opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    były

    01.02.2017 22:51

    Inne

    Jak tam Panowie przedstawiciele zadowoleni z nowych warunków?
    ReviewUserIcon
    Djblase

    30.01.2017 21:22

    Inne

    A jak dział kontroli jakości w Skórczu? Warto tam pracować? Jaka jest Pani kierownik?
    ReviewUserIcon
    bla bla

    29.01.2017 17:59

    Inne

    ludzie uważajcie bo traktuje ludzi jak smie.....
    ReviewUserIcon
    Były kandydat

    24.01.2017 12:03

    Inne

    Strasznie nieprofesjonalne podejście do kandydata i problemy z komunikacją wewnątrz! Ostatnio miałem okazję kandydować na wyższe stanowisko kierownicze w jednym z oddziałów w Polsce. Rozmowa przebiegła dość sprawnie, na końcu została wyrażona wstępna decyzja o podjęciu współpracy. W cierpliwości czekałem na wiadomość od potencjalnego przyszłego pracodawcy. Po niecałym tygodniu dostałem telefon od pani z HR, od której dowiedziałem się że dyrektor oddziału do którego kandydowałem był zadowolony z mojej osoby i chce mnie zatrudnić. Ale moja radość skończyła się wraz z rankiem następnego dnia, ponieważ zadzwoniła do mnie sekretarka z oddziału że dziękuje za moją kandydaturę ale nie jestem brany pod uwagę powołując się na decyzję dyrektora, zupełnie nie wiedząc o telefonie z dnia poprzedniego! Obiecała to sprawdzić i zadzwonić ponownie. Do dziś cisza i nikt tam nie odbiera telefonów ode mnie!
    ReviewUserIcon
    Czesio

    27.01.2017 00:04

    Inne

    Może napisz jaki oddział będzie łatwiej. To zbyt ogólne w tak dużej organizacji
    ReviewUserIcon
    ph123

    31.01.2017 09:12

    Inne

    A czego oczekiwałeś?!!! Przecież to rodzinna firma i brane są pod uwagę szczególne "umiejętności" czyli nepotyzm.
    ReviewUserIcon
    Pytanko

    18.01.2017 18:01

    Inne

    Czy Iglotex prowadzi nowe przyjęcia do pracy? Bardzo bym chciał tu pracować. Jak ktoś ma wiedzę w tym temacie proszę o info. Czy PH ds detalu ma w miarę dobre warunki?
    ReviewUserIcon
    Ziemowit

    04.01.2017 18:21

    Inne

    Firma solidna a ja chcę aplikować na kierownika działu trade marketing. Czy ktoś ma wiedzę na temat aktualnej potrzeby w firmie oraz jakie są zarobki
    ReviewUserIcon
    Zenek

    04.01.2017 21:17

    Inne

    Chyba jeszcze kolega nie wytrzeźwiał po Sylwestrze. Jak wszystkim wiadomo i co można sprawdzić na głównej stronie naszej kochanej firmy, istnieje zapotrzebowanie tylko na stanowiska, na których trzeba zapier...lać. Tak więc możesz zostać albo handlowcem albo kierowcą. Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    NG

    06.01.2017 20:21

    Inne

    Raczej miejsce jest zajęte, 15tys można spokojnie prosić A firma tak sobie (usunięte przez administratora) w środku, pracownik nie doceniany
    ReviewUserIcon
    Epilog

    30.12.2016 22:11

    Inne

    Na fb.
    ReviewUserIcon
    Richard

    29.12.2016 17:35

    Inne

    ende
    ReviewUserIcon
    SATANAS

    29.12.2016 09:58

    Inne

    PLUS JESZCZE JEDNA SZÓSTKA OCZYWIŚCIE:-)
    ReviewUserIcon
    SATANAS

    29.12.2016 09:51

    Inne

    ZAPOMNIAŁEM DODAĆ 18. TAK WIĘC ZAPIS WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO: 666 666
    ReviewUserIcon
    Kolęda

    28.12.2016 19:42

    Inne

    Święta były super. Jedynie w Wigilię ktoś próbował mi je zepsuć wysyłając smsa z szatańskiego numeru 66.........., który w moim domu wszyscy znają!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Kolęda

    28.12.2016 17:59

    Inne

    No i niestety po Świętach:-(((
    ReviewUserIcon
    Dzieciątko

    27.12.2016 08:09

    Inne

    I w ostatniej chwili dwa extra prezenty pod choinkę. Cudowne Święta!!!
    ReviewUserIcon
    George Michael

    26.12.2016 11:37

    Inne

    I TO JEST PRAWDZIWY PRZYKŁAD GŁĘBOKIEGO ŻALU, SMUTKU I PRZEBACZENIA. WYŚPIEWAŁEŚ DLA MNIE NAJPIĘKNIEJSZY UTWÓR NA ŚWIECIE: "YOU HAVE BEEN LOVED". A DLA SIEBIE ZAŚPIEWAŁEŚ PROROCZO: "LAST CHRISTMAS" ŻEGNAJ GREAT G.M. !!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Sasza

    23.12.2016 15:34

    Inne

    Adin nul diewiat
    ReviewUserIcon
    kobra

    22.12.2016 23:00

    Inne

    wąż- ssssssssssssssssssss
    ReviewUserIcon
    zd

    22.12.2016 12:44

    Inne

    wesołych świąt!
    ReviewUserIcon
    kk

    21.12.2016 21:59

    Inne

    Och na prawdę dziękuje za te komentarze na fb. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
    ReviewUserIcon
    Gruby

    18.12.2016 09:34

    Inne

    Witam jak tam sytuacja w Skorczu ? Doszły mnie słuchy ze wielki magazynier w buksach moro odszedł.
    ReviewUserIcon
    omega

    09.12.2016 11:53

    Inne

    haha
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branże: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    Ja

    29.11.2016 22:12

    Inne

    Never
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.11.2016 10:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    bbb

    29.11.2016 11:44

    Inne

    ok
    ReviewUserIcon
    honest

    28.11.2016 15:35

    Inne

    zatem rodzinnych Świąt
    ReviewUserIcon
    honest

    28.11.2016 12:24

    Inne

    Czy ostatnia przykra sytuacja to był przypadek czy coś innego?!!!
    ReviewUserIcon
    oooo

    29.11.2016 08:30

    Inne

    nigdy tu
    ReviewUserIcon
    .

    23.11.2016 17:01

    Inne

    nikt nie wierxył wiec uwierzycie wszyscy
    ReviewUserIcon
    noname

    23.11.2016 12:39

    Inne

    myslalem wczoraj ze to juz koniec ale okazalo sie ze moze pomoga antybiotyki
    ReviewUserIcon
    Tunel

    22.11.2016 22:18

    Inne

    Może dzisiaj to zrobię. Chce tam wrócić.tam było tak pięknie i blogi i cisza może dzisiaj tam wroce
    ReviewUserIcon
    Legia

    22.11.2016 21:50

    Inne

    Co u Ciebie ????
    ReviewUserIcon
    Legia

    22.11.2016 21:58

    Inne

    Rozumiem że śpisz więc jak zawsze kolorowych snów ☺
    ReviewUserIcon
    Legia

    22.11.2016 21:48

    Inne

    To pogadamy ale bez agresji ☺
    ReviewUserIcon
    BVB

    22.11.2016 21:44

    Inne

    Meczyk i wspomnienia. Prawda?
    ReviewUserIcon
    nawianykolo

    18.11.2016 22:08

    Inne

    Ty nic nie rozumiesz. Co dla ciebie to słowozznaczyło? Dla mnie ono niesie skutki na przyszłość. Wszystkiego dobrego. Rozumiemy się ? Dobranoc.
    ReviewUserIcon
    Ch..j

    18.11.2016 22:14

    Inne

    Nie rozumiemy się. Dyskusja z Panią nie ma sensu w zaistniałej sytuacji gdyż organicznie brzydzę się krwi a zwlaszcza takiej.żegnam
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.11.2016 21:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dupek

    18.11.2016 21:59

    Inne

    O ile pamiętam przeprosilem za wszystko I więcej nie będę przepraszać! !!
    ReviewUserIcon
    Santaclaus

    18.11.2016 21:39

    Inne

    Goodnight heartless people.
    ReviewUserIcon
    Dziadek Mróz

    18.11.2016 21:46

    Inne

    Wszyscy mają serce ale nie wszyscy sumienie!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.11.2016 20:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Geppert

    18.11.2016 21:15

    Inne

    Zapytaj m?!!!
    ReviewUserIcon
    Wiocha

    18.11.2016 21:26

    Inne

    Koniec dyskusji ze słownictwem z remizy.Dobranoc wszystkim ☺
    ReviewUserIcon
    xyz

    18.11.2016 13:58

    Inne

    już nie ma tematu
    ReviewUserIcon
    nikt

    18.11.2016 19:50

    Inne

    ha haha mialem zamiar zlozyc ta sama propozycje ale buta i pycha pani przechodzi.................... tez juz nie chce. i ggrzecznie zycze udanego indianca
    ReviewUserIcon
    hope

    18.11.2016 10:56

    Inne

    Może pora zakopać wojenny topór??
    ReviewUserIcon
    PW

    16.11.2016 10:43

    Inne

    przeczytalem ogloszenie oferty pracy tej firmy bla bla bla nic sensownego nie piszecie w tym ogloszeniu po za obowiazkami ktore czekaja kierowce pisze się ile zarobi realnie kierowca w waszej firmie ze ubezpieczenie ktore oferujecie pokryjecie w calosci przykladowo ze zapewniacie kombinezon roboczy buty itd przykladowo itd i jaki niby rozwoj dla kierowcy gwarantujecie pytam się jaki ze przesiadzie się na inne auto? bo nie rozumiem jak w takiej firmie kierowca ma sie rozwijac i w ogole co kierowca ma wiecej rozwijac mam 18 lat doświadczenia w kraju i za granicą ,obecnie jak i zawsze mam prace ale wku,,,,mnie ze wy mlodzi kierowcy dajecie sie nabierac na takie propozycje pracy nie dajcie sie rolowac i zatrudniac za mniej niz 3000zl netto co taka czy inna firma ktora pisze o samych obowiazkach a potem o tym ze powinnismy sie cieszyc ze zatrudnienie dostaniemy to juz jest dla nas atut i mila atmosfere he he juz brakuje stu tysiecy kierowcow i radze z mienic podejscie bo niedlugo sami bedziecie pracowac na dwa etaty za biurkami i kolem
    ReviewUserIcon
    oczy kobry

    11.12.2016 08:48

    Inne

    Przestroga dla wszystkich chcących pracować w IGLOTEX .Firma zatrudnia przed sezonem potem zwalniają .Mają stałych kierowców którzy są zatrudnieni cały rok .Uwaga na obiecanki 3000 zł netto nie płaca premii bo coś tam z planem nie wyszło zawsze coś . Praca po 12 13 godzin za 2200 w najlepszym przypadku ,praktycznie dwa etaty za 2200zł netto.Flota aut praktycznie nie do jazdy same złomy. Generalnie nie polecam oddziału Koszalin
    ReviewUserIcon
    Zygi.

    10.02.2017 09:16

    Inne

    Hehe to masz dobre byłem kierowcą w piekarni zapierd. od nocy do południa za 1900zł. ponad 12 godzin dziennie. Zatrudniłem się w Iglotex jako kierowca rozwój to forma awansu awansowałem na PH, i jestem zadowolony. Pozdrawiam wszystkich chcących się rozwijać.
    ReviewUserIcon
    kk

    11.11.2016 22:24

    Inne

    Już jestem z powrotem
    ReviewUserIcon
    ostrożniej

    10.11.2016 22:19

    Inne

    Kto ma B2B, uważajcie, firma zachowuje się bardzo brzydko, nie płaci należnego zgodnie z umową wynagrodzenia, nie polecam!
    ReviewUserIcon
    Nobody

    05.11.2016 16:56

    Inne

    Wszyscy teraz chiochczemy ale już reset
    ReviewUserIcon
    Microsoft

    05.11.2016 18:28

    Inne

    I enter I nie znamy od dzisiaj nikogo nA k

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.