opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Bolo

    14.03.2016 20:38

    Inne

    Zgłaszaliśmy problemy w Krzeszowicach równy rok temu. I co? Teraz się okazuje ze ci panowie jeszcze dostaną odprawę?
    ReviewUserIcon
    Pan Kleks

    14.03.2016 18:56

    Inne

    Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    14.03.2016 17:33

    Inne

    Mamy tutaj w Krzeszowicach takiego "licencialistę" głównego magazyniera. Śmiechu warte.
    ReviewUserIcon
    zrób mi loda

    14.03.2016 15:31

    Inne

    Mercik ucieka, Łódź jeszcze trochę a za wykonanie planu płacą poniżej najniższej krajowej,to kto tam będzie pracował za 1100 złotych, życzę powodzenia
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.03.2016 10:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ..sb..

    13.03.2016 17:16

    Inne

    jeśli osoby ,które teraz wylatują z kierowniczych stanowisk pracowały od roku lub trochę wiecej i swoimi zaleceniami "do wykonania bez dyskusji"doprowadziły do tego ze z firmy odchodzą ludzie którzy pracują od5-16 lat to raczej żle świadczy o takiej kadrze zarządzającej,,,,jeśli nie mają pojecia o branzy mrożonkowj,,,a liczą się tylko cyferki ...............a aplikacji na ph w różnych oddziałach jest duzo na necie...........
    ReviewUserIcon
    PeHa7

    14.03.2016 17:07

    Inne

    W tym właśnie problem. Nie znają naszej branży a dyplomy magistrów i licencjatów kupili za grosze.
    ReviewUserIcon
    abc

    13.03.2016 10:09

    Inne

    O co tutaj chodzi? Co tutaj się liczy? - bo na pewno nie sprzedaż.
    ReviewUserIcon
    PASJA

    13.03.2016 01:10

    Inne

    Apage satanas
    ReviewUserIcon
    pracownik

    12.03.2016 22:05

    Inne

    Panowie i Panie jeżeli chodzi o gdynie to kładą najlepszy oddział w Polsce...zatrudniają wielkich przez duże W dyrektorów a powinni zacząć od wymiany średniego szczebla.który sam ma w D..Pie już wszystko.sami strzelają sobie w kolano.więc jak nie wiadomo o co chodzi to idzie o kasę.szkoda tego co budowalismy my przedstawiciele.A ptaki już fruna do konkurencji.Boże Ty to widzisz i nie grzmisz...czas spier..lac!
    ReviewUserIcon
    ..sb..

    12.03.2016 13:19

    Inne

    cała kadra niby zarządzająca dobrze wie co robi....konkurencja nas nie niszczy tak jak niby ta "KADRA"...czy chodzi o sprzedaż firmy upadającej czy już sa dogadani z euro i dlatego tak nas wszystkich wypuszczaja bez walki o pracownika....bo zaoszczedzą na odprawach???!!!!!
    ReviewUserIcon
    bal

    12.03.2016 12:42

    Inne

    W Olsztynie ostatnio zatrzęsła się ziemia. Plagi nastały Zła rdzawa ziemia niczym proroctwo wieści koniec handlu 3 muszkieterów ten fakt potwierdza. Świerszcze wieść niosą, że BEZROBOTNI będziemy iść Łęgajnowską szosą w kierunku ziemi obiecanej..
    ReviewUserIcon
    Pawian 01

    12.03.2016 08:27

    Inne

    Witam. W ktorym oodziale pracuje niejaki Mercik ? Jesli w Twoim to wam współczuję. Znam go z opowieści z kilku firm. Gdzie on nie byl . Branża biurowa, chemia, miski marki rubbbermaid itd. Wszędzie skad odchodzil ( badz go raczej zwalniano ) wszyscy pili po 2 tyg z radości. smsy i @ po godzinach , mobbing to sa standardy jego pracy. Współczuję waszym RKSom. Ale widocznie nie mają dokad uciec, bo z tym czlowiekiem nie da się pracować. Zarowno nie może znalezc sobie stalego miejsca pracy jak i rodziny. A studia na harwardzie to każdy może mieć , z dobrym angielskim i walizka kasy. Wiec drodzy PH do roboty bo obawiam sie, że cele macie ambitne a on nie odpuści. Ludzie u niego to numery 1, 2 ,3.... A nikt nie zamieni w sklepie produktów Hortexu na waszą markę własną to chyba zrozumiałe. Jedyny plus to taki , że wszedzie max po 2 latach pracodawcy orientowali się i lapali za głowy jak przez zatrudnienie takiej osoby ich biznes zostam max rozp..... Smutna prawda :(. Glowa do gory i zrozumcie biednych RKSow. Oni pod nim tez sa tylko cyframi.....
    ReviewUserIcon
    wojt

    12.03.2016 21:02

    Inne

    Wypieprzyli go w ub. tyg.
    ReviewUserIcon
    jeszcze ph

    11.03.2016 21:28

    Inne

    To co się tu dzieje to porażka i do tej sytuacji przyczynił się zarząd i durektorzy nie wymieniając kadry managerów....to ich wina.konsekwencje to zwolnienie ludzi.przykład do roboty idzie z góry.zarząd daje przykład kierownikom, oni pracownikom.dawno dawno temu za siedmioma górami i siedmioma lasami ktoś popełnił błąd i nie zwolnił dyrektora i kierownika i nie utrzymał zespołu i dlatego iglo padł na pysk...i ja tam byłem ale mi po wasach nie kapalo. The end
    ReviewUserIcon
    Bolo

    11.03.2016 21:18

    Inne

    Ja też słyszałem o tych dwóch nowych. Ma być niespodzianka. Chodzą słuchy że tym razem my podebraliśmy ludzi od konkurencji. Mam nadzieję że to prawda i skończy się u nas hanysowo.
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    11.03.2016 21:05

    Inne

    Kolega ze stolicy już wcześniej pisał że u nas będą wielkie zmiany.
    ReviewUserIcon
    byly ph

    11.03.2016 14:31

    Inne

    Co się dzieje w firmie to sobie poczytaj jest tu mnóstwo opinii i wszystkie prawdziwe pracowałem to wiem
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.03.2016 09:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    koko nel

    15.03.2016 08:02

    Inne

    Zimno i nie swojo ale światła jeszcze nie zgasili.
    ReviewUserIcon
    xyz

    10.03.2016 23:07

    Inne

    Jeszcze raz dziekuję- prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie!!!
    ReviewUserIcon
    xyz

    10.03.2016 22:58

    Inne

    Pragnę wszystkim z IGLOTEXU podziękować za wsparcie a zwłaszcza za smsy i maile. Rozumiem że to "powracająca fala" B.Prusa-ja też kiedyś wspierałem jednego z was a teraz doświadczyłem tego samego. Jeszcze raz dziękuję. Do końca życia będę wdzięczny. Nigdy Wam tego nie zapomnę!
    ReviewUserIcon
    Flotowiec

    10.03.2016 21:56

    Inne

    Samochody będą z dopalaczem gazowym,tylko nie wiadomo czy będzie miał kto nimi jeździć??Detal już się posyłał, Gastronomia powoli się zaczyna rozglądać za nowym pracodawcą.ludzie z Makro zaczynają swoje rządy, już jeden w detalu był co go położył, do dzieła moje panie,konkurencja wam podziemne.
    ReviewUserIcon
    xyz

    10.03.2016 21:39

    Inne

    Własnie się dzisiaj dowiedziałem że jestem genetycznie obciążony ale to szczęsie że nie będę się zmuszał żeby zapomnieć
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    kubica

    10.03.2016 20:27

    Inne

    kiedy będzie nowa flota i czy napewno będzie bo coś mi się wydaję że tylko na gadaniu się skończy zresztą jak zwykle..
    ReviewUserIcon
    warszawa

    10.03.2016 18:37

    Inne

    Ten co za przyjdzie M....ka nie jest lepszy
    ReviewUserIcon
    smok

    10.03.2016 17:36

    Inne

    Co się dzieje w Krzeszowicach???? Nowa dyrektorka z makro zaczęła prace od obcinania wypłat trzeba sie powoli pakowac i uciekac
    ReviewUserIcon
    Janek

    11.03.2016 21:02

    Inne

    Przyjdzie jeszcze do nas dwóch nowych. Wymieniają całą górę.
    ReviewUserIcon
    gładka

    10.03.2016 17:24

    Inne

    Jutro piątek. Znów polecą głowy.
    ReviewUserIcon
    abc

    11.03.2016 14:50

    Inne

    miałaś rację. w gdyni kolejne zwolnienia ph i kierowcy
    ReviewUserIcon
    Gdynia

    09.03.2016 21:25

    Inne

    Co tam słychać u was Krzeszowicach? Palety dalej znikają?
    ReviewUserIcon
    Bolo

    09.03.2016 21:50

    Inne

    Krążą plotki że palety nie poszły do pieca tylko jakaś weranda czy coś.
    ReviewUserIcon
    agatameble

    09.03.2016 21:56

    Inne

    maksiu z nich zrobił wypoczynek dla cieśli
    ReviewUserIcon
    ostry kojot

    09.03.2016 11:15

    Inne

    Z Warszawy Bohdana powinni pogonić ...
    ReviewUserIcon
    skórcz

    09.03.2016 02:11

    Inne

    ja ci gabrycha pokaże gdzie jests twoje miejsce!, bo napewno nie wśród ludzi normalnych!
    ReviewUserIcon
    Skórcz

    09.03.2016 01:56

    Inne

    jakiś czas temu widziałem opinie na temat brygadzistki gabrie.i gawrzyj.ł ze skórcza i w 100% się z nią zgodzę, czyli że ta brygadzistka poniża ludzi na produkcji, w szczegulności na swojej zmianie. ona sama pewnie usunęła wpis o sobie wtedy bo był tylko jeden dzień, zgadzam się z poprzednikiem że ona przez tyle lat co stosuje mobing powinna dawno już siedzeć. A jeżeli ten wpis zniknie to pujdę z tym do gazety
    ReviewUserIcon
    nie ma wyniku

    08.03.2016 23:59

    Inne

    Mędrcik zrozumiał ze tu potrzeba wiedzy i umiejętności w zarządzaniu a nie patologicznych metod sprzed 20 lat. Jak się czegoś nie umie, to trzeba spier... Zero wiedzy o branży, zero umiejętności współpracy z podległymi ludźmi, za to mnóstwo ignorancji, buty, chamstwa, braku chęci do nauki. Najgorsze ze zatruł tą firmę ignorantami których ściągnął z różnych śmietników po znajomości. Jeśli rzeczywiście Włodarczyki wypier... tego zakompleksionego "bysnesmena" z organizacji, to tylko pogratulować, wreszcie jakiś mądry ruch.
    ReviewUserIcon
    iglotex dno

    08.03.2016 23:02

    Inne

    to potwierdzona wiadomość? namieszał ludzi wku..ił, swoje porządki wprowadził, wszyscy wartościowi odeszli, a teraz pierwszy z tonącego okrętu ucieka?
    ReviewUserIcon
    iglotex dno

    08.03.2016 22:56

    Inne

    jak to Mercik ucieka????
    ReviewUserIcon
    proste historie puste kieszenie

    08.03.2016 20:54

    Inne

    No to sie zaczelo brak kasy za pakiety poczatek konca
    ReviewUserIcon
    jajek

    08.03.2016 20:52

    Inne

    a co tam się stalo dziś w warszawie a w zasadzie wczoraj - jajek smiercik ucieka. A co teraz z domestosami ? Jajek nie rób jajek. stare dobre przyslowie . Nosil jajek razy kilka poniesli i jajka, a widzisz jak kończą tacy co to ludziom krzywdę robią plany w ciągu miesiąca podnosząc . Po co Ci to było - Jajek
    ReviewUserIcon
    kolombo

    07.03.2016 20:08

    Inne

    W Olsztynie wszyscy do Jumaru uciekaja,niedługo ukraincy i uchodzcy bedą w Iglo pracować
    ReviewUserIcon
    //123//

    08.03.2016 18:32

    Inne

    a co z ph z Jumaru? Czy tak wam się rynek poszerzył ze miejsce dla wszystkich?
    ReviewUserIcon
    715

    06.03.2016 14:44

    Inne

    Brat przypomniał mi fakty. Okropne uczucie.
    ReviewUserIcon
    kmc

    05.03.2016 22:58

    Inne

    oh oh te o...... i te u......trudno zap......
    ReviewUserIcon
    jas

    05.03.2016 22:47

    Inne

    Pamietam jak wszyscy byliscie podnieceni Pane Radzikiem,powiem wam cos lepiej wam było bez niego pamietacie ile zarabialiscie???potem Pan radzik zaczał wprowadzac swoje czapki z głow a jebał was wszystkich na kase taka prawda!!!!!a tak na prawde to Iglotex pozbył sie tego pana a nie on pozbył sie Iglotexu,zwykły cwaniak na kazej imprezie z rodziną obstawił sie ludzmi co robili wynik za tekst czapka z głów..... A ja jeben cie na 40% twojej pensji taka prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!Uwarzajcie na tego człowieka ja dopiero teraz dowiaduje sie prawdy............
    ReviewUserIcon
    PeHa7

    05.03.2016 21:41

    Inne

    Jak widzicie mam odczyn obojętny na to co dzieje się w naszej firmie. Nie robi na mnie już wrażenia indolencja kierowników i dyrektorów, ktorzy swoją głupotę chowają za kupionym dyplomemem lub innym papierem i których metoda i głowne motto zarządzania brzmi: plany w górę a hołotę cisnąć do końca, na ich miejsce jest setka kolejnych naiwnych. Taka polityka naszych bossów prowadzi do Tytanika. Tam też bawiono się do końca. Ale ja nie mam zamiaru tonąć razem z nimi i szukam nowej roboty.
    ReviewUserIcon
    www

    05.03.2016 18:50

    Inne

    Co tam słychać w Sochaczewie jak nowy pożal się Boże RKS .
    ReviewUserIcon
    były Ph Gdynia

    05.03.2016 17:16

    Inne

    Powiem wam ze tak wszyscy narzekacie a dalej pracujecie i nie z tym nie robicie z tego co wiem to dalej zarabiacie calkiem dobre pieniadze wiec nie narzekajcie tak jak stare baby,mnie juz nie ma w tej instytucji ale wcale nie bylo tak zle trafiła sie robota to poszedłem i juz.Prawda jest taka ze jestescie juz wszyscy zmeczeni ta robota i sytuacja panujaca w organizacji ale po co oczerniac innych i kapowac o jakis L4 czy innych aplikacjach moze wam brakuje jaj tak jak chlopaka i potraficie tylko nedzic i nedzic jak to zle i zle-nikt wam nie poda nowej roboty na tacy trzeba sobie samemu znalesc.Najlepiej zarabiac po 5-6tys odbierac telefony i nawet na rynek nie jecha te czasy juz sie skonczyły-konkurencji coraz wiecej i coraz mocniejszej,trzeba pilnowac swoich tras i klientaów. z Handlowymi Pozdrowieniami;-)
    ReviewUserIcon
    huzar uaz

    14.03.2016 19:57

    Inne

    Piszesz jako były ph,a z treści wynika że nie koniecznie jesteś były,a może nawet nie ph a obecny ktoś... i miej świadomość że takie banialuki które kwestionujesz to we większości wypisują właśnie byli pracownicy,obrzydliwy prowokatorzy,mający w zamiarze mącić w naszej organizacji,a co bardziej naiwni poddają się takim prowokacją,demaskując się okrutnie.Nie dajmy się konkurencyjnym prowokatorom,jesteśmy wielcy i nie damy się im zniszczyć.

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.