opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    dyzio

    29.03.2016 08:31

    Inne

    Co tam słychać w Sochaczewie ?
    ReviewUserIcon
    xxx

    28.03.2016 00:40

    Inne

    A najgorsza w skórczu jest ta gabiela gaw.yjał, ta co poniża ludzi od wielu lat, i dziwię się że żadne władze nic z tym nie robią, przecież to przestępstwo z jej strony, jak tak można
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    27.03.2016 18:00

    Inne

    Firma w totalnej rozsypce, wszyscy odchodzą do konkurencji, bardzo duże braki magazynowe,bardzo dużo przeterminowanego towaru.Kierowcy nie mają z czym jeżdzić, przedstawiciele nowi nie mają szans przebicia się do sklepów do których jeżdzili ich poprzednicy. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.03.2016 08:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jas

    02.04.2016 08:30

    Inne

    A wiecie ze od pazdziernika w GDyni zwolniło sie az 11 Przedstawicieli...z 15tu..Tylu nie odeszło przez ostatnie 7lat.To chyba nie trzeba pisac nic o atmosferze samo mowi za siebie,jaka ma byc atmosfera jak sa sami nowi ludzie i sie nawet nie znaja.Jak beda dalej odchodzic to znaczy ze problem moze byc po stronie menagerów a nie ludzi.pozdrawiam przy pieknej sobocie.
    ReviewUserIcon
    kleks

    10.04.2016 20:18

    Inne

    cyfra nie aktualna,poszło w górę,odchodzą nawet nowe siły sprzedaży.
    ReviewUserIcon
    Olivetum

    24.03.2016 21:56

    Inne

    Et de 'islamistis Satanists-HYPAGE SATANAS!
    ReviewUserIcon
    nowy

    23.03.2016 22:21

    Inne

    wszystko jasne!;) dzieki
    ReviewUserIcon
    9876

    23.03.2016 21:20

    Inne

    Panie (usunięte przez administratora) i co ? Allach agbar!!"Z terrorystami sie nie negocjuje. " No to kup se super glu i przyklej du.pe mocno do stolka:-) a przy okazji tez paru (usunięte przez administratora) z bielska i zakopca. Rozliczymy was :-)
    ReviewUserIcon
    Lub Lin

    23.03.2016 14:44

    Inne

    Kolego nowy, co do lubelskiego PH, Ibiza na podtlenek, pensja 2500 brutto, niejasny system premiowania, nieadekwatny do rynku system marżowania, o premii więc możesz pomarzyć choć wszyscy będą mówić że nawet 2000zł. Konkurencja robi z nami co chce a Ty masz być kreatywny. Tylko pytanie JAK? Ostatnio zwolniło się w Lublinie na detalu w sumie 6 osób z 9, łącznie z kierownikiem.
    ReviewUserIcon
    nowy

    22.03.2016 19:30

    Inne

    mozecie cos napisac na temat ph ds detalu na lubelskim?
    ReviewUserIcon
    ph

    22.03.2016 16:19

    Inne

    Może wreszcie Iglotex zatrudni do rekrutacji na kierownicze stanowiska wyspecjalizowaną firmę żeby historia z cienkimi kierownikami i dyrektorami już się nigdy nie powtórzyła. Kolejny raz takiego burdelu już na pewno nie przetrwamy.
    ReviewUserIcon
    Gdynia

    22.03.2016 18:58

    Inne

    Masz rację.Jak to mówią papier wytrzyma wszystko i dlatego zielone ludki z hanysowa przekroczyły granice Małopolski.
    ReviewUserIcon
    Olsztyn

    22.03.2016 22:46

    Inne

    Po dzisiejszych wydarzeniach w Brukseli sprawa islamskich imigrantów to chyba małe piwko z waszymi imigrantami ze śląska.
    ReviewUserIcon
    nowy

    22.03.2016 14:05

    Inne

    Witam jutro mam rozmowe na ph ds detalu w lubelskim,napiszcie cos na ten temat.czy warto,jak wynagrodzenie,jaka jest odsprzedaz itd
    ReviewUserIcon
    nastepny

    21.03.2016 18:49

    Inne

    i jak nastepne wypowiedzenie w Gdyni i jutro nastepne ale beka.pozamiatało sie...
    ReviewUserIcon
    leonardo

    21.03.2016 19:10

    Inne

    jak wiadomo orkiestra na Titanicu grała do samego końca, a jak jest w Gdyni? kto pozostał w orkiestrze? i dla Was może być rzucone koło ratunkowe, tylko na litość boską zawołajcie POMOCY! jest jeszcze dla kilku grajków z naszej orkiestry ratunek. Oczywiście nie bierzemy do szalupy dyrygenta i kapitana! oni już swój koncert skończyli, ale bez oklasków. Jedynie głośne bbuuuuuuuuuu
    ReviewUserIcon
    krzeszowiaczek

    21.03.2016 18:39

    Inne

    Już wszyscy u nas wiedzą że zima wasza ale wiosna nasza. Bierzecie do ręki papierki panowie i wracacie do swojego hanysowa.
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    20.03.2016 15:52

    Inne

    O bajka o drewniaku. Dzieci teraz oglądają.
    ReviewUserIcon
    zenek

    20.03.2016 15:19

    Inne

    Własnie leci Pinokio. Niektórym od tego kłamstwa nosy aż się pokrzywiły.
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    19.03.2016 19:53

    Inne

    Umyłam te pieprzone okna.
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    19.03.2016 16:30

    Inne

    Nie ma to jak dobry obiadek (bez rozmrażania), kadarka z biedronki i poobiedni seks z mężem. Trochę się też zdrzemnęłam a tu okno trzeba umyć:-)
    ReviewUserIcon
    Jan

    19.03.2016 20:44

    Inne

    A moją kobietę ciągle boli głowa. Przykładałem jej okłady z naszych mrożonek ale niestety nic nie pomogło.
    ReviewUserIcon
    miki

    19.03.2016 01:11

    Inne

    A co tam w Olsztynie?
    ReviewUserIcon
    Tobi

    18.03.2016 20:38

    Inne

    Na koniec tygodnia taka mała dygresja - feudalizm i niewolnictwo to podobno przeszłość ale chyba nie u nas.
    ReviewUserIcon
    aaaa

    18.03.2016 09:06

    Inne

    I jak jakieś wypowiedzenia w Gdyni przy piątku? ???
    ReviewUserIcon
    były

    28.03.2016 16:16

    Inne

    będą ale we wtorek po świętach , i to nawet dwa
    ReviewUserIcon
    ph

    29.03.2016 15:31

    Inne

    kto poleci??
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    nowy

    17.03.2016 21:21

    Inne

    sprawiedliwości stanie się zadość i to nie teraz ani jutro ani pojutrze
    ReviewUserIcon
    wzy

    17.03.2016 20:32

    Inne

    A przede wszystkim nie nie ufajcie osobą które przysięgają na dziwne "rzeczy" Ludzie dla których kasa jest sensem życia są przegrani.
    ReviewUserIcon
    nowa

    17.03.2016 20:45

    Inne

    Należy poczekać a sprawiedliwość przyjdzie sama. Bądź cierpilwy. Fałszywe przyrzeczenia będą miały s.......
    ReviewUserIcon
    krakowiaczek

    17.03.2016 18:49

    Inne

    Pierwszy raz zobaczyłem wasze komentarze i jedno resume: już nie można nikomu zaufać, każde słowo jest nic nie warte, a zwłaszcza kiedy mówi to osoba którą uważacie za szczerą. To wszystko jest bez sensu. Ja wyrzuciłem komórkę do kosza i innym radzę to samo.
    ReviewUserIcon
    ..sb..

    17.03.2016 20:12

    Inne

    wyrzuciłeś komórkę? ....z internetem zrób to samo:))) będzie Ci lżej:)
    ReviewUserIcon
    xyz

    17.03.2016 14:48

    Inne

    Garnek Ambision Granite rewelacyjny na domowe prazonki
    ReviewUserIcon
    smakosz

    17.03.2016 14:24

    Inne

    Najlepsze podobno płucka a jeszcze lepsze serduszka z majerankiem, cebulka i kluseczkami
    ReviewUserIcon
    smakosz

    17.03.2016 13:42

    Inne

    Rozmroźcie coś!
    ReviewUserIcon
    głodna

    17.03.2016 13:18

    Inne

    mniamm a u nas suche kanapki :-(
    ReviewUserIcon
    nie płacz Ewka

    17.03.2016 09:05

    Inne

    Zegnam Was, juz wiem, nie załatwię wszystkich pilnych spraw, idę sam, właśnie tam gdzie czekają mnie. Tam przyjaciół kilku mam, od lat, dla nich zawsze... trasowki, oferty, służbowe meile wysyłam. Idę tam, właśnie tam, gdzie czekają mnie!
    ReviewUserIcon
    byly ph

    16.03.2016 21:51

    Inne

    Znajdziesz prace konkurencja chętnie takich przyjmie do pracy
    ReviewUserIcon
    cztedziestolatek

    16.03.2016 21:46

    Inne

    Skończcie już to wcale nie jest śmieszne a wręcz tragiczne. Gdzie ja w tym wieku znajdę nową pracę a będę musiał!
    ReviewUserIcon
    John

    16.03.2016 21:52

    Inne

    Kup zapas mrożonek i przyjedź do nas do Londynu.
    ReviewUserIcon
    ten

    21.03.2016 19:51

    Inne

    W Polskich Nagraniach. Idź na łowcę talentów.
    ReviewUserIcon
    Ojciec

    16.03.2016 21:20

    Inne

    Ja zabieram jutro dziecku łoki toki które dostał pod choinkę. Gówniarz i tak się tym nie bawi.
    ReviewUserIcon
    ph

    16.03.2016 21:11

    Inne

    Czyli jutro przyjeżdżamy z gołębiami pocztowymi i rozpalamy ogniska wysyłając znaki dymne ha ha he he
    ReviewUserIcon
    czesiek

    16.03.2016 21:06

    Inne

    Ja pie...dole.Jutro przy wejściu odbiorom nam wszystkim komórki:-(
    ReviewUserIcon
    hkjk

    16.03.2016 21:18

    Inne

    moze raz na zawsze!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Trzmielu

    17.03.2016 07:41

    Inne

    Trzmielu Tobie nikt nic nie będzie odbierał sam oddasz , aaa i dbaj o gramatykę :) na przyszłość . odbioROM
    ReviewUserIcon
    1234

    15.03.2016 20:25

    Inne

    Wtydzic to wypowinniscie sie panowie wy dyrektorzy przez swoje rządy doprowadziliscie firmę do takiego stanu że wszyscy wartościowi ludzie się pozwalniali .
    ReviewUserIcon
    Ktosik

    15.03.2016 16:37

    Inne

    Ale tu dużo prawdy jest nie zrobisz asa i planu , mając 300 tys planu przy wymaganych 310 tysiącach zarabiasz z podstawy brutto 2500 zl ..?..1690 zł na rękę. PROSTE HISTORIE.
    ReviewUserIcon
    Automatic125

    15.03.2016 16:17

    Inne

    Tak sobie czytam te wasze komentarze i wiecie co? Dochodzę do wniosku, że nie nie dziwota, że Iglotex chce się was pozbyć. Większość wpisów w tym wątku została popełniona przez idiotów lub analfabetów. Czy wy nie znacie takich znaków interpunkcyjych jak przecinek lub znak zapytania? Która firma chciałaby współpracować z półgłówkami co to nie potrafią jasno wyartykułować o co im chodzi?! WSTYD!!! ps. Zamiast węszyć afery weźcie się do sumiennej pracy. Obsadę stanowisk na górze zostawcie mądrzejszym od siebie.
    ReviewUserIcon
    jas

    16.03.2016 21:01

    Inne

    Ci co juz odesli tez maja ciekawe nagrani,emaile a pamietajcie mamy 3 lata na pojscie do sadu,gdyby co chetnie wam udostepnimy..pozdrawiam jeszcze pracujacych....a ptaki niech tak nie fruwaja bo ktos im skrzydelka podetnie wkoncu...
    ReviewUserIcon
    półgłówek

    20.03.2016 20:12

    Inne

    To okaże się już niebawem.Pozew złożony.
    ReviewUserIcon
    byly ph

    15.03.2016 15:17

    Inne

    Banialuki za 200 tys obrotu 1800 zl a moi znajomi jeszcze mniej ciekawe za ile ty pracujesz
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.03.2016 11:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mikrus

    15.03.2016 14:56

    Inne

    Poczytaj co tu się dzieje. Tego statku już nie ma. I nawet Arki Noego nie będzie dla tej firmy. po prostu "proste historie"
    ReviewUserIcon
    kaktuska

    14.03.2016 23:35

    Inne

    Słyszałam że w Krzeszowicach wasi Regionalni Kierownicy to też niezła akcja " PAJACYK" :) ale chyba wszyscy tu tacy podkrakowscy Krakowiacy....
    ReviewUserIcon
    chwała na wysokości

    14.03.2016 20:54

    Inne

    Każda władza kiedyś przemija.

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.