opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 32
    • 33
    • 34
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Helmut

    09.04.2015 18:02

    Inne

    W Smolcu kierowca C zarabia 1,8 tys, extra co???????????????
    ReviewUserIcon
    leszcze

    27.03.2015 21:06

    Inne

    Niewarzne jak co sie pisze warzne ze iglotex kladzie was triade na lopatki i to jest najwarzniejsze.Triada to cienkie bolki i niewarzne czy przez u zamkniete czy przez ch poprostu leszcze.
    ReviewUserIcon
    zdziwiony

    27.03.2015 23:05

    Inne

    "Leszcze" czy Twój poziom to przeciętny poziom pracownika Iglotexu ??? Panie (p)rezesie Macieju - wstyd za pracowników.
    ReviewUserIcon
    Handel przez CH brawo

    27.03.2015 19:27

    Inne

    Handel piszę się przez samo H , a nie chandel jusz piszę się już , sory piszę się sorry , więc sam jesteś leszczem.
    ReviewUserIcon
    leszcze

    27.03.2015 19:03

    Inne

    Triada to leszcze ktorzy nie maja pojecia o chandlu iglotex sie ich pozbyl a triada przygarnela ale triada jusz sie konczy bo z taka ekipa nieda sie nic osiagnac no sory i te wyplaty w kopertach jakas masakra co ta triada wyrabia poprostu ich nie stac na odprowadzanie skladek czyli jednym slowem bankrut.Pozdrawienia dla wszystkich leszczy z triady chcieli byscie wrocic do iglotexu ale tam jusz was maja gleboko w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    TAG

    02.05.2015 19:09

    Inne

    Musi sobie najpierw kierowców znaleźć.
    ReviewUserIcon
    tiada

    27.03.2015 18:17

    Inne

    Triada was niedługo wykończy !!!!! POzdrawiam
    ReviewUserIcon
    KASA

    19.04.2015 19:34

    Inne

    zdziwisz sie kolego drrzyjcie konkurencjo
    ReviewUserIcon
    gołąb z osieka

    23.03.2015 11:03

    Inne

    A jak tam Krzyś P. vel. "gołębiarz" dalej stosuje mobbing i zastrasza wszystkich co się da, śledzi, wymusza podpisanie jakiś oświadczeń że składane dobrowolnie (wcześniej oczywiście zastraszając że inaczej dyscyplinarka) nikt jeszcze nie podał go za te jego metody do sądu? Oj wtedy i szwagier Maciuś W. nie pomoże chyba.
    ReviewUserIcon
    zadowolony - 2015-03-20 21:21:19

    21.03.2015 09:54

    Inne

    Jak tam Panowie gastronomicy ze Skorcza realizcja targetow wykonana czy nie, w konkurencji smieja się ze od nowego roku nawet 80 procent miesięcznie nie jesteście w stanie przkroczyc, a miało być tak pięknie . Mam pomysl , trzeba wy.....bac tych "nic nie mogę ' RKS- ow i będzie OK.
    ReviewUserIcon
    pierwszy dzień wiosny

    21.03.2015 09:20

    Inne

    RKS nic nie mogę rudy lis z farbowanym ogonem co robi kupkę i siusiu ze strachu w pampersa przed swoim nowym dyrektorem co by się z koniem nie kopał, mistrz tabelek, król GPSA w śledzeniu ph,piciu kawy i jaraniu fajek przed wejściem i liczeniem samochodów chyba dla GDDKiA,ostatnio zaatakowała go prawdopodobnie choroba psychiczna ,ręce mu opadają. RKS 'ik od siedmiu boleści ale we wtorek i środę zrobi nam szkolenie jak sprzedawać ,rozmawiać z klientami. buhhhaha.
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    20.03.2015 21:21

    Inne

    Jak tam Panowie gastronomicy ze Skorcza realizcja targetow wykonana czy nie, w konkurencji smieja się ze od nowego roku nawet 80 procent miesięcznie nie jesteście w stanie przkroczyc, a miało być tak pięknie . Mam pomysl , trzeba wy.....bac tych "nic nie mogę ' RKS- ow i będzie OK.
    ReviewUserIcon
    ossa

    20.03.2015 11:17

    Inne

    Kierowca w skorczu zarabia bardzo dobrze ponad o 3tysie zima zawsze maja latem pewnie lepiejW.
    ReviewUserIcon
    kiero

    22.04.2015 14:02

    Inne

    zarabiać zarabia dobrze a co na lewo wpłynie jeszcze lepiej
    ReviewUserIcon
    jachu

    20.03.2015 10:01

    Inne

    hej mam pytanko kierowca kat b w Skorczu w Iglotexie ile zarabia?
    ReviewUserIcon
    koko

    18.03.2015 23:13

    Inne

    w Olsztynie mają się dobrze, teraz rzucają po dwóch handlowców na top trasy najbardziej narażone na spadek obrotow... Wzieli sie za podkopanie konkurenncji.. I wyjdzie im to,,,podbiorą lepszych handlowcow z konkurencji i zakopia rynek,, plan jest teraz wykonanie...
    ReviewUserIcon
    a propo

    19.03.2015 17:21

    Inne

    podobno Koszalin dogadał się z Olsztynem i cos razem kombinują, panowie jak się spotykacie no to uważajcie :) bo później Maciej krzywo patrzy ..
    ReviewUserIcon
    jagger

    20.03.2015 09:50

    Inne

    Maciej patrzy ostatnio na koleżankę z konkurencji....
    ReviewUserIcon
    KONIEC !!!

    18.03.2015 19:46

    Inne

    Marian ty to chyba po dwie zmiany dziennie robisz , albo się najarałeś .
    ReviewUserIcon
    ej

    18.03.2015 16:51

    Inne

    A co tam w Olsztynie słychać. ? Dalej te dwa krasnale siedzą
    ReviewUserIcon
    marian

    16.03.2015 20:41

    Inne

    3 tysiace neto szalu nie ma chyba ze premie dozuca to jakies 3,5 tys neto no i wtedy da sie zyc pozdrawiam pracownik chlodni.
    ReviewUserIcon
    niki

    16.03.2015 22:21

    Inne

    ... 3 tysiące netto tak, ale za dwa miesiące ...
    ReviewUserIcon
    mati 82

    16.03.2015 11:39

    Inne

    ile zarabia magazynier w oddziale szczecinskim?
    ReviewUserIcon
    obojetny

    15.03.2015 19:30

    Inne

    Co z oddzialem w skorczu slyszalem ze jakies zawirowania a chlopakom pensie spadly do 4 tys. Netto i sa nie pocieszeni pozdrawiam byly pracownik.C
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    14.03.2015 17:12

    Inne

    Szukają na podkarpacie na stanowisko HR Business Partner - czy warto? Jaka atmosfera w firmie? Co w ogóle pracownicy myślą o działalności HR ....
    ReviewUserIcon
    BorYs

    12.03.2015 18:49

    Inne

    ..a jak Tam w Krzeszowicach? kto teraz tam rządzi?
    ReviewUserIcon
    niki

    13.03.2015 14:59

    Inne

    ... grzesiek przy pomocy miętkiego z tylnego siedzenia
    ReviewUserIcon
    gastromia

    12.03.2015 15:18

    Inne

    Witam, może ktoś coś więcej napisać na temat pracy PH ds Gastro. Jak wygląda praca? Z góry ustalone trasówki? Jakie godziny? Targety? Jakie bonusy? Samochód? Do użytku prywatnego? Praca w weekendy? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    siatek

    07.03.2015 19:40

    Inne

    Co by nie mówić o iglotexie bo ma wady i zalety jak wszędzie ale kasę to on płaci zawsze na czas .tego mi nikt nie powie
    ReviewUserIcon
    nikodem

    07.03.2015 23:22

    Inne

    ... łaski nie robi
    ReviewUserIcon
    włodzimierz wrocław

    11.03.2015 10:59

    Inne

    jak by nie płacił to już nikogo by tu nie było.
    ReviewUserIcon
    Panicz

    07.03.2015 11:14

    Inne

    Wiecie co ?? Fajne to forum macie jak sobie czytam :):)POZDROWIENIA DLA WAS WSZYSTKICH NIECH WAM SIĘ ŻYJE JAK NAJLEPIEJ W TYCH ZWARIOWANYCH CZASACH .
    ReviewUserIcon
    pseudo-korporacja

    07.03.2015 09:05

    Inne

    Nadchodzi czas zwijania sztandarow coraz mniej spolek, coraz mniejsze zarobki a konkurencja coraz mocniejsza. RKSi to jakies nieporozumienie, nic nie mogą ,chodza obsrani do pasa (tak jest w Skorczu) ich guru pan Z ze strachu przed nowym uciekl na chorobowe,(nie bardzo jest do czego wracac) Tak wlasnie stacza się IGLOTEX. Apel do konkurencji badzie jeszcze bardziej mądrzejsi i bardziej przykładajcie się do pracy, a efekty przyjdą same .pozdrowienia dla normalnych
    ReviewUserIcon
    ble

    06.03.2015 20:57

    Inne

    Bardzo ciekawe, jakich to rzeczy mozna dowiedziec sie zagladajac na takie o to forum. W Gdyni dzieje sie dzieje, czyzby nowe rewolucje sie szykowaly ???
    ReviewUserIcon
    f

    06.03.2015 07:08

    Inne

    ten nasz iglotex to są jakieś jaja.
    ReviewUserIcon
    zero(:)

    05.03.2015 12:01

    Inne

    Ponownie to samo ktoś o kimś napisał że się zwalniają to kierowcy i ph detalu w Gdyni pierwsze słyszę aby ktoś w Gdyni zwalniał się w liczbie mnogiej - czyli więcej jak dwie osoby. Totalna bzdura. Napisz ty kolego kiedy się zwalniasz.
    ReviewUserIcon
    ALDI

    12.03.2015 14:25

    Inne

    Kolego masz rację zamrażamy te jaja, w obrót do dystrybucji niech klienci kupują. Pozdrowionko z jajami.
    ReviewUserIcon
    ubaw

    22.03.2015 09:23

    Inne

    W Gdyni więcej pracowników biurowych niż kierowców. Tak wyglądają oszczędności. Jaja do spodu.
    ReviewUserIcon
    fucker

    05.03.2015 11:51

    Inne

    Tak wiec w gdyni znamy juz potracenia na ten miesiac od 300 do 1000zl nic tylko sie cieszyc. Polecamu tu prace wszystkim ktorzy w zamian za prace nie oczekuja uczciwego wynagrodzenia. Bylo zle jest zle a bedzie. jeszcze gorzej. Ph detal sukcesywnie sie zwalnia , kierowcy tez, czekac tylko na gastro a sezon tuz tuz. Igloteksie zacznij placic za cos a nie tylko potracac za wszystko- telefon, auto, platnosci itp. Zostawiam to do przemyslen dla krsow i dyrektorow ktorzy czytaja to forum jak malo kto,i innych cudakow, bo prace za 2200 to mozna w lidlu dostac za 160h pracy nie obrazajac nikogo, gdzie zakres obowiazkow jest niewielki.
    ReviewUserIcon
    duper

    05.03.2015 17:27

    Inne

    Myślę kolego że z pretensjami to musisz iść do zarządu firmy a nie do rksa czy dyrektora to nie oni ustalają warunki gry tylko je realizują. Powodzenia
    ReviewUserIcon
    J23

    06.03.2015 21:29

    Inne

    Ciąć sobie samemu boli najbardziej
    ReviewUserIcon
    dre

    04.03.2015 18:32

    Inne

    Gamon gemza jeszcze pracuje ...?
    ReviewUserIcon
    x

    03.03.2015 12:48

    Inne

    chodzi o olsztyn
    ReviewUserIcon
    xyz

    02.03.2015 21:56

    Inne

    A co się dzieje w oddziale Gorzów?
    ReviewUserIcon
    trixi

    03.03.2015 12:14

    Inne

    Oddział Gorzów ??? Przecież go już nie ma ... został tylko kross-dock.
    ReviewUserIcon
    KONIEC !!!

    02.03.2015 21:50

    Inne

    Kompletny zespół ludzi tj.kadry BOK magazyn kierowcy a i ktoś na pt by się znalazł podejmie pracę.Przeważająca większość pracowników po zlikwidowanym oddziale IGLOTEX Wodzisław Śląski.
    ReviewUserIcon
    L.M

    28.02.2015 14:03

    Inne

    A gdzie jest Nikodem Artur G.? Wrócił już do Lublina czy w dalszym ciągu rozp.....la Krzeszowice razem z Miętkiem ?
    ReviewUserIcon
    zorientowany

    02.03.2015 10:05

    Inne

    Artur G teraz "wspiera" cały wschód (Iglotex-Łukasz)
    ReviewUserIcon
    L.M

    05.03.2015 21:01

    Inne

    w związku z tym, że Nikodem Artur G. wspiera teraz Oddział Iglotex Łukasz, wszystkim pracownikom tego Oddziału życzę powodzenia i nie wdrażania w życie pomysłów tego Pana. Zapamiętajcie : aby Wasza Firma funkcjonowała w miarę normalnie (co i tak byłoby cudem w strukturach Iglotexu), należy wszystko robić dokładnie odwrotnie niż wymyśli Nikodem (jeżeli będzie Go stać na jakikolwiek pomysł).Trzymajcie się z daleka od Niego
    ReviewUserIcon
    Rozważny

    28.02.2015 08:04

    Inne

    Na giełdę to już od kilku lat wchodzą, no ale Penta nie pozwala bo się wstydzi że w taki gnoj zainwestowala. Szacunek dla Tadzia za stworzenie takiej dużej polskiej firmy . Niestety nieudolni managerzy nie patrzący w przyszłość, zainteresowani tylko własną kasą, nie potrafiący budować dobrego "team spirit " , nie liczący się z ludźmi prowadzą tą firmę w złym kierunku. Młody Maciej powoli dojrzewa , jednak jego "doradcy" nie patrzą szeroko na rynek. Powinien zdecydowanym ruchem oczyścić pole z fałszywych przyjaciół, zatrudnić nawet za dobrą kasę paru gości z doświadczeniem i sukcesami w jakichś dobrych firmach, dać im dużą decyzyjność, wyznaczyć cele, dać budżet i za rok, dwa rozliczyć - cały czas oczywiście obserwując. Pogonić trzeba by było ex makaroniarzy, i innych panów , którzy tylko mówią okrągłe zdania bez konkretow, niestety ta gładka gadka Pawła przechodzi jeszcze (chociaż w końcu odsunięto go od sprzedaży - w produkcji burdlu teraz narobi). Czekam na refleksje innych znających temat. Na głupie, chamskie opinie nie odpiszę . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Anoga

    27.02.2015 20:25

    Inne

    Współczuję wszystkim osobą, którym w dnu wczorajszym wręczono wymówienie i życzę powodzenia.
    ReviewUserIcon
    KONIEC !!!

    27.02.2015 19:01

    Inne

    Wodzisław zlikwidowany.Zamiast się rozwijać tnie się koszty zamykając oddziały.Ale w tabelach jest OK!To naprawdę początek końca.
    ReviewUserIcon
    zero(:)

    05.03.2015 10:36

    Inne

    Bardzo dobrze to określiłeś kolego z tymi zmianami w Iglotexsie. Należało by kilku pojechać pseudo specjalistów bez wyników.
    ReviewUserIcon
    zero(:)

    05.03.2015 10:38

    Inne

    Bardzo dobrze to określiłeś kolego z tymi zmianami w Iglotexsie. Należało by kilku pojechać pseudo specjalistów bez wyników.
    ReviewUserIcon
    hihi

    27.02.2015 06:58

    Inne

    Tak ekipa bardzo oo wykwalifikowana zwłaszcza ta w Olsztynie .Tych dwóch Kajko i Kokosz na szczęście teraz jednego na detal wysłali niech pokaże wyniki .
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.02.2015 23:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    L.M

    27.02.2015 15:24

    Inne

    wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy w tej firmie to Ci, którzy zajmują szeregowe stanowiska oraz Ci na stanowiskach menedżerskich średniego szczebla. Wszystko powyżej kierownika działu to zbieranina i pociotki nie znające się na niczym. Swoje dyrektorskie posady zawdzięczają tylko i wyłącznie dzięki lizaniu d..y .
    ReviewUserIcon
    x

    03.03.2015 12:47

    Inne

    a jak sie sprawuje ten filip?
    ReviewUserIcon
    Golibroda

    18.02.2015 21:16

    Inne

    Praca w Olsztynie mogłaby byc znośna,gdyby nie było konkurencji tu sie teraz narobiło firm lodowych od groma... Jakiś ''Szron', jakies ''Negresco'' Jakiś ''Jak'' jakaś ''Dana'' mrożonki tanie w Macro i Jumar czy tam Ren choć teraz to już prawie hortex. Już prawie odpadli,ale wujek sposnsor poratował. I niestety.. Jak jest tam wymiana handlowca to u nas żniwa. Później oczekiwania od nas coraz większe i ciągle nerwówa... Zdążysz przed czy nie zdążysz... I jeszcze Ci małpa jedna pomacha przez szybkę jak spod sklepu odjeżdża z zamówieniem.. Wszystko zależne jakie masz wsparcie czy masz grstisy czy ceny ok.. Samochody znośne , towar znany potrzeba tylko zaangażowania i chęci do pracy.. szkoda tylko,że praca czasem do nocy ale nioe przekłada się to na pieniążki... Wiecznie proszący ton głosu i traktowanie nas jak za przeproszeniem ... i ta ilość kawy którą musisz wypic z panią olą ,Zosią itd... Kruszą sie Top trasy teraz jeszcze mamy przewagę w towarze bo my mamy zawsze! i przynajmniej dlatego nasi klienci mają do nas zaufanie ale wpadnie taka Lisica czy Pingwinek dadzą niższe ceny i kliencik teoretycznie na wyłączność pójdzie ... i zadzwoni jak się tam skończy.. Dobrze prosperujacy sklepik nad znanym jeziorem... zawsze brał od nas... dali taniej poszedł do nich nie mieli gratisu do pakietu wrócił do nas i gratisy chce,.,, obrazisz sie ?? Nie!!! Nic nie szkodzi , damy wszystko, oczywiście i dodatkowy rabacik... a wgłębi duszy klnę... I nie powiesz ,że towar nie Twój w Twojej lodówce bo Ci odpowie ze prąd jego... Zastanów się czy na pewnoc chcesz pracować w tej czy w innej tego typu firmie... ja już w handlu ponad 10 i czasem mam dośc.. Najgorzej z palanami na markę własną...
    ReviewUserIcon
    stanisław

    18.02.2015 20:22

    Inne

    Prawie wszystkie posty - kwestia wynagrodzeń. Fajnie napisane lub głupio - ale wszędzie chodzi o kasę za wykonaną pracę. To daje do myślenia. Czas ostateczny nadszedł by wynagradzać ludzi za ich zaangażowanie, czucie tematu - chęć walki, a nie kiblowanie za biurkiem przy lapku.
    ReviewUserIcon
    Chętny do pracy

    17.02.2015 11:40

    Inne

    A kto tam zarządza działami?
    ReviewUserIcon
    zero-(:)

    05.03.2015 10:26

    Inne

    Mam pytanie czy w biedronce dalej płacą część wynagrodzenia pod stołem bez składek na ZUSY I tym podobne SRUSY.

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.