Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Też tam powoli idę

I skończyło się MENTAL HOSPITAL☺

Troll

I takie robaczki mam nadzieję weszly wam do gardla !

Audi, vide, sile☺

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Troll

Mały ludziku- znowu vide lustro!

Troll

Czego nie chcesz " porwadzic"?analfabeto?

I nie czekam gdyż oglądam Zieloną milę ☺

Weekend

Najważniejsze że menowi się podoba hihi

Troll

Nie ciężko pisze się osobno analfabeto. Trolle to rozśpiewane stworki a ty jesteś nudny po prostu. Napisz coś twórczego tylko błagam nie to że potrzebny jest automatyk lub specjalista od windykacji- please!!!!!!!

Troll

I gdzie szybka odpowiedź - wena się skończyła czy szukamy w słowniku jak się pisze pod warunkiem że taki słownik mamy!

Troll

To jakie stanowisko tym razem nam zaoferujesz?! Specjalistę ds manipulacji czy pijaru? Chyba te position Ty już masz!☺

Ale nikt nie jest idealny- idę pobiegać hihi

23092016

À propos- Nick bardzo adekwatny do fizjonomii hihi

Nie można zostać pogryzionym jak nie ma co ugryźć hihi

@55

Za to piętro niżej można z łatwością ścisnąć. Samemu można to sprawdzić. Wystarczy spojrzeć w lustro hihi

@61

Zabrakło tylko rąk w kieszeniach ale chyba się nie zmieściły hihi

Skorcz

Pycha i buta. Trudno

jesień

Ładny kominek. Pali się już w nim?!

Mróz

To mrożenia to potrzeba specjalistę od hibernacji .t

Iglo

No to masz tę wiedzę czy nie kolego?!

he-he

potwierdzam, potrafią nie wypłacić wynagrodzenia. A co zrobisz takiemu "olbrzymi"? Pracowników mają gdzieś!!!

hi-hi

tyle wymagań za 1600 / mies? nie za dużo chcą jak na Poznań?

James

Wilku. W Białymstoku przynajmniej do czasu jak pracowałem nie było żadnych wstrzymań. Jeśli chodzi o wypłatę to była regularnie na czas - w tej materii problemów nie było. Co do potrąceń za niedobory - bywały takowe, ale sama wypłata nie była wstrzymana. Pzdr.

Wilku
@James

W Gdyni jest właśnie taka sytuacja - kilku pracowników od 10 tego miesiąca nie otrzymało wypłaty ze względu na manko. Zastanawiam się, czy to nie kwalifikuje się do Sądu Pracy???? wypłatę przecież muszą wypłacić...

James
@Wilku

Nie zaprzeczam że jest tak jak mówisz. Wychodzi na to że dzieje się coraz ciekawiej w firmie.

Wilku

Witam, Czy to prawda, że wstrzymują wypłatę (Gdynia), jak ktoś ma jakieś chociażby małe manko? Np 10-50 złotych? I nie wypłacają do momentu wyjaśnienia???

widzz

TMS W IGLOTEXIE JEST JUZ HISTORIĄ ALE W RZESZOWIE PAN WACŁAW G. AMBITNIE GO WPROWADZA TEN CZŁOWIEK W DUECIE ZE SWOIM PRZYDUPASEM KAMILEM K. TO DUET LEPSZY NIZ KULTOWY FLIPMI FLAP

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala