opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    św. Jan

    07.02.2016 16:02

    Inne

    Ulęknijcie się Boga i dajcie mu chwałę bo godzina sądu Jego nadeszła!
    ReviewUserIcon
    św. Jan

    07.02.2016 15:47

    Inne

    Nadszedł czas aby wszystko się wypełniło.
    ReviewUserIcon
    www

    06.02.2016 22:24

    Inne

    Noe Jak bedziesz tonol,barka podplynie Przemysl
    ReviewUserIcon
    xyz

    06.02.2016 19:12

    Inne

    Czyli podstawa? Dla RDS,RKS to niezla pensja
    ReviewUserIcon
    Pingwin pik pok

    06.02.2016 03:37

    Inne

    Od lipca w iglotexie wypłata będzie bardziej wyraźna .
    ReviewUserIcon
    www

    06.02.2016 00:02

    Inne

    Jeszcze wolne miejsca na statku...czekamy na reszte ekipy i odplywamy Pozdrowienia dla tych co maja JA..JA
    ReviewUserIcon
    noe

    06.02.2016 00:53

    Inne

    to już Barka Noego wyrusza ? Mam jaja,ale nie wsiadam,utonę razem z tym całym bałaganem,jest to dla mnie wygodne i komfortowe
    ReviewUserIcon
    Aniol

    05.02.2016 23:23

    Inne

    Witam, chcialem powiedziec tylko ze to co dzieje sie teraz w tej firmie i niekompetencja dyrekcji to podkreslam EWIDENTNE DZIALANIE NA SZKODE FIRMY i ktos powinien za to odpowiedziec Bo jak monzna pozwolic odchodzic tak pracownikom i nawet sie tym niezainteresowac,chyba ze komus na tym zalezy panie M.W. OGARNI SIEPAN W KONCU TAKA FIRMA TO NIE GRA KOMPUTEROWA NIE DA RADY ZACZAC OD NOWA pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Tobiasz

    05.02.2016 18:18

    Inne

    Dzisiaj miałem rozmowę w sprawie pracy w firmie konkurencyjne. Dla koleżanek i kolegów z Krzeszowic, którzy planują zmienić pracę podaje kolejno zadawane pytania: 1. Imię i nazwisko (prosta odpowiedź) 2. Stanowisko zajmowane w dotychczasowej firmie 3. Staż pracy (miałem wrażenie, że im dłuższy tym lepiej. Dodatkowo czułem, że ma też to związek z lojalnością wobec aktualnego pracodawcy) 4.Jakich mam klientów i jaki asortyment kupują. 5. Roczny obrót z największymi klientami. 6. Jakie relacje mam z klientami (czy tylko biznesowe czy również towarzyskie) 7. Proszę podać powody dla których chce Pan się zwolnić (i w tym momencie nie wytrzymałem i zacząłem rzucać przykładami. Na pierwszy ogień poszli nasi menadżerowie z hanysowa. Wielki Dyrektor, absolwent zaocznej WSB płacąc 300 zł za semestr gdzie ja za przedszkole prywatne płacę 400 zł miesięcznie oraz jego piesek kierownik chyba przeczytali tylko jeden rozdział "Marketingu" Kotlera o 4p czyli product,price, place,promotion i myślą że to wystarczy. Tu muszę zaznaczyć że się im przyznałem o schowanym dyplomie. Ten pan powinien wiedzieć że nowoczesne zarządzanie to dzisiaj 4c czyli: customer value,cost,convenience i communication co oznacza wartość dla klienta,koszt,przystępność nabycia towaru i komunikacja z klientem. Jak wiecie stosunek do naszych klientów to masakra - tylko wskażę na czas realizacji zamówień i dostępność poszczególnych produktów oraz czas oczekiwania na odpowiedź ich zapytań. Kolejna sprawa to znajomość konkurencji. Oczywiście nasze hanysy nie wiedzą że o konkurentach trzeba wiedzieć przynajmniej tyle co o własnej firmie i reagować szybko na to co robi konkurencja- mam na myśli ruchy cenowe, promocje itp. Hanysy nie wiedzą co to benchmarking i co to SWOT, a przede wszystkim nie mają żadnej strategii. Lider na naszym rynku musi dbać nie tylko o niskie koszty ale nade wszystko o wysoki poziom obsługi klientów. U nas jednak wszystko opiera się na cięciu kosztów czyli obniżaniu realnych wynagrodzeń poprzez podnoszenie planów sprzedaży, jednym słowem na ciu...niu nas. Jak później się okazało oni wszystko o nas wiedzą! Życzę wszystkim powodzenia na rozmowach kwalifikacyjnych. Ja już mam nową pracę od 1 marca.
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    05.02.2016 21:32

    Inne

    Wow. Nie wiedziałam z kim pracuję. Wielki szacun i kapelusze z głów.
    ReviewUserIcon
    Borsuk

    05.02.2016 23:31

    Inne

    Jesteście w błędzie, prezes nawet jak to przeczyta, to i tak będzie słuchał kłamstw ,,tych dwóch panów". Tylko skoro jest tak dobrze wg. ,,tych panów" . To dlaczego jest tak źle?????? I nic to nie zmieni, że ,,Ptaki" odlecą. Musieli by się ,,żółci" wymienić. Ponieważ gdzie nie wejdą to oddział leży i tylko prawnicy po nich sprzątają, ale jest dobrze.........
    ReviewUserIcon
    jjeesstem

    05.02.2016 16:04

    Inne

    Koleżanko z HR jak czytasz popatrz na prace biura w Rzeszowie za chwile zostanie tam tylko niekompetentny odrzut z renu K.K zwany omyłkowo kierownikiem
    ReviewUserIcon
    czarodziej

    05.02.2016 13:55

    Inne

    niektórym może przydać się ta definicja Szantaż – przestępstwo przeciwko wolności, polegające na próbie zmuszenia osoby do określonego działania lub zaniechania pod groźbą bezprawną zastosowania przemocy lub ujawnienia pewnych, częściowo lub w pełni prawdziwych informacji, których ujawnienie byłoby w opinii szantażującego dużą dolegliwością dla ofiary. Według polskiego prawa karnego na definicję groźby bezprawnej składa się między innymi groźba rozgłoszenia wiadomości uwłaczającej czci zagrożonego lub osoby jemu najbliższej, przy czym nie jest ważne czy sama "wiadomość" jest prawdziwa czy nie.
    ReviewUserIcon
    buuuuu

    06.02.2016 19:14

    Inne

    Hiubi zdemaskowany wstyd !!!
    ReviewUserIcon
    św. Jan

    07.02.2016 15:38

    Inne

    Tak więc zaczynamy.
    ReviewUserIcon
    @drugi

    04.02.2016 22:50

    Inne

    Widze, ze nie caly tekst poszedl, chyba przez buzki. Dokoncze: Ojcze Prezesie Szefie wszystkich szefow ( z Calym Szacunkiem dla Ojca Tadeusza Wl.) jesli mozesz, posluchaj czasem ludu, a ludzie, ktorzy od lat pracuja dla tej organizacji postawili kategorycznie NIE . Domyslam sie ze ktos sledzi to forum z otoczenia najwyzszej wladzy lub moze Pani Madzia, lecz to nie ma najmnieszego znaczenia. Szkoda mi i wielki zal bo budowalismy to kilka lat....?..?
    ReviewUserIcon
    me

    04.02.2016 22:40

    Inne

    YOUR CHOICE. YOUR DECISION!!!
    ReviewUserIcon
    simple historic

    04.02.2016 19:07

    Inne

    plan działania dla ph simple historic +20% target w marcu +20 % target w kwietniu +20 % target w maju kto nie zrobi temu bęc -za konkursy na teatr na koniec roku + 50%
    ReviewUserIcon
    drugi

    04.02.2016 18:31

    Inne

    Ponoć ma być lepiej , Mercik obiecał mistrz zmian.
    ReviewUserIcon
    @drugi

    04.02.2016 22:08

    Inne

    Chyba Cie wszystko oposcilo jak ten swiniopas pomoze, ten czlowiek to ludzi ma w tak glebokim "powazaniu" ze nawet nie zdajesz sobie sprawy a po za tym co handlarz zyletkami moze miec pojecie o mrozonkach
    ReviewUserIcon
    bezrobotny

    04.02.2016 13:50

    Inne

    Witam, Chciałem zapytać o teren Szczecina . Warto aplikować ? Mam doświadczenie w pracy PH i nie wiem czy dobrze trafiam
    ReviewUserIcon
    chopie

    04.02.2016 20:36

    Inne

    Chopie a ty umisz czytac? To sie pieronie poczytej wstecz to beesz wiedziol jak jest a tak jest w calej Polsce
    ReviewUserIcon
    Igloman

    04.02.2016 09:01

    Inne

    Tu niestety nikt nie chce juz pracowac, czy zaplacicie 1500zl czy 3000tys to i tak kazdy ma juz dosyc tej nieudolnie zarzadzanej firmy, ciagle zmiany systemow placy, potracen, wszystko byleby nie zaplacic pracownikom za duzo. 90%ph szuka pracy, caly rynek gastronomiczny wie co sie dzieje w iglo, to tylko kwestia czasu, kiedy aktualni ph znajda prace u konkurencji. Bedzie jak w farutexie, gdzie czynnik ludzki jest na ostatnim planie, pdzyjda nowi ph ktorzy nie maja pojecia o pracy, co miesiac nowi.
    ReviewUserIcon
    gospodarz

    04.02.2016 08:32

    Inne

    Kupie dwa byki i dwie krowy moga byc cielne
    ReviewUserIcon
    ale jaja

    03.02.2016 22:29

    Inne

    Kolego sympatyczny, kiedyś byłem kierowcą, od tego zaczynałem, teraz po kilku latach jestem ph i nie pierd.... mi jakiś karmazynow o tym ze komus sie w glowach poprzewracało, posłuchaj jak cie jebi.. klient za to że kierowca nie ma lub nie dowiozl towaru, po czesci wina magazynu. Dlatego my jesteśmy po środku, między młotem a kowadlem ale kto najbardziej w piz... dostaje.? PH!!!!
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.02.2016 20:18

    Inne

    Specyfika wspomnianej wcześniej imprezy karnawałowej polegała na tym, że była to impreza zorganizowana przez moją parafię i była ona bezalkoholowa. Jednak nasz główny bohater zaczął od rozcieńczonego soku pomarańczowego a skończył w hotelowy drink barze. Efekt był taki, że po niedzielnej mszy zostałem poproszony na dywanik mojego proboszcza i niemalże ekskomunikowany a dlaczego to w następnym odcinku.
    ReviewUserIcon
    ale jaja

    03.02.2016 21:43

    Inne

    Ale wyjasnij o ch.. ci chodzi bo masz jakis problem czy sraczke i ja celebrujesz
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.02.2016 19:35

    Inne

    Dzisiaj kolejny odcinek. jak tylko zjem kolacje i wypije drinka to powracam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    gospodarz

    03.02.2016 19:11

    Inne

    Kupie dwa byki i dwie krowy moga byc cielne
    ReviewUserIcon
    Ph

    03.02.2016 18:06

    Inne

    Witam, to co się wyprawia na Wschodzie ludzkie pojęcie przechodzi, targety na maxa w górę lista aktywnych klientów do numeryki wyssana z palca - motywacji brak, szans brak na jakakolwiek realizację zadań, jak dopasujesz ceny do konkurencji to jeszcze Ci za marżę utną, golas 10 czeka jak nic, pytanie czy runie ostatni bastion w Białymstoku, wszystko na jednym cienkim włosku wisi !!
    ReviewUserIcon
    denat

    03.02.2016 11:48

    Inne

    podono nadzieja umiera ostatnia- umarła, wszystko umarło...
    ReviewUserIcon
    czesio

    02.02.2016 22:25

    Inne

    po kolei zamkna wszystko, Wojtus i Dyrektorek od ciasteczek teraz rzadza na poludniu, banda chamow
    ReviewUserIcon
    Ja

    02.02.2016 22:13

    Inne

    Zaprosiłem znajomych. Myślałem że będzie super zabawa na luzie. Miałem nadzieje że się trochę odstresuje ale nie.
    ReviewUserIcon
    Ja

    02.02.2016 21:53

    Inne

    Chyba podobna pora roku i też karnawał. Pomyślałem że warto się zabawić. Dostałem informację że będzie fajna impreza. Tania i trochę specyficzna.
    ReviewUserIcon
    Pan nikt

    02.02.2016 20:19

    Inne

    Bielsko też już wisi na włosku. ..
    ReviewUserIcon
    Ja

    02.02.2016 20:04

    Inne

    To ja. Czas dokończyć rozpoczętą historię. Czuję że mam dzisiaj wenę.
    ReviewUserIcon
    Ja

    02.02.2016 21:14

    Inne

    Zjadłem kolacje i wypiłem drinka więc zaczynamy.
    ReviewUserIcon
    czary mary

    02.02.2016 19:13

    Inne

    Ence pence kto dziś będzie .... hokus pokus czary mary wypie....alaj dziś cezary jarku i cala reszta hołoty . czy firma musi dojść do ruiny aby Prezes to zrozumiał .. no chyba tak ...potrzebna naprawa Macieju i to natychmiast !!!! jak nie możesz poradzić sobie sam skorzystaj z pomocy Taty TO NIE jest WSTYD on ma wiedzę jak mało kto !! a nie z tych gamoniów . działaj póki ludzie którzy jeszcze pracują chcieli dalej z tobą pracować.
    ReviewUserIcon
    julek

    02.02.2016 22:02

    Inne

    i jeszcze wuja Zygmunta,o ile mu siły pozwolą,z pełnym szacunkiem i pozdrowieniami
    ReviewUserIcon
    ....

    01.02.2016 21:37

    Inne

    zwiekasznie obrotu na koniec miesiaca tak aby pracownik nie był wstanie zrobic celowa zagrywka aby wypłata była mniejsza z tego co wiem to tez jest zabronione i karalne
    ReviewUserIcon
    abc

    01.02.2016 20:21

    Inne

    Może czas najwyższy zacząć składać pozwy do sadu pracy ? Co to jest mobbing? Zgodnie z definicją zawartą w Kodeksie pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Prościej rzecz ujmując mobbing to nic innego jak terror psychiczny w życiu zawodowym charakteryzujący się wrogimi i nieetycznymi zachowaniami, które są powtarzane systematycznie przez jedną osobę lub większą liczbę osób, skierowanymi głównie przeciwko pojedynczej osobie, która w ich wyniku zostaje pozbawiona szans na pomoc i obronę.
    ReviewUserIcon
    naiwna

    01.02.2016 20:27

    Inne

    Piękna definicja. Jaki sąd w to uwierzy????. Zawsze wygrywa pracodawca!
    ReviewUserIcon
    szczęściarz

    01.02.2016 19:48

    Inne

    Może to za dużo szczęścia jak na jeden raz. Cudowny piątek i jeszcze piękniejszy dzisiejszy dzień. Moja córka dostała dzisiaj swoją pierwszą pracę za 3 tys. na rękę w okresie próbnym. Jestem z niej dumny. szczęściarz tata.
    ReviewUserIcon
    powiadomienie

    01.02.2016 19:37

    Inne

    Ale wiocha
    ReviewUserIcon
    powiadomieni

    01.02.2016 18:09

    Inne

    Powiadomienie dla AK i M. Piękna lektura!
    ReviewUserIcon
    powiadomienie

    01.02.2016 18:08

    Inne

    Powiadomienie dla AK i M
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    01.02.2016 09:19

    Inne

    W Gdyni zgłosiło się 3 nowych kierowców. Zaproponowali im 3 tys brutto i tyle ich widzieli. Może uchodźcy z Syrii będą jeździć? 8-9 godz jeżdżenia za 2400(poza sezonem) nie zwala z nóg.
    ReviewUserIcon
    były

    31.01.2016 20:35

    Inne

    kto nie rezykuje i nie odchodzi ten nie pije szampana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    rambo

    31.01.2016 20:15

    Inne

    Brawo dla Zakopanego za odwagę .Górale rozp.....ten rejon Kolega Lub Koleżanko z Gastro współczuje ,ale tak powinni zrobić wszyscy .Czy ktoś się w końcu opamięta czy dopiero jak się wszystko wypier doli . Za moment będzie tyle zwolnień że nie będzie tylu kandydatów na te stanowiska.!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    były Ph Gdynia

    31.01.2016 16:34

    Inne

    Ludzie czytam i czytam te opinie to jakas porazka jak pracowalem to bylo slabo a teraz to juz straszne dno z tego co slysze,nie macie sie co zastanawiac pracy jest duzo nawet mozecie z konkurencj arozmawiac bez obaw i tak wam lojalek wypowiedza iglotex nie bedzie placi za to ze w domu siedzisz jestes pracownikiem i tez ci nie placi.Co nie ktorzy wiedza ile na ile lojalek sie placi moze 1 na 90szt.Tak,tak ja juz nie pracuje a zajzalem tu po dlugim czasie,niuektore wpisy to sama prawda a inne wyzsane z palca.Pamietajcie ostatni gasi Swiatło w Gdyni.
    ReviewUserIcon
    prosty

    31.01.2016 09:26

    Inne

    Zrobili konkurs dla klientow w zeszłym roku i co ? Teraz odchodzą od nas do konkurencji. To jakiś koszmar . Wypie...lam z tej dziadowskiej firmy i zabiorę kilku klientów ze sobą. Jedyne co mi przychodzi na myśl to celowe rozpie....anie iglotexu.
    ReviewUserIcon
    kierowca

    31.01.2016 19:58

    Inne

    przepraszam ale ja pierwszy raz. to co napisaliście to czysta prawda. ale dlaczego nie wymieniacie nazwisk tych osób które do tego doprowadziły. może jak zobaczą tutaj swoje imie i nazwisko to góra się opamięta.
    ReviewUserIcon
    kierowca2

    31.01.2016 20:30

    Inne

    Kolega z za kółka ma rację. U nas dosyć Nowaków i Kowalskich ale cieśli i matusiaków jak na lekarstwo hehe.

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.