opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Krzyś

    05.05.2016 22:23

    Inne

    Masz rację. Ale wszystko się zmieni! I skąd wiesz kolego ze to baran i wiocha!???
    ReviewUserIcon
    gabi

    04.05.2016 22:11

    Inne

    Baran ♈ rządzi i tyle w temacie...
    ReviewUserIcon
    tata

    03.05.2016 18:58

    Inne

    Dziękuję Ci BOŻE za wspaniały długi weekend i że moja córka przyjechała z Holandii żeby mnie odwiedzić. Dziękuję również za to że pozbyłem się w pracy fałszywych przyjaciół!!!
    ReviewUserIcon
    PH

    03.05.2016 15:30

    Inne

    Racja , zwłaszcza w nocy dzwonią i co im odpowiedzieć .
    ReviewUserIcon
    były

    03.05.2016 14:53

    Inne

    Czesc i jak podoba sie wam praca jako Ph Iglotexu?Majówka sie konczy a Wy pewnie nawet niewypoczeci bo telefony non toper od rana do nocy,gdzie towar??pozdrowienia i wytrwałosci!!!!!!
    ReviewUserIcon
    ty

    31.05.2016 17:23

    Inne

    Złóż aplikacje to się dowiesz
    ReviewUserIcon
    Niko

    01.06.2016 20:52

    Inne

    Skoro takie odpowiedź dajesz to nie dziwne, że nie pracujesz. Możesz bardziej konstruktywnie?
    ReviewUserIcon
    Atomek

    02.05.2016 19:05

    Inne

    A dzisiaj kolejne sensacyjne informacje. Ciekawe czego się jeszcze dowiem.
    ReviewUserIcon
    Harry Potter

    02.05.2016 16:39

    Inne

    To tak jak ja. Współczuję.
    ReviewUserIcon
    Romek

    01.05.2016 18:27

    Inne

    Okazuje się że od początku byłem error I to dawno zapomnianym.
    ReviewUserIcon
    Olsztyn1

    01.05.2016 11:20

    Inne

    Jakie plany pozamykane jakie asy żarty sobie stroicie
    ReviewUserIcon
    hik

    01.05.2016 13:58

    Inne

    Lis zmienia barwy!!!
    ReviewUserIcon
    Viola

    29.04.2016 22:58

    Inne

    Szkoda że dopiero teraz rozwiązał wam się język moje koleżanki - ale jak to mówią lepiej późno niż wcale! Dzięki! !!
    ReviewUserIcon
    olsztyn

    28.04.2016 05:09

    Inne

    W Olsztynie wszyscy robią plany i asy aż miło , kasiorka wpada . I nowiutkie fury.
    ReviewUserIcon
    bzyk

    28.04.2016 19:54

    Inne

    Srały muchy będzie wiosna
    ReviewUserIcon
    neutralny1

    27.04.2016 15:00

    Inne

    W Ełku obsadzona jest po całości rodzina. Jeden drugiego kryje żeby nie wylecieć ze stołka.Kręcą, kradną jak tylko się da!!Brak przestrzegania zasad, kodeksu pracy, zasad bhp! Tam jest potrzebna zmiana. Tym ludziom nic się nie chce, oszukują innych niby tyle i tyle na umowie, a jak przychodzi wypłata to oni mają na to potężny wpływ. Nigdy nie dostałam pasków płacowych. Inni mówili,ze na pasku co innego a na koncie co innego. Samochody, telefony niesprawne - twoje życie się nie liczy. Szkoda czasu i nerwów ! nie pracujcie tam!
    ReviewUserIcon
    ja

    26.04.2016 19:17

    Inne

    a co tam w Olsztynie.lody się zaczynają więc co niektóre będą zarobione,kasa będzie strumieniami się lała
    ReviewUserIcon
    rozi

    25.04.2016 22:08

    Inne

    A najbardziej zabawne było dzisiaj dzwonienie z 711 od rana pomimo tego co napisałem w piatek! Klient nagle zapomniał albo myślał że ja zapomniałem i dzięki kasie może wszystko - niestety nie ze mną te numery - po prostu pokazałem listek desmoxanu i powiedziałem kulturalnie że od dzisiaj nie palę .HA Ha Możecie pokazać muuuuuuu ten wpis!
    ReviewUserIcon
    rozi

    25.04.2016 20:10

    Inne

    Skończyć z T to pryszcz, ale nie darowałbym sobie gdybym skrzywdził króliczki-dziękujcie im że dzisiaj nie widzieliście dna, a miałem taką ochotę i prezentację w prezi!
    ReviewUserIcon
    izor

    24.04.2016 21:44

    Inne

    Z towarzyszem za to co zrobił pożegnałem się już w piątek a jutro wy poczujecie dno!!!
    ReviewUserIcon
    Eureka

    23.04.2016 22:58

    Inne

    Kilkanaście minut temu na Polsacie Darek Kordek próbował sparodiować Jamesa Browna-wyszło tragicznie- proszę was wszystkich o wejście na youtube a następnie na "pavarotti and friends" z Jamesem Brownem. Wiem że każdy z Was ma swoje problemy i troski, ale spróbujcie wysłuchać do końca ten duet. Coś wspaniałego. Ja każdego dnia słucham na moim smartfonie tego utworu. Proszę o Wasze komentarze i szczere wpisy czy się podobało?! Wszystkim wszystkiego najlepszego!
    ReviewUserIcon
    Gdynianie...

    23.04.2016 22:38

    Inne

    Pracowałem 9 lat w Gdyni. Kiedyś ta praca była moją pasją bo za to co robiłem i jak pracowałem byłem sowicie nagradzany. Od czasu kiedy radzik i wątroba się razem spikneli to wszystko runelo. Kasa z wypłat i programów lodowych w ich kieszeniach, pewność wątroby i jego potęga haha Cukiernik pieprzony :-) Naprawdę dobry to był kiedyś oddział. Najlepszy!!! Powodzenia tym co zostali. 3majcie się. Ps... teraz mam życie usłane różami i spokój hehe Myślę że w końcu po tej katordze mi się należało.
    ReviewUserIcon
    Eureka

    23.04.2016 23:36

    Inne

    Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    ostatnia posługa

    24.04.2016 20:03

    Inne

    Wszyscy co odeszli z Gdyni są sadowoleni i teraz zarabiają dobrze i leczą sobie umysł od tej psychozy co panowała. Brawo dla wszystkich co odeszli,odwagi dla wahajacych się i kondolencje dla zostajacych. Nasz oddzial umiera. Możemy wspólnie zaśpiewać Salve Regina...
    ReviewUserIcon
    Eureka

    23.04.2016 21:47

    Inne

    A Maciek mówi żeby to było w "prezi" bo to trendy.
    ReviewUserIcon
    izor

    23.04.2016 21:15

    Inne

    Tym razem ja pociągnę na dno!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    Eureka

    23.04.2016 21:10

    Inne

    Kupiłem jeszcze w piątek "power point 2003 PL" autorstwa Państwa Altman. Myslałem, że to trudne, a tu niespodzianka-tylko kopiój i wklej z archiwum.
    ReviewUserIcon
    xds

    23.04.2016 10:56

    Inne

    A raczej miałem na myśli pisanie prawdy o brygadzistce ze skórcza która poniża i wyzywa pracowników, a nie pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    xds

    23.04.2016 01:07

    Inne

    Jakie dno?,!, to cała prawda o pracodawcach, to forum właśnie służy do tego by o nich pisać!!!
    ReviewUserIcon
    IZOR

    22.04.2016 21:46

    Inne

    ROZUMIEM ŻE MAMY ZAPISANE TE SAME MAILE I SMS W STYLU-"JESLI TO UJAWNISZ PÓJDZIEJSZ ZE MNĄ NA SAME DNO -BRALIŚMY W TYM UDZIAŁ OBOJE"
    ReviewUserIcon
    izor

    22.04.2016 21:36

    Inne

    skoro rozpetaliście burze to teraz zbierzecie jej owoce w poniedziałek-bedzie konfrontacja przed całym działem z pełna dokumentacja a goscininnie wystapi T!
    ReviewUserIcon
    Gajowy Marucha

    22.04.2016 10:46

    Inne

    NOTHING
    ReviewUserIcon
    grzyb

    21.04.2016 20:33

    Inne

    Na powrót nie ma już tu miejsca po tym wszystkim. Zgoda to zgoda ale skoro chcecie dalej pluć żółcią to już wasza sprawa. Adjos.
    ReviewUserIcon
    izor

    21.04.2016 18:01

    Inne

    A podanie reki na zgodę nie wchodzi w rachubę- wiadomo jak się to ostatnio skończyło-kolejnym kłamstwem w temacie powrotu.
    ReviewUserIcon
    xyz

    20.04.2016 14:38

    Inne

    to nie miejsce na takie dywagacje. Moja odpowiedź jest tam gdzie powinna
    ReviewUserIcon
    izor

    21.04.2016 17:11

    Inne

    To chyba jakieś nieporozumienie. Z analizy wpisów wynika że dotyczy to Pana ze Skórcza, którego b.skrzywdziła pewna Pani. Widocznie jesteście bardzo podobni.Chaha
    ReviewUserIcon
    ph

    19.04.2016 23:12

    Inne

    Dziękuje za wasze dzisiejsze wpisy z waszego forum. Dzięki za wsparcie. Ku.....wa zawsze zostanie k....rwą
    ReviewUserIcon
    ph

    18.04.2016 17:10

    Inne

    Uh jaka ulga. Na szczęście adresu bloga nie dostała największa plotkara. Reszta trzyma buzię na kłodkę.
    ReviewUserIcon
    sim

    17.04.2016 18:28

    Inne

    Wszyscy juz dostali propozycje z Jumaru? Podobno jednak nie jest tam wcale eden. Wielkie odejścia przed nami...Zamiana ról ...
    ReviewUserIcon
    ph

    16.04.2016 20:49

    Inne

    A (usunięte przez administratora) wszystko.Przynajmniej będzie wesoło i niektórym bardzo adrenalina podskoczy.
    ReviewUserIcon
    ph

    16.04.2016 20:25

    Inne

    No to narozrabiałem.Ale będą jaja!
    ReviewUserIcon
    dyrektor

    16.04.2016 19:02

    Inne

    od lipca wyplata będzie bardziej wyrazna .
    ReviewUserIcon
    ph

    15.04.2016 20:11

    Inne

    Podaje menu które nie miałem od prawie roku przyjemności konsumować a które będzie serwowane przez najbliższych kilkanaście dni:lody o różnych smakach firmy Nordis, pierogi z różnym nadzieniem tej samej firmy,sałatki własnej produkcji, ciasta niestety kupne, śledzie z firmy Nordis,smalec własnej produkcji-na początek tylko tyle.Smacznego
    ReviewUserIcon
    ph

    15.04.2016 17:50

    Inne

    Przyjemnie było? To teraz już wiecie jakie to uczucie. Pociągniemy to troszeczke dalej!
    ReviewUserIcon
    ???????

    15.04.2016 17:18

    Inne

    Piątek. W Gdyni następny "nowy" driver woltę odwalił. To ilu tam kierowców zostało?
    ReviewUserIcon
    Joker

    15.04.2016 21:50

    Inne

    Gdynscy pisarze zniknęli,zamilkli,rozchorowali się będzie brak wiadomości z tego środowiska.I ok.
    ReviewUserIcon
    ph

    14.04.2016 21:19

    Inne

    upokrzymy też tą panią ale to będzie niespodzianka!
    ReviewUserIcon
    ona

    14.04.2016 21:14

    Inne

    4000 chyba brutto po 500 plus.

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.