opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 28
    • 29
    • 30
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Enter

    16.10.2015 23:26

    Inne

    Poznań się sypie. Dzisiaj dwóch PH odeszło,kierownik zapie..ala za PH a od nowego roku nie będzie już nikogo. Ostatnia wyplata,matactwa w targetach, krętactwa,ględzenie dyrektora makroregionu o niczym i minimum logistyczne zbiera żniwo.
    ReviewUserIcon
    Człowiek z zewnątrz

    16.10.2015 15:15

    Inne

    Panowie pracownicy z Iglotex-u. Czy wy naprawdę nie widzicie, ze firma robi wszystko abyście się sami na zwalniali i to jak najszybciej? Przecież większe zwolnienie ze strony firmy może podlegać pod zwolnienie grupowe a wówczas firma chcąc nie chcąc musi wypłacić "górkę" dla każdego pracownika. Odchodzenie na własną rękę jest in ... - na rękę :). Czysty zysk - pracownik się zwalnia - nie ma kosztu. Na waszym miejscu zacząłbym się zastanawiać jak odejść i wyciągnąć z tego kasę. Kupą mości Panowie - kupą.
    ReviewUserIcon
    kacper

    16.10.2015 15:09

    Inne

    Ile zarabia kierownik magazynu?
    ReviewUserIcon
    nowy

    16.10.2015 14:43

    Inne

    Witam, w przyszłym tygodniu mam mieć rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko referenta ds. rozliczeń. Chciałem się dowiedzieć jak kształtują się zarobki na tym stanowisku? Miejsce pracy - Skórcz. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    to ja

    15.10.2015 20:38

    Inne

    i poszło na forum poufne !!! Fakt faktem że ponownie zmiana w połowie miesiąca zasad , można pierd..ca dostac. Mamy chyba najbardziej pomysłowa kadrę zarządzająca w kraju, którzy uważają nas za idiotów .Jeszcze trzeba chwilkę poobserwowac poczynania naszych włodarzy i się zobaczy co dalej.
    ReviewUserIcon
    pingwin pik pok

    15.10.2015 17:46

    Inne

    jak wygląda praca w iglotex dystrybucja, a oto kilka informacji dla jelonków przepraszam przyszłych pracowników kara za przeterminowane płatności 3 % 1700 wypłaty dopiero za 100% zrobione targetu premia stare zajechane samochody zabranie punktów gastro przedstawicielom handlowym z detalu taki upominek jak się nie podoba to się zwolnij oddawaj punkty bo mieszkasz nie pod tym adresem kodu pocztowego 150 złotych minimum logistycznego prostych historii zajebiście żegnam.
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    15.10.2015 17:01

    Inne

    A tam wyplata i tak z kapelusza 5tys.da to nie jest zle glowy do gory.
    ReviewUserIcon
    idiotex

    14.10.2015 20:26

    Inne

    teraz to trzeba pracy szukac bo nowe wymogi premiowania kara za platnosci 3%!!!
    ReviewUserIcon
    hej hej

    13.10.2015 18:27

    Inne

    Hej hlopoki i dziewuszki dali piszeta te pierduty nieje wam nudno!!
    ReviewUserIcon
    Jasio

    12.10.2015 20:10

    Inne

    czesc,drodzy panstwo co sie dzieje w Iglotexie ze jest takie zamieszanie,nie wiadomo do kiedy to potrwa,czy wroci do normy czy juz sie rozpadnie.Czemu kase nam ucinacie z dnia na dzien bez informacji.Szkoda taka dobra firma była kiedys a teraz sie krzaczy.Ludzie,czlonkowie zarzadu wezcie sie zastanówcie co robicie,szkoda firmy,tylko konkurencja sie cieszy i to wykorzystuje a my tylko tracimy,zaraz moze byc za pozno bo ludzie juz szukaja normalnej pracy i nic nas nie zatrzyma.Obiecanki cacanki itd..
    ReviewUserIcon
    Colombo

    11.10.2015 21:41

    Inne

    Pozyjemy zobaczymy. Tak czy inaczej słabo sie robi w iglotex. Po naszym szkoleniu w Toruniu nie ma juz żadnych wątpliwości , trzeba szukać innej roboty, kierowcy tez po 1800 dostali
    ReviewUserIcon
    marek

    09.10.2015 16:13

    Inne

    co ja zrobiłem
    ReviewUserIcon
    bartolini

    09.10.2015 16:04

    Inne

    i stało się iglo sprzedane , niestety to eurocash który nakazał taką politykę marketingową iglotexowi to ..........prosta historia
    ReviewUserIcon
    iglo

    09.10.2015 12:46

    Inne

    A ty skąd?
    ReviewUserIcon
    Lodem

    09.10.2015 08:10

    Inne

    Zielona budka łączy sie z nestle to prawda ?
    ReviewUserIcon
    Obiektywna

    09.10.2015 08:08

    Inne

    Do wszystkich co chcą wiedzieć jak jest. Zawsze czytałam te wypociny a dzisiaj sama napisze. panie boryniu co pan wyprawia na tym raszynie ? Czy naprawdę nie widzi pan ze ta banda nierobów z bogdanem na czele nie przyniosła skutku? Czy naprawdę musi pan płacić 4',5 tys dla ludzi którzy sprzedają po 70 tys? Czy jest ktoś kto sie temu przygląda . Wyrzucił pan z pracy przemka i myśli pan ze Bogdan go zastąpi ? Co sie z panem dzieje? Czy naprawdę zależy panu na dobru tej firmy? My za chwile odejdziemy a bałagan jakiego pan sie dopuścił zostanie. I jeszcze jedno. Bogdan kradnie na kartach u klientów. Sprawdzcie. Szef globtera to moj znajomy i mówił mi jakich rzeczy dopuszcza sie pan Bogdan
    ReviewUserIcon
    Poinformowany

    09.10.2015 08:01

    Inne

    Ale macie informacje. Radzik przychodzi do nas. Wielu znas go zna i wie ze bedzie o nas dbał . A pracować trzeba wszędzie. Pouklada nam robotę i jeden za drugim po rejonie nie będziemy ścigać. Wreszcie. Nie odeszlismy przez niego tylko firmę . Dla was i tak juz to bez sensu bo nie przetrzymacie. Tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    hahaha

    11.10.2015 21:07

    Inne

    Radzik zrobi porządek ? hahahaha chyba z twoim wynagrodzeniem w Iglo wszyscy wiedza jaki to on robił porządek :) nikt się nie mógł doliczyć .
    ReviewUserIcon
    vh g b b

    08.10.2015 21:50

    Inne

    Gratuluję pracownikom też będą wms i tmsy :) kwestia czasu ....jeżeli to prawda....
    ReviewUserIcon
    iglo

    08.10.2015 20:43

    Inne

    no poleci, jak go radzik do hortexu pociagnie
    ReviewUserIcon
    Iglomen

    08.10.2015 20:32

    Inne

    Poleciał . Zobaczycie gdzie odlecii. Tacy ludzie nie rozplywaja sie w powietrzu. Trzymamy kciuki przemo.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    karzeł

    08.10.2015 15:44

    Inne

    w Smolcu też zmiany...
    ReviewUserIcon
    jack

    08.10.2015 13:33

    Inne

    To prawda że w Olsztynie poleciał gała?
    ReviewUserIcon
    ale jaja... TRIADA sprzedana

    08.10.2015 10:02

    Inne

    Triada sprzedaje się do Hortexu!!!!! na koniec roku 2015. Słyszałem od dobrze poinformowanego pracownika Hortexu. Ale jaja, będzie wojna Hortex kontra Iglotex w Trójmieście. Gratuluję Darkowi z Triady, zrobił niezłego deala!!!!
    ReviewUserIcon
    Co tu sie dzieje

    07.10.2015 19:35

    Inne

    Pan od finansów odchodzi . Członek zarządu. Pan od zakupów odchodzi. Dwóch na północy podobno tez. Ten co z Kamisa przyszedł marketingowac juz nie dał rady. Niezłe. Ciekawe czy nam bedą płacić bo mietus juz coś głosi ze zmiany znowu idą . Co sie stało w tej firmie ?
    ReviewUserIcon
    Chemik

    07.10.2015 19:30

    Inne

    Zanim to zrobią to tmsy i wmsy zrobią swoje . Ten mały łatos juz raz to zbił u nas. Potem go posuneli za złodziejstwo .
    ReviewUserIcon
    markopolo

    07.10.2015 09:22

    Inne

    EUROCASH KUPIŁ IGLOTEX ?!!!!!!!! moi drodzy, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ten kto sumiennie i uczciwie pracuje, nie ma się czego obawiać. Wypierd..ą w końcu takich nieudaczników jak miętus, godula, borkowski. Będzie to w końcu normalna firma, którą będą zarządzać ludzie o konkretnej, fachowej wiedzy. Śmieszni i niekompetentni pseudomenadżerowie rodem z biedronki zostaną odstawieni na śmietnik - tam gdzie ich miejsce.
    ReviewUserIcon
    target

    04.10.2015 21:04

    Inne

    target target target nic za darmo Panie Obecny
    ReviewUserIcon
    obecny

    04.10.2015 17:18

    Inne

    Eurocash to solidna firma ,jeśli to prawda ze kupili Iglotex to handlowcy mogą tylko skrzystac.Z pozostałymi będzie roznie ,czesc na pewno zostanie odstrzelona i wymieniona na zaufanych ludzi z EC . Dla handlowcow nowe Yariski klima 5os to norma.W EC panuja zasady korporacji ale w pełni kultura zadnego hamstwa ubliżania .Czas pokaze
    ReviewUserIcon
    Do gary

    01.10.2015 18:51

    Inne

    Gary ta firma jest kiepska i do tego manipulują ludźmi samochody stare dla pH bez klimy obiecali reklamę na produkty Iglotex kilka lat temu i jej nie było ale teraz jest prosta historia. Ha ha. Pogratulować.
    ReviewUserIcon
    jaś

    01.10.2015 11:27

    Inne

    a w co tu się gra?
    ReviewUserIcon
    Aleksander

    01.10.2015 08:03

    Inne

    Poczekajcie teraz kilka dni. Wszyscy wreszcie zrozumiecie w co tu sie gra. A gra sie bez żadnego przekonania ze co kolwiek z tego bedzie. Iglotex nie ma żadnego pomysłu jak wybrnąć . Ciekawe czy inni to wykorzystaja. Oby bo tam tez dobrze nie jest
    ReviewUserIcon
    On

    30.09.2015 17:36

    Inne

    A na jakim stanowisku pracuje?
    ReviewUserIcon
    pewniak

    29.09.2015 12:27

    Inne

    nie ma nigdzie informacji że eurocasch kupił
    ReviewUserIcon
    zawiedziony

    29.09.2015 10:16

    Inne

    no jak to przecież niedawno p prezes maciej wyslał do wszystkich maila że nic takiego nie będzie :-( to mamy już szukać pracy??
    ReviewUserIcon
    godula

    26.09.2015 00:30

    Inne

    EUROCASH KUPIŁ IGLOTEX !!!!!!!! moi drodzy, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ten kto sumiennie i uczciwie pracuje, nie ma się czego obawiać. Wypierd..ą w końcu takich nieudaczników jak miętus, godula, borkowski. Będzie to w końcu normalna firma, którą będą zarządzać ludzie o konkretnej, fachowej wiedzy. Śmieszni i niekompetentni pseudomenadżerowie rodem z biedronki zostaną odstawieni na śmietnik - tam gdzie ich miejsce.
    ReviewUserIcon
    euro

    25.09.2015 16:50

    Inne

    Proste historie to ich dziecko
    ReviewUserIcon
    cham

    25.09.2015 10:10

    Inne

    Ełrokesz kupił Iglotex???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    ReviewUserIcon
    Kwasu

    24.09.2015 22:04

    Inne

    A co ma być . Wszyscy juz wiedza. Podobno początek roku. W Komornikach juz sie szykują. Oj bedzie bal
    ReviewUserIcon
    Janusz

    24.09.2015 16:36

    Inne

    Jakieś opinie na temat pracy w magazynie we Wrocławiu?
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    24.09.2015 10:29

    Inne

    Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć co jest z tym przejęciem Iglo przez Eurocash?

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.