opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    niedoszły

    16.06.2015 16:55

    Inne

    udało mi się przejśc rekrutacje na P-H ale mam do wyboru drugą firmę też z mrożonkami niech sobie ten Iglotex szuka innego jelenia.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    16.06.2015 13:25

    Inne

    Skoro 90% forum uważa, ze jest zle to jest a jesli ta opinia ci przeszkadza to po co tu zadajesz pytanie. idz i sproboj sam sie przekonasz w jakiegowno wdepnales. okradna cie z czego tylko moga, jak zrobisz plan to zabiora ci premie zebys za duzo nie dostal, lepiej siedz w domu.
    ReviewUserIcon
    kacper

    14.06.2015 10:24

    Inne

    Witam Was - zamierzam aplikować na stanowisko PH , Jakie warunki ? podzielcie się proszę . Tylko ni etak jak 90% tego forum
    ReviewUserIcon
    kacper

    08.06.2015 08:21

    Inne

    Dzień dobry . Chciałem zapytać o teren Szczecina . Warto aplikować ? Mam doświadczenie w pracy PH i nie wiem czy dobrze trafiam
    ReviewUserIcon
    poznań

    08.06.2015 08:19

    Inne

    witam . jakie warunki w poznaniu ?
    ReviewUserIcon
    Kolor

    07.06.2015 14:59

    Inne

    Nie możliwe , po prostu nie, inni tylko czekają
    ReviewUserIcon
    pytanie

    06.06.2015 14:50

    Inne

    Podobno szukają nowej osoby w miejsce Radzikowskiego , czy ktoś może powiedzieć czym się zajmował
    ReviewUserIcon
    ktoś

    18.06.2015 21:09

    Inne

    fakt pojechali po bandzie , patrząc że za oknem pogoda sprzyja zostaje podstawa i coś tam z marży .Zostało 8 dni roboczych bez najmniejszej motywacji którą zabrali .W lipcu pewnie od pierwszego dnia zaczniemy bez motywacji i szansy chociażby na te 80% planu.Pozdrowienia dla wszystkich cierpliwych i ambitnych . A zapowiadało się obiecująco .
    ReviewUserIcon
    lojalny zamordowany

    18.06.2015 22:47

    Inne

    Mistrzowie demotywacji i jak ludzie wierzą, walczą i coś robią dla firmy to takim działaniem daje się im w mordę.Gratulacje dla p.Prezesa za takie decyzje mam kolejną podpowiedź ponieważ aura się zmieniła (15 stopni i deszcz)proponuję dorzucić ludziom jeszcze parę procent więcej do już podwyższonych targetów przecież są MISTRZAMI Świata dadzą radę.Przecież chodzi o zyski dla firmy to jak nie na sprzedaży to na pensjach PH się zarobi.Niech żyje Iglotex pomóżmy mu przetrwać.Nadzieje lojalnych zostały pogrzebane.Zachęcam do aplikowania na pewno pojawi się wiele nowych ofert pracy na PH
    ReviewUserIcon
    Coach

    28.05.2015 19:33

    Inne

    TO NIE JEST''TY SIĘ LECZ'' TO JEST ''NIE MAM JUŻ SIŁY'' ''WYPALIŁEM SIĘ'' ''MUSZĘ COŚ W ŻYCIU ZMIENIĆ'' TYLKO ''NIE MAM ODWAGI' NA COŚ TRZEBA ZWALIĆ... Zawsze za swoje porażki, błędy.. Winny jest ''ktoś'' Nigdy nie''ja''. Trzeba umieć spojrzeć w lustro i powiedzieć ''To ja muszę się zmienić'' Jak się sam za robotę nie weźmiesz to nic nie osiągniesz, nie oczekuj ,że ktoś inny bardziej pracowity zejdzie do Twojego poziomu. Nie trzeba być wyraźnym , można!! Jednak nie trzeba! Trzeba być konsekwentnym, być sobą! Udając kogoś kim nie jesteś daleko nie zajdziesz. Czyli: 1.Pracujesz na Sobą. 2.Jesteś konsekwentny. 3.Nie oglądasz się na konkurencję. 4.Ty jesteś dźwignią Swojego handlu.
    ReviewUserIcon
    Szumacher rajdowiec

    28.05.2015 19:28

    Inne

    Nowe samochody w iglotexie to coś egzotycznego wszyscy o nich mówią, że będą że już jadą i tak już od kilku lat ale nikt ich nie widział buchacha.
    ReviewUserIcon
    kunta kinte

    10.07.2015 23:21

    Inne

    nowe auta w iglotex to jak yetttti wszyscy o nich mowia a nikt ich nie widzial
    ReviewUserIcon
    rajdowiec

    27.05.2015 19:39

    Inne

    Czy ktos wie co z nowa flota aut dla przedstawicieli.
    ReviewUserIcon
    mortas

    27.05.2015 16:08

    Inne

    Warto aplikować na kierowcę C w Poznaniu, jakie zarobki realne?
    ReviewUserIcon
    jupik

    26.05.2015 08:53

    Inne

    iglotex to lipa
    ReviewUserIcon
    Ph

    25.05.2015 22:36

    Inne

    To koledze Jankowi proszę uciąć od lipca chyba ze kolega dostał więcej podstawy za przyjście z farutexu.?
    ReviewUserIcon
    Janek

    24.05.2015 20:07

    Inne

    witam, czytam to forum i nie rozumiem tych wszystkich wpisów? Ja wlasnie przyszedłem z FARUTEXu do Iglotexu i jestem zadowolony. Dostalem wraz z kolegami 4800 zl podstawy i jestem zadowolony. 4800 zl to dużo pieniędzy i nie rozumiem czemu inni narzekają. skro nam zapłacili samej podstawy 4800 zl to musi być to bogata i dobra firma, a wszyscy narzekają. nie rozumiem?
    ReviewUserIcon
    ggg

    25.05.2015 21:31

    Inne

    Ty chyba sobie jaja robisz. Nikt tyle w iglo nie zarobi podstawy.
    ReviewUserIcon
    Ph

    24.05.2015 12:05

    Inne

    PH plany nie do wyrobienia marza też czyli wypłata 1750 od września .
    ReviewUserIcon
    LilijkaAmuRe

    23.05.2015 10:19

    Inne

    TO NIE JEST''TY SIĘ LECZ'' TO JEST ''NIE MAM JUŻ SIŁY'' ''WYPALIŁEM SIĘ'' ''MUSZĘ COŚ W ŻYCIU ZMIENIĆ'' TYLKO ''NIE MAM ODWAGI' NA COŚ TRZEBA ZWALIĆ... Zawsze za swoje porażki, błędy.. Winny jest ''ktoś'' Nigdy nie''ja''. Trzeba umieć spojrzeć w lustro i powiedzieć ''To ja muszę się zmienić'' Jak się sam za robotę nie weźmiesz to nic nie osiągniesz, nie oczekuj ,że ktoś inny bardziej pracowity zejdzie do Twojego poziomu. Nie trzeba być wyraźnym , można!! Jednak nie trzeba! Trzeba być konsekwentnym, być sobą! Udając kogoś kim nie jesteś daleko nie zajdziesz. Czyli: 1.Pracujesz na Sobą. 2.Jesteś konsekwentny. 3.Nie oglądasz się na konkurencję. 4.Ty jesteś dźwignią Swojego handlu.
    ReviewUserIcon
    Dodalomimowe

    23.05.2015 07:17

    Inne

    Ty odjejomimowe ty sie lecz
    ReviewUserIcon
    odjełomimowe

    21.05.2015 20:51

    Inne

    Kamis tylko od nas. Olsztyn znowu w d... Teraz okazuje się ,że jesteśmy mało wyraźni... hm??? Mało rozpoznawalni... Mamy być ''znani wszędzie'' Bo są handlowcy z innych firm którzy krótko pracują a są wyraźni i wszyscy ich znają,,,, Każdy z nas wie, kto z konkurencji denerwuje ''Górnych''. Plany do nie wyrobienia. Nie ma opcji.. Nerwówa straszna, kilka tel ''gdzie jesteś'' co robisz?'' Jeszcze całe szczęscie,że mamy towar którą muszą mieć żółte sklepiki bo w ogóle by zdechło... Ten maj w porównaniu z tamtym to porażka. I jeszcze mamy być wyraźni... Trzeba pomalować włosy i chodzić w krzykliwej kurteczce?? i tańczyć w sklepach.. Co to znaczy być bardziej wyraźnym??
    ReviewUserIcon
    igliiio

    25.05.2015 21:35

    Inne

    Wyraźna od lipca będzie w iglotex :)))
    ReviewUserIcon
    jkjk

    28.05.2015 21:29

    Inne

    kupiliście lisice?
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    20.05.2015 21:54

    Inne

    Witam Mam pytanie, o co chodzi z tym Kamisem? to teraz już nie będzie Prymatu?
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    15.05.2015 15:00

    Inne

    Panowie w skorczu porzadne pensje maja przedstawiciciele 5tys netto to chyba nie malo,wkoncu zarabiamy porzadne pieniadze pozdrawiam.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    12.05.2015 11:22

    Inne

    biuro w Warszawie podobno urządzone pracownikami z farutexu za pensje 2 razy wyzsze niż normalnie... ciekawe jak dlugo beda trzymac ludzi za takie pieniadze, bo wiadomo, ze juz teraz zupelnie im sie to nie oplaca. i co na to starzy pracownicy z malymi pensjami?
    ReviewUserIcon
    be or not to be

    11.05.2015 21:59

    Inne

    mam pytanie o biuro w Warszawie - jak praca w dziale finansowym oraz relacje z działem sprzedaży?
    ReviewUserIcon
    nowy

    09.05.2015 19:40

    Inne

    witam i dzieki za szczerą odpowiedż troche mnie martwisz no ale cóż cos trzeba robić w moiej obecnej pracy musiałem robić po 270-300 godzin w miesiącu i jeszcze dojazd 50 km w jedną strone,a dodatkowo szef furiat mam już dość,spróbuje przygody w Iglotexie w końcu pierwsza umowa na 3 miesiące więc jak będzie bardzo kiepsko to odejde,a jakbyś coś mi napisał jaka ekipa jest na magazynie mam pracować na noce,a kierownik magazynu co za człowiek ,wiesz podczas rozmowy z nim odnosłem dosyć pozytywne wrazenie,mówił w zasadzie to co ty oczywiście poza tym o nadgodzinach i tej premii.pzdr
    ReviewUserIcon
    nowy

    07.05.2015 21:18

    Inne

    może ktoś powie jak wygląda praca w firmie w krzeszowicach bo dostałem oferte na magazyn,na nocki będe wdzięczny za info.pzdr
    ReviewUserIcon
    nowy

    08.05.2015 07:09

    Inne

    na etat nie przez agencje,uwierz mi że obecnie pracuje w takiej firmie przy której magazyny Iglotexu na które zaprowadził mnie kierownik wygladają cudownie,po drugie pasuje mi lokalizacja,kolego jak byś mógł powiedzieć coś o zarobkach to byłbym wdzięczny i o samej pracy też chętnie posłucham/pzdr
    ReviewUserIcon
    wujek dobra rada

    09.05.2015 13:15

    Inne

    kilka szczegółów : zarobki ok. 1800 na rękę (w takich warunkach to zdecydowanie za mało)+ premia uznaniowa, która jest tak naprawdę iluzoryczna, ponieważ jest uzależniona od wyników sprzedaży pechowców (PH). Jak nie wykonają planu to automatycznie magazyn ma pomniejszona premię. I najważniejsze : nie daj się nabrać na nadgodziny, bo dokładnie o taką kwotę jaką zarobisz po godzinach pomniejszą Ci premię uznaniową (to chora patologia, ale w Iglotexie tak jest)dopóki ktoś nie zainteresuje tym PIP.Z tego co wiem to się juz dzieje...
    ReviewUserIcon
    sumienie

    07.05.2015 18:57

    Inne

    Sumienie ty to widze dobry agent jestes korde nie znam Cie ale widze duzo jadu w sobie masz.
    ReviewUserIcon
    sumienie

    04.05.2015 21:03

    Inne

    Jak donosisz konfidencie to ci jest super
    ReviewUserIcon
    panjan

    04.05.2015 20:59

    Inne

    To juz jest koniec iglotexu. Pogodzcie sie z tym. Tu juz mie da sie zarobic przyzwoitych pieniedzy. Kto sprytniejszy ucieknie do triady, znowu bedzie zamieszanie na rynku a iglotex i tak nie wyciagnie wniosow.
    ReviewUserIcon
    zytak

    04.05.2015 20:55

    Inne

    marże marżami, nie ważne,że iglotex odda lody za darmo ważne,że nie kupią lodów od konkurencji. Pytasz o Olsztyn?? W Olsztynie dooopa, marża koncowa 13 bo lody sprzedaje się bez zysku dla firmy. /chcą guseppe dostają bistro, podpisują umowy z każdą siecią, z każdym klientem powyżej 3 sklepów mających. I wymyślili,że nam będą od marżowości płacić... Sami sobie przeczą... Trza będzie do Jumaru iść :D
    ReviewUserIcon
    ksiegowy

    03.05.2015 19:02

    Inne

    Kazdy narzeka a jak iglotexu kochanego zabraknie to ciekawe gdzie ta elita po podstawowkach znajdzie prace.sory za bledy specjalnie to robie sprawdzam czujnosc towarzystwa.Mi jest super w iglotexie.
    ReviewUserIcon
    szok

    01.05.2015 22:06

    Inne

    Jest 1maj 22:05 odliczamy ile dni pozyje iglotex na nowych marzach.
    ReviewUserIcon
    jupi

    29.04.2015 14:23

    Inne

    Jest takie powiedzenie chytry dwa razy więcej traci .Ale nie od dzisiaj wiadomo że Iglotex jest nie obliczalny zarówno względem producentów jak i swoich ludzi ..
    ReviewUserIcon
    koszalinek

    29.04.2015 00:00

    Inne

    Lolajki i prowizja od marży teraz to będzie lipa.1/3 ucieka Pracuj.pl strona startowa każdego PH.
    ReviewUserIcon
    Pan Kruk

    28.04.2015 18:54

    Inne

    Nie no firma potrafi zdopingować pracownika nie ma co... w tym jesteście naprawdę mistrzami . Brawo dla decyzji idealne na sezon pANIE pREZESIE :) życzymy powodzenia ..
    ReviewUserIcon
    aliali

    24.04.2015 20:08

    Inne

    iglotex olsztyn co u Was? Macie podobno teraz zagłostkę. ha ha ha ten sie śmieje kto się śmieje ostatni...
    ReviewUserIcon
    jaacek

    23.04.2015 20:00

    Inne

    Koszalin/Piła - Gdynia - 9:1 Waleczność, zaangażowanie, odporność na stres, umiejętność pracy zespołowej, realizacja narzuconych planów, kołki w zęby i zarżnąć konkurencję .. kto jaki w robocie - taki na boisku. Brawa wielkie chłopaki !!
    ReviewUserIcon
    ossa

    22.04.2015 20:24

    Inne

    Sprawdzimy to ossa mozesz byc pewien i urzad skarbowy Cie odwiedzi ksiegowy pizdrawia.
    ReviewUserIcon
    kaja

    17.04.2015 23:31

    Inne

    Witam forumowiczów. Mam pytanie do pracowników firmy Iglotex Sp. z o.o. w Skórczu. Interesuje mnie praca księgowej, jak tam się pracuje? jaka jest atmosfera w pracy? I ile zarabia? Za odpowiedź z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    13.04.2015 19:29

    Inne

    Kierowcy chcą podwyżek
    ReviewUserIcon
    Mały

    06.05.2015 22:32

    Inne

    Nic nie załatwiliście kierowcy, samo się załatwia z tymi pensjami pow.2,5tysia na rękę. Kierowców po prostu z kategorią C brakuje na rynku pracy. Jeśli jakiś jest i szuka pracy to tylko dlatego że ma prawko i nie bardzo wie dlaczego i po co je ma.
    ReviewUserIcon
    czarny

    12.04.2015 20:48

    Inne

    żebyś wiedział księgowy 3 tyś to i tak mało choćby dlatego że wiemy jak się pisze hrabiostwo tępaku i buraku jeden, zresztą jak wszyscy którzy siedzą na stanowiskach kierowniczych. Nie macie pojęcia o realiach pracy za kierowcy, jesteście tępi i ciemni w tym temacie więc mi tutaj nie pisz głupot tylko zajmij się swoją ciężką pracą hahaha
    ReviewUserIcon
    ksiegowy

    12.04.2015 18:42

    Inne

    A co to malo a ile chrabiostwo by chcialo zarabiac moze 3tys nie wiem za co by tyle chcieli.,,
    ReviewUserIcon
    mysio

    15.04.2015 19:42

    Inne

    Ależ Krynico Mądrości :) Jak możesz tak dalece kaleczyć naszą mowę pisaną ?? No nieładnie .. zapamiętaj po wsze czasy - chrabiostfo !!
    ReviewUserIcon
    Mały

    06.05.2015 22:40

    Inne

    3tysia na rączkę nie napisałeś za ile godzin harówki bo może by wyszło że wyrobiłeś dwa miesia w jednym tylko dziwne by było że na tacho tak pozwolili wykręcić.

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.