Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Pik

Jeśli zupa taka jak w Krzeszowicach to długo nie pociagna :-S

pracownik iglo;/

Witam a co ciekawego w Bielsku słychać?? W Rzeszowie jest dramat pracowników dyrektor W.G ma w nosie nie ma urlopów stwierdzając ze jest duża sprzedaż i wywóz tylko na pensjach tego nie widać. W biurze pracuje jego dobry kolega KK który psuje prace magazynu i kierowców bo jest jakimś logistykiem który nigdy w aucie nie siedział a udaje ze ma pojecie o wszystkim. Dyrektor W.G chroni cześć pracowników opowiadając im bajki i odbierając im część roboty a dając ją innej części załogi. Nie potrafi on przeciwstawić się sile sprzedaży ph i ich przełożeni robią co chcą i jak chcą puszczajac cale województwo dzień w dzień. On twierdzi ze wszystko notuje i ma wszystko pod kontrola oczywiscie klamiąc. bywa tak w zasadzie codziennie ze kierowcy na jednej trasie powinni byc o tej samej porze w 2 miejscach oddalonych od siebie o 40 km jednoczesnie bo ph tak klientowi naobiecywal. Magazyn nie wyrabia sie z pracą jest ich za malo ale za to od niedawna dostają zupe. Ogólnie cyrk jakich mało miejmy nadzieje ze juz niedlugo.

kolega
@pracownik iglo;/

To naprawę tej filii niech zaczną od zmiany dyra.

Takos
@pracownik iglo;/

Koszalin równa się Rzeszów, tak samo tylko że tu ludzie sami odchodzą a góra zostaje i nic się nie poprawia. Potrafi tylko obiecywać i pensję obcinać.

123@

Robota od świtu do nocy za1800

Leon

W przypadku tej firmy. Elastyczny czas pracy oznacza, że będąc wydaje Ci się, że jebiesz 12 godzin a kiedy wpisujesz sobie godziny do listy zawsze wychodzi ci 8. Jednak kiedy wracasz do domu to żona pyta się co się z tobą działo przez ostatnie 3 dni.

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

pomocnik gdynia

pomocnik może zarobić jakieś 1500zł na umowie zlecenie plus drugie tyle z lewizny jak spółkuje się z kierowcą na pół. w sumie 3 koła miesięcznie

mrożonka

Zacmiewa forum? a ja bym chciała zeby kontynuował

izor

no to zaczynamy- przepraszam ale kolejka w zabce przed ostatnim pólfinałem -udao sie kupic trzy czteropaki - juz brakowalo- wiec zaczynmy od poczatku czy od bus stop? a kto to wymyślił- nie jestem robotem -wena mi ucieka

izor

ale sie nawaliłem zaraz zaczne pisac

@izor

i tak niemcy wygraja wiec szkoda czasu. skonczylismy na bus stop wiec pominimy szczegóły w stylu lody i grzybobrania a skupmy sie na momencie od ktorego sie zaczeło i to dlaczego a mianowicie bałkany

izor

Nadszedł czas dokończyć moja historię- tylko skocze po czteropaka albo dwa-czuję że mam dzisiaj wenę i zero barier

lajkonik

Skończyło się SZALOM.

lajkonik

Oj Oj Oj dopiero teraz zacznie się zabawa.

Art

ile średnio zarabia logistyk w toruniu?

jestembogiem

Skórcz?, chyba jaja sobie robisz, puki brygadzistką będzie gabrie.a g.wrzyjaj to nikt tam nie przyjdzie, najpierw to niech ona nauczy się szacunku do pracowników.

darek

nie wiem o czym piszecie ja pracuję w Białymstoku oczywiście nie jest lekko ale da się wytrzymać kierownictwo jest ok wypłata też (oczywiście zawsze może być lepsza) PH nie wiem ale zgaduję robią obroty w mln zł tygodniowo a Wy szukacie problemów może trochę więcej wymagań od siebie a nie marnowanie czasu na necie pozdrawiam Darek

ta jaki oddział padł?odnośnie logistyka kasa około 3tys ipsycha zaorana

ha

Jesli tylko masz zapał i chęci to nie wiem na co czekasz. Fucha jest fajna i rozwojowa

takos

Studia to jedno teoria a praca w czasie od 4,15 rano do 2,00 w nocy to praktyka nie zapomnij że w soboty wszystkie w roku jesteś tak jak w pracy.

wiszzzzz

Adaś o jakiej premi Ty myslisz potraca za samochód tel płatnosci dostaniesz 2000 na reke i sie ciesz

nysl

Pani Madzia chyba wie co się dzieje i już jej tylko zostało upić się i zapomnieć bo to jej dobrze o dziwo wychodzi

widzzz

Nastepny oddział się rozleciał BRAWOOOO jeszcze oszczedzajcie na ph a niedługo będzie po Iglotexie Kto to czyta niech się mocno zastanowi czy tędy droga Pani Madziu F. za 2500 nikt nie bedzie sprzedawał.

aaa
@widzzz

"syty głodnego nigdy nie zrozumie" bo Pani Madziu F liczy tylko swoje 18 tys (wow), da i jeszcze premie ma odpowiednią (wow), co jej problemy PH? będą kolejne głuptasie co biegają za 2 tysia.

???
@aaa

Od kiedy za tel potrącają. Zagalopowałeś się. No chyba, że sobie na FB siedzisz to firma za to płacić nie będzie.

MS_w

Jeżeli masz problem ze znalezieniem pracy to możesz próbować, może udacie się w tym bałaganie co tu panuje odnaleźć się. Ogólnie, nie polecam.

MS_w

Zależy od stanowiska Ostatnio jednego dyrektora z 20tys zamienili na drugiego , ale już z ponad 30tys i odpowiednią jeszcze premią. A żeby mu tu dać, to szukają oszczędności na zwykłych ludziach. Jak jesteś „z rodziny” albo piękną blondyną z dupskiem, to możesz liczyć na dobrą kasę i osłonę. Dziwna firma. Ludzi nie szanuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala