opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 26
    • 27
    • 28
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    igor

    25.11.2015 17:53

    Inne

    Panowie a co tam słychać w Rzeszowie czy warto tam aplikować na ph detal??
    ReviewUserIcon
    Po pierwsze primo ultimo

    24.11.2015 22:27

    Inne

    A co ma robić . Orze jak morze. Jeszcze kilka dni a i on nie da rady poorac . Z handlowym pozdrowieniem
    ReviewUserIcon
    ali ali

    24.11.2015 20:37

    Inne

    Gorzel tylko bierze premię nic więcej nie robi....
    ReviewUserIcon
    Stanisław

    08.12.2015 18:31

    Inne

    Kolego Prosty. Z takim nastawieniem lepiej od razu aplikuj na nocnego stróża w którymś z oddziałów renu. Mała premia - żle, duża - na pewno nie do zrobienia. Osobiście mam zamiar przygarnąć owe 3 tyś jako dodatek do wypłaty za grudzień. Na spokojnie i na całkowitym luziku jestem w stanie zrobić tę numerykę. A ty kolego - dalej siedż, biadol, marudź, narzekaj jaki ten qwa świat ujowy... eech tylko kopać w doopsko za takie nastawienie do zagadnienia.
    ReviewUserIcon
    prosty

    08.12.2015 20:39

    Inne

    Stasiu mam nadzieje ze doczytales maila warunkiem wyplaty asa 1500zl za warzywa jest zrobienie asa maczne wszystko musi byc w 100 procentach Ty moze to zrobisz ale minimum 90procent ph nieeeeeeee i co dostana 1750 minus odliczenia to taki prezent na swieta
    ReviewUserIcon
    olo

    18.11.2015 21:27

    Inne

    Białystok też szuka ludzi, podobno też uciekają
    ReviewUserIcon
    Colombo

    18.11.2015 19:52

    Inne

    A wytrzymiecie do końca miesiąca ? Dopiero beka bedzie. Statystyka- 4 ludzi w Łodzi - fakt. Trzy osoby w Gdyni - fakt. 3sie szykuje w Koszalinie - fakt, 4 szykuje sie w Gdyni - fakt, 3 idzie z Olsztyna. - fakt. W sochaczewie 3 jeszcze sie waha. To tylko przedstawiciele a kierowcy ? A magazyn ? Pwooooooooooodzenia. Ja tez juz dzieje- fakt. Ale jeszcze poczekam bo jutro szkolonko
    ReviewUserIcon
    kucharz

    18.11.2015 18:04

    Inne

    W tej Gdyni to beka straszna. Krzyś pomocnik uciekł na L4 przed wypowiedzeniem, kierowca się zwolnił bo poklocil się z kierasem, dwóch KO idzie sobie razem na urlop, ph gastro i detal szukają pracy na ciężarówkach i wydzwaniaja do konkurencji. Kasa beznadziejna, kierownictwo wszystko na huki załatwia. No i następna grupka robi Bay Bay. Jesteście gotowi? Trzy dwa jeden start
    ReviewUserIcon
    Stoper

    17.11.2015 13:51

    Inne

    Kiedyś oddział w Wodzisławiu Śl był rentowny,przynosił dochody,ale Lesiowi nie chciało się dojeżdżać z pod Bielska więc oddział zlikwidował.Ten człowiek nie nadaje się do zarządzania nawet piaskownicą.Teraz wykolei cały Iglotex na Śląsku i w Małopolsce.Wywalić idiotów a firma się obroni!!!
    ReviewUserIcon
    heej

    18.11.2015 15:05

    Inne

    LESZEK NIE DENERWUJ SIĘ :) TO TYLKO PRACA .....
    ReviewUserIcon
    Zaciekawiony

    16.11.2015 20:35

    Inne

    Możecie podrzucić jaka jest u was podstawa. Bo z tego co słyszałem to nie we wszystkich oddziałach jest 2500 zł brutto i że w niektórych jest ona wyższa? A na prezentacji Dyrektorzy zapierali się, że we wszystkich oddziałach podstawa będzie taka sama czyli 2500 zł brutto.
    ReviewUserIcon
    jakttooo

    16.11.2015 00:46

    Inne

    W Olsztynie, lipa martwy okres. Detal jakby zdechł. Zamówienia po 100zł to już sukces. Gastronomia jakby się broni. w detalu robisz zamówienia bardziej bo Panią Basię znasz, a nie że Pani Basia potrzebuje. Plany wysokie sprzedaż lipna... Premii nie będzie:( Jeden plus to to,że na trasie nie ma lisa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.11.2015 19:32

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mateusz

    01.12.2015 16:37

    Inne

    jeśli ciężko jest wam znaleźć prace to polecam stronki na których promują się pracodawcy firm w których można coś osiągnąć http://wypatruj.pl/
    ReviewUserIcon
    gorzej

    14.11.2015 01:06

    Inne

    może ktoś napisze co dzieje się w Krzeszowicach. Hanysy jeszcze są ?
    ReviewUserIcon
    Stoper

    17.11.2015 12:09

    Inne

    Krzeszowice to małopolska kretynie hanysy to je śląsk.
    ReviewUserIcon
    ja

    13.11.2015 22:47

    Inne

    Odbieramy telefony tzn ze pracujemy!
    ReviewUserIcon
    CzechLech

    13.11.2015 22:07

    Inne

    Co marudy ?do pracy sie brac a nie tylko nazekacie!
    ReviewUserIcon
    Juju

    13.11.2015 17:50

    Inne

    Hejka, We Wrocku znowu nowego kierownika oddziału szukają ? Pogonili znowu?
    ReviewUserIcon
    ojej

    13.11.2015 15:33

    Inne

    a co tam u wsparcia słychać,redukują tych nierobów,zwlaszcza dyrektorów oddziałów którzy nie za bardzo wiedzą po co są
    ReviewUserIcon
    takaa

    13.11.2015 14:39

    Inne

    odpowiedz powyżej świadczy o poziomie iglotexu, sami sobie komentarze wystawiają, żenada!! nie polecam, proponują 2tyś brutto przedstawicielom, plany nie do zrobienia na rynku gdzie iglotex jest praktycznie spalony. M.in. poprzez kulejącą logistykę, najwyższe na rynku ceny, słabe wsparcie klienta i obietnice bez pokrycia. Flota to w miarę "świeże" skody, które mają po 300tyś przebiegu:) pandy i inne wynalazki, które są doskonałą wizytówką firmy. Firma nastawiona jest na maksymalny zysk, kosztem kapitału ludzkiego i naiwności klientów. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    ja

    13.11.2015 13:03

    Inne

    I jak tam drodzy panstwo w Gdyni towarzystwo sie rozchorowało ha,ha..To chyba jakas epidemia.
    ReviewUserIcon
    Zaciekawiony

    12.11.2015 22:44

    Inne

    Nie ma się zbytnio nad czym rozwodzić bo najprawdopodobniej od stycznia Dystrybucję Iglotex przejmie Eurocash. Produkcję i gastronomię Iglotex zostawi sobie. Więc to że teraz już zaczynają redukcje, może wynikać z tego, że nowy właściciel tego wymaga. Bo w sumie po co właściciel Eurocashu brały 700mln zł kredytu, albo na zakup Macro, albo Iglotexu, albo Selgrosa. Z Selgrosa nie wypaliło, z Drimpolem się nie dogadali, więc może z Iglotexem się dogadają. Eurocashu cały czas chce mieć dystrybutora mrożonek. Ale to tylko takie moje rozważania i zebranie do kupy informacji od różnych ludzi. Co wy o tym sądzicie.
    ReviewUserIcon
    Prawda

    12.11.2015 19:05

    Inne

    Oj tak szczera prawda. Ciekawe co Pan Dyrektor zrobi na majówkę, magazyn nie będzie w stanie przygotować towaru, a transport nie będzie miał kierowców do prowadzenia dystrybucji. Czy ktoś zareaguje i zrobi coś z tym człowiekiem czy dopiero upadek i klęska doprowadzą do właściwej decyzji ale wtedy to będzie już za późno bo to my zostaniemy z całym tym bałaganem. Brak elementarnej wiedzy o dystrybucji w oddziałach, o potrzebach kadrowych i zapleczu transportowym to zapowiedź klęski, która się zapowiada jeżeli regionem dalej będzie dowodził ten Pan.
    ReviewUserIcon
    Info dla pani z hr

    11.11.2015 19:18

    Inne

    Kobieto, czy ty wiesz o czym ty mówisz.......łaski z umową o pracę nie robicie, benefity i auto to zadna motywacja, dodajcie do ogłoszeń, że dajecie wyżej wymienione ale praca na zasadach caritasuuuuu, błahaha
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    hiubi

    11.11.2015 14:26

    Inne

    chłopak z olsztyna poszedł na L4 i ten gruby knur rks Hiubi zgadnijcie ile mu dał ???? NIKT nie zgadnie - 1100 zł netto . Macie pojęcie ??????? ale to nic już i tak nie cofnie się to co ma się stać . Wracaj do wsi hubercie nieudaczny . jak tak możesz ? jeszcze zalasz wine na gruba magde , nieładnie tchórzu
    ReviewUserIcon
    farmaceuta

    04.02.2016 23:03

    Inne

    Hiubi ostatnio coś posmutniał. co sie dzieje?? za dużo pączusiów?? Co Cię trapi? Ren,,,i weź bo nadkwasoty dostaniesz.. I tabletkę od bólu głowy tylko popij ją sokiem od Matki Natury. I nie zapomnij później zjeść czegoś lekkiego... Może zupę krem Prostej h. a jak za droga to polecam zupę wiosenną z hortexu!
    ReviewUserIcon
    mistrz

    11.11.2015 08:35

    Inne

    Zapraszam do detalu w Pile zrobić 315 tys obrotu mistrzu nad mistrzami.
    ReviewUserIcon
    Gdynia

    11.11.2015 11:22

    Inne

    Mistrzu mysle ze kolega raczej mowi o Gdyni lub Skorczu i o gastro a nie o detalu,wiec jednak ma racje.Widze ze Pani z HR dostala nowe zadania wpisy na gowork,moze potencjalni kandydaci pytaja czy to prawda co sie pisze na gowork a Pani Magi nie wie co ma powiedziec pakiet socjalny ha,ha dobre ale na L4 pojdziesz tylko raz i to z telefonem i palmtopem a potem zaplaca podstawe 2500tys brutto a raczej 80% tego.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.11.2015 01:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    KRS

    11.11.2015 08:30

    Inne

    Panie "handlowiec"wypad takich oszołomów nam nie potrzeba .
    ReviewUserIcon
    Elear

    11.11.2015 00:19

    Inne

    Praca w Firmie Iglotex jest niesamowita. W firmach cywilizowanych generowanie wzrostów - targetów to 2-10% do bazy - roku ubiegłego. U nas np w listopadzie mamy wygenerować 28% wzrostu (do roku ubiegłego). Hmmmmm. Robiąc 315 tys zł w listopadzie 2014 muszę zrobić teraz 403 tys zł. Wzrost to 88 tys zł! . Panie Cezary 88 tys zł to jest cała trasa jednego "małego" handlowca, których w Polsce jest wielu. Handlowcy, którzy generują ok 90 tys zł muszą zrobić 25 tys wzrostu czyli 115 tys, ale ja jeżeli zrobię obrót np 399 tys zł nie dostane premii bo nie wykonałem planu ( gdzie zrobiłem 84 tys wzrostu a nie 88). To jest totalna pomyłka i mam nadzieje nieporozumienie. Czy Pan nie wie że ludzie którzy robią duże obroty powyżej 200-300 tys odejdą i zabiorą minimum połowę sprzedaży do konkurencji? Po dzisiejszej wypłacie widzę że ta firma po tylu latach przepracowanych i takim zaangażowaniu jest totalną porażką. Od dzisiaj szukam drogi do innego pracodawcy który da godne warunki i zapłaci tą nędzną karę za umowę lojalnościową bo zwróci się ona już po 2-3 miesiącach. Życzę powodzenia
    ReviewUserIcon
    ola

    11.11.2015 20:51

    Inne

    ja już taką mam,ważny dla nich mój rynek i idą na układ,reszta w piątek do dogadania,i zlewka na te lojalki.
    ReviewUserIcon
    BAŁER

    11.11.2015 21:06

    Inne

    Swoją drogą to jakiś satysfakcja dla Iglo,że inni tak bardzo cenią sobie ludzi którzy wytrzymali w tym wariatkowie n-lat.Iglo to kuźnia kadr dla konkurencji i to od wielu lat.Niech żałują swoich metod.Nie doceniają własnych kadr,a inni im odbierają,i nie jest przeszkodą już lojalka,czy 3 mies.wypowiedzenie,bo poczekają a na sezonie pozamiatam kurz po Iglo.
    ReviewUserIcon
    ja

    10.11.2015 21:35

    Inne

    Najlepsza praca jaka mialem idz tak jak kolega pisze tylko telefon,zero problemow typu platnosci,dostawy,towar wszyscy prosza zeby im sprzedal towar ogolnie nic nie robisz pieniadze za faktorki plyna same ok 5tys miesiac w miesiac jak cie chca to ja polecam pracodawce,od paru lat nikt sie nie zwolnil a nasza organizacja sie rozrasta,polecam nowe 5 osobowe pandy,cadycy,skody itd.
    ReviewUserIcon
    jas

    10.11.2015 21:20

    Inne

    Ja 600 mniej!
    ReviewUserIcon
    Prosta Historia

    10.11.2015 20:57

    Inne

    Do Jana, 1200 zł mniej jak w roku ubiegłym. Żegnaj Iglotex!! Witaj Farutex!! Myślę że max do 6 miesięcy przygarnę 200 tys zł z torciku. Ale co tam. Tu nikt nie myśli długofalowo. PAPA
    ReviewUserIcon
    CzechLech

    10.11.2015 20:50

    Inne

    Pewnie ze warto w gastrnomi sie wogole nie jezdzi po rynku!Tylko trzeba miec dobra baterie w telefonie i jazda tak sie pracuje w gastro,
    ReviewUserIcon
    LechCzech

    10.11.2015 08:20

    Inne

    Mozecie mi powiedzieć, jak wyglada praca PH od Gastro? Warto nie warto? Nie wiem czy aplikować?
    ReviewUserIcon
    jan

    09.11.2015 21:47

    Inne

    Prawda wplynie nam jutro na konta,obiecany zeszly rok,umowmy sie tak kto nie dostanie zeszlego roku to napisze tu info zobaczymy ilu nas jest napiszmy prawde jak z nami jada Rks uciekli na urlopy bo wiedza co bedzie.nara ziomki.
    ReviewUserIcon
    Klapa

    09.11.2015 21:34

    Inne

    Są głupi. Dużo wyżej .
    ReviewUserIcon
    life is brutal

    09.11.2015 18:56

    Inne

    największy syf na północy to robi Big Dyrektor Gorzel- gościu pojęcia o rzeczywistości nie ma a kieruje się wyłącznie swoją roczną premią i zera aby się zgadzały. reszta nie ma znaczenia- taka prawda brutalna. To co zbudował Zyga idzie w piach przez gości dla których robotą jest laptop a nie wyjście do ludzi. Tym własnie ta ekipa różni się od tego co bylo kiedyś dobrych kilka lat temu. Lata płyną a rynek się zmienia to fakt ale idąc z duchem czasu trzeba pomyśleć o tych co dla tych Dyrektorków na wypłatę zasuwają- zaczynając od PH, po magazynierów i kierowców- panowie bez Nas byście nawet na chleb nie mieli!!!!!!
    ReviewUserIcon
    nikodemmietus

    09.11.2015 20:44

    Inne

    Gorzel, Godula, Miętus, ktoś doda następnych nieudaczników ? Zrobimy plebiscyt na najgłupszego.Oczywiście pierwsze miejsce na podium jest już dawno zajęte.Zajmuje je Grześ - fotograf Borkowski.
    ReviewUserIcon
    ejj

    09.11.2015 16:04

    Inne

    nasza Wątroba już idzie za swoim panem czy jeszcze nie ?
    ReviewUserIcon
    007 zgłoś się

    09.11.2015 11:14

    Inne

    a wy myślicie że taki Bond będzie pracował tylko pod nas? chyba sami w to nie wierzycie. co my mu pomożemy skoro najlepsza marża jest na marce własnej a każdy chce zrobić marże,więc Bond poszuka sobie kolegów w Chwaszczynie, Gdańsku czy Chifie oć choćby. oni chętnie mu pomogą bo nie mają nacisku na żadna markę. Trzeba stąd spadać bo kibel niesamowity jest. Tylko kilka lizusów co auta dostali są zadowoleni, ale co z tego jak język brązowy pozostał
    ReviewUserIcon
    PH Łódź

    08.11.2015 21:35

    Inne

    Masakra, najlepiej ściągnąć człowieka do pracy i mu podziękować po 3 miesiącach bo nie chciał podpisać lojalki - brawo. Ciekawe kto urlopy ogarnie teraz.
    ReviewUserIcon
    Zaciekawiony

    08.11.2015 20:34

    Inne

    Słuchajcie, a co teraz będzie? Dyrektorzy dostali wypowiedzenia, będzie podział tylko na dwa makro regiony, cała robota spadnie na PH i RKSÓW. Jeżeli to Skórce będzie nalicza wypłaty, to już nie będzie tak kolorowo, do tej pory dyrektor oddziału mógł dorzucić do wypłaty, bo miał budżet, a teraz jak wyjdzie dla PH 1800zł, to co, tyle dostanie na konto?? Drogi Zarządzie Iglotex, jeżeli ktoś z was czyta te forum, to może wytłumaczcie waszym ludziom, po co te ciągłe zmiany, czemu one służą i że to nie tyczy się chęci sprzedania Iglotex dla Eurocashu? Chcecie zwiększać obroty, to zmotywujcie PH do pracy, a w tej branży (czyli handlu) najlepszą motywacją jest wypłata, a nie target i zadania.
    ReviewUserIcon
    Darek

    06.11.2015 22:32

    Inne

    Jakie dyrdymały ???!!!śmiesznie podpisujecie się nickiem podszywanym niby pod kogoś innego,a po słownictwie,gramatyce,ortografii i tekście i tak łatwo się domyślić kto, i z Gdyni pisze.Trochę odwagi panowie w wyrażaniu własnych opinii,to nie forum cichej randki.
    ReviewUserIcon
    ja

    07.11.2015 16:50

    Inne

    Odwagi to chyba brakuje tobie kolego "Darku".
    ReviewUserIcon
    ph obecny

    06.11.2015 14:41

    Inne

    Wszyscy maruderzy stękają a ja pytam czy ktoś z nas zarobił mniej ??? a sprzedałem mniej a zarobiłem tyle samo co w ubiegłym roku .Obcinanie wynagrodzenia to było jak był RADZ...wski .powiedzmy sobie szczerze .Problem jest ze Wsparciem . Nasz pseudo szef Lew...nski to jakieś nieporozumienie no ale jak mówili podobno jest tylko do końca roku .Co do trasy Łeby i miliona myślę ,że każdy na jego miejscu by to ogarnął. Miłego wekendu chłopaki . Wszędzie dobrze tam gdzie nas niema .
    ReviewUserIcon
    ja

    06.11.2015 15:27

    Inne

    Super zarobie tyle co w ubiegłym roku rewelacja.Problem nie tkwi we wsparciu tylko u samego Pana Prezesa Włodar.....yka i Pana Bory...nia,Pan Maciej niestety nie jest w stanie ogarniac całej Polski i sam nie wie co sie dzieje u niego w firmie poniewaz slepo wiezy Pana dyrektora ktorzy defakto nie maja pojecia o rynku i sprzedazy,prosze niech Pan Panie Macieju otworzy oczy i zobaczy co sie dzieje ludzie odchodza grupami w Gdyni 2Lata temu 4 osoby na raz teraz 3 osoby na raz a to ponoc nie koniec,tzn ze tu chyba jest problem z kierownikami,dyrektorami a nie z ludzmi typu przedstawiciele,kierowcy,ludzie odchodza nie dla tego ze jest im zle ze mało zarabiaja bo tak nie było jest kazdy zarabiał tak jak miał obiecane ale atmosfera,słownictwo szefuw,brak znajomosci rynku,przekaz informacji,spychologia jest słabe.Takze miłego wekendu Chłopaki i Pani.A ta Łeba,Hel,Jurata,Gdynia to sie okaze czy niema ludzi nie zastapionych.
    ReviewUserIcon
    Zdemotywowany

    06.11.2015 09:34

    Inne

    To co nas czeka przyjdzie 10.11 i nie będzie dla wielu z nas miłe.Może czas się skrzynąć i zrobić ogólnokrajowy strajk? Całą winę za tegoroczny wynik zrzucili na sprzedaż,a panowie że wsparcia chodzą z uśmiechem na twarzy.Ile jeszcze pomyj będzie wysłanych na sprzedaż, jak nisko ta firma musi upaść żeby zrozumieć ,że kapitał tej firmy to ludzie na najniższym szczeblu? chyba caz sie z tad mixowac!!nic dobrego nas tu już nie spotka!
    ReviewUserIcon
    JOHNY

    05.11.2015 22:02

    Inne

    Moi drodzy jest mały problem w asach sprzedazy mamy swieze mieso do 10klientow po min 500zł a na magazynie mamy 1kg rostbefu kto go zabiera bo mam klienta a chce zrobic zadania.Paradoks

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.