Iglotex S.A. Centrala

psalm

Z GÓRY!!!!

ciekawy
@psalm

Której góry? Chyba Wieżycy bo najbliżej Skórcza.

team
@ciekawy

Myć się, spać i do roboty.

dyzio
@team

A jak spać nie idzie to co? :-(

przodownik
@dyzio

To myśleć jak dać z siebie to co najwartościowsze firmie, a potem pracować, pracować i jeszcze raz pracować.

Lider
@przodownik

Jestem za a nawet przeciw. Od dzisiaj nie biorę za nadgodziny i na "setki" chodzę za darmo.

Marks
@Lider

Takom postawem to jak rozumiem ludu pracujomcy miast i wsi. Mająć na względzie zapowiadanom obnirzkem podatku CIT naszym pryncypałą proponujem jednoczesnom obnirzkem wyngrodzeń. Dzięki czemu nasi właściciele stworzom miliony nowych miejsc pracy. Nie martwcie siem chłopi i ploretariusze. Odbijemy to sobie mnorząc siem jak kruliki. przypominam rze za karzdego narodzonego krulika dostaniemy pięć stuw!!!

Nadieżda Krupska
@Marks

W takim razie ja poświęcam się całkowicie tej słusznej sprawie i oddaję się cała. Wszystkim zainteresowanym podaję swój nr telefonu: 112

młody
@Marks

Przepraszam ale jak robi się te króliki? Co strzał to pudło!

Sprytny
@młody

Dobra rada. Ja na wszelki wypadek poprosiłem sasiada. Mam trójkę dzieci i 1000 złotych na rękę

OCZYWIŚCIE uważam tak samo. Góra zarabia ponad 20 czasami nawet 30 tysiaków kosztem tego , że nam nie płacą wszystkiego co się należy. Siedzą na tyłkach i tylko bla-bla-bla gadanie. Bardzo mało zostało sensownych ludzi w tej organizacji. Widzą co tu się wyrabia i uciekają, nikt nie chce pracować w takim otoczeniu.

Nic a nic, nawet dziękuje od przyłożonego nie dostaniesz. My to „robole” dla tych co tam na poziomie N:N-1, zamienią w razie czego na bardziej ugodowych, dla których sama marka Iglotex wystarczy. Wcześniej chyba HR wypowiadał się w tym temacie ;).

psalm
@45

Cierpliwości, a wszystko się zmieni!

Masz pracować cały weekend i nikt tego czasu nigdzie nie zalicza. A jak ubiegasz się o te nadgodziny to na twarzy zdziwienie o co tobie chodzi i straszą zwolnieniem.

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Naobiecują dużo a przed wypłatą nagle zmienią zasady ;) bo jakoś dużo może wpaść do twojej kieszeni. Jak lubisz takie niespodzianki – startuj to wyścigu ;)

LGB

My tutaj wszyscy na tym forum kolego czyli normalni.

XYZ

Podwójne szczęście. Jednym słowem kumulacja.

brzęczyszczykiewicz

Czegoś takiego już dawno nie przeżyłem. I to cudowne zmęczenie. Jestem zdrowy!

ph

Zabrakło ci o po j john i co to za brzydkie słowo podlisz się ? Nie rozumiem.

ph

Od dzisiaj modlę się żeby nie stracić pracy.

widlak
@ph

A jak kocham żonę a ona mnie i zawsze śpię spokojnie ha ha ha

Koszalin

Ze względu na to że moje miasto Koszalin tak się zbłaźniło to opowiem dowcip. Mąż pyta żonę. Kochanie jak stracę pracę w Iglotexie i wszystkie oszczędności to czy będziesz mnie nadal kochała. Na to żona. Tak kochanie, będę tęskniła, ale wciąż kochała.

MdM

Przykro mi Panie Lwie ale to powszechne, bezpośrednie wybory i Pan olaf może startować. A Pan jako Król dżungli nie musi!

MdM

Och! Normalnie tragedizm. Gdzie ja miałem oczy ?!

Iglotex śmiech na sali :) Jak sytuacja w Łodzi?

zadowolny

Podnieśli najniższą minimalną i niech to ci wystarczy

Pracuś

Tak premię masz wpisaną w umowę. Tylko nie myśl że ją otrzymasz za osiem godzin pracy. Dwanaście lub więcej dziennie godzin pracy to jakąś fajną premie i pensyjkę tobie obiecają. Tylko sprawdź wypłatę przed podjęciem pracy następnego dnia. Nie padnij z wrażenia ile na konto wpłynęło z tych obiecanek. W Koszalinie to norma co miesiąc dlatego odchodzą pracownicy. Ostatnio to nawet dyrki towar wożą.

europaleta

Chyba nie miałeś "przyjemności " pracować z takimi ludźmi , którzy sprzedaliby się nawet za przysłowiową złotówkę. Tak więc życzę Ci żeby Cię nigdy to nie spotkało.

europaleta

Mamy tylko jeden dylemat po homilii Franciszka na Błoniach.Jak mamy traktować u nas takie osoby - chlebem i solą jak uchodźców? Oni nie strzelają, nie podrzynają nam gardeł tylko nas sprzedają za złotówkę! Już nie wiem co jest gorsze!

europaleta

U nas też mamy takich ludzi. Wszyscy wiedzą kto to jest. Traktujemy ich jak w filmie "trędowata" i sami odchodzą.

paleta

Już powoli jestem coraz mniej zestresowany, że pracuję z ludźmi bez honoru, kłamcami i hipokrytami. Zablokowałem kompletnie wszelką empatię.

iglooo

A jak z przedstawicielami w innych oddziałach?? W Rzeszowie prezentują się jak wycieraczki na progu. zapomnieli jak wygląda praca na magazynie i jako kierowca. Jakby klient zadzwonił z księżyca to wysłali by tam towar żeby było 5 złotych. Ogólnie to nie przedstawiciele robią zamówienia tylko telemarketerki. Ph nawet nie maja zielonego pojęcia gdzie mieści się punkt klienta. Nie potrafią wytłumaczyć jak do klienta dojechać bo nigdy tam nie byli. W jednym rejonie sprzedaje ich 7 i każdy obiecuje klientowi dostawę do godz 10 rano a czasami jest tak ze kierowca przed tą godzina nie opuszcza firmy ;) niektórym powinno się dać pare złotych na bilet miesięczny bo szkoda dla nich auta i pieniędzy na paliwo ;)

Kier-C
@iglooo

Napisałeś tak jak jest w Koszalinie czy tam pracujesz? Jak tam jeszcze wytrzymujesz to wielki szacun. Ja odszedłem w maju masakra. Obecnie jeszcze większy bajzel. Ostatnio słyszałem że nawet Z. logistyk miał dosyć i robotę rzucił. Prawdo podobnie ten co go zastąpić miał tak samo nie wytrzymał z Górą. Nara były kierowca C.Pozdrowienia z Biedronki.

Pik

Jeśli zupa taka jak w Krzeszowicach to długo nie pociagna :-S

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala