opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 25
    • 26
    • 27
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Caterfuck

    16.12.2015 08:28

    Inne

    Grunt, że zwolnili Chechelskiego/ten to był dopiero przychlast
    ReviewUserIcon
    Złoota Rybka

    16.12.2015 08:06

    Inne

    Maziarz kierownikiem te dobre - chyba wózkowni.
    ReviewUserIcon
    Hans

    16.12.2015 03:20

    Inne

    Tadek na kierownika... i ryba już nie znika haha
    ReviewUserIcon
    Hans

    16.12.2015 02:18

    Inne

    Tadek na kierownika!!!
    ReviewUserIcon
    mebelki

    15.12.2015 20:29

    Inne

    Cieśla zatrudnił sobie dwa pieski i na magazynie robią co chcą , straszą zwolnieniami i upomnieniami ludzi . Dla tych ludzi zwykły człowiek się nie liczy mamy tylko tyrać i się nie odzywać , inaczej kop . Kto teraz na magazynie jest zadowolony z pracy ? No może tylko dziewczyny z biura Ciekawe ilu jeszcze zwolnią ( zależy ilu mają jeszcze kolegów )
    ReviewUserIcon
    Bolo

    16.12.2015 15:26

    Inne

    Napiszcie w punktach wszystkie zastrzeżenia i uwagi do pracy tego hanysa, a ja to ubiorę w słowa i wyślę do centrali!
    ReviewUserIcon
    lechu

    17.12.2015 21:36

    Inne

    a może warto to ubrać w słowa i fakty,opisać te wałki i przekręty z pracownikami i wysłać do UWAGI W TVN oni lubią takie tematy
    ReviewUserIcon
    jake take

    15.12.2015 19:55

    Inne

    Cezary, lewy gdzie są nasze bony za sezon od farm frites? nasze 20111 tys zł??? Dlaczego nas okradziono z czegoś co było nasze? Wszyscy pracownicy o tym wiedzą, a mimo to zachowujecie jakby nic się nie stało. Mało wam? Żeby jeszcze pracowników okradać? Nestle filtrowane, płacimy za zaginione lodówki pieniędzmi ze zlotego sezonu. Kabaret!!! firma i jej zarząd są gorszym wrogiem dla pracowników niż konkurencja. Zacznijcie zajmować się zbieraniem szyszek w lasach pod skurczem a nie zarządzaniem...
    ReviewUserIcon
    Jasio

    16.12.2015 08:55

    Inne

    Ja ci kolego odpowiadam firma była tak wporzadku ze dostałe kase z Farm Fritesa w listopadowej pensji tak mowi pan prezes C.B takze jak teraz zarobiłes 2.300złminus Kasa z Farmy to powinienes dostac jakies 1.500zł pensji na swieta,mało tego ten cały Iglotex zawsze okradał pracowników,okrada i bedzie okradał,cos wam powiem wszyscy co podpisali lojalki podpisali tez nowe umowy na 2.5tys brutto podstawy ale to nicbo firma i tak ma was w tylku i dalej placi wam podstawy 1800zł (sprawdzcie na odcinku od pensji)plus ''premia''takze zbiorowe pismo i wyrownanie za wszystkie zalegle miesiace do kwoty 2.5tys brutto widocznie ktos przeoczył taki mały szczegól.pozdrowienia z goracej Kuby....A bony z Farmy to za rok,ha,ha,ha
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.12.2015 20:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bolo

    15.12.2015 15:27

    Inne

    Masz rację!!! Musimy z tym hanysem coś zrobić bo mamy już tego dosyć!!!
    ReviewUserIcon
    KOLO

    13.12.2015 16:36

    Inne

    NAJWIĘKSZY LEŃ Z MAG 120 SKÓRCZ ROBSON SIEDZI W BIURZE I W JAJA MU ZIMNO I PRZEZ 8H PAPIERY DZIELI MRÓZ SUCHE I TO JEST JEGO ROBOTA DAREK REAGUJ
    ReviewUserIcon
    Darek

    14.12.2015 09:14

    Inne

    Żeby reagować to trzeba się znać, a Dareczek chyba z tym na bakier :-)
    ReviewUserIcon
    Janek

    13.12.2015 15:47

    Inne

    Trzeba pogadać żeby zmienic stanowisko z ph na kierowcę....
    ReviewUserIcon
    Janek

    13.12.2015 15:46

    Inne

    Trzeba pogadać żeby zmienic stanowisko z ph na kierowcę....
    ReviewUserIcon
    pracownik

    13.12.2015 15:43

    Inne

    Nie będą zwalniać. .....wykoncza nas placeniem podstaw szczególnie tym którzy idioci podpisali lojalni.sami się będziemy zwalniać.
    ReviewUserIcon
    gosc

    12.12.2015 12:20

    Inne

    Witam i mam pytanie dlaczego są takie naciski żeby wybierać cały urlop do końca roku jeżeli kodeks pracy mówi wyrażnie że można go wybierać do września następnego roku CZY TO NIE JEST ŁAMANIE KODEKSU PRACY???
    ReviewUserIcon
    drawsko

    12.12.2015 17:55

    Inne

    To znaczy,że chcą Was od nowego roku zwolnic i nie płacić Wam za zaległy urlop :D
    ReviewUserIcon
    agatameble

    11.12.2015 10:27

    Inne

    hej ludki, dziś inwentaryzacja w Krzeszowicach. 1/3 magazynu na L4.Ostatnia wypłata 1400 zł.Towar nie rozłożony (usunięte przez administratora) braki ..., a jeszcze dwa lata temu było to nie do pomyślenia. No, ale jak pseudo dyrektor cieśla ciągle kryje nieudolnego i niekompetentnego pseudo kierownika magazynu to nie ma się co dziwić. ... zdziwią się i przejrzą na oczy niektórzy już niebawem
    ReviewUserIcon
    bolo

    14.12.2015 12:14

    Inne

    Jak długo jeszcze ten nieudolny hanys będzie u nas darmozjadem?!!!
    ReviewUserIcon
    agatameble

    14.12.2015 18:46

    Inne

    ...tak długo dopóki dajecie sobą pomiatać. Musicie sobie uświadomić, że 1800 zł już się w magazynach nie zarabia - nawet w Biedronce.Tym bardziej w takich szczególnych warunkach jak temperatura ok. -20. Musicie się w końcu postawić. Nie zwolnią Was kilkunastu na raz, a wypierdo.ą tego nieudacznika.Nie pomoże mu nawet jego przyjaciel i mentor śmieszny pseudo-dyrektor, który w Serpolu był tylko kierownikiem magazynu, a i tam się na nim poznali i wyjeba.li.
    ReviewUserIcon
    /idotex/

    10.12.2015 20:17

    Inne

    A po co Jumar ma werbować jak ma swoich??? Po co jumar miałby werbować Was ? PH w jumar w okresie braku towaru nauczyli się sprzedawać to co mają, robili obroty nie mając prawie towaru... Mistrzowie w sugerowaniu produktów. Teraz mają wszystko, a ich doświadczenie którego nabrali w trudnym okresie przekłada się na ich sprzedaż. MAtka Jumar nie przyjmuje synów Iglotexu
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    10.12.2015 19:58

    Inne

    I jak moi kochani zadowoleni przy 10tym???Wszyscy zarobieni??czyli jednak jak obiecali tak zrobili!!!!!!cieli ile sie da!!!!ja juz niewiem jak Iglotex chce utrzymac swoich pracownikow i motywowac ich do pracy jak placa takie marne pieniadze!!
    ReviewUserIcon
    Mironix

    10.12.2015 12:43

    Inne

    Jakieś wieści z Raszyna
    ReviewUserIcon
    Farutex

    09.12.2015 16:48

    Inne

    A jak w tym wszystkim ma sie P.P.B?
    ReviewUserIcon
    kropka

    08.12.2015 20:46

    Inne

    zarobki w iglotex hahaha a to dobre kierowca zarabia wiecej niż PH masakra, firma dyrektorów którzy zganiaja z jednego na drugiego i nic nie robia a kakretna kase biora co powini zwykłym pracownikom podzielic to i firma by dobrze funkcjonowała,tabelki ogladaja i podaja dalej,zero wsparcia dla PH, wcale nie dziwie sie ze PH odchodza z tej firmy i to zapewne nie koniec bo jak nie przed sezonem nowym to kiedy :)
    ReviewUserIcon
    JołMAr

    08.12.2015 19:49

    Inne

    Osób zachęcających do pracy w Jumarze to ja już widzę cały sztab się zrobił ale jak wiadomo jest dwóch naczelników co ich pogonili z Iglooo :):) tzw Flip i Flap . Nam jest dobrze i dajcie już spokój!!!Chłopcy...
    ReviewUserIcon
    Hans utylizator

    09.12.2015 16:17

    Inne

    Stanisław, skrót tyś. to od jakiego słowa? Jakoś nie mogę się zorientować...
    ReviewUserIcon
    Zatorze

    09.12.2015 17:20

    Inne

    Hahahaha Flip i Flap w sumie pasuje do nich z tym ,że ten jest łysy a drugi zaraz będzie jak mu się Iglo do (usunięte przez administratora) dobierze ...
    ReviewUserIcon
    kolombo

    08.12.2015 18:26

    Inne

    do jumaru werbują,pewnie dużo dają(objecują)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    słodka marchewka

    08.12.2015 18:25

    Inne

    wiadomo coś o bonach???
    ReviewUserIcon
    Mani

    10.12.2015 12:04

    Inne

    A czemu mu się dobierze do d...?
    ReviewUserIcon
    karotka

    10.12.2015 21:38

    Inne

    A wiadomo komu i kto ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.12.2015 15:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    rachuciachu

    04.12.2015 21:06

    Inne

    Domestos chciał powiedzieć ,że tylko do sprzątania kibli się nadaje i dlatego odchodzi
    ReviewUserIcon
    Domestos

    03.12.2015 23:08

    Inne

    Wszyscy stąd spieprzają, na mnie też przyszedł czas. Ile razy można być dymanym...
    ReviewUserIcon
    pamparampam

    03.12.2015 22:29

    Inne

    A co w Olsztynie ? Dzikowski już powołał nowy zespół do swojej nowej struktury ?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    03.12.2015 20:04

    Inne

    Co tam się ogólnie w tym iglotexie dzieje? Czemu tak nagle wszyscy albo się zwalniają albo sami składają wypowiedzenia?
    ReviewUserIcon
    joo

    03.12.2015 09:07

    Inne

    Czesc a jak Gdyni,poklejone juz dziury po odejsciach?
    ReviewUserIcon
    gibki

    03.12.2015 06:23

    Inne

    Gorzów i Zielona już dawno zamieciona jedynie ponoć Szczecin się jeszcze trzyma ?
    ReviewUserIcon
    olo

    03.12.2015 05:53

    Inne

    Łódż odpłynęła
    ReviewUserIcon
    Demon Demussssss domestos

    02.12.2015 21:19

    Inne

    Nic. Zarządzania szkola Mercika
    ReviewUserIcon
    jojo

    02.12.2015 20:23

    Inne

    a co z regionem Zachód? chodzi mi o oddziały w Gorzowie i Zielonej?
    ReviewUserIcon
    popek

    01.12.2015 12:27

    Inne

    kto takich głupot Tobie naopowiadał ze 2500 brutto?? Twoje źródło informacji jest strasznie zamulone kłamstwem.
    ReviewUserIcon
    masakra

    01.12.2015 10:44

    Inne

    tak czytam co tu niektórzy piszą to zauważam jaki system kraju jest chory. więcej narzekania a mniej myślenia. Weźcie się do roboty to bedzie wam sie dobrze żyło bo robić to trzeba wszędzie a ze Iglotex WYMAGA to wiadomo nie od dziś lesery
    ReviewUserIcon
    oOoooOoo

    30.11.2015 21:35

    Inne

    Jestem ciekaw jak dlugo będziesz marudzić i dalej wypisywać te wszystkie brednie ,to że ciebie nikt nie chciał w Iglotexie to nie znaczy że pozostali są bezwartosciowi. Jest dużo ludzi którzy chcą pracować i maja pracę .wiec daj sobie spokój
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.11.2015 20:48

    Inne

    Dziść w jednym z oddziałów papiery położyło większość z pH detal
    ReviewUserIcon
    ja

    30.11.2015 17:57

    Inne

    I jak to cos ktos dzis?
    ReviewUserIcon
    A nie mówiłem

    30.11.2015 16:18

    Inne

    A jednak co ? :)
    ReviewUserIcon
    Kilogram

    27.11.2015 14:39

    Inne

    Ostatni dzien miesiąca to poniedziałek a nie dzisiaj. Pozdrawiamy. Ostatni raz
    ReviewUserIcon
    ja

    27.11.2015 08:21

    Inne

    A dzis piatek ostatni dzien miesiaca ciekawe czy jakies wypowiedzenia sie posypia?
    ReviewUserIcon
    ktoś

    27.11.2015 11:37

    Inne

    ....tak czytam te wszystkie wypowiedzi i jestem zdumiony niektórymi wypocinami....prawda jest taka, że Iglotex działa w sposób zupełnie nielogiczny dla działu handlowego. Prawdą jest, że wielu bardzo dobrych ludzi (bez podziału na to kto z jakiej firmy przyszedł)odeszło lub odejdzie z różnych powodów. Oblewanie się oszczerstwami nie ma sensu bo i tak wszystkie karty są już dawno rozdane i jest zaledwie klika osób które wiedzą w jaki sposób. Każdy pracownik martwi się o swój los bo ma rachunki do opłacenia, rodzinę do utrzymania. Ciężko się pracuje ze świadomością, że tak naprawdę nie wiadomo co będzie.....Osoby zarządzające mówią to co muszą mówić....nie zawsze zgodnie z prawdą....Żal jest tylko tych wszystkich osób które przyczyniły się do rozwoju firmy a które zostały zwolnione w sposób uwłaczający godności ludzkiej....zostały zwolnione dlatego bo wiedziały i mówiły to głośno, że jest wiele osób które dbają tylko o swoje interesy i kasę.....nie zaglądam nikomu do portfela bo to nie o to chodzi kto ile zarabia. W każdej firmie jest bałagan tylko inaczej się on nazywa, a praca jak praca powinno się ją wykonywać najlepiej jak się umie niezależnie jak ona się nazywa, różnica polega tylko na docenianiu przez pracodawcę wysiłku jaki pracownik w to wkłada, bez względu na to czy pracuje w dziale sprzedaży czy wsparcia....
    ReviewUserIcon
    Slaby

    26.11.2015 22:29

    Inne

    Jak jesteś z Renu to aplikuj,jest już tam cała banda tych gamoni co mieli zawojowac Podkarpacie i nic nie z działali,ale czas weryfikacji jest blisko.W końcu może skończy się w Iglotex czas lanserow co nic nie robią.Prezesie patrzysz i nie grzmisz????????
    ReviewUserIcon
    spoko

    26.11.2015 17:20

    Inne

    a co tam w olsztynie słychować

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.