opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 27
    • 28
    • 29
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Piłsudski

    05.11.2015 21:38

    Inne

    Nie ważne czy jesteś dyrektorem, KO, biurowym, kierowcą, ph, magazynierem czy sprzątaczka. Wszystkich czeka jeden los. Firma bez przyszłości, co nie szanuje pracownika i obcina pensje z każdej mozliwej strony, byleby tylko kilka złoty zaoszczędzić. Jak pokazuje życie odchodzą pracownicy ze wszystkich szczebli
    ReviewUserIcon
    student

    05.11.2015 21:25

    Inne

    Teraz do Gdyni będą szukać studencikow co podpiszą lojalki i będą robić za 1800 brutto. Gratulacje że umiecie utrzymać pracowników, ciekawe kto teraz zrobi milion na Łebie. Haha. Ale niech góra, ale ta ze Skorcza, jeśli to czyta weźmie sie za KO, skoro nie potrafią ludzi zatrzymać. Chyba ze sami też robią wylot skoro lojalek nie podpisali. Czapki z głów
    ReviewUserIcon
    ja

    05.11.2015 21:40

    Inne

    Jak to kto zrobi milion....Johny,ha,ha,ha
    ReviewUserIcon
    ok

    05.11.2015 18:11

    Inne

    zaraz się wezmą za nierobów ze wsparcia
    ReviewUserIcon
    Stachu

    05.11.2015 17:16

    Inne

    Jak na razie odchodzą najmocniejsi i najmadrzejsi. Reszta też odejdzie. Jeszcze w tym miesiącu będą kolejne zwolnienia. Do końca roku zostaną Ci bez wyjścia. Ale trzeba przyznać ze słabą kadrę mamy menedżerska bo nie potrafi wytłumaczyć ludziom tego ii w sumie to sama nie rozumie tego co mówi. Ja też stąd spadam. To była mocna ekipa. Oj spadnie obrót..
    ReviewUserIcon
    jan

    30.10.2015 14:17

    Inne

    Chciel to maja ale to jeszcze nie ostatnie slowo,czekajcie a zobaczycie ale ze spokojem Pan Cezary z Panem Dawidem i Panami J i M postawia oddzial na nogi a koledzy ostrzegali ze to moze sie posypac!!!!! I tak jestem pewien ze ta 3 wyplynie w konkurencji.handlowe pozdrowienia moi mili.
    ReviewUserIcon
    ???????

    30.10.2015 09:02

    Inne

    Kolejna osoba . Dzisiaj w Gdyni .
    ReviewUserIcon
    trzej muszketerowie

    29.10.2015 19:40

    Inne

    No Jasiu Ty to wporzo gosc jestes przynajmiej nie marudzisz i tak trzymac.
    ReviewUserIcon
    Jasiu

    29.10.2015 20:17

    Inne

    A co marudzic czystka sie zrobi i teraz ja bede docenianym Ph;-)Dostane jakas fajna trase i bede robic kase,czyli wszystko fajnie.
    ReviewUserIcon
    Jasio

    29.10.2015 19:23

    Inne

    A co tu pisac,trzeba pracowac a nie gadac,przeciez kazdy juz wszystko wie.
    ReviewUserIcon
    trzej muszketerowie

    29.10.2015 15:50

    Inne

    Chalo marudy co nic nie piszecie nawet kolega nerwus milczy chyba prysznic pomogl!
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.10.2015 21:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stajenny...

    30.10.2015 15:55

    Inne

    Jeszcze nie,cdn.
    ReviewUserIcon
    hej ala

    01.11.2015 21:37

    Inne

    no co ty to jeszcze ktoś,spadające liście jak to jesienią ?
    ReviewUserIcon
    trzej muszketerowie

    28.10.2015 19:30

    Inne

    Kolego spokojnie co sie denerwujesz skad w Tobie tyle zlosci i gniewu kolego zimny prysznic pomorze kolego "JA" trzesiesz portkami widze.
    ReviewUserIcon
    ja

    28.10.2015 19:23

    Inne

    Ty daunie co mozna namieszac w rynku u producenta.idiota.uslyszales cos a teraz chodzisz i powtarzasz,kretynie.i dobrze niech ida gdzie chca,maja ambicje a nie tak jak ty dajesz sie kupic!
    ReviewUserIcon
    trzej muszketerowie

    28.10.2015 18:03

    Inne

    Oj namieszaja w rynku trzeba sie bac he he he.
    ReviewUserIcon
    triki

    28.10.2015 16:39

    Inne

    Hugli nie hagli, a trzeci do triady
    ReviewUserIcon
    ludek

    28.10.2015 19:48

    Inne

    a czwarty do Oltransu,piąty wraca do zawodu,szósty na śmieciarki,siódmy ponoć na rentę,ósmy do rzeźni albo cegielni,itd.... możliwości wiele
    ReviewUserIcon
    mama

    28.10.2015 16:23

    Inne

    Jeden idzie do bonda, drugi do hagli. A trzeci gdzie?
    ReviewUserIcon
    zly

    27.10.2015 06:47

    Inne

    A co z rozliczeniami dla klientow w konkursie rejon zachod , czekamy i czekamy mamy dziwne przeczycie ze to jakas sciema . Stapacie po bardzo kruchym lodzie
    ReviewUserIcon
    ty dupek

    26.10.2015 22:15

    Inne

    Gamon jesteś weź zobacz co podpisales a później się baw w madrale ,z pewnością ci pomoże. ... o boże daj mu rozumu troszkę :)
    ReviewUserIcon
    Klos

    26.10.2015 21:07

    Inne

    Spokojnie. O to chodzi przecież . Sami sie przekonacie. Data jest blisko. A od lewusa to zdala bo jemu akurat to loooooootttttttoooooo. Dawno mówił ze ma gdzieś to co sie tu dzieje. Pozdrowienia
    ReviewUserIcon
    Zarząd

    26.10.2015 20:43

    Inne

    Zarząd ma wszystko w d..upie ..... A ten nasz cały pseudo szef Lewus to jakaś masakra . Poszło dwóch pójdzie jeszcze więcej no i co z tego .
    ReviewUserIcon
    smutny

    26.10.2015 18:06

    Inne

    Juz jest po Iglotexie jak góra przestała szanować handlowców kwestia czasu i nikt nie będzie pracował w nowym systemie premiowym zarząd się obudzi ale bedzie troszkę za póżno Pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    KTO

    26.10.2015 17:46

    Inne

    a kto odszedł chyba z Gasto bo u nas wszyscy sa?Wie ktos cos?
    ReviewUserIcon
    Tata

    26.10.2015 12:45

    Inne

    No i co tam sie w Gdyni wydarzyło ? A nie mówiłem . To początek . Zobaczycie za tydzień . Lojallki, zmiany zasad rozliczeń . Dzisiaj dwóch , jutro jeden a za tydzień kolejni. Brawo. To sie nazywa prawdziwa konsolidacja. Brawo
    ReviewUserIcon
    kleks

    24.10.2015 17:01

    Inne

    No jak co z lojalkami i...doci którzy podpisali mogą iść do biedronki albo pracować za tyle ile pan iglotex zapłaci .. prosta historia :):)
    ReviewUserIcon
    dupek

    26.10.2015 21:16

    Inne

    no fakt prosta to historia,lojalki działają w dwie strony i jeśli ktoś zmieni branżę to mu pomogą,co niektórzy świadomie je podpisali i nadciąga czas egzekucji
    ReviewUserIcon
    oni

    24.10.2015 16:13

    Inne

    A co z lojakami ...???
    ReviewUserIcon
    ja

    24.10.2015 13:50

    Inne

    Tak sobie czytam te wszystkie wypociny jak jest zle i jak to jest super i dobrze.Ludzie jest zle to szukajcie pracy i sie zwalniajcie praca jest tylko trzeba jej poszukac Iglotex i tak sie juz nie zmieni i bedzie tylko gorszy nie wroca lata 2010-2011-2012 jak była kraina miodem plynaca.A jezeli komus dobrze i zgadza sie z nowymi regułami pracy to niech pracuja.
    ReviewUserIcon
    ja

    24.10.2015 08:09

    Inne

    A to ty warszawiak ,a to co innego ! Jeb..ce niedorobione , największe lesery i nieroby . Sane peda.ly tam pracują.
    ReviewUserIcon
    ja

    24.10.2015 08:09

    Inne

    A to ty warszawiak ,a to co innego ! Jeb..ce niedorobione , największe lesery i nieroby . Sane peda.ly tam pracują.
    ReviewUserIcon
    zarzad

    23.10.2015 14:59

    Inne

    Przestancie mącic w glowach ludziom którzy chcą pracować ,Eurocash nie kupil zadnego Iglotexu to sa wyssane z palca bzdury,
    ReviewUserIcon
    boom

    24.10.2015 11:57

    Inne

    Tu niestety nikt nie chce juz pracowac, czy zaplacicie 1500zl czy 3000tys to i tak kazdy ma juz dosyc tej nieudolnie zarzadzanej firmy, ciagle zmiany systemow placy, potracen, wszystko byleby nie zaplacic pracownikom za duzo. 90%ph szuka pracy, caly rynek gastronomiczny wie co sie dzieje w iglo, to tylko kwestia czasu, kiedy aktualni ph znajda prace u konkurencji. Bedzie jak w farutexie, gdzie czynnik ludzki jest na ostatnim planie, pdzyjda nowi ph ktorzy nie maja pojecia o pracy, co miesiac nowi. Tyle tylko ze farutex ma na tyle mocna pozycje- zgarnal 90% sieciowego rynku gastronomicznego i ma umowy, ze moze sobie na to pozwolic, a iglotex nie, bo ma cale (usunięte przez administratora) Tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    Jasiu

    23.10.2015 14:01

    Inne

    Bedzie sie działo,bedzie zabawa.....................
    ReviewUserIcon
    Cocomo

    23.10.2015 07:52

    Inne

    Dadzą dadzą. Poziom odejść bedzie wielki. A zaczyna sie wszystko od Warszawy do góry. Na razie bez Torunia :) ktoś kiedyś pisał : musi sie wydarzyć coś w samym środku iglotexu. I dokładnie tak sie stanie. Efekt bedzie raczej mały bo trzeba to było zrobić 2 lata temu. Teraz kłamka z eurocashem juz zapadła . Ma to tez dobre strony. Bedzie masa miejsca dla małych firm. Pozdrowienia dla wszystkich skorczakow.
    ReviewUserIcon
    bleczki

    22.10.2015 20:03

    Inne

    Wkoncu ktos bojechal tym wiecznym bleczkom po ambici moze wkoncu dadza spokuj iglotexowi.
    ReviewUserIcon
    PROFESJONAL

    22.10.2015 19:38

    Inne

    W jakim wy Iglotexie pracujecie gdzie trzeba zasuwac w niedziele i święta . Bidulek jak robisz takie obroty to asy wyrabiasz z palcem w (usunięte przez administratora) a to jakieś 1500 zł premii ,chyba że z ciebie taki PH jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba.
    ReviewUserIcon
    Ktos ;-)

    23.10.2015 20:35

    Inne

    Profesional Ty pajacu jak dla ciebie 1500zł to duzo to gratuluje.A asy to se sam rob 100kuwet algidy w wrzesniu,10 klientow po 1000netto kazdy itd na rejonie ktory ma moze 20 nie obsługiwanych klientów gratuluje,ja to robiłem ale 7lat temu jak ty jeszcze nie wiedziałes co to Iglotex.A teksty jak nie narzekajcie sa ok wszedzie dobrze gdzie nas nie ma proste...A czy to bedzie dalej Iglo czy Eurocashe niema znaczenia tu juz zawsze bedziesz tak jak zawsze było;-)Pozdrawiam. Ja juz zakonczyłem swoja kariere i trzymam kciuki za was zebyscie znalezli cos w tej Warszawce.
    ReviewUserIcon
    Jasio

    21.10.2015 20:46

    Inne

    Kto napisał ze w pazdzierniku robi 900tys i ze na detalu moze w gastro w sezonie?bez znaczenia za 900tys dostaniesz mniej niz Jasiu za 120tys i tyle nikt nie straszy ze odejdzie tylko odejdzie i nie bedzie sie nikogo pytał o zdanie.A ty sam zostaniesz w tym syfie z nowym systemem i nie znajdziesz nikogo na nasze miejsce za 2500tys kto bedzie sprzedawał 900tys i zapierdalał od 7 rano do 21ej razem z niedziela i swietami,takze zycze powodzenia panie koordynatorze lub dyrektorze.Kwestia paru tygodni i sie przekonasz jaka bedzie prosta historia.
    ReviewUserIcon
    on

    21.10.2015 06:33

    Inne

    Ona nie straszy tylko chodzi o to ze wiekszosc dastala klientow w spadku i zgrywaja najwiekszych i najlepszych PH , dobry to ten ktory niezaleznie od straty z ubieglego roku potrafi robic wzrosty i dobra robil 100 tys a teraz robi 120 tys a nie robil 350 tys a teraz robi 280 tys tlumaczac sie ze rynek sie kurczy i punkty mu sie zamykaja . I wedle was ktory to prawdziwy PH .? Banda narzekajacych jelopow
    ReviewUserIcon
    maniek

    21.10.2015 06:01

    Inne

    Tak 900tys to przesada ,ale z resztą zgadzam się w 100%. A ty "ona" nie strasz... Troszeczkę kultury.
    ReviewUserIcon
    ona

    21.10.2015 04:16

    Inne

    PH robiacy 900 tys.obrotu w październiku zapomniales dodać że na detalu , co za (usunięte przez administratora) to pisze. Co niektórzy mają fantazje.Na kiego (usunięte przez administratora) piszecie że odejdziecie a wypierdalac jak nie pasi.
    ReviewUserIcon
    Prosta Historia

    20.10.2015 22:57

    Inne

    Płacenie Handlowcom osiągającym max 120 tys obrotu - 4 tys wynagrodzenia Panie Cezary to chyba wpadka nowego systemu wynagrodzeń. "Prawdziwi" Handlowcy którzy robią po 250-900 tys dostają mniej bo nie wykonali planu, a mają rynek spenetrowany i tak naprawdę utrzymanie obrotu z ubiegłego roku to już sukces przy tej deflacji i spadku cen!!! Jeżeli Iglotex chce stracić tych najlepszych to ten system jest OK. Ale uwaga MY pójdziemy do konkurencji!!!
    ReviewUserIcon
    akcje w gore

    20.10.2015 08:32

    Inne

    te wszystkie informacje to wielka sciema i gra na emocjach które maja przelozenie na giełde ,.Także do roboty robic targety nie narzekac
    ReviewUserIcon
    nick

    17.10.2015 15:51

    Inne

    Widać Eurocash widzi coś więcej w tej firmie niż "życzliwi" komentatorzy i hejterzy w tym wątku oraz obecni właściciele. Pogratulować wizjonerstwa.
    ReviewUserIcon
    robol

    17.10.2015 14:22

    Inne

    Już za rogiem czeka dobre info, Eurocash do końca roku przejmuje udziały w Iglotex, pierwszego dystrybutora mrożonek, ryb, lodów w Polsce. Iglotex obsługuje również szeroko pojęty kanał Horeca, z ogromnymi perspektywami na wzrosty sprzedaży w Polsce. Około 30 oddziałów i centr dystrybucyjnych, własne fabryki, prężnie rozwijające się marki własne. Po ogłoszeniu oficjalnego info n.t. myślę że przebicie poziomów historycznych będzie tylko formalnością. Ostatnie mocniejsze wzrosty były spowodowane reakcją wąskiego grona wtajemniczonych. Wiem, powiecie, ale gdzie dowody? Ja odpowiem - kupuj plotki, sprzedawaj fakty. Prasa branżowa od pewnego czasu o tym nieśmiało pisze, natomiast sam prezes Iglotexu prostuje i zaprzecza... Pozostawiam to bez komentarza. oto artykuł który ukazał się na stronie :http://www.bankier.pl/forum/temat_eurocash-przejmuje-iglotex,18571775.html wątpie żeby to była tylko plotka ,więc szykujmy się na zmiany .

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.