Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Xxx

I have just understood. The meaning is: "quiet" and "koszmar". Wyleciało mi z pamięci że tym jestem!

minionek

Dobranoc przyjacielu! Wasze zdrowe hehee

as

To albo mój tlumacz do d....albo wasz angielski do d......:-D

€€€€€

wystarczy pani tłumacz goole:-)))

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

as

Chyba naczęście nie znam ang. tak dobrze jak wy :-)

as

Chyba naczęście nie znam ang. tak dobrze jak wy :-)

€€€€€

I know the reason. That ass and thighs. It is really the shame to go out on the street.Wow wow!

Sebastian

Jak wygląda praca na magazynie w Gdyni ?

cos

w łodzi tez jest wyrazna z całej polski przdstawicieli biora z innych oddziałów

pracus

Gdynia sie odradza , nowe sily sprzedarzy stare placzki juz odstrzelone. Teraz moze byc tylko lepiej , plany za maj juz zrobione jak i asy . Wyplata bedzie wyrazna . Pozdrawiam

buuahaha
@pracus

Ciekawe na jakim stanowisku w biurze pracujesz, że taką propagandę walisz?

odp

na jakim stanowisku?Generalnie gdynia idzie na dno. Pytasz o magazyn,kierowców,przedstawicieli?

miki
@odp

na PH detal ,ponoć jest całkiem nieżle 2200 podstawy netto i jeszcze premie oraz kasa za sprzedaż lodów i nowe auto.

miki

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda robota w Iglo w Gdyni ???

ice

I am tired of life. My life probably already ends...........

Krzyś

Jeśli tym razem ktoś kolejny raz mnie oszuka i nie dotrzyma słowa danego w ps- usłyszy na tym forum prawdę!

idiota
@Krzyś

Co za nie dorobiony bachor , kolejne nieudacznik do odstrzalu.

$$$$
@Krzyś

FUCK!!!!

Krzyś

Może tym razem słowo to słowo!

Krzyś

SŁOWO,DLA NIEKTÓRYCH BYĆ BYĆ MOŻE TYLKO SŁOWO PISANE LUB WYPOWIEDZIANE. MAM NADZIEJĘ ŻE TYM RAZEM JEST PRAWDZIWE!!!!!!!!!

Krzyś

TYLKO BARDZO PROSZĘ ŻEBY TO NIE BYŁO KOLEJNE KŁAMSTWO!!!- TO MNIE DOBIJE!!!!

Krzyś

Wykonam plan! Ale mam nadzieję że ten koszmar w końcu się skończy.

Gdyniagdynia

W Gdyni upadek totalny. Cała grupa kapitałowa w Gdyni idzie na dno. Co tutaj się dzieje to jest naprawdę jedno wielkie nieporozumienie.

Bart

Lato będzie piękne

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala