opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 30
    • 31
    • 32
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Korporacyjny

    03.08.2015 18:43

    Inne

    Od sierpnia wypłata będzie bardziej wyraźna :-)
    ReviewUserIcon
    wal się

    02.08.2015 20:53

    Inne

    IGLOTEX I TAK NA CAŁOKSZTAŁT NIE JEST ZŁA...
    ReviewUserIcon
    niezadowolony

    02.08.2015 10:18

    Inne

    czemu wszyscy przedstawiciele tak narzekają że mają duże targety,że mało zarabiają,czyli porostu wynika że firma IGLOTEX jest najlepsza na rynku że dobrze płaci pracownikom,czemu wtedy ludzie mają na produkcji najniższą krajową.
    ReviewUserIcon
    zadowolony z pracy

    01.08.2015 21:15

    Inne

    Oj tam znajomosci tak sie zarabia oddzial SKORCZ.
    ReviewUserIcon
    niezadowolony

    01.08.2015 20:32

    Inne

    chyba masz jakieś znajomości że tak dobrze zarabiasz
    ReviewUserIcon
    zadowolony z pracy

    30.07.2015 19:34

    Inne

    Jest fajowsko spokuj kasa fajna oby tak do emerytury 30 lat mi brakuje ph.6.5tys miesiecznie netto na ręke plus wszystkie dodatki samochod 5 osobowy do dyspozycji bajka panowie my chyba nie pracujemy w tych samych firmach po tym co tu czytam ja pracuje w iglotexie a wy?
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    27.07.2015 12:53

    Inne

    Witam, ja pracowalam jako ph za dyrektora Artura Oleszka(oddzial Smolec) i mialam dobrze, patrzac utrzciwie z perspektywy czasu. Sama odeszlam ale popelnilam spory blad bo bylo mi tam dobrze. Kierownik Wlodek tez byl spoko szlo sie dogadac. Z sentymentem wspominam cala zaloge i prace w Iglotexie:-)
    ReviewUserIcon
    agata

    26.07.2015 02:18

    Inne

    ciekawe jak wyjdzie inwentaryzacja w Krzeszowicach
    ReviewUserIcon
    szef

    24.07.2015 15:31

    Inne

    Najlepsi zwolnieni
    ReviewUserIcon
    stary

    24.07.2015 06:33

    Inne

    Minely dwa lata i z Iglotexu dalej odchodza ludzie do KONKURENCJI ktora a Koszalinie miala nie dac rady a jest juz w Szczecinie iGorzowie z najlepszymi co byli w Iglotex .o czyms to swiadczy
    ReviewUserIcon
    były pracownk

    23.07.2015 12:03

    Inne

    Pracowałem w Iglo i firma marna, same dziadostwo - chcesz coś poprawić, aby wszystko ruszyło do przodu i aby firma miała zyski - to gębę zamykają Tobie i nic więcej, bo siedzą na trochę wyższych i im dobrze, a po ludziach jadą jak ze szmatą. Ne polecam, bo nie ma sensu a kodeks pracy mają za zero!
    ReviewUserIcon
    kunta kinte

    29.07.2015 23:04

    Inne

    jak dostajesz taka pensje to chyba bardzo dobrze ciagniesz druta bo ja robie 400tys obrotu i nie mamtakiej kasy ps ale z ciebie lodziarz
    ReviewUserIcon
    Iglotex Szczecin

    31.08.2015 09:37

    Inne

    Witam Moja opinia, dotyczy pracy w biurze,iglotex to utopia, nie polecam tej firmy, totalny mobbing, zarobki nie adekwatne do warunków i obowiązków,po 4 miesiącach nie mam nawet jednej pozytywnej opinii, którą mogłabym się podzielić.
    ReviewUserIcon
    kop

    18.07.2015 18:30

    Inne

    biadolicie narzekacie , średnia pensja PH mimo podwyższonych targetów to 3 tyś na łape , dodatkowo za lody w sezonie letnim to min 10 tyś co daje średnią roczną ok. 4 tyś netto Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, po za tym nikt nikogo na siłę nie trzyma droga wolna.
    ReviewUserIcon
    Korporacyjny

    17.07.2015 16:25

    Inne

    Stuleja przyjdź do tego syfu , a sam się przekonasz jak jest buraczku.
    ReviewUserIcon
    Stulejek

    17.07.2015 15:10

    Inne

    Szukałem opini a znalazłem samych buraków którzy się wykłócają o nie wiadomo co
    ReviewUserIcon
    puzel iglotexu

    15.07.2015 21:20

    Inne

    od sierpnia wypłaty już nie będą tak wyrazne.
    ReviewUserIcon
    pingwin pik pok

    15.07.2015 21:10

    Inne

    papa smerf cwaniaczek analfabeta i pewnie myśli ,że tylko iglotex istnieje na tym świecie.
    ReviewUserIcon
    papa smerf

    15.07.2015 19:54

    Inne

    Łoj hłopoki łoj jedzieda po tym ìglotexie a jak wom podziekuje iglotex to bedzieta wtedy plakac sierotki jusz na jesien wtedy to nawet za darmo bysta pojechali byle tylko miec robota.znom ja takie cwne lisy co tematy podkrecajo oj znom glowy do gury chlopaki z pomoza domy rada.
    ReviewUserIcon
    nowy

    15.07.2015 12:51

    Inne

    w iglotexie nie dales rady sam wyliczyc wyplaty, najlepiej rotujace towary byly na 0,2% premii!!!bylem z innego oddzialu ale bylo podobnie jak wyzej pisza ph. Ostatnie rozgrywki w noge to porazka slyszalem .IGLOTEX DLA IGLOTEXU a od producentow chcieli wpisowego po 20 tys! Szukaja ciagle gdzie sie nachapac jak nie pracownicy to producenci...ani gratisow dla klientow bo biedna firma, jak ktos sie autem w koncu rozpie...to dopiero wymienia. Nic dla pracownikow tylko jak najwiecej do kieszeni...kabaret jak w rzadzie hehe z wyplatami marzowymi to juz chlopaki slyszalem ze szukaja pracy. Zarobisz jak zrobisz plan a plany tak wysokie ze im nabijesz a dla ciebie ochlapy....
    ReviewUserIcon
    PH

    14.07.2015 23:49

    Inne

    Nie będzie żadnej wyraźnej wypłaty. Będzie tylko odrobina lepsza niż za czerwiec. Mędrcik wykombinował kasę z Zielonej Budki i wstawił Asa do wypłaty na otarcie łez. Sponsorem i tak jest Zielona Budka. Algida chce wzrostu ok. 10% rok do roku, ale Mędrcik chce wzrosu 30% Ten człek, chamski w obyciu i zachowaniu, ma do perfekcji opanowaną ściemę i oszustwo wyniesione z korporacji. Tutaj nie ma znaczenia żadna znajomość branży, umiejętności i inne ważne sprawy – ma być dobry w ściemie i oszukiwaniu. O poszukaniu w lipcu ( środek sezonu, zapierdal o rana do wieczora )10 punktów, które zakupią 14 wagonów solero i 30 ton starych lodów nawet nie wspominam, bo to może wymyślić tylko idiota. Albo złodziej.
    ReviewUserIcon
    pingwin pik pok

    14.07.2015 19:44

    Inne

    od lipca wypłata będzie bardziej wyrazna w iglotexie. :-)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    kierowca

    11.07.2015 21:03

    Inne

    ten iglotex to coraz wieksze dziadostwo, rodzinna firemka na razie siedza cicha by tam jakos sezonik zleciał, pracowałem jeden dzien w koszalinie, bałagan, a ten logistykokierownik wichowski, zwolnijcie dziada
    ReviewUserIcon
    Stasiek

    15.07.2015 22:37

    Inne

    Ziomek, nie ogarniasz. Zmień dilera, albo zioło..jakoś tak nie pale się do wymiany zdań z Tobą :)
    ReviewUserIcon
    mikrus

    16.07.2015 16:33

    Inne

    Cienki "bolek" stasiek jesteś ...
    ReviewUserIcon
    anty marka własna

    11.07.2015 17:46

    Inne

    PODNOSZENIE TARGETÓW W ŚRODKU MIESIĄCA TO NAJWIĘKSZE KURESTWO iglotexu . WSZYSTKIM ODRADZAM TEJ FIRMY.
    ReviewUserIcon
    mikrus

    11.07.2015 15:29

    Inne

    A czy nie można zerwać lojalek skoro IGLOTEX sam nie dotrzymuje umowy... Podnoszenie targetów w połowie miesiąca... itp.
    ReviewUserIcon
    hahahah

    12.07.2015 20:01

    Inne

    Zerwać to sobie możesz Gumę w MAJTACH trzeba było myśleć jak się podpisywało a teraz pracuj czarnuchu i nie pyskuj albo zapłać 6 wypłat i to brutto i goł łej ..
    ReviewUserIcon
    orlemans

    11.07.2015 10:13

    Inne

    Czemu zrobili w Oln zebranie w środku tygodnia?? Czemu zrobili na wczesną godzine popołudniową? Bo podobno My wielcy kiedyś, dziś ciut skurczeni, nie dajemy sobie rady?? Oszronili nas, Zrenowali nas... Bardziej zRENowali... Mrąg-o... Tu spoko, kolega z konk. śpi mocno zapatrzony w gastro. B-c ? Tego już w naszych trasówach nie ma :D Morąg to tu się żyje. Olsz-k, Mł-a najlepsze miasta. Szcz-o tu nasz J. ma przewalone bo tu mocno siedzą- też nie rentowny !!! Os-da jeszcze żyje ,ale pewnie też kwestia czasu i się stanie ''nie rentowna''. Oln jakoś się ciągnie choć Renowa i tu nie śpi. Sami będiemy jeść tą markę własną która nas wykończy. I to dziwne bo podobno Renowi to jakaś banda ludzi znikąd. W pocie czoła (zwykle zlani po pas) w tych upałach w tych puszkach jeździmy wstyd do ludzi wysc bo śmierdzisz,,, Kogo to obchodzi? Samochodów nam nie wymienią, dalej będziemy się dusić,,,, I kasy zamiast więcej to mniej, taaaki sezon :D
    ReviewUserIcon
    xxx

    09.07.2015 09:08

    Inne

    Wie ktos może ile wynoszą zarobki w Skórczu kierowca kat.B ?
    ReviewUserIcon
    kacper

    08.07.2015 10:48

    Inne

    klauny :)
    ReviewUserIcon
    bunga bunga

    07.07.2015 20:32

    Inne

    Kierownik ma ok 4600 brutto plus premia, ph od 2500 do 4000 na reke oczywiscie po staremu. Teraz robi sie ludzi durniow ale to tylko na krotka mete, bo ktos sie jednak wku....rwi i bedzie strajk, a kierowcy jak przychodza do pracy to nakladaja tarczki na zegar i ida pic kawe, pozniej laduja towar i jada, jak wroca to robia korekty i jak ida do domu to tarczki zdejmuja i zarabiaja na nadgodzinach w przedziale od 2200 do 3700 na reke. Radzikowski zmanipulowal ludzmi ze podpisali lojalki i teraz dogadzaja kazdemu. Sadze ze nie potrwa to dlugo
    ReviewUserIcon
    lidkud

    07.07.2015 13:23

    Inne

    Czy ktoś może napisać ile może zarobić Regionalny Kierownik Sprzedaży? Jak się pracuje na tej posadzie oraz na PH. Pozdrawiam i proszę o konkrety
    ReviewUserIcon
    Stanisław

    04.07.2015 19:55

    Inne

    Auta do klientów z towarem wyjeżdżają nawet o 12 w południe bo magazyn się "nie wyrabia". Czy przypadkiem nowe procedury dot. załadunków nie są strzałem w kolano ?? Całkiem niedawno o ósmej rano ostatnie auto odjeżdżało spod rampy. I to było absolutnym priorytetem. Komu to przeszkadzało. Primum - non nocere !! Zapomnielim ?? Lato idzie !! Pobuuudka !! :)
    ReviewUserIcon
    angodula

    05.07.2015 13:59

    Inne

    o tej godzinie to można wozić meble do klientów, a nie lody.
    ReviewUserIcon
    ppphhhh

    02.07.2015 22:25

    Inne

    witam strajk włoski to pasuje zrobic sprzedawac mało bo targety są i tak nie do zrobienia i jeszcze podnoszone w połowie miesiąca może wtedy ktoś pójdzie po rozum do głowy że pracownika trzeba szanowac a nie robić z niego wariata Pozdrawiam i czuję ze w innych oddziałach będzie to samo co w Koszalinie
    ReviewUserIcon
    laik

    02.07.2015 08:54

    Inne

    Iglotex jeszcze nie pokazał do końca na co go stać. Nowy system wynagrodzeń opracowywany przez rok i sprawdzany przez kilka miesięcy będzie pewnie jeszcze modyfikowany i to na niekorzyść pracowników. Ludzie którzy budowali siłę Iglotex-u są teraz przez niego traktowani jak bezmyślne parobki,zwykli robole. Iglotex bez szacunku nawet do swoich pomysłów" i aby "każdy chciał pracować w IGLOTEX-e.Pomysł ze strajkiem w całej Polsce fajna rzecz-niech oddadzą co zabrali.
    ReviewUserIcon
    mariola

    29.06.2015 20:26

    Inne

    Korde co do cholery z tym iglotexem czy on oszalal co sie z nim dzieje,szkoda tylko mojego utcziwego wkladu pracy w ta firme przez ladych pare lat masakra.
    ReviewUserIcon
    kunta kinte

    10.07.2015 22:54

    Inne

    jestem z Toba 10 lat w tej firmie ale takiego kurestwa nie bylo nigdy
    ReviewUserIcon
    niezadowolony

    29.06.2015 07:38

    Inne

    może zmieni się kiedyś na lepsze w firmie IGLOTEX
    ReviewUserIcon
    pracownik fabryki

    26.06.2015 21:52

    Inne

    Nie polecam pracy w fabryce w Skórczu. Oszuści. Nie wzywa sie do wypadku przy pracy pogotowia, kierownicy mają zakaz wzywania karetki - poszkodowanych mają odwozić autami do szpitala. Wyplaty marne - najnizsza krajowa i premia o ile dostaniesz ją, godzin trzeba pilnować, bo nie wysplacają za wszystkie przepracowane godziny tylko robią w konia. Praca na umowe smieciową - nie licz, że dostaniesz umowy o prace. Kadry i Płace - oszuści i na kazdym kroku ciebie orzną. Idziesz na urlop wypoczynkowy - dostajesz tylko najnizsza krajową a o tej kwocie co umawiales sie na rozmowie - zapomnij - nie dostaniesz jak jestes na urlopie.
    ReviewUserIcon
    angodula

    27.06.2015 00:06

    Inne

    tak samo jest w magazynie w Krzeszowicach z wypłatami. Cztery osoby były po poradę w tej sprawie w PIP.Z tego co mówili, kobieta, z którą rozmawiali bardzo się zainteresowała tą sprawą i dała im do zrozumienia, że nie są pierwszymi którzy zgłaszają nieprawidłowości w iglotexie.
    ReviewUserIcon
    grzesio b

    27.06.2015 00:17

    Inne

    w Krzeszowicach najlepszy ubaw był wtedy kiedy grzesio b. robił z za żaluzji zdjęcia pracownikom, którzy wychodzili z pracy. Interesował się czy są kontrolowani przez ochronę. Pewnego razu widząc, że ochroniarz nie zajrzał do torby jednej pani, która wychodziła, miał ogromne pretensje do pracownika ochrony. ........ to była pani listonosz. Jakim trzeba być zerem, żeby nawet w biedronce nie zagrzał miejsca.
    ReviewUserIcon
    problem

    24.06.2015 23:33

    Inne

    Wczoraj Panie i Panowie napisałem tutaj żebyśmy się wszyscy w kraju zebrali i zastrajkowali, że będziemy walczyć za to co teraz z Nami robią itd, a dziś co? Wpisu brak ktoś sympatyczny z Iglotexu zadbał by ten wpis szybko znikną i nie ma. Ciekawe to jest, ale to oznacza, że wiedzą że coś złego dla nich będzie się działo i robią co mogą by do tego nie dopuścić,ale i tak damy radę
    ReviewUserIcon
    gshsvsv

    23.06.2015 20:26

    Inne

    Posłuchajcie. ... prawda jest tylko jedna, związali nas lojalkami a teraz mogą nam absolutne minimum zapłacić i nic nie zrobisz bracie... targeciki w środku miesiąca siup do góry a coo byś za dużo nie dostał. Radzik naprawdę świetnie nas załatwił ,gadać to on potrafi szkoda ,że tylko to. Mądrzejsi nie podpisali, tyle ode mnie.
    ReviewUserIcon
    angodula

    19.06.2015 23:27

    Inne

    Moi drodzy, to co się dzieje od kilku miesięcy w Krzeszowicach to jest dopiero kabaret. Wszystko za sprawą nowego kierownika magazynu o pseudonimie "drewniak". Koleś,który zajmował się ostatnio magazynowaniem mebli, teraz magazynuje lody !? Ostatnio zatrudnił sobie ziomka z hanysowa, żeby zwróciły mu się koszty podróży. Powiadam wam kabaret !!! Kur.a czy jest ktoś kto naprawdę zarządza tą firmą ? Rozumiem, że młody ma to w d...e, ale gdzie jest stary Włodarczyk.Rozkład tego oddziału Iglotexu rozpoczął dwa lata temu godula, a krzyżyk postawią hanysy. PS zatrudnili tyle dodatkowych osób na sezon, że trudno się połapać ilu jest pracowników w magazynie, ale paleciaków nie przybyło.
    ReviewUserIcon
    angodula

    23.06.2015 17:42

    Inne

    oczywiście masz rację, że rozpoczął grzegorz b., ale tylko dzięki takim miękkim kolesiom jak wyżej wymieniony (zero kompetencji i umiejętności menedżerskich). Zarządzał w Lublinie stodołą, a Krzeszowice go przerosły.
    ReviewUserIcon
    agata

    18.08.2015 19:36

    Inne

    znam tego goscia to debil i lubi kolezanki z pracy a jak wypije.......sami sprawdzie!!!!!
    ReviewUserIcon
    dobrze bedzie

    18.06.2015 15:31

    Inne

    spoko lus, - lojalki podpisalim, bedzie dobsze. A nie mówilim ?
    ReviewUserIcon
    nol

    19.06.2015 12:52

    Inne

    placzki?heheh siedzi sie juz tyle lat i sie nie plakalo jakos.a teraz?to nie placz tylko zal i rozgoryczenie.jak nie grozi ci 1900zl pensji lub jest to dla ciebie satysfakcjonujace to sie nie odzywaj bo po co...a liczenie ze moze dodadza cos do pensji?to jest zal.za duzo dyrektorow i to na nich trzeba pracowac.nikt tylko nie pomyslal ze czesc klientow odejdzie po zmianie ph..mysle ze na jesien straty iglo. gdy. wyniosa ok 50%.pozdrawiam prezesow,dyrektorow i rade nadzorcza:)
    ReviewUserIcon
    Lodzik

    18.06.2015 13:36

    Inne

    W iglotexie źle, w nordisie źle, w lechtomie źle, czy naprawdę placzki myślicie że to w tych firmach jest problem?! Żenada!!!
    ReviewUserIcon
    kierowca

    17.06.2015 18:11

    Inne

    witam mam pytanko nadal szukaja kierowcow z kat. c do smolcaa?jak wygladaja zarobki warto przyjsc?pozdr.

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.