję. A co do wpisów takich jak "Wzburzony" to są pisane po zamówienie. A zgadnijcie czyje. Co jakiś czas taki hymn pochwalny ukazuje się, jeżeli wpisy dobrze nie wyglądają.
    ReviewUserIcon
    Wzburzony

    25.02.2017 19:23

    Inne

    Pracuję i będę bronił firmy. Tylko leniuchy mogą pisać takie bzdury, w pracy wysługiwać się innymi a tu proszę jaka aktywność. Może ktoś was inspiruje do tych wpisów? Każda firmę można przedstawić w najgorszym świetle, i nikt za to nie ponosi żadnej odpowiedzialności!!
    ReviewUserIcon
    jaja kobyły

    24.02.2017 21:19

    Inne

    Tak czytam te wasze komentarze zwlaszcza te wazeliniarskie to nie wiem czy mam was zalowac czy wam wspolczuc... od conajmniej roku mam spokoj z tym gownem zwanym dalej ig.... banda popaprancow i nieudacznikow, pociotkow, szwagrow itp, itd. A co wartosciowych ludzi to lepiej sie pozbyc bo du.. nie liżą. Klękło rok temu mocno? I co (usunięte przez administratora) Czarna (usunięte przez administratora) Miliony idą na reklamę "prostych histerii" a kto za to zaplaci ?? PH ! Ze swoich pensji, konkursow, premii itp.. A propos konkursow, łoją aż piszczy; stary ph przeliczy i wie jak go szwabia a mlody zadowolony bo dostanie jakis smieszny grosz dodatkowo. Pozdro ;-)
    ReviewUserIcon
    Cierpliwy

    21.02.2017 22:28

    Inne

    Pozostaje tylko czekać.
    ReviewUserIcon
    Marysia

    15.02.2017 23:06

    Inne

    Czy oferta przedstawiciela handlowego ds detalu jest jeszcze aktualna? Bardzo mi zależy na tej pracy bo znam firmę i wiem, że tu będzie mi bardzo dobrze. Jeśli ktoś wie ile mogę dostać na starcie byłoby fajnie? Czy są jakieś dodatki socjalne, typu leczenie ,sport?
    ReviewUserIcon
    Babajaga

    20.02.2017 21:25

    Inne

    Tak sierotko Marysiu, ale nie w tym wymiarze:-)
    ReviewUserIcon
    Babajaga

    20.02.2017 21:27

    Inne

    Tak sierotko Marysiu, ale nie w tej bajce:-)
    ReviewUserIcon
    happy

    14.02.2017 12:42

    Inne

    "Proste historie" - to bardzo dobre hasło nie tylko marketingowe!!!!!
    ReviewUserIcon
    Lala

    07.02.2017 20:32

    Inne

    Fajna robota i fajna firma, jak komuś ciężko musi zmienić pracę.
    ReviewUserIcon
    ph234

    07.02.2017 20:40

    Inne

    Nie rozśmieszaj mnie Laluniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    iglo

    07.02.2017 20:25

    Inne

    Nie ma Panowie innego wyjścia dla naszych rodzin jak zaciskać zęby i wytrwać od pierwszego do pierwszego. To co tutaj się dzieje ma miejsce nie od dzisiaj i tego nie zmienimy z uwagi na strukturę własnościową tej firmy, a jest to firma rodzinna i nepotyzm to norma. Ja przyjąłem zasadę, że unikam kontaktu z ludźmi, którzy ze względu na swoje postępowanie i traktowanie innych osób jak zwierzęta, kłamstwo i zakłamanie oraz pychę i butę są dla mnie marnymi robaczkami, które wcześniej czy później wyginą. Jedna dobra rada dla porządnych ludzi w tej w firmie - szanujmy się na wzajem!!!!
    ReviewUserIcon
    qqq

    05.02.2017 13:45

    Inne

    ".. albo w połowie mca podwyższa plan jak ci idzie za dobrze " Albo wychodzi za dużo premii i wtedy na sygnał dyrektora albo prezesa kręcą parametrami w systemie ERP , widziałem akcje jak zmieniali pod koniec miesiąca oznaczenie marzowości przy produkcie bo sprzedaż wypadła za dobra. Mieli wprowadzić przejrzysty system rozliczania ph ale nie opłaca się , bo trzeba by było wypłacać to co ludzi wypracują, lepiej wszystko zamiatać pod dywanik a ludziom tylko machać marchewką przed nosem, mają pracowników za stado osłów. Zawsze takie znajdą się.
    ReviewUserIcon
    zyx

    05.02.2017 13:32

    Inne

    ".... Ale jest tez dobra strona medalu , ważne tylko żeby nie brzydzić się lizać pupki dyrektorostwa, bo jak trafisz na ciepłą posadkę to spokojnie przez parę lat możesz się uchować nie robiąc wiele ponad chwalenie, lizanie i lodzikowanie, bo tu jakość pracy nie jest najważniejsza tylko lojalność. " 1000% masz racje, normalnych w tej firmie jest bardzo mało, bo nie da się wytrzymać w takich warunkach
    ReviewUserIcon
    Rzutki

    04.02.2017 09:20

    Inne

    Chyba przeginacie z tym narzekaniem!. Wszędzie gdzie jest dobrze pracujący ściągają znajomych, rodzinę.
    ReviewUserIcon
    były ph

    05.02.2017 12:05

    Inne

    To dlaczego nie wyjechałeś do Irlandii?
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.02.2017 20:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pechajuzobojetny

    04.02.2017 20:43

    Inne

    Wszystko się zgadza - nepotyzm w czystej postaci oraz totalna niekompetencja!!!!!
    ReviewUserIcon
    xyz

    05.02.2017 13:26

    Inne

    Popieram, potwierdzam, takie są realia w tej firmie Człowieka zwalniają tylko za to ze jest bardziej kompetentny niż jego przyłożony, ale kierownik ma dyzo śliny i smaruje wszędzie gdzie trzeba albo jest z rodziny i nikt nie jest w stanie go dotknąć. Chcesz czegoś ociągnąć a przy okazji zarobić to nie w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    WarFrame

    02.02.2017 07:47

    Inne

    Generalnie trzeba się narobić na dziale produkcyjnym i to za najniższą krajową. Praca jak w akordzie wiecej wiecej i szybciej jednak płaca to juz inna bajka. Iglotex bazuje na stałych pracownikach z okolicznych wiosek zwanych tez ( LEŚNIAKI) . Reszta jak juz się zdecyduje to tzn z łapanki na okres sezonowy , pozniej zwolnienia, nie przedłuzanie umowy. I jeszcze ich chory system naliczania godzin. Robisz nadgodziny, sobota czasem niedziela, pozniej masz coś w tygodniu wolne bo jakas awaria , przestój to ci nadgodziny zabierają i wychodzi ze soboty , niedziele robisz za darmo, śmiech na sali :P:P . Stanowczo odradzam tam prace !!!!!!!!!!!!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.