opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    05.03.2016 10:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ale sytuacja

    05.03.2016 22:51

    Inne

    Tak szukają z lojalkami podpisanymi w kieszeni ....weź się puknij w głowę.
    ReviewUserIcon
    kbkak

    04.03.2016 23:54

    Inne

    Olszyn-3 wypowiedzenia jednego dnia.
    ReviewUserIcon
    kolombo

    04.03.2016 16:05

    Inne

    słyszałam że ludzie w Olsztynie uciekają,niedługo Gożel sam będzie robił
    ReviewUserIcon
    kohjgf

    04.03.2016 22:48

    Inne

    Dziwisz się? Uciekają bo Jumar staje się mocno stabilny. Mają tam Przema, mają tam inteligentnych ludzi...
    ReviewUserIcon
    tyyyy

    05.03.2016 06:28

    Inne

    Brawoo WY !!!!!Wy w tym Olsztynie naprawdę śmieszni jesteście żeby sami sobie opinię pisać Przemo wstydź się, tak Robert ty też.dajcie sobie buziaczki i wio do roboty a nie głupoty w głowie .
    ReviewUserIcon
    stolica

    03.03.2016 20:13

    Inne

    Jeszcze jedna ciekawostka gdyż widzę że jest Pani inteligentną osobą. Początek naszej kampanii reklamowej z Panem Wojciechem Mannem w roli głównej zbiegł się "przypadkowo" z kampanią gowork.pl. Proszę powiązać te dwa wydarzenia i wyciągnąć wnioski.Dobranoc
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    04.03.2016 16:20

    Inne

    Zrozumiałam. Jeszcze raz dzięki. Pozdrowienia.
    ReviewUserIcon
    Mentor Odyseusz

    03.03.2016 08:09

    Inne

    Przecież pizza Iglotex jest przepyszna i najlepsza na świecie lepsza od włoskiej świeżej , a cebulowa i pomidorowa mieszana dwa razy w prawo i raz w lewo zawstydza najlepszych szefów kuchni to po co klientom produkty konkurencji najlepiej robić wzrosty na naszych produktach.
    ReviewUserIcon
    yuo

    03.03.2016 06:29

    Inne

    Nijaki Mercik dalej pracuje i miesza ciort wie jakie uklady panuja w firmie i co obiecal . Probuja gasic pozary ale robia to nieudolnie obawiam sie ze z lekka za pozno . No coz konkurencja zaczyna ostro pracowac nad przejeciem klientow a my zbytnio sie tym nie przejmujemy . Klient chce hortex i nic to zmieni , krotka pilka szukaja u konkurencji . Ciekawe jak dlugo beda jeszcze zwiekszac numeryke do asa . To nie tak ze my PH nie mozemy sie dostosowac do zmian panujacych w korporacji tylko niech robia to z glowa a nie fiutem . Dlaczego jeszcze tutaj pracuje ? A no dlatego ze czekam na konkretna oferte , cv poszlo w obieg. Pozdrawiam wytrwalych i nowych zeby niedali sobie sprac dyni.
    ReviewUserIcon
    prącisław

    02.03.2016 17:37

    Inne

    Witam,wchodze tu żeby dowiedziec się jak wyglada sytuacja w FIRMIE pt.IGLOTEX czy warto tracić czas i zdrowie ,a tu Du.a jakies wypociny PHowców......... Proste historie////Trudne sprawy Pozdrawiam i oczekuje na treściwe pouczające wpisy....
    ReviewUserIcon
    lokalny

    02.03.2016 10:11

    Inne

    Wszysto się zaczęło od Pana z Gilett plany kosmiczne ludzie bez wizji zarobienia kasy. Staliśmy się dystrybutorem tylko własnej marki klienci potrzebują dystrybutora co wszystko sprzedaje i szukają takich A konkurencją korzysta bo sami im dajemy klientów.Czemu nie mamy hortexu? czemu Algida bez akcji?czemu gusseppe konkurencja może miec taniej i z pakietami? Można wymieniać dalej ale najważniejsze to szacunek do ludzi.Pracuje długo w tej firmie ale takich poniżej braku szacunku i docenienia dobrych ludzi jeszcze nigdy nie było i dlatego odchodzimy.A właściciele czasem powinni przejechać się po oddziałach i posłuchać ludzi na dole co im każe szukać roboty i dlaczego tak się dzieje. Realne plany,szacunek do ludzi,akcje producentów czołowych i dostępność asortymentu oraz godziwe wynagrodzenia to klucz do ratowania tego okrętu który niestety tonie jak tytanik.
    ReviewUserIcon
    PH

    05.03.2016 18:00

    Inne

    Cała prawda. Wszędzie jak widzę te same problem wynikające z nieudolności i niekompetencji zatrudnionej kadry tzw. "managerów".U nas, w Olsztynie i w Krzeszowicach widać to dobitnie chociaż w tych ostatnich ma się jak słyszę coś zmienić
    ReviewUserIcon
    placzek

    01.03.2016 20:46

    Inne

    iglotex to stan umysłu
    ReviewUserIcon
    eurocash

    01.03.2016 20:24

    Inne

    kiedy to padnie ?
    ReviewUserIcon
    Borsuk

    01.03.2016 20:15

    Inne

    Nadal piszecie bzdury nie z tej ziemi. Jeszcze raz proszę. Napiszcie jakąś konstruktywną uwagę o tym co naprawdę się dzieje. Kto przyczynia się do tego, że wszystko pada na pysk, sprzedaż maleje w zastraszającym tempie ,przez kogo zwalniają się ludzie i kto uwala ( roz......la) kolejny oddział w tej firmie. W Toruniu jest ktoś kto mógłby to przekazać Włodarczykom......
    ReviewUserIcon
    map

    02.03.2016 06:53

    Inne

    Jak jesteś taki mądry to sam daj konstruktywna uwagę do Marka aby przekazał Tadeuszowi ??? Myślisz że Marek jest ślepy i tego nie widzi i nie mówi tego Tadkowi. ?? Oni mają to w (usunięte przez administratora) i trzymają tego Gamonia czarusia dalej.o5 cała filozofia
    ReviewUserIcon
    Jaro

    02.03.2016 21:27

    Inne

    Przez kogo? Problemy Igloteksu zaczęły się po zatrudnieniu Jarosława M. Prawdziwy człowiek demolka. Kiedyś RKS pokazał mi jakie ten dyrektor z bożej łaski pisze do nich mejle w dni wolne od pracy. To już nie tylko nadaje się do sądu pracy ale do sądu z powództwa cywilnego o nękanie.
    ReviewUserIcon
    aaaaa2

    01.03.2016 18:20

    Inne

    Jak tam z pakietami z Algidy i nowościami? bo konkurencja już na południu sprzedaje a u nas pakietów i nowości brak ;)
    ReviewUserIcon
    Brawo

    01.03.2016 14:16

    Inne

    A co tam w Skórczu się dzieje
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.03.2016 11:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    rozi

    01.03.2016 11:24

    Inne

    i pisze się nie "a biggest" tylko "the biggest" analfabetko z tłumacza google!!!!
    ReviewUserIcon
    ?

    01.03.2016 10:29

    Inne

    chyba że stanie się cud i przejdzie pan na jasną stronę mocy :-)
    ReviewUserIcon
    ?

    01.03.2016 10:14

    Inne

    Tak ma pan rację, nie było warto. Zbyt wysoka cene przyszło mi zapłacić. Dziekuję za ta terapię wstrząsową. Do zobaczenia w "ciepłym kraju".
    ReviewUserIcon
    Do p. Tadeusza

    29.02.2016 23:35

    Inne

    Panie Tadeuszu, niech Pan interweniuje i ratuje tą organizację póki jeszcze czas. Zatrudniani są dyrektorzy, którzy nie mają zielonego pojęcia o branży, wyciągnięci z różnych korporacji skąd zostali wypluci za mobbing, neurotyzm i niekompetencję. Dzieci mają zbyt mało doświadczenia aby to udźwignąć.
    ReviewUserIcon
    Poznaniak

    01.03.2016 07:17

    Inne

    Ejjj masz coś do nowego dyrektora Szwarc ??że niby mobing? Hahhah aha powodzenia
    ReviewUserIcon
    donkey

    29.02.2016 19:27

    Inne

    Of course it was not worth it to start with you
    ReviewUserIcon
    aaaaa

    29.02.2016 17:54

    Inne

    Bielsko sie posypało
    ReviewUserIcon
    9876

    29.02.2016 20:17

    Inne

    Bingo! Kto nastepny? Krzeszowice, Sosnowiec, Kielce czy co tam jeszcze zostalo na poludniu? No to Madzia bedzie miala roboty
    ReviewUserIcon
    pingwin pik pok

    01.03.2016 20:38

    Inne

    naraszcie
    ReviewUserIcon
    ??

    29.02.2016 12:07

    Inne

    Podobno czas goi rany...g..prawda.. dlaczego??? powiedz dlaczego???..... nie ma juz azylu nigdzie i nigdy..potworna pustka i beznadzieja...czy słońce jeszcze kiedyś będzie cieszyć tak jak kiedyś??.....i ciągle pytanie na które nie znam odpowiedzi- czy było warto??????
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    dzielnicowy

    29.02.2016 07:06

    Inne

    Wóz z woźnica dostaniesz. happy ??????
    ReviewUserIcon
    odp

    01.03.2016 19:31

    Inne

    Dlaczego od razu palancie .. Języka innego nie znasz
    ReviewUserIcon
    pan tadeusz

    01.03.2016 20:02

    Inne

    to zdrobniale pankracy...,
    ReviewUserIcon
    placzki

    28.02.2016 16:52

    Inne

    Beczycie z tymi autami jak by to Bóg wie co było.
    ReviewUserIcon
    iglo

    28.02.2016 19:12

    Inne

    Tu chodzi o podstawowe narzędzia pracy jełopie, większość PH jeździ zlomami które nie są sprawne technicznie.
    ReviewUserIcon
    złomiarz

    28.02.2016 19:57

    Inne

    jeśli jest nie sprawne technicznie to do niego nie wsiadaj,a jeśli ktoś każe nim jechać to niech da Ci to na piśmie.U nas to działa,dostaję inne ale sprawne,nie koniecznie nowe.
    ReviewUserIcon
    Max target

    28.02.2016 13:03

    Inne

    W Iglotex są ciągle obiecane nowe samochody co nowy dyrektor to nowa marka i nowe cele . Pewnie trwają testy który najlepszy Cebulową dwa razy zamieszać w prawo i raz w lewo Czary mary hokus pokus ...
    ReviewUserIcon
    2333

    28.02.2016 08:03

    Inne

    Daj sobie spokój z łodzi wszyscy są na wypowiedzeniach do konca miesiaca słyszałem że mają przenieść do Sochaczewa będziesz miał pracę na chwilę i jeszcze cię ns kasę oszukaja duzo naobiecuja a później kicha
    ReviewUserIcon
    bogdan

    27.02.2016 23:34

    Inne

    Czy ktoś wie jak wygląda praca w Łodzi? Jakie są tam warunki? Poszukują teraz logistyka i zastanawiam się czy wysłac tam CV
    ReviewUserIcon
    xyz

    27.02.2016 22:50

    Inne

    Do mojego wroga: Jeśli uważasz się za czystą, to ja jestem szczęśliwy, mieniąc się łajdakiem.
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    28.02.2016 18:55

    Inne

    jeden od skarpetek juz byl sikorow znam i nie odpuszczą
    ReviewUserIcon
    były

    27.02.2016 22:43

    Inne

    Ale jaja,iglo polega ponoć mają robić wzrosty a sezon nad morzem już jest TRIADY.Tych kilku staruszków,jeśli się uchowają to nie zrobi im cyfry,a młodych już połykamy w skarpetkach. Nawet kierownicy jak opętani szukają roboty po rynku,mieli plan się sprzedać wraz z ludkami których pewnie dalej by dymali na kasę,ale widać ktoś nie lubi ptaków srających do własnego gniazda he he. Doszło do tego że gdyńscy pracownicy na L4 jadą dorabiać do niemiec sprzątając,kible po emigrantach.Ciekawe jak w poniedziałek i jak szybko zareaguje na to ZUS po zgłoszeniu. ? he he
    ReviewUserIcon
    sandacz

    28.02.2016 20:36

    Inne

    no to nieźle się dzieje,świetlana przyszłość dla iglo,ale tylko dla panów przy laptopach w tabelkach,bo na rynku słabo to wygląda i to tylko dzięki ich działaniach.A za te kible u niemców to ile można wyciągnąć,pewnie ze 3-4 zapomogi z iglo,masz namiary?Też bym spróbował.
    ReviewUserIcon
    1234

    27.02.2016 08:44

    Inne

    Kogos tam zatrudnili ale przy tym nowym RKSie nikt nie wytrzyma człowiek z księżyca ma super pomysły.
    ReviewUserIcon
    Bleble.

    27.02.2016 08:18

    Inne

    Jak jest na PH w Sochaczewie?
    ReviewUserIcon
    ciotka

    26.02.2016 18:56

    Inne

    Czytam o tych waszych szefach i musiałam sie dowiedzieć kto to taki i już wiem Z Kisała gość po trupach do celu bez szacunku do całości byle jego dupcia była ciepła Bez wartości nic nie wnoszący a unoszący się dupek .Nie przejmujcie się długo tacy nie pracują .Dodam jeszcze że sukces kogoś przypisuje do siebie ale już porażkę zrzuci na was bezwzględnie nawet jeśli to on zawinił.Do zwolnienia !!!!!!!
    ReviewUserIcon
    FIAT

    26.02.2016 23:56

    Inne

    No to oni wszyscy mają podobnie,jakbym czytał opinię o 3city wypisz wymaluj to ptaki.
    ReviewUserIcon
    Jolka

    26.02.2016 18:47

    Inne

    Będą pierwsze wnioski do sądu o zwrot zabieranych pieniędzy za przeterminowane faktury klientów.Nie zgodne z prawem po konsultacji z PIP poinformujemy o rezultacie.!!!!!!
    ReviewUserIcon
    FIAT

    27.02.2016 00:50

    Inne

    czekamy z niecierpliwością,też się do tego zbieramy.Jakie dowody są potrzebne do złożenia pozwu?
    ReviewUserIcon
    KONIEC PRACY

    26.02.2016 18:42

    Inne

    Nadchodzą czarne chmury Zarządzie Czarek trzymaj się dobrze stołka z Mercikiem Mglejem i Kisała. Madzia Lasota musi zmienić stanowisko na ciągle rekrutująca po urlopie palecm sobie nie trafi do d... Narobiła bałaganu .Czas na sprzątanie.Sezon bedzie mocny ale nie dla Iglotexu.!!!!!GSTRONOMIA zaczyna się buntować niunie z tele nie poradzą .
    ReviewUserIcon
    transportowiec

    25.02.2016 11:33

    Inne

    wie ktoś może co słychać u Nikodema Goduli?Zaszył się w tym swoim wypizdow.e? A może kolejny oddział rozkłada swoim nieróbstwem i niekompetencją
    ReviewUserIcon
    godulowiec

    26.02.2016 13:55

    Inne

    No jak to co u niego, pnie się po szczeblach kariery, już z tego co słyszałem, awansował na dyrektora całej floty w tej wspaniałej firmie a zastępcą jego jest człowiek od gołębi (wcześniej kontrola wewnętrzna), fachowcy jak ta lala
    ReviewUserIcon
    transportowiec

    26.02.2016 17:24

    Inne

    poznają się na nim szybko jak czaruś odklei go od cycka i wyciągnie go spod spódnicy
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    25.02.2016 08:15

    Inne

    a co w Poznaniu słychać chyba wszystko ok bo tu wcale nie jest poruszany temat tego oddziału
    ReviewUserIcon
    jacie

    14.05.2016 08:16

    Inne

    Co nie wiesz ? To to samo co 26.140 baranie , wszyscy to wiedza.
    ReviewUserIcon
    alfa

    14.05.2016 14:23

    Inne

    Jak widzę osoby zainteresowane wszystko zrozumiały. Udanej codziennej lektury wskazanej pozycji.
    ReviewUserIcon
    ID

    24.02.2016 18:52

    Inne

    Witam wszystkich z Iglotexu. Już nawet u nas jest głośno o waszych hanysach którzy wcześniej pracowali u nas. Współczuje. Myśmy tutaj odetchnęli z ulgą że J.C i jego lider M.M już u nas nie pracują. Więcej o panu M.M mogłaby opowiedzieć nasza koleżanka Asia.S
    ReviewUserIcon
    ahold

    24.02.2016 21:44

    Inne

    Dostałem linka na waszą stronę. Już od dawna nie pracuję w tej firmie co nick. Jak przeczytałem co u was się dzieje to powróciły wspomnienia. Sam się zwolniłem z uwagi na hanysów którzy nie tylko mnie gnębili ale straszyli zwolnieniem. Najgorszy był Maksymilian który traktował nas jak niewolników a później sam wyleciał.
    ReviewUserIcon
    gap

    24.02.2016 16:16

    Inne

    tak, siedzę, patrzę, obserwuję i tak się zastanawiam jak jeden nieudacznik, tzw. tajny agent, przyczyni się do kolejnych zwolnień, może to i dobrze, bo kadra kierownicza, to chyba tylko 6 klas podstawówki ma zrobione w 10 lat, żeby być kierownikiem trzeba mieć wiedzę, umiejętności i predyspozycję, a tego brak, no ale cóż jak dochodzi stres, że wypłyną syfy to jak skupić się na pracy...ehh.... pozdrawiam i gratuluję już zdecydowanym ;)
    ReviewUserIcon
    Bolo

    24.02.2016 10:18

    Inne

    Wreszcie luz psychiczny. Niestety już wkrótce ten debil i jąkała hanys wraca z urlopu.
    ReviewUserIcon
    rysio

    23.02.2016 15:59

    Inne

    W Olsztynie się DZIEJE.Większość już u konkurencji a za chwile będa kolejni...Odejście G i R sporo zamieszania zrobiło ale nie w tym problem. Zaczeła się "ERA HIUBIEGO".Może szanowna "Góra" wkoncu otworzy oczy ze nikt z tym Panem pracować nie chce.Hiubi na bezrobocie a porządek ODRAZU bedzie..
    ReviewUserIcon
    ślizgawka

    22.02.2016 23:27

    Inne

    Ale jestem zmęczony.Idę spać. Jutro kolejny mroźny dzień.
    ReviewUserIcon
    REN

    21.02.2016 22:41

    Inne

    Smarujecie już pupki? Nadchodzi RENifer i będzie was pingwiny ruchał od rana do wieczora, od wschodu do zachodu aż śnieżynki będą leciały.
    ReviewUserIcon
    skórcz skacze

    01.03.2016 19:22

    Inne

    dobre dobre prosta historia

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.