opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 24
    • 25
    • 26
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Bistro

    21.01.2016 20:15

    Inne

    A co tam w Olsztynie ??? JAK tam kolega G. Już prostuje Ren??? A koleżanka z Ren już w Iglo??
    ReviewUserIcon
    duży

    21.01.2016 13:49

    Inne

    elo, co tam w Gdyni słychać? kiedyś tam pracowałem, ciekaw jestem jakiue nowości?
    ReviewUserIcon
    Bolo

    21.01.2016 12:58

    Inne

    Od samego rana u nas jakieś zamieszanie.
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    23.01.2016 20:01

    Inne

    7 kierowców poszło w PiS doo (kilku do Triady). A następni( 3) tez się szykuje.
    ReviewUserIcon
    jvfnvkjnf

    24.01.2016 13:17

    Inne

    Iglotex..... szkoda prądu nie POLECAM NIKOMU PRACY W TEJ FIRMIE ktoś zada pytanie dlaczego ?? odpowiadam 1 . Stare Auta 2. obowiązek popisania umowy lojalnościowej 3. podnoszenie targetów w ciągu m-ca 4. Brak przejrzystego systemu wynagrodzeń (w ciągu ostatnich 5 m-c zmieniał się 4 razy ) 5 .Samemu trzeba sprzedać i jeszcze wozić towar 6. Praca po południami 7. Praca w Wekendy . CHYBA WYSTARCZY ARGUMENTÓW .... Pozdrawiam Wszystkich chętnych do pracy
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.01.2016 22:06

    Inne

    nagle wszy wszyst wszysko sie zmieniło - proszę nie chować tego maila pod biurko przesłanego na [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.01.2016 18:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.01.2016 21:13

    Inne

    O kurcze wychodzą nasze brudy. Ale ja ja ja ja wam od od od odpuszczam wasze grzechy i od od od dzisiaj będę was traktował jak jak jak ludzi i nie nie nie będę was straszył zwolnieniem. A tylko dlatego że mój problem zostanie rozwiązany po 31.01.2016r.
    ReviewUserIcon
    prącisław

    20.01.2016 15:38

    Inne

    tra,la,la iglo w duszy ludzi ma... PROSTE HISTORIE...nie Ty, to kto inny...
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.01.2016 02:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    18.01.2016 18:59

    Inne

    Taki człowiek z którego wszyscy tutaj się śmieją i doskonale wiedzą ze to osoba nieodpowiednia na to stanowisko a wręcz nieudacznik, co ona tu robi? Ale my wszyscy tutaj wiemy że jego promotorem jest dyrektor Cieśla. Ktoś tutaj na forum o nicku 'Ja' ładnie to wyśmiewa! Ale się podminowałam!
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    18.01.2016 20:05

    Inne

    I na koniec człowieku który mnie tak podminowaleś ale nie wiem czy wiesz że od 1 stycznia 2016 r. wysokość minimalnego wynagrodzenia pracownika zatrudnionego w pełnym miesięcznym wymiarze czasu pracy nie może być niższa od kwoty 1 850 zł (brutto) a ja pisałam ile zarabiam czyli mnie w iglo bardzo doceniono!
    ReviewUserIcon
    rambo

    14.01.2016 21:04

    Inne

    Nie wszyscy sie zwalniaja tylko najwieksze cioty a nieda sie ukryc troche ich pracuje!
    ReviewUserIcon
    Ja

    15.01.2016 09:17

    Inne

    Taaaaaaaak tooooooooooo pra pra prawda. Masz u u u u mnie pre pre pre premie.
    ReviewUserIcon
    Ja

    15.01.2016 10:40

    Inne

    Resztę s s s sam wy wy wy wy..dole ale w w w wcześniej muszę wziąć VIAGRĘ.
    ReviewUserIcon
    kot

    13.01.2016 18:52

    Inne

    a kto rządzi w Olsztynie?czy dalej przekręt Iza z pacholkami
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.01.2016 16:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    psik

    13.01.2016 16:47

    Inne

    Szuka bo wszyscy się zwalniają.
    ReviewUserIcon
    OLO

    13.01.2016 08:52

    Inne

    Nie martwcie się o firmę, Mann nas uratuje, hhehe
    ReviewUserIcon
    362

    11.01.2016 17:51

    Inne

    szykują się kolejne odejścia
    ReviewUserIcon
    Szofer

    11.01.2016 17:43

    Inne

    Kierowcy też odchodzą, za chwilę sami dyrektorzy będą wozic towar-tylko ni wiem czy to dla nich nie zatrudnienia!potrafią tylko siedzieć w necie całymi dniami i zamiatac problemy po dywan! Kiedy w końcu ktoś wywali tych nierobow?!?!
    ReviewUserIcon
    68572346756823

    11.01.2016 16:00

    Inne

    Chłopaki jak się zbiorą i zrobią pozew zbiorowy to dopiero będzie szopka :) aaa będzie ...
    ReviewUserIcon
    ann

    11.01.2016 15:51

    Inne

    to nie praca dla uczciwych.oszukuja na wypłatach.koszmarna firma.
    ReviewUserIcon
    zabawa

    10.01.2016 12:52

    Inne

    Ludzie zarząd ma pracowników w głębokim poważaniu , czy myślicie ,że ktokolwiek się przejmuje ,że ludzie odchodzą ?? odpowiadam Nieee , Chłopcze Bordyniu to ty jesteś odpowiedzialny za plan 2016 pamiętaj żadna władza nie trwa wiecznie Maciej jest otępiony ale się pokuma byleby nie było za późno
    ReviewUserIcon
    Prącisław

    09.01.2016 07:34

    Inne

    Ta firma ,to jakieś nieporozumienie.Rozumie co to praca i jak należy ja wykonywać lecz TU,normalny,uczciwy człowiek nie ma co szukać............ Pion kierowniczy to matrix oderwany od rzeczywistości,tylko spadające cyferki ich kręcą//stosunek do pracownika 0 ,a może porozmawiać z "robolem" On jest bliżej ,może sypnąć ziarna ...SKOMPLIKOWANE CHISTORIE
    ReviewUserIcon
    igloman

    08.01.2016 09:55

    Inne

    a co zieje sie teraz z flipem i flapem z olsztyna, R i G ??
    ReviewUserIcon
    ładowacz

    07.01.2016 20:13

    Inne

    ale jaja podobno zona hanysa to wielbicielka lodow-podobno az huczy w jej firmie. podobno sa nawet jakies zdjecia lub film na necie!
    ReviewUserIcon
    ładowacz

    11.01.2016 20:42

    Inne

    To samo ja słyszałem i nie chcieli powiedziec wiecej.
    ReviewUserIcon
    biurwa

    12.01.2016 19:37

    Inne

    Potwierdzam ze przyszło i było zabawne , pikantne i smieszne zdjecia
    ReviewUserIcon
    Prosty

    05.01.2016 23:26

    Inne

    Reklama jest, a człowiek z "pekaesami " werbuje ludzi z Iglotexu.Panie Cezary dlaczego wcześniej nie pogoniłeś tego gamonia i jego kompanòw z firmy na "R"?? Nic nie wnieśli a teraz jeszcze próbują wyjąć!!!!!! A ma gamoń dalej kontakty że swoimi kolesiam.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    kolombo

    05.01.2016 19:53

    Inne

    niech zaczną wywalać przekrętów i nierobów(śmiesznych dyrektorów wsparcia)to i robota będzie lepiej szła.Głąby bez wiedzy psują wszystko co było dobre i chwala się fikcją
    ReviewUserIcon
    murzynek bambo

    01.01.2016 13:15

    Inne

    czemu ludzi na magazynie w krzeszowicach sa traktowani jak zwierzeta w klatce ktre albo wykonaja rozkaz albo zostana zwolnieni a jak juz ktores zwierzatko sie poswieci i posiedzi spolecznie w pracy po 12 godzin przez 2 miesiace nawet (usunięte przez administratora) nie dostanie nawet ladnego usmiechu ze o pieniadzach juz nie wspomne ???
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    17.01.2016 12:37

    Inne

    Przeglądając te wszystkie wpisy doszłam do jednego, że nie jest ważne jak nas tu traktują i ile wpływa na konto. Najważniejsze,że mogę zaufać mojemu mężowi i jestem pewna, że mnie kocha i nie zdradza.
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    17.01.2016 20:11

    Inne

    Właśnie piję z moim mężem kadarke z biedronki. Wole życ w biedzie aniżeli w patologi jak hanysy. A moje babicka pochazi z Krzeszowic. Wszystkim z Iglotexu rodzinnego wieczoru.
    ReviewUserIcon
    dj max

    31.12.2015 10:53

    Inne

    Gdynia juz zaraz niebedzie taka Gdynia jaka byla kiedys!!!!!!spadnie obrot na twarz moze ktos sie obudźi i zobaczy ze obroty robia handlowcy a nie kierownicy!szczesliwego Nowego Roku!wysokich zarobkow.
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    30.12.2015 19:23

    Inne

    Pytanie. Jestem ciekawy jak podoba się TMS. W Gdyni wszyscy zadowoleni?
    ReviewUserIcon
    Klaps

    30.12.2015 16:39

    Inne

    Pozdrowienia z Gdyni
    ReviewUserIcon
    auto

    30.12.2015 15:09

    Inne

    Nowy rok nowa flota panowie czeka!
    ReviewUserIcon
    Chuck Norris

    29.12.2015 20:40

    Inne

    Geolokalizacja Kod pocztowy GPS Target +30% Szczęśliwego nowego roku Życzą proste historie z reklama w tle .
    ReviewUserIcon
    prosty

    29.12.2015 12:44

    Inne

    No to Ladnie od stycznia geolokalizacja sie zacznie bedziemy jak na smyczy
    ReviewUserIcon
    Kano

    26.12.2015 20:33

    Inne

    Oczywiście miałem na myśli tą niby brygadzistkę Gabrychę z pakowania w Skórczu.
    ReviewUserIcon
    Kano

    25.12.2015 21:44

    Inne

    A tą niby brygadzistke z pakowania w Skórczu, to już dawno zamknąć powinni za mobing i poniżanie ludzi!, ja się wogóle dziwię że takie coś tam pracuje. Dyrektor gdyby ją zwolnił to przynajmniej odrazu miałby więcęj ludzi na produkcji, przynajmniej z tego co słyszałem.
    ReviewUserIcon
    ktos

    23.12.2015 13:42

    Inne

    no właśnie WESOŁYCH ŚWIĄT :-)
    ReviewUserIcon
    ....JA.....

    23.12.2015 13:33

    Inne

    Mimo złych emocji....dla Nas wszystkich...którzy pracuja w Iglotexie....SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT....
    ReviewUserIcon
    Jarek

    19.12.2015 11:30

    Inne

    Panie prezesino czy będzie wypłata przed świętami?
    ReviewUserIcon
    ???

    18.12.2015 08:56

    Inne

    A nie prościej zabrać się do roboty niż pisać głupoty, o których nie ma się pojęcia? Mam nadzieję , że Ci co piszą te bzdury to sami zrezygnują z pracy bo takich malkontentów to sam nie chciałbym widzieć u siebie.
    ReviewUserIcon
    Bolo

    21.12.2015 19:25

    Inne

    Już wiem - jesteś Królową Przekrętów i Smakoszką niemrożonych Lodów!
    ReviewUserIcon
    Bolo

    21.12.2015 21:15

    Inne

    ale będą jaja jak żona hanysa się wszystkiego dowie.
    ReviewUserIcon
    ja

    17.12.2015 20:36

    Inne

    Pojechali z kluczowymi klientami w całym rejonie zachód, już zaczynają rezygnować ze współpracy z tą banda oszustów.
    ReviewUserIcon
    poznan

    17.12.2015 00:25

    Inne

    w Poznaniu Iglotex oszukał kluczowych klientów na akcji lojalnościowej. Miała być kasa za wykonanie, ale nie ma, bo nie ma. Rozeszło się po regionie i nikt z oszustami współpracować nie chce.
    ReviewUserIcon
    wlkp

    16.12.2015 22:58

    Inne

    a jak tam poznan i obok piła? slychac po oddzialach ze tam tez sie cos grubego szykuje...tylko co oddzial to inna opowiesc...
    ReviewUserIcon
    kolombo

    16.12.2015 19:11

    Inne

    może w końcu prześwietlą królową przekretow
    ReviewUserIcon
    ADeHaDe

    16.12.2015 10:39

    Inne

    Idą, idą święta===>pójdziemy do providenta...a Teddy na prezydenta!
    ReviewUserIcon
    TataPsychopata

    16.12.2015 10:22

    Inne

    Elo Pingwiny macie za co nakarmić rodziny...? bo po ostatniej wypłacie, nie za bardzo jesteśmy w dacie...

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.