opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    nordis

    14.04.2016 20:54

    Inne

    Od poniedziałku udowodnimy pewnej pani że kradzione produkty z IGLO nie robią na moich koleżankach żadnego wrażenie i próba przekupienia moich koleżanek nie ma żadnych szans- będą jadły to co jadły przez ostatni rok ale świerze - nie kradzione i nie mrożone tylko za moją kasę
    ReviewUserIcon
    prosta

    14.04.2016 19:19

    Inne

    narzekacie to poco tutaj jeszcze jesteście , w poznaniu wszyscy plany zrobili i min.2 asy .Kaska zakręciła się koło 4 tyś.
    ReviewUserIcon
    ph

    14.04.2016 18:52

    Inne

    jutro też maszkiecimy-pizza
    ReviewUserIcon
    ph

    14.04.2016 17:39

    Inne

    pogoda taka że tylko iść na piwo albo lody. Może chleb z tłustym byłby lepszy no ale niestety brakło
    ReviewUserIcon
    prosty

    14.04.2016 17:27

    Inne

    w Poznaniu masakra plany 60 procent wykonania pensje to podstawy wiec nie wiem co ten (usunięte przez administratora) pisze to napewno nie pizdus od nas
    ReviewUserIcon
    abc

    14.04.2016 14:33

    Inne

    A jak tam z wypłatami w poznaniu ?
    ReviewUserIcon
    najlepsi

    14.04.2016 17:20

    Inne

    super !!! Plany zrobione ,nie to co wy niedorobione płaczki .
    ReviewUserIcon
    yyyyy

    13.04.2016 16:04

    Inne

    gabrycha przestań bronić samą siebie, bo się tylko ośmieszasz!, lub robi to ktoś komu za to płacisz, innej opcji nie ma.
    ReviewUserIcon
    skórcz mięsni

    12.04.2016 23:44

    Inne

    Ja też to zauważyłem. Dziwna sprawa
    ReviewUserIcon
    zwanaQwą

    12.04.2016 14:55

    Inne

    herbatka nieaktualna. Do zobaczenia w zaświatach. Pomacham Panu z dołu.
    ReviewUserIcon
    coss

    11.04.2016 16:23

    Inne

    W Rzeszowie nowy ph pracował dokładnie 2h i powiedział dowidzenia to chyba rekord
    ReviewUserIcon
    driver

    16.04.2016 18:56

    Inne

    to o godzinę za długo zrobił sobie przerwę
    ReviewUserIcon
    peccatum

    09.04.2016 15:16

    Inne

    Przyjechał braciszek. Rozmowa z nim jest gorsza niż spowiedź w konfesjonale. Ale mi się oberwało za rozmowę i pożegnanie k.....wą
    ReviewUserIcon
    ppphhh

    08.04.2016 16:10

    Inne

    Właśnie wpłynęła wypłata idę na zwolnienie lekarskie niech inni za te grosze pracują
    ReviewUserIcon
    nowy

    07.04.2016 21:57

    Inne

    Prawda. Kompletny brak solidarności z innymi . Czyli chris rea road to hell tymi samochodami.
    ReviewUserIcon
    zal

    07.04.2016 21:43

    Inne

    Zal mi was panowie. Mylslałem ze łączy nas wspólna sprawa ale wynika ze dla was najważniejsze samochody .Zegnam
    ReviewUserIcon
    prosty

    07.04.2016 21:37

    Inne

    (usunięte przez administratora) nowe auto i pensja 2000 to was podnieca a konkursy zabrane bo proste nie wyrobione
    ReviewUserIcon
    alex

    07.04.2016 21:36

    Inne

    Być może niedługo okaże się to zbyteczne.....
    ReviewUserIcon
    nowy ph

    07.04.2016 20:29

    Inne

    czy słyszeliście coś że kaske za konkursy lodowe beda placic dopiero po realizacji marki własnej
    ReviewUserIcon
    nikt

    07.04.2016 19:57

    Inne

    Stwierdziłem że dzisiaj się zwolnię- bo mam już dosyć-zgłosiłem to szefowi-powiedział żebym przemyślał do poniedziałku-a co ja mam przemyśleć?
    ReviewUserIcon
    monster

    07.04.2016 16:44

    Inne

    hi hi ha ha
    ReviewUserIcon
    PecH

    07.04.2016 13:22

    Inne

    Tak hucznie ogłoszona strategia Iglotexu oraz akcja reklamowa (PROSTE HISTORIE), jest niczym innym jak próbą podjęcia działań w celu wydzielenia części biznesu, prawdopodobnie pod jego sprzedaż. Może to być także konsekwencja nie osiągnięcia zakładanych celów, w momencie budowy Grupy z udziałem funduszu inwestycyjnego.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    do skórcz

    06.04.2016 23:32

    Inne

    kiedy w końcu złożycie pozew zbiorowy na te sz.ate gabriele gawrzyjał ze Skórcza za poniżanie i fałszywe osądzenie pracowników,kiedyś tam pracowałem, ale z jej powodu zwolniłem się i teraz mam lepszą pracę, wpisy na tym forum czytam 3 razy dziennie i zastanawiam się nad tym dlaczego niektóre wpisy na jej temat znikają po jednym dniu?, logiczne wytłumaczenie to tylko to że sama ja usuwa, bo wątpie by ktoś z pracowników tego zakłodu to robił, raczej nie miaŁby powodów, chyba że jakiś jej lizus. jak ty gabrycha to usuniesz to zniszc.e cie, po nocach mi sież już śnisz jako bezdomna pod mostem, więc pewnie taką zostaniesz!!!
    ReviewUserIcon
    sk

    07.04.2016 17:32

    Inne

    Nie martw się kolego . Ta pani i inne osoby podobnej postury źle skończą. Już teraz na korytarzu mają dziwne odruchy świadczące o nie czystym i zgniłym sumieniu- jak w ogóle jeszcze go posiadają.
    ReviewUserIcon
    skócz1

    12.04.2016 23:32

    Inne

    To coś niesamowitego.Pani ze skórcza i druga pani mają problemy z motoryką. Nie wiedziałem ze istnieje korelacja pomiędzy brakiem równowagi a nie czystym sumieniem.\\\chacha
    ReviewUserIcon
    niemiecka precyzja, hiszpański temperament, iglote

    06.04.2016 17:42

    Inne

    cieszcie się nieudolni ph. wkrótce dostaniecie nowe seaty, ale halo halo. Nie cieszcie się za bardzo. Nowe środki lokomocji będą obwarowane nowymi restrykcjami które mega w Was uderzą. Auto będzie służyło tylko i wyłącznie, powtarzam tylko i wyłącznie do przyjazdu do pracy, w rynek i koniec. Żadnego wożenia tyłka dzieci do przedszkola, zakupów z żoną itp. To jest dopiero firma. Prosta historia. Dno kompletne. A kiedy? Już wkrótce się dowiecie. Wiem co piszę.
    ReviewUserIcon
    PH

    07.04.2016 12:46

    Inne

    chyba z konkurencji jestes co? dostalem w ostatnim tygodniu auto i nikt mi problemów nie robi że mogę jeździć prywatnie baa nawet mi powiedziano ze autem może jeździć moja zona oczywiście ze mną bo auto jest na mnie zapisane i jestem za nie odpowiedzialny a przedszkole i dzieci tym bardziej bez żadnego zakazu- jest limit kilometrów ale tu wiadoma rzecz jak jeździsz służbowo to Ci nikt nic nie zarzuci jak limit przekroczysz ale jak prywatnie będziesz walić po 1000 km to problem i mogą Cię zawinąć na dywanik do wytłumaczenia. W końcu auto masz do roboty a nie do wożenia prywatnie swojej (usunięte przez administratora) Jak sumiennie pracujesz i nie marudzisz szukając co zrobić żeby zarobić to nawet i GPS w tym aucie Ci nie przeszkadza. Minus taki że to wolno jedzie na tym gazie ale ogólnie autko bardzo spoko.
    ReviewUserIcon
    ty parów...o

    07.04.2016 20:34

    Inne

    Weź się puknij w głowę i przestań siać panikę żal w d u p e cie sciska autem mało tego że nie ma żadnych obwarowań to dodatkowo może jeździć moja Żona limit kilometrów 4000 karta flotowa orlen myjnia w pakiecie czego więcej chcieć może odrzutowiec . Co do aut nie mam uwag . co do pensji i nowego systemu oczywiście mam uwagi ale nie będę prał brudów na tym forum . To mówiłem Ja Jarząbek Wacław :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.04.2016 08:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ph3

    05.04.2016 21:46

    Inne

    Ale raczej nie dla pana gdyż my oczekujemy oferty na magazyniera. Wymyslając fikcyjne stanowiska aplikacji staje się pan smieszny. Rozumiem że boi się pan o swoja (usunięte przez administratora) i ma pan rację. Gdyby studiował pan prasę to by pan wiedział że Iglotex czekają przekształcenia własnościowe i jak przypuszczam tacy nieudacznicy jak pan na pewno nie będą pracować w tej firmie a tym bardziej aplikować
    ReviewUserIcon
    ph3

    05.04.2016 21:55

    Inne

    Ostania informacja dla pan. Jak pan doskonale wie w Polsce obowiązuje jedna podstawowa zasada-nowy właściciel nowa miotła która wszystkich wymiata. Radzę szukać już teraz pracy jeśli był pan wyżej niż magazynier
    ReviewUserIcon
    ph3

    04.04.2016 20:18

    Inne

    Nie ma co się podniecać i narzekać na to co jest. Trochę cierpliwości a zobaczycie że wszystko się zmieni. Wystarczy wierzyć i czekać. Zapewniam!
    ReviewUserIcon
    ła

    03.04.2016 00:57

    Inne

    To chyba jakaś paranoja ale muszę to zaakceptować że dzięki mnie ta osoba..... ja pie...rdole Ok G!
    ReviewUserIcon
    kierowca

    02.04.2016 14:40

    Inne

    a w Poznaniu fajna atmosfera cisza i spokój panowie bez napinania proszę naprawdę nie jest tak żle jak piszecie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    hehe

    18.04.2016 12:18

    Inne

    To chyba w każdym oddziale się wydarzyło. Taka nowa procedura :]
    ReviewUserIcon
    xxx

    01.04.2016 20:19

    Inne

    Ktoś się bardzo nudzi i nie ma nic do roboty pisząc tu różne bzdury.
    ReviewUserIcon
    andrzej

    01.04.2016 20:14

    Inne

    To tylko 15%
    ReviewUserIcon
    andrzej

    01.04.2016 21:27

    Inne

    A ja oddam wszystko żonie. Ostatnio mi powiedziała że w swym życiu poznała tylko dwóch prawdziwych facetów. Zapytałem więc kim był ten drugi? A ona odpowiedziała że ja nawet pierwszego nie znam.
    ReviewUserIcon
    Rafał

    01.04.2016 22:12

    Inne

    Ja też oddam żonie zwłaszcza że w przyszłym tygodniu mamy 13 rocznice ślubu. Na pewno to uczcimy - minutą ciszy a potem idę z kumplami na piwo.
    ReviewUserIcon
    ph

    01.04.2016 20:06

    Inne

    Cieszmy się. Wszyscy mają dostać dodatkową premie!
    ReviewUserIcon
    alex

    01.04.2016 13:49

    Inne

    mam nadzieję że dwustronna umowa nie była tylko żartem prima aprilisowym, ja zrobię wszystko by dotrzymać słowa.
    ReviewUserIcon
    izor

    01.04.2016 15:47

    Inne

    Ja zawarłem umowę z Góra a nie z G....nem!
    ReviewUserIcon
    ha ha ha

    01.04.2016 13:22

    Inne

    Jak to teraz będzie bez M.......ka?
    ReviewUserIcon
    road

    01.04.2016 06:49

    Inne

    Dlaczego od lipca wyrazniejsza?
    ReviewUserIcon
    pcv

    31.03.2016 22:11

    Inne

    iść do piekła z kotem
    ReviewUserIcon
    poeta

    01.04.2016 08:38

    Inne

    "Iść ciągle iść....." a potem tam i z powrotem. hi hi hi
    ReviewUserIcon
    dyziek

    31.03.2016 21:53

    Inne

    Tak jak śpiewały Elektryczne Gitary. Spełniło się: "To już koniec. Nie ma już nic. Jesteśmy wolni. Możemy już iść."
    ReviewUserIcon
    izor

    31.03.2016 21:10

    Inne

    Dałem słowo na WIELKIEJ GÓRZE to wytrzymam.
    ReviewUserIcon
    izor

    31.03.2016 17:58

    Inne

    Wczoraj wreszcie podpisałem umowę na czas nieokreślony. Mam nadzieję że obie strony dotrzymają swoich zobowiązań przynajmniej przez 30 lat. ha ha
    ReviewUserIcon
    ph

    31.03.2016 21:06

    Inne

    Chyba żartujesz człowieku . Jak wytrzymasz u nas 2 lata to maksimum.
    ReviewUserIcon
    ph

    30.03.2016 21:25

    Inne

    Czas ochronny związany ze świętami mija. Czekamy na wypowiedzenia.
    ReviewUserIcon
    ph

    30.03.2016 21:24

    Inne

    Czas ochronny związany ze świętami mija. Czekamy na wypowiedzenia.
    ReviewUserIcon
    i robot simple iglotex

    30.03.2016 07:09

    Inne

    od lipca wypłata będzie bardziej wyrazna.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.03.2016 00:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Alan

    30.03.2016 00:32

    Inne

    Zgadzam się z tym ta Gabrycha to najgorsza baba wskórczu, spalić ją na stosie!

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.