opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Smakosz

    05.11.2016 16:48

    Inne

    Frytki nie były Tak dobre jak lody!!!
    ReviewUserIcon
    Troll

    05.11.2016 13:59

    Inne

    A za tą dychę kupcie sobie dobre baloniki firmy Durex. I dzieci będą miały dobrą zabawę.
    ReviewUserIcon
    konec

    04.11.2016 20:20

    Inne

    Aby na koniec było trochę humorystycznie to radzę K i M na przyszłe około 15 lat , iż skoro zaczęli od tradycji INDIAŃSKIEJ to warto to ciągnąć do końca, gdyż później powstają problemy!!!!
    ReviewUserIcon
    Billy Kid

    05.11.2016 09:21

    Inne

    Zgadza się. Zwyczaje cowboyi są tylko dla ludzi z refleksem, którzy potrafią szybko wyciągać rewolwer :-)
    ReviewUserIcon
    Bolo

    09.12.2016 13:13

    Inne

    Zabawne i śmieszne. Nie wiem czy to przypadek, ale podobna historia spotkała naszego gladiatora maximusa, który zbyt późno wyciągnął miecz z pochwy. A chciał być cezarem i kita.
    ReviewUserIcon
    start

    04.11.2016 16:15

    Inne

    To już chyba ten właściwy moment, abym ja również zaczął n.ż.
    ReviewUserIcon
    sierotka

    02.11.2016 23:32

    Inne

    Tak krążę i krążę i nie wiem czy ktoś mnie tutaj kochał? I ten nowy profil?!!!
    ReviewUserIcon
    Duszyczka

    02.11.2016 18:31

    Inne

    Farsa
    ReviewUserIcon
    zulugula

    02.11.2016 16:39

    Inne

    brak człowieka w człowieku. Tyle.
    ReviewUserIcon
    Zaduszki

    02.11.2016 14:22

    Inne

    "Smutek, żal i żałoba" aż powala z nóg.
    ReviewUserIcon
    hipek

    02.11.2016 09:15

    Inne

    wszystko do d..
    ReviewUserIcon
    upior

    31.10.2016 21:38

    Inne

    Dla jednych haloween dla innych dziady. Zamrożone dziady.
    ReviewUserIcon
    AM

    03.11.2016 20:13

    Inne

    Ciemno wszędzie , głucho wszędzie, Co to będzie, co to będzie?
    ReviewUserIcon
    Lara Fabian

    31.10.2016 19:55

    Inne

    Caruso. Mój brat jest w szoku widząc wpis tej pani. Powiedział : a jednak granice hipokryzji I obłudy są nieograniczone!!!!
    ReviewUserIcon
    Lara Fabian

    31.10.2016 20:30

    Inne

    I ostatni komentarz mojego brata: i jak przypuszczam ta pani stwierdziła że zaczyna nowe życie no to powiedzenia!
    ReviewUserIcon
    Eugenika

    31.10.2016 19:04

    Inne

    Mogę tylko dodać, że jak już teraz wiadomo cieżar tego eksperymentu nie zostałby udźwigniety to rezultat miksu DNA po następnej nocy z soboty na niedzielę byłby niesamowity
    ReviewUserIcon
    Kit

    30.10.2016 12:18

    Inne

    Tradycji stało się zadość I teatrzyk zakończony. To teraz obiadek.
    ReviewUserIcon
    gb

    28.10.2016 21:50

    Inne

    Witam tak z ciekawości;) w których oddziałach kierowcy musza pisac kilometro i godziny wyjazdu i przyjazdu z firmy i czy tez w jakis oddzialach kierowcy podostawali termometry i jakies smieszne tabelki do wypelniania??
    ReviewUserIcon
    Jk

    29.10.2016 02:41

    Inne

    W moim. To jakaś paranoja. To całe towarzystwo należałoby wyłeżyczkować.
    ReviewUserIcon
    gb

    29.10.2016 16:38

    Inne

    a cos konkretniej mozesz napisac ??
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    28.10.2016 18:39

    Inne

    Wreszcie będziemy świętować i dzień wolny.
    ReviewUserIcon
    Sara

    27.10.2016 21:58

    Inne

    Witam.Jest ogłoszenie na PH na Piłę. Może ktoś chętny powie coś dobrego na temat firmy, bo czytając kilkanaście wpisów doszłam do wniosku,że ofertę lepiej omijać szerokim łukiem.
    ReviewUserIcon
    ciekawski

    25.10.2016 12:43

    Inne

    Jak wyglada sytuacja w krzeszowicach ? opłaca się składać cv jako ph do gastronomii ? Jakie kierownictwo itp ?
    ReviewUserIcon
    Uprzejmy

    31.10.2016 15:48

    Inne

    Jeszcze jedno . Nie mogę ujawnić do końca tej info bo dałem słowo ale tak jak kiedyś pisałem będziemy się we trójkę śmiać o nocy z piątku na sobotę
    ReviewUserIcon
    Bobo

    31.10.2016 16:44

    Inne

    To zarzuć jakimiś wskazówkami
    ReviewUserIcon
    Sofokles

    22.10.2016 19:46

    Inne

    Przedstawienia w trakcie świąt na cześć Dionizosa, wiązały się z wystawianiem sztuk od świtu do zmroku. Dramatem greckim, rządziły stałe reguły, nazywane zasadą trzech jedności. - czasu - czas fabuły, nie powinien przekraczać 24 godzin. - miejsca - fabuła rozgrywa się ciągle w tym samym miejscu, np. w pałacu. - akcji - fabuła powinna mieć jeden wątek fabularny. BUDOWA DRAMATU - prologos - pierwsza scena, aż do wystąpienia chóru, zapowiedź wydarzeń. - parados - wejście chóru. - epeisodia - część sztuki, w której następuje dialog lub monolog bohaterów. - stasimon - komentarz akcji, pieśń śpiewana przez chór. - exodos - ostatnia pieśń, śpiewana przez chór, podczas jego wyjścia. HI hi ha ha
    ReviewUserIcon
    Godny

    19.10.2016 14:00

    Inne

    Jak tam Olsztyńscy rycerze renu, ?? Praca wree?? Dobrze Was tam karmią?? Jeszcze?? Oj turlam się ze śmiechu, oj turlam... Fipku a co Ty podobno 20taka nie zrobileś jeszcze? Koleżanka ma dane na mailu i mimo ze nie robi lepiej to się podśmiewa:-) Uważajcie bo macie kreta.
    ReviewUserIcon
    Ja

    18.10.2016 13:33

    Inne

    A dostajecie może kwitki z wypłatą? chodzi mi o kierowców.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branże: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    wk.......ny

    18.10.2016 10:51

    Inne

    A ja dzisiaj składam pismo do Sądu Pracy. Na początku września poszedłem na urlop. Po 2 tygodniach wróciłem i okazało się, że nie dostałem 10 wypłaty za sierpień, który cały przepracowałem. Dodatkowo pozwalniali wszystkich po sezonie z kat. B, nie miałem już więc czego tam szukać....nie ma to, jak dowiedzieć się po urlopie, że już tu nie pracujesz.....Na pytanie, czemu nie otrzymałem wypłaty za VIII powiedziano mi, że ktoś w Skórczu się pomylił i zamiast na moje konto przelano na Pana o nazwisku Y (jedna literka w nazw.). Sprawa ciągnie się już 3 tydzień, a ja nie dość, że nie dostałem żadnych końcowych dokumentów (Zaświadczenie itd), to cały czas wyjaśniają to w Płacach!! Cyrk już nawet bez kółek....
    ReviewUserIcon
    P.Rawda

    22.10.2016 07:58

    Inne

    A w jakim oddziale nie dostałeś wypłaty ?
    ReviewUserIcon
    prawda

    22.10.2016 14:44

    Inne

    A w jakim oddziale nie dostałeś wypłaty ?
    ReviewUserIcon
    James

    15.10.2016 11:06

    Inne

    Ten twór mało ma wspólnego z biurem obsługi klienta i zajmuje się zdecydowanie innymi tematami ;). BOK przede wszystkim pracuje w systemie ERP, a BOS prawie go nie używa. O zagadnieniach jakimi zajmuje się BOS jednak nie zamierzam się tutaj rozpisywać ;), bo i tak napisałem już wystarczająco by się zczaić kim jestem :). Więc o to się nie macie co martwić - BOS nie zastąpi BOK-ów.
    ReviewUserIcon
    q

    15.10.2016 10:00

    Inne

    A co to za twór BOS – biuro obsługi klienta? Blondyna potrzebowała stanowiska dyrektorskiego? A BOKi co likwidują? PH będę wszystko robić? Mają jeszcze za mało na głowie
    ReviewUserIcon
    były

    14.10.2016 20:50

    Inne

    Poza strukturami iglotexu jestem już kilka miesięcy. Jedno jest pewne - nie ma takich pieniędzy aby tam wrócić. Od czasu do czasu wchodzę na forum i czytam. Czytam i oczom nie wierzę. Iglotex zatrudnił jeszcze więcej klakierów gloryfikujących tą firmę.
    ReviewUserIcon
    James

    13.10.2016 09:49

    Inne

    Fakt. Te komentarze tzw. Peany pochwalne wyglądają zbyt sztucznie. ;) Jako że generalnie mam z firmy i tak mimo wszystko (bo gdyby wszystko było idealne to pracowałbym tutaj dalej, a tak nie jest nie bez powodu zresztą) sądzę, że nawet ktoś chcący się coś dowiedzieć na serio nie weźmie tych peanów na poważnie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;).
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.10.2016 22:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    TTT

    13.10.2016 08:17

    Inne

    heih to podstawiony pionek iglotexu który ma za zadanie pisać pochlebne opinie o firmie czy to w Gdyni czy Tarnowie czy w innych miastach jeśli chodzi o samą firmę to powiem jedno SYF KIŁA I MOGIŁA
    ReviewUserIcon
    07

    13.10.2016 11:33

    Inne

    TAK NIE JEST zarobki i warunki nie adekwatne to obowiązków ani umiejętności pracowników, tylko jak blisko "ciała" prezesa albo innego człon.a jesteś ;) a ogólnie to syf i rozpacz
    ReviewUserIcon
    krasnal

    12.10.2016 22:02

    Inne

    zapraszam do obejrzenia forum o iglotex fritar Tarnów tam o tej firmie jadą ostro bo zarobki tam są po prostu śmieszne
    ReviewUserIcon
    Kalik

    12.10.2016 20:13

    Inne

    Ten tomek i Jacek sieją taką samą propagandę na forum iglotexu w Tarnowie. Kopiują i wklejaja tw same teksty na forum. Musi być pozytywnie. Za to mu płacą
    ReviewUserIcon
    James

    11.10.2016 06:25

    Inne

    @dfv Szansa pewnie jakaś jest. Trochę stażystów i praktykantów w firmie się przewinęło.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.10.2016 12:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wilku

    10.10.2016 16:06

    Inne

    Tak, dokładnie. Mój znajomy miał stłuczkę niedawno jadąc z towarem i powiedział mi, że dostał mandat, ale oni go zapłacą.....I nie wiem, czy mu wierzyć czy nie....
    ReviewUserIcon
    Wilku

    10.10.2016 12:31

    Inne

    A wiecie może, czy Iglotex płaci za mandaty? Wiem, może głupie pytanie...;)
    ReviewUserIcon
    Steven

    10.10.2016 22:13

    Inne

    Oczuwiście Iglotex płaci za mandaty swoich pracowników. Wilku wyjdź na zewnątrz znajdź drzewo i walnij w nie głową. Pomogło?
    ReviewUserIcon
    Steven

    01.10.2016 22:23

    Inne

    Kolejny Miesiac za nami. Plan zrobiony. Bedzie Kaska. I like Iglotex
    ReviewUserIcon
    .-.

    28.09.2016 21:11

    Inne

    i ja też dziękuję za dodanie wypowiedzi i na tym kończymy
    ReviewUserIcon
    ._.

    28.09.2016 21:38

    Inne

    I jednocześnie przyrzekam Na życie moich dzieci oraz psa i kota że już mnie tu nie będzie
    ReviewUserIcon
    słoneczko

    28.09.2016 08:21

    Inne

    Jest cudownie. Mam nadzieję, że tak będzie do końca i jeszcze jeden dzień dłużej.
    ReviewUserIcon
    0men

    27.09.2016 18:46

    Inne

    Wszystko się sprawdza. Wszystko zgodnie z planem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.09.2016 22:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    hej

    26.09.2016 09:30

    Inne

    2000-2200 netto, żadnych premii od wyników Użeranie się z klientami, z własnymi PH bo to ty ich będziesz rozliczać za nieterminowe zapłaty faktur, blokować im sprzedaż. ... Chyba sama nielubiana osoba w oddziale ;) Nie wiem czy pracują również po godzinach pracy, bo były o tym rozmowy.
    ReviewUserIcon
    Buszdroj

    25.09.2016 20:58

    Inne

    Tak trzymaj. Pamiętaj że dałeś słowo. I coś nowego. Jak to zrobisz będziesz wielki. .
    ReviewUserIcon
    Rzym

    25.09.2016 21:37

    Inne

    Dziękuję ( pogadamy na skypie). Tak będzie. Doskonale wiesz że gdybym nie dotrzymał słowa skonczylbym jak Petroniusz.
    ReviewUserIcon
    Hildegarda

    24.09.2016 10:57

    Inne

    Bułka a co to jest. U nos sie godo: wyglondo jak żymła a wonio jak śledź
    ReviewUserIcon
    Agatka Krzywousta

    24.09.2016 10:37

    Inne

    Ja też jestem zainteresowana - lody to moja pasja:-)) Po prostu "bułeczka z masełkiem "
    ReviewUserIcon
    nerka

    24.09.2016 08:53

    Inne

    Czy chodziło o papilla?

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.