opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 29
    • 30
    • 31
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jasio

    22.09.2015 17:50

    Inne

    Kto wie gdzie wybiera sie nasz Pan Dyrektor,podobno Hortex prawda to??Oj jak tak to pingwinek niech ludzi mocno trzyma bo pouciekaja za radziem nawet lojalki niepomoga a te nowe samochody to wlasnie w Hortexie moze wkoncu 5osobowe beda.Mysle ze zaczna sie problemy ze sprzedaza na polnocy gdynia,skorcz,olsztyn..pa,pa
    ReviewUserIcon
    NICzTYCHrzeczy

    15.09.2015 21:03

    Inne

    Z HORTEXU (JUMAR) OLSZTYN KOJARZĘ TYLKO BLONDYNKĘ OD GASTRONOMI I RUDĄ OD CHYBA WSZYSTKIEGO,,, RESZTY ZUPEŁNIE NIE... HORTEX.... OD NAS CHYBA NIKT SIĘ NIE PRZYMIERZA. PAS...
    ReviewUserIcon
    kto

    15.09.2015 20:48

    Inne

    kto poszedł do hortexu
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    15.09.2015 09:32

    Inne

    To kto jeszcze w olsztynie pracuje?
    ReviewUserIcon
    haha

    15.09.2015 16:55

    Inne

    jeszcze trochę i nikt podobno łysy idzie za swoim panem do hortexu
    ReviewUserIcon
    kto

    14.09.2015 19:34

    Inne

    kto to jest pluszowy mis
    ReviewUserIcon
    kłapouchy

    14.09.2015 13:46

    Inne

    a co dalej z pluszowym misiem bez prawka? na magazyn idzie zamrażarki myć? kto bedzie zastępstwa ogarniał?
    ReviewUserIcon
    mahomet

    14.09.2015 13:19

    Inne

    a co wyście myśleli że całe życie Dyrektor będzie Wam łzy ocierał i pieluchy zmieniał??? dosyć głaskania i podnoszenia morale! tylko naiwni ph zostali wierząc w słodkie obietnice. i co? teraz trochę żal w sercu? zostaniecie z panami koordynatorami, ale oni zaraz tez pójdą za swoim pasterzem, a was wchłonie eurocash. Tylko że tam nie ma miejsca dla was wszystkich, bo panuje telemarketing, a dla kluczowych klientów zostawią 4ph. Najśmieszniejsze jest to że ci którzy o tym powinni wiedzieć pierwsi dowiadują się na końcu że zostają z ręką w nocniku. Tego torta w tym momencie nie macie juz nawet połowy, a zaraz odbiorą wam i to. Kto jeszcze chętny podpisać lojalkę?
    ReviewUserIcon
    Janek

    13.09.2015 20:39

    Inne

    Radzik dlaczego kazałeś podpisać lojalki a teraz sam spindoliłeś? Wiem, że teraz na cały etat w Prowidencie będziesz robił, ale co z nami ? :) Kuźwa ..,
    ReviewUserIcon
    lol

    11.09.2015 22:45

    Inne

    W triadzie ......
    ReviewUserIcon
    Czy to prawda ?

    10.09.2015 21:18

    Inne

    Słuchajcie czy to jest prawda ? Ten Robert ? Nie chce mi sie wierzyć . Napiszcie ze to nie prawda.
    ReviewUserIcon
    Pingwinek

    10.09.2015 21:15

    Inne

    No i sie zaczęło . Brawo północ , brawo . Majstersztyk. A zaraz jeszcze okazje na dole polski bedą . No i tak kończy sie klamanie ludzi.
    ReviewUserIcon
    kto

    10.09.2015 19:18

    Inne

    jaki Robert odszedł
    ReviewUserIcon
    lojalka

    10.09.2015 19:12

    Inne

    Robert co z Toba kazales podpisac lojalnosciowki mialo byc tak kolorowo nowe auta i wogole a teras pryskasz z tego okretu.
    ReviewUserIcon
    Angel

    09.09.2015 09:29

    Inne

    Czapki z głów. Nara robert. Gdzie teraz wyladujesz?
    ReviewUserIcon
    proste historie

    08.09.2015 19:39

    Inne

    A ja się pytam gdzie są te nowe samochody?
    ReviewUserIcon
    jarek

    11.09.2015 13:14

    Inne

    Po kiego ci nowe auto jak zaraz cię zwolnią , najpierw trzeba przesiew zrobić i najwytrwarszym i oddanym swojemu panu .
    ReviewUserIcon
    pingwin pik pok

    08.09.2015 19:25

    Inne

    2 tys brutto po wyrobieniu targetów.
    ReviewUserIcon
    eurocasch

    08.09.2015 19:03

    Inne

    Nie ma co się cieszyć ze iglo zostało kupione, dużą część klientów przejmie telemarketing, będą redukcję etatów i wypłaty po 2tys. Od paru miesięcy jesteśmy do tego przygotowywani. to koniec iglotexu, to była "Krótka Historia".
    ReviewUserIcon
    on

    06.09.2015 14:24

    Inne

    Po trupach do celu , plany podwyższone nie o 20,30,40% a o 100% .
    ReviewUserIcon
    ktoś

    06.09.2015 14:13

    Inne

    No to panowie i panie PH z moich informacji będą jeździć po was aż miło.A swoja drogą to ciekawe ilu z was przetrwa
    ReviewUserIcon
    gruby kokosz

    06.09.2015 13:25

    Inne

    fajnie było w gniewie na zamku - kurtki nam dali ładne . tylko jak zwykle ten gruby musiał cos popieprzyc . ja nie wiemjak tak można, bylo nas 60 osob policzylem a ten prowadzil proezentacje z tylu za plecami . obciachowe nie uwazacie >
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    jas

    03.09.2015 10:35

    Inne

    To prawda ze Iglotex się sprzedał?ktos cos wie?
    ReviewUserIcon
    GB

    03.09.2015 11:53

    Inne

    chodzą słuchy, że Eurocash to próchno kupi. Wtedy jest nadzieja, że spadochroniarzy - nieudaczników z Biedronki wypierd..ą. I jeszcze kilku kretynów z Lublina.
    ReviewUserIcon
    stanisław

    04.09.2015 19:52

    Inne

    oczywiście, że Eurocash, Radzik już miał telefon podczas porannego zrzutu :D
    ReviewUserIcon
    piotrek

    03.09.2015 06:06

    Inne

    Szanowni Państwo proszę o przyjzenie się pracy logistyka koszalinskiego oddziału, nikt nie składa skarg i moze Panstwo nie do konca wiedza, to osoba srednia mówiac delkatnie nadająca sie na to stanowisko. Mysle, ze kłopotów z zatrudnieniem kierowców, złej "famie" wsród koszalinskich kierowców nalezy doszukiwac sie w poczynaniach tego pana, skrupulatnie od jakiegos okresu, jeszcze sprzed odejscia pracowników i stworzenia konkurencyjnego oddziału, pan (usunięte przez administratora)działa na niekorzysc firmy, na pewno nie buduje jej wizerunku tu w regionie, kilku moich kolegów kierowców przepracowało tam po dwa try dni i rezygnowało własnie przez poczynania tej osoby
    ReviewUserIcon
    Stimeria

    02.09.2015 17:03

    Inne

    ja wiem kto do Was przechodzi bo przyjechała na firmę autem służbowym konkurencji. Ciekawe ile zapłacili za przejście. Swoją drogą to jak to będzie wyglądać jak ma tych samych klientów co R. ???? Zastanawiające!!!
    ReviewUserIcon
    @ralph

    01.09.2015 12:52

    Inne

    Iglotex potrzebuje pracowników, oczywiście,że potrzebuje!! Mało tego idąc dalej... Próbuje podkupić najlepszych z konkurencji. Olsztyn np... My już wiemy ,że przechodzi do nas od października jakiś ph. Znowu naobiecują gruszek na wierzbie, a wyjdzie jak zwykle...
    ReviewUserIcon
    agata

    18.08.2015 14:30

    Inne

    a jak sobie radzi w Krzeszowicach ten od mebli. Prawdą jest, że samochody kończą ładować o 13.00 w południe ?
    ReviewUserIcon
    Dziobak

    18.08.2015 07:53

    Inne

    5000€ mc Fantazja kogoś moniosla
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    17.08.2015 19:41

    Inne

    nie w iglotexie w sezonie można mieć 4,5 tysiąca na rękę,zima wiadomo mniej
    ReviewUserIcon
    kolorystycznie dobrany

    16.08.2015 23:58

    Inne

    kierowcy 5 tysięcy?? ha ha ha chyba w renie
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    15.08.2015 22:21

    Inne

    wszyscy narzekają a kierowcy latem do 5 tysięcy lekko wyciągają na rękę nie ma co narzekać
    ReviewUserIcon
    lola

    12.08.2015 22:53

    Inne

    W piatek pewnie zamówienia robi na poniedziałek.
    ReviewUserIcon
    pajda hleba

    12.08.2015 19:28

    Inne

    Mikros a w piatek masz wolne czy do pracy idzies?
    ReviewUserIcon
    mikrus

    12.08.2015 17:01

    Inne

    Jakie braki SOLERO , MAGNUM KUBKI i inne wyprzedaże.... Plany... robić robić J. MER ... i tak już do zwolnienia z Iglo... Panie J.MER... to nie tabletki.... Tu trzeba robić. A nie wymyślać I nie strasz PAN nas.
    ReviewUserIcon
    nikodemg

    11.08.2015 12:59

    Inne

    w Krzeszowicach magazyn braków pęka w szwach, a nikt się tym nie interesuje.
    ReviewUserIcon
    strus

    09.08.2015 20:37

    Inne

    Pany jutro będzie wszystko jasne jak przyjdą pensje czy warto było tak (usunięte przez administratora)robic wyniki.
    ReviewUserIcon
    ..ktos..

    09.08.2015 18:46

    Inne

    o lojaklach była mowa wczesniej kazdy mógł sam zdecydować czy podpisuje czy nie....mogłeś wczesniej szukac pracy i mieć wybór...Twoja decyzja...
    ReviewUserIcon
    Pingwi pik pok

    09.08.2015 09:43

    Inne

    Ale są lojalnościowyki dlatego jestem przyklejony do krzesła i samochodu , a teraz mogą robić co chcą.
    ReviewUserIcon
    kolos

    09.08.2015 08:59

    Inne

    Tak zaglądam tutaj od czasu do czasu i czytam że te same osoby korespondują między wierszami - nażźekają. Grwa co tu jeszcze robicie. Iglotex nie przykleja ludzi do samochodów i krzeseł droga wolna. Ja pracuje w tej firmie 8 lat jest ciężko Ok. Ale gdzie jest lekko - TAM GDZIE NAS NIEMA i nie wiemy o tym że tam jest jeszcze gorzej. Pozdrawiam wszystkich szanujących się wzajemnie.
    ReviewUserIcon
    solero

    06.08.2015 22:23

    Inne

    Niebawem premie w wypłacane w solero. SSRP
    ReviewUserIcon
    plany

    06.08.2015 19:26

    Inne

    Panowie pod koniec przyszlego tygodnia plany siup do gory o 20%.
    ReviewUserIcon
    Pingwin pik pok

    03.08.2015 18:55

    Inne

    A gdzie go nagrywałeś pod stolikiem jak w restauracji Sowa & Przyjaciele ?

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.