opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Brodnica
  • Chojnice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    dancer

    03.10.2017 18:27

    Inne

    Tak oczywiście wiemy, że jest to śląski taniec ludowy, wykonywany w trzyosobowych grupach składających się z 1 tancerza i 2 tancerek. Taniec dzieli się na 2 części: wolną w metrum 3/4 i szybką w metrum 2/4. Najlepiej przetańczyć go przez całą noc, ale trzeba mieć z kim. Taniec to jednak sztuka, a nie zwykła konsumpcja lodów , oczywiście nie z Iglotexu.
    ReviewUserIcon
    Trezor

    30.09.2017 17:49

    Inne

    Czy może mi ktoś podpowiedzieć w temacie pracy dla przedstawiciela handlowego jakie ma warunki? Jakie wyposażenie?
    ReviewUserIcon
    ph

    20.09.2017 17:50

    Inne

    Witam pracuję w Iglotexie jako PH i naprawdę jestem zadowolony kasa jest dobra jak ktoś robi swoje to (usunięte przez administratora) zawsze z przodu jest.
    ReviewUserIcon
    Maciek

    12.09.2017 20:28

    Inne

    Jakaś rewolucja w firmie, że dyrektorów szukają?
    ReviewUserIcon
    Zimbek

    08.09.2017 12:15

    Inne

    Jeszcze nie słyszałem żeby pracownik chwalił swoja firmę. Zawsze mówią tylko źle i szczerze mówiąc zastanawiam się dlaczego. Iglotex nie jest ideałem ale jest spoko firmą.
    ReviewUserIcon
    ph 1

    03.10.2017 10:19

    Inne

    (usunięte przez administratora) oczywiście
    ReviewUserIcon
    znawca

    03.10.2017 14:39

    Inne

    Tak wiemy. To śląski taniec ludowy, wykonywany w trzyosobowych grupach składających się z 1 tancerza i 2 tancerek. Taniec dzieli się na 2 części: wolną w metrum 3/4 i szybką w metrum 2/4.
    ReviewUserIcon
    Maniek

    04.09.2017 23:20

    Inne

    Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji w temacie pracy dla przedstawiciela handlowego ds. detalu? Złożyłem swoje cv i czekam na rozmowę. Zależy mi na pracy w firmie ponieważ słyszałem sporo dobrego o firmie. Trochę zastanawiają mnie wpisy?
    ReviewUserIcon
    Zygmunt

    31.08.2017 21:50

    Inne

    Może Iglotex nie jest idealną firmą ale wiem, że ma opinię dobrego pracodawcy. Czasami niektórzy pracownicy nie trafia z pracą i może dlatego są niezadowoleni?
    ReviewUserIcon
    peh(ch)

    01.09.2017 10:23

    Inne

    Rzeczywiści - większość pracowników Iglotexu źle trafiła z pracą. Po prostu pech!!!:-)
    ReviewUserIcon
    komentator

    27.08.2017 22:17

    Inne

    A te bryle to żenada, a zwłaszcza ten znaczek NIKE!!!!
    ReviewUserIcon
    injured

    27.08.2017 22:00

    Inne

    I na koniec jedna dygresja. Istnieją trzy rodzaje uczucia: miłość , nienawiść i obojętność. Obecnie jestem na etapie drugim. Może kiedyś , gdy czas zagoi rany będę na trzecim etapie!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    injured

    27.08.2017 20:45

    Inne

    To , że komuś wybaczę lub nie , nie oznacza, że kiedykolwiek zaakceptuję to co ta osoba mi zrobiła!!!, a tym bardziej o tym nigdy nie zapomnę!!! Nie oznacza to również, że kiedykolwiek tej osobie zaufam - raczej nigdy. Jeśli jej wybaczę to wyłącznie dla siebie, żeby przestać się dręczyć i iść dalej do przodu bez wiochy!!!
    ReviewUserIcon
    Zenon

    20.08.2017 14:03

    Inne

    Czy przedstawiciel handlowy ds. detalu może liczyć na godziwe wynagrodzenie? Jakie wyposażenie dostaje się? Jaka jest atmosfera w firmie, opinie na forum są mało zachęcające? Na jaką umowę można liczyć? Może jeszcze coś trzeba wiedzieć przez aplikowaniem?
    ReviewUserIcon
    Ziemowit

    17.08.2017 12:00

    Inne

    Niestety taki poziom jak tu prezentujecie to nawet trudno nazwać. Człowiek pisze, że nie ma obijania się w pracy tylko trzeba zasuwać i taki hejt! Ludzie szukajcie pracy w innej firmie bo wstyd z wami pracować. Żadnego szacunku dla innych, wy chcecie żeby ktoś was szanował!!!
    ReviewUserIcon
    lleedzzinnyy

    27.08.2017 21:31

    Inne

    Ziemowit co ty fanzolisz? I tyś jest od nos z Lędzin? Co ty tam robisz? A jak już tam jesteś to zachowuj sie i nie rób mary!!!!!
    ReviewUserIcon
    Naiwny

    15.08.2017 16:34

    Inne

    Tak dla przypomnienia : proporcje przesłanych przeze mnie zdjęć a pani a wygladJ6 tak: 2: 20. Nigdy więcej!!!
    ReviewUserIcon
    3.30

    13.08.2017 22:11

    Inne

    Ok
    ReviewUserIcon
    Artur

    13.08.2017 15:43

    Inne

    ktos sie orientuje jakie kryteria trzeba spelniac zeby dostac sie na handlowca?
    ReviewUserIcon
    Małgosia

    13.08.2017 10:36

    Inne

    Forumowicze czy ktoś orientuje się jakie są warunki pracy w Bok? Szukam pracy jako starszy referent do spraw faktur. Z góry dzięki.
    ReviewUserIcon
    amator

    10.08.2017 12:02

    Inne

    Moim skromnym zdaniem lody z firmy "Agnus" są beznadziejne: niesmaczne , niezdrowe i szybko się topią.
    ReviewUserIcon
    Zmarznięty

    09.08.2017 18:46

    Inne

    Iglotex zatrudnia ponad 3000 osób więc kilka negatywnych opinii zawsze może sie zdarzyć. Ważne, że firma jest spoko.
    ReviewUserIcon
    baranek, owieczka

    02.08.2017 19:03

    Inne

    Lody, lody, dobre lody robię!!!
    ReviewUserIcon
    smakosz

    03.08.2017 20:23

    Inne

    Tak wiemy. Najlepsze lody to z firmy Algida i Agnus:-))
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.08.2017 17:30

    Inne

    Niestety wszystkie niepodległe opinie są usuwane jaki sens się wypowiadac
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branże: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    Zima

    25.07.2017 22:50

    Inne

    Jak komuś firma nie odpowiada może iść do innej a ta jest na pewno dobra.
    ReviewUserIcon
    Cezar

    26.07.2017 22:04

    Inne

    I Ty też Brutusie?! Dlaczego to robisz?!
    ReviewUserIcon
    BRUTUS

    28.07.2017 21:51

    Inne

    Bo Cię nie lubię!!!
    ReviewUserIcon
    pracownik

    22.07.2017 09:47

    Inne

    na odpowiedzialnych stanowiskach pracują ludzie po specjalnych szkołach "5" to jest śmieszne wtedy ma być dobrze?????????
    ReviewUserIcon
    LULU

    19.07.2017 11:56

    Inne

    Firma Iglotex jest w porządku. Każdego 10 jest wypłata. A to ważne. Podstawa jest stała do tego dochodzi premia za obrót i pracę w godzinach nadliczbowych jeśli się trafia. Czasem pracy jest więcej czasem mniej. Minus to ciągle nowości wprowadzane od góry (nowe programy, dokumenty, procedury) nie do końca usprawniające pracę. (usunięte przez administratora) Są zapewniane ubrania firmowe, dla pracowników pracujących na chłodniach ciepłe posiłki. (usunięte przez administratora) Jedyny minus to zbyt mało pracowników i awaryjne sprzęty.
    ReviewUserIcon
    Amator

    18.07.2017 21:59

    Inne

    Słyszałem , że w Iglotex-ie można nieźle zarobić jako przedstawiciel handlowy ds. detalu, może ktoś cos podpowiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Minionek

    13.07.2017 14:27

    Inne

    Czy ktoś wie dlaczego firma ma tak duże zapotrzebowanie na różnych pracowników? Czyżby coś nowego?
    ReviewUserIcon
    9widłak

    09.07.2017 12:56

    Inne

    Wreszcie mamy wolne . Nie ma Gladiatora i jego dłu dług długich zdań.
    ReviewUserIcon
    pacjent

    08.07.2017 22:02

    Inne

    Ostatni raz jadłem mrożonki, a zwłaszcza tej firmy. Są niesmaczne, nieświeże i ciężkostrawne. Poważnie mogą zaszkodzić zdrowiu. Przekonałem się na własnej skórze.
    ReviewUserIcon
    Iglotex

    10.07.2017 08:18

    Inne

    Dziękujemy za zakup naszego produktu i kontakt z nami. Przykro nam, że nie spełnił on Pana oczekiwań. Jakość naszych produktów i zadowolenie konsumentów jest dla nas priorytetem, dlatego przekażemy sprawę do naszego Działu Kontroli Jakości. Prosimy o kontakt z nami pod adresem [email protected], przekazując swój adres e-mail do celów korespondencyjnych. Pozdrawiamy, Zespół Iglotex.
    ReviewUserIcon
    kierooo

    02.07.2017 21:48

    Inne

    to ile punktów kierowca musi objechać, 50 czy 10??
    ReviewUserIcon
    Gala

    30.06.2017 17:08

    Inne

    No to jak jest na magazynie
    ReviewUserIcon
    Gala

    30.06.2017 17:07

    Inne

    No to jak jest na magazynie
    ReviewUserIcon
    prącisław

    29.06.2017 19:17

    Inne

    Witam,jestem długoletnim pracownikiem Fili IGLOTEX , siedziba na razie niech zostanie tajemnicą większosć wypowiedzi na tym forum to niestety,fałsz,obłuda i wymysły szaleńca. Proszę ,pytać z chęcią odpowiem jak jest ,z punktu widzenia PH ,oraz magazyniera (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    frozen

    02.07.2017 21:09

    Inne

    Lody stopniały i zero odopwiedzi. To wlasnie są ludzie bez ducha i sumienia czyli szkieletów ludy.
    ReviewUserIcon
    ;o

    07.07.2017 19:44

    Inne

    więc jak to wygląda z punktu widzenia PH
    ReviewUserIcon
    nikt

    27.06.2017 21:38

    Inne

    ZATEM JA TEŻ ODDAJE SIĘ JHWH I TRZY RAZY DZIENNIE ODMAWIAM Ps 109 W INTENCJI AKiM.
    ReviewUserIcon
    Ziemowit

    20.06.2017 18:49

    Inne

    Iglotex ma spore potrzeby kadrowe i może zrobić niespodziankę?
    ReviewUserIcon
    Dalailama

    20.06.2017 10:50

    Inne

    Czy Wy macie świadomość,że buduje się Wam w Olsztynie konkurencja która już prowadzi rozmowy z czołowymi przedstawicielami z rynku?? Czy wy to wiecie?? Podkupią lepszych z konkurencji .. Czas chyba zacząć dbać o pracownika.
    ReviewUserIcon
    jerry

    02.07.2017 21:49

    Inne

    o jakiej konkurencji piszesz dalajlama daj ino dla wszystkich
    ReviewUserIcon
    kierooo

    19.06.2017 10:15

    Inne

    a ile punktów dziennie trzeba objechac? i czy stała trasa czy codzinnie cos nowego?
    ReviewUserIcon
    Jim

    17.06.2017 21:53

    Inne

    Kierowcy w Waszych oddziałach też płacą tylko za czas jazdy a załadunek i rozliczenie nie jest wliczone w czas pracy w Toruniu jest to praktykowane jak i załadunki wieczorne , które są obowiązkowe oczywiscie dojazdy i wszystko inne nikogo nie interesują ,nie wspominając o czasie którego na życie prywatne nie starcza , 6 dni pracy pełna orka , jak jest u Was bo w Toruniu nie jest dobrze reżim jak za A.H
    ReviewUserIcon
    driver

    26.06.2017 16:36

    Inne

    Sami sobie na to pozwalacie. Masz tacho? Jeździsz w sobotę i po wyciągnięciu karty bierzesz (nie czekasz aż łaskawcy ci dadzą) 45 godz odpoczynku. Wszystko w temacie.
    ReviewUserIcon
    Tamek

    04.07.2017 01:12

    Inne

    Pracuję w Koszalinie jako kierowca tu jest trochę normalnie sporadycznie trafiam na trasę 9 godzin. Samochód rano załadowany przez magazyn. Zresztą ten logistyk był z tego co mówią kiedyś tu kierowcą więc stara się nie robić tego nam kierowcą co jemu samemu kiedyś nie pasowało. Poprzednio pracowałem jako drajwer w piekarni niema porównania, tutaj lepiej.
    ReviewUserIcon
    cienki bolek

    16.06.2017 17:24

    Inne

    No ale cóż są równi i równiejsi jak w Cesarstwie Rzymskim. Byli obywatele Rzymu i niewolnicy. Ach zapomniałbym go Gladiatorach!!!!
    ReviewUserIcon
    Franek

    04.06.2017 19:13

    Inne

    @nick Ubawiłam się Twoją wypowiedzią do łez. Straszne rzeczy z tymi nadgodzinami, myślę że w zimę nie miałeś tak dużo pracy? Może znajdziesz jeden pozytyw?
    ReviewUserIcon
    nick

    02.06.2017 15:02

    Inne

    Jak ktoś chce zostawać od godziny do dwóch po zmianie ośmiogodzinnej to jest idealna praca dla niego. Szczerze nie polecam tej firmy. System szkolenia jest beznadziejny - to co Ci dany pracownik powie masz zapamiętać, zapisać i non stop się pytać. Bywa i tak, że dwie osoby uczą na raz. Lepsza praca w telemarketingu - wybija ósma godzina Twojej pracy i się rozłączasz - tutaj po jednej nadgodzinie dają ci jeszcze coś do zrobienia. Nikogo to nie obchodzi czy masz dzieci, psa - najważniejszy jest zysk. Praca dobra dla starych kawalerów i panien.
    ReviewUserIcon
    StarszyMagazynowy

    23.07.2017 17:14

    Inne

    Rozumiem nadgodziny są ale ... w sezonie przyjacielu. I to maksymalnie po 3-4 godziny i bardzo rzadko . Z reguły około 1 lub 2 godziny . Ale to są 3 miesiące w roku , chyba da się przeżyć co ? A po sezonie wiesz jak wygląda ta praca ? Wiesz jakie są różnice między towarem który sprzedajemy w sezonie a poza nim ? 8 godzin na to aby wyrobić się z 1/3 tego co jest w sezonie . Tyle w temacie . Ps : Jestem zwykłym magazynierem. Nie robię żeby podbić ocenę firmy ale pokazać że są też jej plusy . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ph007

    25.07.2017 17:08

    Inne

    Daj spokój przekupny człowieku. Powiedz nam wszystkim prostym ludziom z IGLOTEXU, ile ci płacą za ten support panie starszy magazynowy????!!!
    ReviewUserIcon
    Miś Koralgol

    29.05.2017 22:54

    Inne

    Super Firma pieniądze każdego 10...byłem w trzech oddziałach i powiem tak...sprzętem którym pracują magazynierowie...przeżytek...jakaś masakra i przy tym wszystko robią na czas...pracuje tam troche meliniarstwa ale to ułamek reszta to dobrzy fachowcy chętni do współpracy...jedyne żale to że zimno i sprzęt mógłby być sprawniejszy reszta jest OK..pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.