opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    skłodowska currie

    21.02.2016 21:53

    Inne

    u nas w gdyni nawet dziewczyny rozwożą towar, tak tak, są dostawcami, sikoreczki nie mają już kogo przyjmować,ale co trzeba przyznać radzi sobie dziewczyna. Pytanie co dzieje się z kierowcami? proste. Lądują w konkurencji. Prosta historia. a ptaszynki średni i najmłodszy szukają roboty. Dobry adres jest na Kołłątaja w gdyni, spróbujcie tam. tata nie będzie wam całe życie pieluch zmieniał
    ReviewUserIcon
    sara

    22.02.2016 17:43

    Inne

    To co piszecie jest podłe znam sikorkow od lat wartosciowi ludzie ,najmniej najmłodszego ,pracowali od najmłodszych lat ,takie czepianie jest niesmaczne.
    ReviewUserIcon
    Borsuk

    23.02.2016 12:11

    Inne

    To słabo ich znasz. BARDZO słabo. Chyba, że to któryś z was napisał :-))))))))))))) Generalnie, wszyscy piszą tutaj bzdury poniżej ..... Niech ktoś w końcu napisze jakąś konstruktywną opinię, która zwróci uwagę na prawdziwe problemy w Gdyni i dzięki komu one tam naprawdę są. Wszyscy którzy pracowali w ostatnich kilku tygodniach i pracują nadal wiedzą, że te problemy i tak ,,rozsieją" się na całą firmę. Mimo iż chwilowo ,,wirus" został zatrzymany ;-)
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.02.2016 17:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gracz

    21.02.2016 20:36

    Inne

    tak nieoficjalnie to Ci powiem,że teraz jak zrobią tą ''impreze dla detalu'' i wygłaszczą te kierowniczki ''darami'' to się może okazać,że w sezonie będzie blado. Iglotex ma kapitał. Gała przejmuje sklepy.... Poczekaj ... Sami się wyautują. Potrzeba tylko trochę słońca.
    ReviewUserIcon
    Olsztyn

    20.02.2016 21:33

    Inne

    Olsztyn tonie ..... Rstunku.... Hubi ratuj......... Luk .... Nie dam rady. Ten Ren wszystko. Przejmuje co ja mogeeeee?????? Moze Kozak mi pomoze ??? Nie ??????o ja pier....dole ku....rwa co ten Ren.... I wyprwia wia moze cos na zgage ?? Hiu ty mendo !!#!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    gawożym

    21.02.2016 01:19

    Inne

    W Olsztynie teraz się dopiero zacznie!!!. Szykują petarde na Oddzial Olsztyn. Sezon lodowy będzie nasz! Ren dopiero zobaczy jak wyglada handel... Sklepy będą nasze...Wam zostaną tylko pss-y i z nerwów pekaesy!!! Ps. O ironio,,może się okazać,że w sezonie bedziecie mieli braki..nie koniecznie w towarze.... Bo Wam ludzie nerwowo nie wyrobia... Odliczamy,,,
    ReviewUserIcon
    OrientFood

    19.02.2016 16:52

    Inne

    koleżanko Lisie, weź w końcu się poddaj i zmień barwy. Zauważyłaś,że Ci to specjalnie robią. ? I tak Cię G wywali bo na Twoje miejsce ma kogoś ... Pomyśl...
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    19.02.2016 09:38

    Inne

    Od kilku tygodni, dzień w dzień w necie jest ogłoszenie o pracę dla kierowców( Gdynia). Ciepła atmosfera, szybki rozwój(rozbój?) i inne ble,ble. A chętnych brak :) Już dawno w "eter" info o "atmosferze" poszło i ciężko będzie "jeleni" trafić. Desperacja na całego, a majówka i sezon się zbliżają. Nawet kierowcom z kat.B ponad 3tys brutto obiecują.
    ReviewUserIcon
    no i w czym masz problem

    19.02.2016 15:48

    Inne

    o co ci chodzi ? 6 nowych kierowców zatrudnionych żal dupsko ściska ?
    ReviewUserIcon
    Bobo

    19.02.2016 00:51

    Inne

    Do św,J(pierdoly) ; pomyliłeś gościu forum! Nie zawracaj innym gitary swoimi beznadziejnymi tekstami.
    ReviewUserIcon
    św.Jan

    18.02.2016 21:29

    Inne

    Tak jak pisałem cała teczka Bolka zostanie opublikowana w dniu o wsch. słońca 6.38 Reszta śmieci, kłamców i ludzi bez honoru i hipokrytów to ludzie którymi nie ma sensu się zajmować
    ReviewUserIcon
    św.Jan

    18.02.2016 21:11

    Inne

    Tak jak wcześniej pisałem a większość na tej stronie myślała że to jakaś mistyfikacja już teraz wie że miałem na myśli ujawnienie prawdy. Teczka Bolka!
    ReviewUserIcon
    Bolek i Lolek

    18.02.2016 19:21

    Inne

    Wypłata Iglotex w lipcu będzie bardziej wyraźna. Prosta historia
    ReviewUserIcon
    Walaszczyk

    18.02.2016 11:00

    Inne

    Rzeszów tonie Przyjdzie kochanica Mgleja "MIESZKO"to dopiero dowcip robi się elita krętaczy .Ciągnie do miodu Gdzie ten Zarząd nie widzą jakich (usunięte przez administratora) zatrudniają Zarządzie to nie koniec zbliża się koniec miesiąca!!!!!!!!!Nawet nowe zamówione samochody w ubiegłym tygodniu nie pomogą zatrzymać ludzi w tym bagnie.!!!!!!Pani madzia z Hr chyba sobie już nie poradzi nie pomogą łzy wylane nocą to bezradność Pani Madziu lepiej już nie będzie.!!!!
    ReviewUserIcon
    kamiński

    17.02.2016 18:53

    Inne

    Wszystkie materiały mają być opublikowane w poniedziałek.
    ReviewUserIcon
    Pan nikt

    17.02.2016 18:19

    Inne

    Nie ma reakcji ...więc musi się stać
    ReviewUserIcon
    Bolo

    17.02.2016 16:21

    Inne

    Oh teraz IPN ujawni wszystkie dokumenty.
    ReviewUserIcon
    Bolo

    15.02.2016 21:13

    Inne

    Rozpoczęły się ferie. Za sprzedane palety hanys spędzi je na pewno w Zakopanem.
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    14.02.2016 22:06

    Inne

    Jest ciepło więc hanys nie musi rozpalać. Ciekawe gdzie upchał te palety skoro nie ma zimy. Chyba cały plac zawalony paletami.
    ReviewUserIcon
    agatameble

    15.02.2016 08:06

    Inne

    zbija z nich meble
    ReviewUserIcon
    Bolo

    14.02.2016 21:42

    Inne

    Jutro znowu do pracy. Już nie mam ochoty widzieć tego hanysa. Może jak dostanie kilka palet to będzie spokój.
    ReviewUserIcon
    9876

    14.02.2016 19:35

    Inne

    Rzeszow tonie a podobno tego co polozyl Rzeszow wyslali zeby Zakopane ratowal hihihihi, to gorale maja wypas hihhihihi, brawo hanysy!!
    ReviewUserIcon
    obderwator

    14.02.2016 16:58

    Inne

    w Rzeszowie narazie z biura uciekają przez niekompetentnego aroganckiego psełdokierownika
    ReviewUserIcon
    obserwator

    14.02.2016 12:13

    Inne

    Panie i Panowie Rzeszów tonie!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    ...

    13.02.2016 22:33

    Inne

    W stolicy wszystko ok bo jak sie ma 4500 czy 4700 netto a sprzedarz 100-150 tys (mistrzowie widelca lizusy czarka) Po co robic wiecej niech reszta oddzialow nadrobi za stolice Prawde pisze"stolica"
    ReviewUserIcon
    123

    14.02.2016 14:39

    Inne

    W stolicy zapłacili ale tym a farutexu bo reszta nedza dostalem 1700 nic ich nie nauczyło ze z detalu odeszlo 4 osoby a 2 nastepne sa juz na wypowiedzeniu
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    Bolo

    11.02.2016 22:49

    Inne

    Palety to małe piwko. Największy przekręt to dokumenty.
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    11.02.2016 22:24

    Inne

    Panowie troche wyrozumiałości może hanys potrzebował na rozpałke?
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    03.03.2016 17:41

    Inne

    Nareszcie jakaś dobra wiadomość. Przez moment było spokojnie ale tylko przez tydzień. Czy mogę prosić o więcej szczegółów bo nie dowierzam.
    ReviewUserIcon
    stolica

    03.03.2016 18:59

    Inne

    Po pierwsze ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Po drugie doskonale Pani wie ze na tej stronie nie mogę więcej nic powiedzieć, byłbym spalony a nie widzę możliwość żeby nawiązać z Panią bezpośredni kontakt. Mogę tylko dodać że to nie będzie od tak, natychmiast ponieważ są określone terminy wynikające z kodeksu pracy no chyba że zainteresowane osoby zgodzą się na porozumienie stron.
    ReviewUserIcon
    chylonia

    10.02.2016 21:31

    Inne

    A ten za trzy stówy jeszcze jest?
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    19.02.2016 20:36

    Inne

    To przyjdź do nas i jak pisał nieciekawy zapierd.aalaj w temp. -18 i wykonuj polecenia tego za 3 stówy i jego debila paleciaka.
    ReviewUserIcon
    Bolo

    19.02.2016 21:07

    Inne

    Może będziesz miał szczęście i pomożesz ładować na palety hanysowi do domu lody, pierogi i śledzie.
    ReviewUserIcon
    opj

    09.02.2016 22:43

    Inne

    Ja bede pisal do konca Ta firma dlugo nie pozostanie na rynku z nowymi dyrektorami Panie Prezesie Macku za pozno na zmiany
    ReviewUserIcon
    izor

    09.02.2016 20:58

    Inne

    Była nadzieja ze ktos przeprosi za traktowanie jak smiecia , nie dotrzymywanie obietnic i klamstwa jak ostatnio i to głupie kłamstwo. wystarczyczyło przyjść i podac reke,ale nie. jak to mowia dzieci - teraz juz sie nie liczy!!!
    ReviewUserIcon
    ten szczególny dzień się budzi

    09.02.2016 20:03

    Inne

    Kto ostatni w Gdyni ten gasi światło. Acha i bym zapomniał pani prawnik. Proszę nie zapomnieć o przysłaniu mi pogróżek i ostrzeżeń listem, o tym co mogę i czego nie mogę robić. Ale to tak na biegu, bo kończy mi się akurat papier w kiblu
    ReviewUserIcon
    Chack

    09.02.2016 18:37

    Inne

    od lipca wypłata będzie bardziej wyraźna.
    ReviewUserIcon
    klajmatag

    09.02.2016 18:00

    Inne

    Ja też wchodzę tu przedostatni raz. Szkoda czasu. Będzie ostatni wpis i koniec.
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    09.02.2016 11:43

    Inne

    Więcej tu nie wchodzę.
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    09.02.2016 19:38

    Inne

    Kto śmiał podszywać się pod mój nick i pisać że sie juz nigdy nie odezwę. Do puki tu pracuję będę pisała o tym syfie.
    ReviewUserIcon
    żalżycia

    09.02.2016 11:39

    Inne

    nie ma to jak pozbyć się starych zuzytych szamt żeby oczyscić powietrze wokół siebie a potem udawać że nic się nie stało i układać sobie wszystko według swojego misternego planu. Ten który wypadł z gry już się nie liczy, nie może się już bronić. Tak, to dobra strategia. A może wystarczyło by na siebie popatrzeć z boku? może przynać się że nie zawsze było się swiętym? może wtedy byłoby mnie stać aby "spalić wszystko co złe na stosie zapopomnienia" i przestać jątrzyć i siać nienawiść? może zatem warto nie palić za sobą wszystkich mostów i wbrew znakom na niebie i ziemi unieśc się trochę wyżej by odpowiedzieć na wyciągniętą dłoń? nadal pozostaje mi wiara że w człowieku człowiek jest....
    ReviewUserIcon
    nowy

    09.02.2016 11:20

    Inne

    Chciałbym zapytać jak jest na stanowisku specjalista ds. zarządzania łańcuchem dostaw w oddziałe w Krzesziwicach ? moze ktoś coś ?
    ReviewUserIcon
    pyza

    10.02.2016 21:07

    Inne

    Nie pakuj się tu chłopie. Szukaj innej firmy. Chcesz użerać się z naszymi hanysami?! Szkoda zdrowia i czasu.
    ReviewUserIcon
    Gdynia

    10.02.2016 21:21

    Inne

    A co własnie u was słychać? Czy hanysy o których tak ostatnio głośno dalej pracują?
    ReviewUserIcon
    nowy

    08.02.2016 23:22

    Inne

    Koledzy a jak się pracuje w Rzeszowie bo chcę aplikować na kierowce ??
    ReviewUserIcon
    kolombo

    08.02.2016 19:21

    Inne

    słyszałem że jednego przydupasa już pogonili, ciekawe co z resztą i z panią dyrektor
    ReviewUserIcon
    bambo

    08.02.2016 18:10

    Inne

    Nawet nie będzie wspomnień z odwiedzin u nauczyciela szkółki parafialnej w Pcimiu, zwolennika reform społecznych, przedstawiciela chłopstwa w walce z samowolą szlachty, współpracownika Kostki-Napierskiego.
    ReviewUserIcon
    bambo

    08.02.2016 18:01

    Inne

    Nie rozumiem niektórych ludzi, którzy twierdzą że zależy im na rodzinie a nic nie robią żeby to zmienić i liczą na cud. Cudu niestety nie będzie i jeśli dalej będą tkwić w tym bagnie to pójdą na dno. Myślą że wspinanie się po Alpach, jedzenie lodów na wrocławskiej i zbieranie grzybów to szczyt ich możliwości.Nawet to im nie pozostanie.
    ReviewUserIcon
    św. Jan

    07.02.2016 20:13

    Inne

    Zanim nastapi ten dzień będa znaki na niebie i w internecie np. ten skan
    ReviewUserIcon
    gospodarz

    07.02.2016 19:21

    Inne

    Kupie dwie cielne jalowice i piec bykow moze byc rasa arabskochinduska kupie terz cztery maciory i jednego knura platne gotowka.
    ReviewUserIcon
    św. Jan

    07.02.2016 18:39

    Inne

    Straszenie Go bólem i więzieniem nic więc nie dało a wręcz przeciwnie - dodało mu siły i jeszcze bardziej zmotywowało aby głosić prawdę. I tak będzie!
    ReviewUserIcon
    gregory

    08.02.2016 14:50

    Inne

    nie wiem o czym pan mówi panie SWIĘTY, nie przypominam sobie takich rozmów, za To pan niejednokrotnie mnie straszył i nadal to robi, zatem powiem Panu że nie boję się już pana! Nie wiem tylko co chce pan przez to osiągnąć bo jakby nie patrzeć dla pana róznież nic dobrego z tego nie będzie. Jak sam pan pamięta razem tańczyliśmy w tym "tangu" do którego sam mnie pan namawiał przekonując o swoich dobrych zamiarach. Chyba to żadne kłamstwo nie jest prawda?
    ReviewUserIcon
    św. Jan

    07.02.2016 18:13

    Inne

    Według Tertulliana (w Opisie Heretyków) Jan został zesłany (przypuszczalnie na Patmos) po tym jak zanurzono go we wrzącym oleju i jak nic z tego powodu nie ucierpiał! Prawdopodobnie jego grób znajduje się na wzgórzu Ayasoluk w miasteczku Selçuk w okolicach Efezu.
    ReviewUserIcon
    św. Jan

    07.02.2016 17:22

    Inne

    On wysławszy swojego anioła oznajmił przez niego za pomocą znaków słudze swojemu Janowi, że stanie się to w dniu kiedy słońce wzejdzie o 6.38 a zajdzie 17.02

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.