Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

byly

Dla Iglotexu liczy sie tylko kapitał,etc . Detal-sprzedany Gastro-jeszcze rok max dwa Tylko wynik finansowy dla Penty sie liczy

szczęśliwy

Ludzie!! sprd cie stąd jak tylko można, tu nic dobrego nie będzie, jak widzicie idzie to w drugą stronę, doświadczone ekipy zbierają się gdzie tylko sie da nawet nie zawsze w branży, bo klient dla nich to jest guru i priorytet, a ta banda turbo (usunięte przez administratora) którzy zasłaniają się władzą to są skończonymi idiotami (patrz nowy zastępca dyra w Krzeszowicach od detalu). Braki w towarze, logistyka w totalnej du..pie panowie szlachta kierowcy i magazynierzy mają wyje na wszystko a my dostajemy je...by od klientów a góra co na to? nic! wysyłają lwicę HR-u "co się dzieje?" a konkurencja się śmieje i zaciera ręce, podwijając rękawy z zadowolenia ile mają sprzętu po idiotexie do wymiany. ŻAL po tylu latach, dla wielu ludzi, którzy niektóre oddziały budowali od podstaw, po ruinie iglokraku itp W Wiśle ówczesny prezes Pan Fulara obiecywał nam corsy po symbolicznej opłacie po trzech latach dla tych którzy cały ten okres przepracuja w firmie z dobrymi wynikami. i co?? nic prezes jest któryś z kolei nie wspominajac o dyrektorach, a było ich kilku (co jeden to lepszy). flota miała być zmieniona na przełomie 2-3 kwartału a mamy kolejny rok a tu nic jeżdzimy starymi szrotami(ja juz tylko chwile) i oby tak dalej. MACIEJU ? WIDZISZ A NIE GRZMISZ? Chyba że nie masz już nic do do powiedzenia:-(

abc

Szacun Radzik i Gala Jeszcze 3 mc i iglotex zamknie odzialy w kilku miastach a my spotkamy sie na piwku

olo

Matko radzik sam sobie komentarze pisze ze taki super był bez niego firma padnie hehe żarty jakieś brakuje chyba stołka.

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

kapitanN

W Ol.też nie ciekawie, gastronomia odeszła za wodzem, Hubi się brzytwy chwytał. Nic co nie bylo do przewidzenia. O zmianach nikt nic nie mmówi traktują jak cichociemnych. Wypłaty dziwne i w ogóle mają się nijak do tego co było kiedyś. W styczniu detal słaby , okolice zapiepszone Reniferem i makaronami. Narazie zachowuja zimna kreeew ale czuc smiech przez łzy Widać,że się pomału kończymy.Tak Panie kończymy się.. Konkurencja nie śpi, wchodzą do punktów stałych które się zapierały.. Nie my nigdy z konkurencji. Pssy znikają, dwójka zniknęła, Ulubieni też zasypani ...Przecież R. Mieli zniknąć, ''nimi to się nie przejmować'' tam jest tylko jedna moze dwoch dobrych ph... A teraz gorąco bo już nawet nikt nie ukrywa,że chcą ściągnąć lepszych .. Robi się klapa .... Prosta h się nie sprzedaje tylko zalega w bonetach, Plan stttoooolecia zasypac sprzęty... I co dalej??reklama sprzeda Nowi kier nic nie zrobiajak takim produktem się handluje. Mieli wymienic flote,,, chyba wymienia...koła zimowe na letnie... Kombinujmy dalej ..... moze zrobmy promo na pizze... albo dajmy gratis,,, Zenada... Wszedzie czuć powiew renu bartoszyce, Dziadowo, Olsztyn,mragowo, szczytno... salatki i karmy dla psów(a przepraszam już nie mamy karmy) bedziemy sprzedawac.. Najlepsze jest to,że to jest wina Ph nie tych z góry tylko nasza bo nie ma wyników... Nie winą jest minimum logistyczne, nie wina jest opiepszenie wyplat, nie wina jest brak kluczowych produktow innych producentow winni jestesmy my... I dobrze, ze nastepnych zaraz nie bedzie... niech dalej kierowcy maja lepiej niz ph... czlowiek boji sie na konto zajzec . jak nie masz co robic rozwieszaj plakaty,,, albo ulotki,że poszukujesz pracy,,,

target

corsy za złotówkę to jest hit.

ale jaja

Zakopane 6 chlopa pooszllo, cala ekipa detal walnela papierami

mama
@ale jaja

centrum lodz aut 6 osob z sochaczewa

abc

Brawa dla Gdyni a co tam slychac w centrum tam z tego co mowiono ludzie tez odchodza.Czyzby Iglotex ich zatrzymal?

nie

Nie brak im jaj.

fiu fiu

No to w Gdyni Rksi też położyli kwity

Duzy Ptak

Mysle ze od jakiegos czasu Gdynia strasznie nie lubi ostatniego dnia miesiaca..Jak ja sie ciesze ze ludzie odchodza,Panie Prezesie Macieju prosze naprawde zobaczyc co jest nie tak w Gdyni porozmawiac z pracownikami obecnymi a najlepiej z tymi co juz odesli a pracowali długo oni sama prawde powiedza juz sie nie boja wyzywania swoich Rksów na sobie(po co rozmawiasz z dyrektorem ja jestem twoim bezposrednim przelozonym,trzeba było szybciej wyjechac,usiac prosto,czemu jestes w trampkach jak jest 30c,koszta trzeba poniesc itd to jest szczyt) ale na osobnosci nie przy tych nieudacznikach to naprawde sie Pan duzo dowie.Jeszcze jak był Radzik to ptaki sie troche bały,Lewego olewali i smiali sie z niego.Mysla ze sa przyspawani do swoich mieciutkich krzesełek tylko nie podbierac pana przed zebraniem krzesełek mieciutkich.Firma jest dobra ale ci co nia kieruja w Gdyni to pomyłka.Pozwolili odejsc dobrym pracownika do konkurencji nie potrafiac ich zatrzymac,przekonac.A szkoda dobra ekipa była i plany co miesiac robiła ale pana było mało tnij rabaty musisz zrobic 15% wiecej niz w zeszłym roku ale szefie tu wychodzi 35%do zeszłego roku,nie,nie napewno zle spisałes poco piszesz w tym kalendazu,Brawo Grzałka kto next????M.C?,D.Z?,K.B?,S.W?Ł.W?No kto pytam?Ile jeszcze osob musi odejsc????Długie lata budowania relacji szlak trafia w jeden dzie!!!!

hehehehe
@Duzy Ptak

a dlaczego teraz nie robisz planów ?

Krzeszowiak
@Duzy Ptak

To samo dzieje się u nas w Krzeszowicach. Jesteśmy tutaj poniżani i każdego dnia straszy się nas zwolnieniem. Kiedy w końcu Pan Prezes zareaguje?! Kiedy skończy się u nas ta niekompetencja, arogancja i kolesiostwo tych hanysów?!!!

Bolo
@Krzeszowiak

Ja się już poddaje. Zgłaszaliśmy to kilkakrotnie do Prezesa i nic.

@Bolo

Dziwie sie bardzo tej calej sytuacji. Pracowalem w kilku prywatnych firmach gdzie panowal nepotyzm ale bula zawsze taka zasada ze osoby niespokrewnione a zajmujace wysokie stanowiska jesli sie nie sprawdzily lecialy z dnia na dzien. To bardzo dziwne z tymi hanysami no chyba ze jednak to rodzina.

mrożonka
@Bolo

A ja mam to wszystko w d..ie. Siedzimy jak zwykle z mężem i pijemy kadarkę z biedronki zagryzając czipsami. Od poniedziałku szukam innej pracy.

lulek
@Duzy Ptak

Ale już dawno było widać że odejścia wartościowych pracowników,a zasilających szeregi konkurencji nikogo nie martwią.Bo po co tacy co choć kumają robotę i rynek,ale mają wymagania czy to finansowe,czy logistyczne,czy inne.Zatrudnia się chłopców z łapanki za 1800,a oni odchodzą po miesiącu czy dwóch.Jak widać nawet lojalki nie są przeszkodą do podjęcia radykalnych decyzji,a nawet mogą pomóc.To już jest równia pochyła,i wśród wymienionych inicjałów niebawem będą następni.A konkurencja ma żniwa i dalej zaciera ręce.Tylko ślepaki w iglo się tym nie przejmują i dalej uprawiają swoją durną demagogię,ale tylko na własne potrzeby bo nikt już w to nie wierzy.Szkoda tylko bo w Gdyni była swego czasu naprawdę zgrana i wartościowa ekipa,Radzik to nosił czapkę w ręku aby jej wciąż nie ściągać.Wielu z nich byłoby tu dalej,gdyby tu było NORMALNIE UCZCIWIE I RZECZOWO.Chyba nawet wiem kto zgasi światło.

agatameble
@Tobiasz

prezes ma was w (usunięte przez administratora) e. Zgłoście nadużycia w Inspekcji Pracy. Na co jeszcze czekacie?

@lulek

Właśnie chodzi przede wszystkim o te relacje z klientami. U nas także najlepsi PH odeszli a wraz z nimi ich klienci. Wiadomo, że takie relacje buduje się długo. Na początku odpalamy im naszą prywatną kasę a później nawet z biegiem czasu kumplujemy. Niestety te tępe hanysy tego nie pojmują.

@agatameble

Własnie idę z chłopakami na piwko. Będzie czas żeby przemyśleć sprawę i podjąć odpowiednie działania.

ruszt3city
@Tobiasz

no widać że hasła typu "nikt cię tu nie trzyma na siłę" , "jak ci się nie podoba to się zwolnij" czy "płakać za nikim nie będziemy" odnoszą efekty,bo kiedyś dobrze się tu pracowało,a obecnie ruina tak to można nazwać,sprawdzeni spadają jak najdalej

zzzzz
@Tobiasz

a co kierowca gorszy od ph?wam sie w glowach przewraca,my na kazdy punkt musimy dojechac a nie tak jak wy polowa zamowien przez telefon.

miXer
@Bolo

A co tam słychać w Skórczu? Zadowoleni? Bo coś słuchy chodzą że kolejni chcą odejść? Seba wróć:)

kktoss

W Rzeszowie jest bardzo ciekawie biuro zaczyna zmiane o 3 w nocy ludzie uciekają na zwolnienia a tzw nieudolne wsparcie od środka rozwala firme Prezesie zapraszamy do Rzeszowa przyjedz i zobacz co Ci nieudasznicy wyprawiają puki jest czas cos jeszcze uratowac

ojeju

a co tam w Skórczu słychać ? Zygmunt jeszcze wytrzymuje ?

AAA

Na Wschodzie też się dzieje. Wypowiedzenia w oddziałach Lublin,Ostrołęka i Siedlce. W sumie 3-ech RKS-ów Detal i 8 PH Detal.

...

Sochaczew 6 wypowiedzeń Detal

szczęściarz

To było coś cudownego, już dawno czegoś takiego nie przeżyłem i nawet to imię mi nie przeszkadzało. Niestety czas wracać.

wodzu

Gdynia Detal =3wypowiedzenia,Gastro =1 wypowiedzenie + 3 L4,zaraz bedzie trzeba pozamiatac po Gdyni a moze ktos oczy otworzy i Rksow pogoni na zbity ile ludzi musi odejsc,wszystko ludzie z dlugim stazem!!Slabo,slabo.

koszmar

Już od samego rana koszmar. Co ja tu robię-to chyba jakiś masochizm.

Koszmar wciąż trwa!!!

@koszmar

Na szczęście koszmar skończył się wcześniej i mogłem pogadać z koleżankami i napić się kawy. Super koniec dnia

@koszmar

Dzisiaj wiedziałem że koszmar będzie krótszy, lecz następnym razem proszę dać znać gdyż to działa jak maryha!!!!

@koszmar

Koncepcja była inna, która zakładała ze was juz tu nie bedzie. Jesteście jedyną osoba wsród nas która jeszcze nie zmieniła pracy. Skoro jesteście mgr może najwyższy czas byłoby sie sprawdzic gdzies indziej ale nie - tchórzostwo. Więc prosze o jedno skoro tak to chyba nalezy mi sie spotkac z innymi przynajmniej raz na pare tygodni a nie pare miesięcy tchórzu!!!!!!!!!!

@koszmar

W waszym przypadku wszystko jednak tłumaczy brak tak wspaniałego Dyrektora. Stąd ta zupełna beznadzieja i kompletna niemoc.

proste historie
@koszmar

Panie Macieju żal nam pana że tak pana nabijają w butelką wyp..... pan ta bandę to może jeszcze ktoś pozostanie w tym składzie .Pod koniec roku Czarek z Mercikiem będą zbierać zamówienia.!!!!!!!! jak będzie nadal taka atmosfera panie hr partner powinny doskonale wiedzieć bo to między innymi ich zasługa ,że taka panuje h....atmosfera co wredne baby.

jakie auto

Z Waszych wypowiedzi wynika że PH poruszają się wynalazkami po 300 tys. km - jak często nie odjeżdżacie z punktu ? :)

limo

Jaki aktor taka scena i scenografia.

człowiek

Było tylko "Boże miłosierdzie nie ma końca" Proszę nie konfabulować.

KATOL
@człowiek

I PROSZĘ NIE UŻYWAĆ SŁÓW KTÓRYCH NIE ROZUMIECIE I CYTOWAĆ ŚP KARD. WYSZYŃSKIEGO BO TO CHYBA BOHATER NIE Z WASZEJ BAJKI. WASZĄ LEKTURĄ WINNA BYĆ CZARNA MAGIA!

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala