Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

do skórcz

ciekawe czemu nikt jeszcze nie odpisał na temat tej brygadzistki ze skórcza gabrieli g.wrzyjał czy tam jeszcze pracuje , to ta która tak poniża i wyzywa pracowników. najwyrazniej co niektórych zastrasza, ale nie bójcie się jej ja jej wygarnołem prawdę prosto w oczy a potem znalazłem lepszą pracę, a jak wam coś złego zrobiła to zemścijcie się na niej,proste

na magazynie o tej porze roku to tyko zapieprz aż pot po jajach się leje i pewnie 2tysie dadzą

jas

powiem Wan ze to juz jest koniec,czsy 120% nie wrucom dołóz Janusz Wasylowi Jagodzie i Litwie po 50% bo im dobrze idzie beka pozdro

gdynia

To gdzie teraz ten wasz maximus będzie walczył?

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

popek

Tak czytam to forum. Wiec z ciekawości wysłałem CV. Zadzwonili na drugi dzień żeby przyjść na rozmowę. Ha ha za te pieniądze to nie dziwię się że magazynier to ginący gatunek w tej firmie. Za te pieniądze które dają . Szukam dalej. Szacun dla chłopaków ze smolca.

Ph

Najlepszym hitem jest zabieranie kasy za przeterminowane płatności klientów poproszę o ksera ile % zabrali ważne że kasa dla firmy się zgadza

Krakus

Podobno to jedna z naszych dziewczyn wciągnęła go w palety romans i dokumenty.

prof

Tu samochody nie potrafili upilnować :) Chyba nie wiesz o czym piszesz!

Bolo

Gladiator maximus ale się uśmiałem zwłaszcza że na treningach używali drewnianych mieczy a nam nagle tyle palet zniknęło.

marysia

Tak kończą ludzie głupi, nieudacznicy i do tego jeszcze pazerni.

ph

Miałeś raczej chyba na myśli naszego gladiatora maximusa.

kto odchodzi?

Krakus
@ja

Jak to kto? Klaudiusz nasz cezar.

leszekmietus
@Krakus

czyli kto, bo już trochę tam nie pracuję i nie wiem o kogo chodzi

mrożonka

Już wiem kto odchodzi.

Bolo

Wreszcie i u nas nadchodzą zmiany. Jak to mówią lepiej późno niż wcale.

prof

Kilka wypowiedzi ludzi co złożyli papiery: - Wynagrodzenie, złe zmiany (system wynagrodzeń, potrącenia za należności, problemy z dostawami) - Zasady które wprowadza firma to nie są zasady dobre dla klienta: nie mamy towaru, nie robimy z tym nic, obcinane są nam możliwości np. firma sanehem; brak dostępności wielu towarów; nie chce psuć swojego dobrego imienia, ze cały czas muszę przed klientem się tłumaczyć; klienci stawiali pod ścianą: albo dostanie towar w dany dzień, albo nie chce widzieć u siebie iglotex; Asy są nieludzkie, przyrosty 25% z miesiąca na miesiąc – z góry jest pokazane, że nie zarobimy pieniędzy – zbyt drastycznie. Staram się realizować cele – w marcu tylko ja zrobiłem target, ale są one mało realne PH ledwo dychają; Czemu nie mówimy, ze nie dostajemy towaru takiego jak potrzebujemy, czemu nie mówimy o łańcuchu dostaw; czemu nie możemy mieć przypraw takich które nie ma kamis ale ma inna frma np. prymat Ukierunkowujemy klienta na gorszy towar, towar którego nie chce klient – klient nie chce ze mną rozmawiać jak ciągle wciskam mu markę własną, której klient nie chce, bo on chce inny towar. Nie handluję tak jakbym chciał, ale tak jak zmusza mnie do tego firma – jeśli klient wysuwa argumenty, ze chce towar, lepszy i tańszy a ja wciskam markę własną, której klient nie chce – to nie jest handel starczy?

bogatty
@prof

Wiesz co ?? to dobrze że już nie pracujesz. ..

jedziemy

Jedziemy, jedziemy. ..... łódź szaleje. ...

Geny

Filip kolor włosów zmieniłeś?

ruda

ja myślałam że ona już tam pracuje,kilka razy ją tam widziałam

ruda

słyszałam że w końcu Izke mają wywalić w olsztynie i tą grubą co tam jej pomaga

abc
@ruda

Szkoda, że tak póżno góra przejrzała na oczy odnośnie tych pań.

nicizero
@ruda

w Renie ją przyjmą jej pantofelek juz tam jest Jeszcze tylko wywalić Kołka do Ren bo i tak jeździ już puntem Umaru z największym handlowcem ever....

peeo

Mail

pracus
@peeo

Eliminuje takich jelopow i placzkow jak ty , jeszcze jakas garstka zostala myslalem ze sie sami wykrusza .

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala