opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 23
    • 24
    • 25
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    dobre piwko

    30.01.2016 23:57

    Inne

    Jednyn dobrym "piwkiem"-koniec z Iglo I nikt nas nie zatrzyma
    ReviewUserIcon
    LIDER

    30.01.2016 23:47

    Inne

    a tę pralnię brudów czytają też nasi klienci,ot mają właściwe oblicze lidera na rynku mrożonek
    ReviewUserIcon
    piłeczka

    31.01.2016 00:26

    Inne

    No i bardzo dobrze że czytają hehe.Bo z tym liderem to chyba przesada hehe,chyba samozwańczym hehe,bo klienci już wiedzą że niezawodnym liderem jest TRIADA.Już nie płaci za transfer,ale za lojalki co lepszym to może,więc przybywajcie hehe
    ReviewUserIcon
    pacyfista

    30.01.2016 23:34

    Inne

    A więc wojna. Nie mogłem już się doczekać. Może na tych zgliszczach powstanie coś dobrego.
    ReviewUserIcon
    byly

    30.01.2016 23:10

    Inne

    Dla Iglotexu liczy sie tylko kapitał,etc . Detal-sprzedany Gastro-jeszcze rok max dwa Tylko wynik finansowy dla Penty sie liczy
    ReviewUserIcon
    szczęśliwy

    30.01.2016 21:58

    Inne

    Ludzie!! sprd cie stąd jak tylko można, tu nic dobrego nie będzie, jak widzicie idzie to w drugą stronę, doświadczone ekipy zbierają się gdzie tylko sie da nawet nie zawsze w branży, bo klient dla nich to jest guru i priorytet, a ta banda turbo (usunięte przez administratora) którzy zasłaniają się władzą to są skończonymi idiotami (patrz nowy zastępca dyra w Krzeszowicach od detalu). Braki w towarze, logistyka w totalnej du..pie panowie szlachta kierowcy i magazynierzy mają wyje na wszystko a my dostajemy je...by od klientów a góra co na to? nic! wysyłają lwicę HR-u "co się dzieje?" a konkurencja się śmieje i zaciera ręce, podwijając rękawy z zadowolenia ile mają sprzętu po idiotexie do wymiany. ŻAL po tylu latach, dla wielu ludzi, którzy niektóre oddziały budowali od podstaw, po ruinie iglokraku itp W Wiśle ówczesny prezes Pan Fulara obiecywał nam corsy po symbolicznej opłacie po trzech latach dla tych którzy cały ten okres przepracuja w firmie z dobrymi wynikami. i co?? nic prezes jest któryś z kolei nie wspominajac o dyrektorach, a było ich kilku (co jeden to lepszy). flota miała być zmieniona na przełomie 2-3 kwartału a mamy kolejny rok a tu nic jeżdzimy starymi szrotami(ja juz tylko chwile) i oby tak dalej. MACIEJU ? WIDZISZ A NIE GRZMISZ? Chyba że nie masz już nic do do powiedzenia:-(
    ReviewUserIcon
    abc

    30.01.2016 21:53

    Inne

    Szacun Radzik i Gala Jeszcze 3 mc i iglotex zamknie odzialy w kilku miastach a my spotkamy sie na piwku
    ReviewUserIcon
    olo

    30.01.2016 21:20

    Inne

    Matko radzik sam sobie komentarze pisze ze taki super był bez niego firma padnie hehe żarty jakieś brakuje chyba stołka.
    ReviewUserIcon
    kapitanN

    30.01.2016 20:15

    Inne

    W Ol.też nie ciekawie, gastronomia odeszła za wodzem, Hubi się brzytwy chwytał. Nic co nie bylo do przewidzenia. O zmianach nikt nic nie mmówi traktują jak cichociemnych. Wypłaty dziwne i w ogóle mają się nijak do tego co było kiedyś. W styczniu detal słaby , okolice zapiepszone Reniferem i makaronami. Narazie zachowuja zimna kreeew ale czuc smiech przez łzy Widać,że się pomału kończymy.Tak Panie kończymy się.. Konkurencja nie śpi, wchodzą do punktów stałych które się zapierały.. Nie my nigdy z konkurencji. Pssy znikają, dwójka zniknęła, Ulubieni też zasypani ...Przecież R. Mieli zniknąć, ''nimi to się nie przejmować'' tam jest tylko jedna moze dwoch dobrych ph... A teraz gorąco bo już nawet nikt nie ukrywa,że chcą ściągnąć lepszych .. Robi się klapa .... Prosta h się nie sprzedaje tylko zalega w bonetach, Plan stttoooolecia zasypac sprzęty... I co dalej??reklama sprzeda Nowi kier nic nie zrobiajak takim produktem się handluje. Mieli wymienic flote,,, chyba wymienia...koła zimowe na letnie... Kombinujmy dalej ..... moze zrobmy promo na pizze... albo dajmy gratis,,, Zenada... Wszedzie czuć powiew renu bartoszyce, Dziadowo, Olsztyn,mragowo, szczytno... salatki i karmy dla psów(a przepraszam już nie mamy karmy) bedziemy sprzedawac.. Najlepsze jest to,że to jest wina Ph nie tych z góry tylko nasza bo nie ma wyników... Nie winą jest minimum logistyczne, nie wina jest opiepszenie wyplat, nie wina jest brak kluczowych produktow innych producentow winni jestesmy my... I dobrze, ze nastepnych zaraz nie bedzie... niech dalej kierowcy maja lepiej niz ph... czlowiek boji sie na konto zajzec . jak nie masz co robic rozwieszaj plakaty,,, albo ulotki,że poszukujesz pracy,,,
    ReviewUserIcon
    target

    31.01.2016 13:43

    Inne

    corsy za złotówkę to jest hit.
    ReviewUserIcon
    ale jaja

    30.01.2016 17:42

    Inne

    Zakopane 6 chlopa pooszllo, cala ekipa detal walnela papierami
    ReviewUserIcon
    mama

    02.02.2016 16:51

    Inne

    centrum lodz aut 6 osob z sochaczewa
    ReviewUserIcon
    abc

    30.01.2016 16:58

    Inne

    Brawa dla Gdyni a co tam slychac w centrum tam z tego co mowiono ludzie tez odchodza.Czyzby Iglotex ich zatrzymal?
    ReviewUserIcon
    nie

    30.01.2016 12:24

    Inne

    Nie brak im jaj.
    ReviewUserIcon
    fiu fiu

    30.01.2016 11:41

    Inne

    No to w Gdyni Rksi też położyli kwity
    ReviewUserIcon
    Duzy Ptak

    30.01.2016 11:11

    Inne

    Mysle ze od jakiegos czasu Gdynia strasznie nie lubi ostatniego dnia miesiaca..Jak ja sie ciesze ze ludzie odchodza,Panie Prezesie Macieju prosze naprawde zobaczyc co jest nie tak w Gdyni porozmawiac z pracownikami obecnymi a najlepiej z tymi co juz odesli a pracowali długo oni sama prawde powiedza juz sie nie boja wyzywania swoich Rksów na sobie(po co rozmawiasz z dyrektorem ja jestem twoim bezposrednim przelozonym,trzeba było szybciej wyjechac,usiac prosto,czemu jestes w trampkach jak jest 30c,koszta trzeba poniesc itd to jest szczyt) ale na osobnosci nie przy tych nieudacznikach to naprawde sie Pan duzo dowie.Jeszcze jak był Radzik to ptaki sie troche bały,Lewego olewali i smiali sie z niego.Mysla ze sa przyspawani do swoich mieciutkich krzesełek tylko nie podbierac pana przed zebraniem krzesełek mieciutkich.Firma jest dobra ale ci co nia kieruja w Gdyni to pomyłka.Pozwolili odejsc dobrym pracownika do konkurencji nie potrafiac ich zatrzymac,przekonac.A szkoda dobra ekipa była i plany co miesiac robiła ale pana było mało tnij rabaty musisz zrobic 15% wiecej niz w zeszłym roku ale szefie tu wychodzi 35%do zeszłego roku,nie,nie napewno zle spisałes poco piszesz w tym kalendazu,Brawo Grzałka kto next????M.C?,D.Z?,K.B?,S.W?Ł.W?No kto pytam?Ile jeszcze osob musi odejsc????Długie lata budowania relacji szlak trafia w jeden dzie!!!!
    ReviewUserIcon
    zzzzz

    01.02.2016 16:47

    Inne

    a co kierowca gorszy od ph?wam sie w glowach przewraca,my na kazdy punkt musimy dojechac a nie tak jak wy polowa zamowien przez telefon.
    ReviewUserIcon
    miXer

    02.02.2016 23:13

    Inne

    A co tam słychać w Skórczu? Zadowoleni? Bo coś słuchy chodzą że kolejni chcą odejść? Seba wróć:)
    ReviewUserIcon
    kktoss

    30.01.2016 01:06

    Inne

    W Rzeszowie jest bardzo ciekawie biuro zaczyna zmiane o 3 w nocy ludzie uciekają na zwolnienia a tzw nieudolne wsparcie od środka rozwala firme Prezesie zapraszamy do Rzeszowa przyjedz i zobacz co Ci nieudasznicy wyprawiają puki jest czas cos jeszcze uratowac
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.01.2016 21:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ojeju

    30.01.2016 10:54

    Inne

    a co tam w Skórczu słychać ? Zygmunt jeszcze wytrzymuje ?
    ReviewUserIcon
    AAA

    29.01.2016 21:11

    Inne

    Na Wschodzie też się dzieje. Wypowiedzenia w oddziałach Lublin,Ostrołęka i Siedlce. W sumie 3-ech RKS-ów Detal i 8 PH Detal.
    ReviewUserIcon
    ...

    29.01.2016 18:27

    Inne

    Sochaczew 6 wypowiedzeń Detal
    ReviewUserIcon
    szczęściarz

    29.01.2016 14:37

    Inne

    To było coś cudownego, już dawno czegoś takiego nie przeżyłem i nawet to imię mi nie przeszkadzało. Niestety czas wracać.
    ReviewUserIcon
    wodzu

    29.01.2016 13:07

    Inne

    Gdynia Detal =3wypowiedzenia,Gastro =1 wypowiedzenie + 3 L4,zaraz bedzie trzeba pozamiatac po Gdyni a moze ktos oczy otworzy i Rksow pogoni na zbity ile ludzi musi odejsc,wszystko ludzie z dlugim stazem!!Slabo,slabo.
    ReviewUserIcon
    koszmar

    28.01.2016 08:18

    Inne

    Już od samego rana koszmar. Co ja tu robię-to chyba jakiś masochizm.
    ReviewUserIcon
    koszmar

    29.01.2016 11:55

    Inne

    W waszym przypadku wszystko jednak tłumaczy brak tak wspaniałego Dyrektora. Stąd ta zupełna beznadzieja i kompletna niemoc.
    ReviewUserIcon
    proste historie

    31.01.2016 20:05

    Inne

    Panie Macieju żal nam pana że tak pana nabijają w butelką wyp..... pan ta bandę to może jeszcze ktoś pozostanie w tym składzie .Pod koniec roku Czarek z Mercikiem będą zbierać zamówienia.!!!!!!!! jak będzie nadal taka atmosfera panie hr partner powinny doskonale wiedzieć bo to między innymi ich zasługa ,że taka panuje h....atmosfera co wredne baby.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    jakie auto

    27.01.2016 16:55

    Inne

    Z Waszych wypowiedzi wynika że PH poruszają się wynalazkami po 300 tys. km - jak często nie odjeżdżacie z punktu ? :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.01.2016 16:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    limo

    27.01.2016 18:02

    Inne

    Jaki aktor taka scena i scenografia.
    ReviewUserIcon
    człowiek

    27.01.2016 16:04

    Inne

    Było tylko "Boże miłosierdzie nie ma końca" Proszę nie konfabulować.
    ReviewUserIcon
    KATOL

    27.01.2016 16:34

    Inne

    I PROSZĘ NIE UŻYWAĆ SŁÓW KTÓRYCH NIE ROZUMIECIE I CYTOWAĆ ŚP KARD. WYSZYŃSKIEGO BO TO CHYBA BOHATER NIE Z WASZEJ BAJKI. WASZĄ LEKTURĄ WINNA BYĆ CZARNA MAGIA!
    ReviewUserIcon
    Hope

    27.01.2016 14:23

    Inne

    "Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie" wierzę że przyjdzie kres nieawiści a wtedy pokój nastanie. THE END
    ReviewUserIcon
    yyy

    27.01.2016 13:09

    Inne

    "Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili. Pokaż że się mylili.."
    ReviewUserIcon
    człowiek

    27.01.2016 11:55

    Inne

    "Ten, kto zamknął się w nienawiści, już się skończył" Stefan Wyszyński
    ReviewUserIcon
    prawo talionu

    27.01.2016 14:34

    Inne

    "Jeśli pełnoprawny obywatel wybił oko członkowi klasy pełnoprawnych obywateli, wyrwą mu oko. Jeśli złamał kość pełnoprawnego obywatela, złamią mu kość." NEVER ENDING STORY!!!
    ReviewUserIcon
    KATOL

    27.01.2016 15:57

    Inne

    I COŚ NA KONIEC CZŁOWIEKU. WASZE WCZEŚNIEJSZE SŁOWA:"BÓG JEST MIŁOSIERNY I NA PEWNO MI WYBACZY" TO PO PROSTU SZCZYT BUTY I PYCHY A PRZEDE WSZYSTKIM BLUŹNIERSTWO!
    ReviewUserIcon
    xxx

    26.01.2016 23:13

    Inne

    Jeszcze tylko kilka dni i nareszcie spokoj
    ReviewUserIcon
    haha

    26.01.2016 21:38

    Inne

    jest mi dobrze z tym, że już nie pracuję w idotexie... dziękuję. Dobranoc
    ReviewUserIcon
    niewolnik

    26.01.2016 20:33

    Inne

    No to świętujemy dzisiaj.
    ReviewUserIcon
    romantyzm

    26.01.2016 19:58

    Inne

    No wreszcie spokój. Mam nadzieję, że ten koszmar już nigdy nie powróci.
    ReviewUserIcon
    romantyzm

    27.01.2016 10:04

    Inne

    Ale będę dalej walczyć.....do końca.
    ReviewUserIcon
    romantyzm

    27.01.2016 11:29

    Inne

    Do mojego końca lub tej persony - to już nie ma znaczenia.
    ReviewUserIcon
    szarpany

    26.01.2016 18:06

    Inne

    EEEeee teraz to nowe dyrektory są będą porządki .. poukładają nam tematy będzie chodziło..
    ReviewUserIcon
    tak tak to JAA

    27.01.2016 17:41

    Inne

    no faktycznie porządki będą był ostatnio w Gdyni nowy Dyrektor i nawet sam książe Bory,,,ń nas zaszczycił swoja obecnością , nie wiem który głups..zy ...
    ReviewUserIcon
    elunia

    31.01.2016 19:57

    Inne

    Brawo dla odchodzących . Kiedy Pan Prezes w końcu zrozumie że został oszukany.Panie Prezesie bijemy na alarm to dopiero początek zwolnień, Gastronomia już tez szykuje masowe zwolnienia,Panie Cezary chyba pomalutku czas na Pana .Niech pan zabierze ze sobą Jarosława, Rafała i pozostałych ,którzy nie maja pojęcia o tym jakże trudnym biznesie to nie miejsce dla was.Szkoda tylko że położyliście tą organizację na łopatki.Dzisiaj powinniśmy być w innym miejscu i nie z tą cyfrą .Panie Tadeuszu W.wy (usunięte przez administratora) ta ekipę bo za 6 miesięcy nie będzie miał kto dla Pana pracować w sprzedaży Nie zapomnijcie o Wojciechu Ki sale bo będzie mu smutno bez nierobów.Totalny chaos .Klienci tego nie wytrzymują a co dopiero pracownicy!!!!
    ReviewUserIcon
    kawalarz

    25.01.2016 18:44

    Inne

    Co się dzieje na tym portalu dzisiaj, nuda, nuda, siedzimy sobie, nic się nie dzieje, pijemy piwko, nuda. No chyba że zauważyliście jeden fakt a mianowicie że nasza firma reklamuje się razem z gowork-czyżby przypadek?!
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    25.01.2016 18:52

    Inne

    No właśnie. Co się stało? Nawet mój mąż nie ma na nic ochoty!
    ReviewUserIcon
    Bolo

    25.01.2016 19:08

    Inne

    Nie przesadzaj, u nas zawsze jest ciekawie.
    ReviewUserIcon
    Jasio

    25.01.2016 17:23

    Inne

    Czesc wam jak tam w Gdyni ktos wie odbudowali sie juz?czy dalej ciagle rekrutuja za 2000brutto,ha,ha,nawet studenci niechca za tyle pracowac!!!Stare graty 2 osobowe ledwo jezdzace prosto z serwisu w Lubichowie.A zaraz trzeba szykowac sezon,3miasto juz lezy to moze Półwysep uratuja tylko ludziów brak.Ale moze dacie wiecej kasy a mniej inwigilacji to morze ktos sie znajdzie,a teraz jeszcze kierowców szukac bo tez uciekli,moze dyr do w/s wsiadzie do Iveco i pojedzie razem z rksami.powodzenia h.p.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.01.2016 15:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    iglodupek

    25.01.2016 23:08

    Inne

    w pełni się zgadzam,i dołożę bez pkt; nie kompetencję przełożonych,OGóLNą spycho terapię,bo tylko ph są winni za brak wyników,oby tylko im się tabelki zgadzały,a reali rynkowych nikt z tych dupolaptopobiurowców nie zna.No i jeszcze nowoczesny system logistyczny dostaw,który wali całą pracę ph,nie mając na to wpływu,tracimy klientów a wymagania od firmy rosną,TO JAKIś ABSURD.!!!!!
    ReviewUserIcon
    iglodupek

    25.01.2016 23:59

    Inne

    w pełni się zgadzam,i dołożę bez pkt; nie kompetencję przełożonych,OGóLNą spycho terapię,bo tylko ph są winni za brak wyników,oby tylko im się tabelki zgadzały,a reali rynkowych nikt z tych dupolaptopobiurowców nie zna.No i jeszcze nowoczesny system logistyczny dostaw,który wali całą pracę ph,nie mając na to wpływu,tracimy klientów a wymagania od firmy rosną,TO JAKIś ABSURD.!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.01.2016 15:32

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    donbas

    25.01.2016 22:06

    Inne

    No da. Wam nada ocień dołga dołga dołga ucitsa.
    ReviewUserIcon
    Ja

    22.01.2016 14:31

    Inne

    W związku ze zorganizowanym wyjazdem weekendowym, połączonym z balem karnawałowym kolejnego odcinka w tym tygodniu nie będzie. Następny odcinek będzie właśnie o podobnej imprezie, od której praktycznie wszystko się zaczęło.
    ReviewUserIcon
    Bistro

    22.01.2016 09:02

    Inne

    A co tam w Olsztynie ??? JAK tam kolega G. Już prostuje Ren??? A koleżanka z Ren już w Iglo??
    ReviewUserIcon
    Ja

    21.01.2016 22:20

    Inne

    Wreszcie nastały czasy kiedy każdy może wyrażać swoją opinie na ogólnym forum. Własnie dostałem smsa aby nie pisać. Pragnę zwrócić uwagę że do niektórych firm nie docierają maile. Stąd mój coming out. Jeśli ktoś uważa że kłamie może na tym forum przedstawić swoją wersję!
    ReviewUserIcon
    Ja

    21.01.2016 21:39

    Inne

    W ostatnim odcinku będzie coming out - muszę to z siebie wyrzucić
    ReviewUserIcon
    Ja

    21.01.2016 20:51

    Inne

    Przepraszam wszystkich z Krzeszowic ale moje wpisy pod "ja" miały charakter osobisty. Moja historia zaczęła się cztery lata temu na spotkaniu integracyjnym. Poznałem wtedy koleżankę super laskę(tak mi się wtedy wydawało) i po imprezie odprowadziłem ją na bus stop. Coś między nami zaiskrzyło. Mijały tygodnie i chyba po trzech pierwszy raz ją pocałowałem. Jutro kolejny odcinek.

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.