Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Kolo

Witam czy to prawda ze komuś cofneli wypowiedzenie? A jezeli nie to czy komuś już coś proponowali ? Chodzi mi o osoby ktore dostaly wypowiedzenie jezeli mozna to bez hejtu normalnie kulturalne odpowiedzieć

@Kolo

podobno proponuja prace jeśli się zrezygnuję z odprawy i dostajesz umowe przez agencje pracy na miesiąc

Wiki
@A2

Śmiechu warte ale łaska a pózniej co dalej

A3
@A2

Ale żałosne, ciekawe czy znajdą się tacy, którzy dadzą się w ten sposób wydymać... Zamiast odprawy po miesiącu out z firmy...Myślałem że ta firma nie może niżej upaść, ale cały czas mnie zaskakuje.

Drogi HR czy tez Januszu

dobrze wiemy ze HR juz tu nie ma i proszę nie rób se jej Januszu który przed komputerem piszesz jaja a przy okazji piwko pijesz daj se spokój A co jeśli ktoś ma umowe na stale ? To jak mi ja mozna przedłużyć na kilka miesięcy ? A tak poza tematem firma nie ma za grosz szacunku do pracownika traktują nas jak numerki w (usunięte przez administratora) jemu na stanowku pracy co jest idiotyczne bo na automatach przy okazji trzeba np. Pilnować lini aoi itp przy przepięknych zapachach z pieca

@A2

Przestań plotki rozsiewać i nieprawdziwe informacje! To forum to (usunięte przez administratora) ale taie wpisy to juz pukanie od spodu w to (usunięte przez administratora)

Wymagający

Zgodnie z przedmówcami, kończymy z hejtem i tak dalej. Zmieńmy to forum na coś bardziej pożytecznego. W stylu kupię, sprzedam, zamienię - a może też oddam?. No to w takim razie chętnie poznam Panią do 35lat która chciałaby mi coś oddać. Odwdzięczę się kolacją w ekskluzywnym lokalu i śniadaniem do łóżka, jak tylko otworzą knajpy. Znajdzie się jakaś chętna na zabawy przez całą noc? Wymagam wysokiej kultury osobistej i atrakcyjnego wyglądu oraz dyskrecji. To akurat także zapewniam ze swojej strony.

Haha
@Wymagający

To forum firmowe A nie portal randowy Jak już szukasz to na roksa jak masz takie wymagania

No co ty
@Haha

Zawsze takie ogłoszenie lepsze niż hejt. Przynajmniej pośmiać się można.

Sama Rozkosz

Mówisz masz. Podaj kontakt

Niedowierzająca
@Wymagający

Ahahahahaha, no nie wierzę xddd myślałam że nic mnie już na tej stronie nie zaskoczy są jednak xD

Jasne
@Niedowierzająca

Ok. To dzisiaj o 13:30. Przed fabryką. Poznasz mnie po maseczce na tważy.

Ale jak
@Jasne

Ale jak Cię poznam, przecież tam wszyscy będą w maseczkach? Czy to jakiś żart?

Jednak nie
@Jasne

Kurcze, takie wymagania, a twarzy pisze przez "ż"... Rozmyśliłam się.

Przepraszam.
@Jednak nie

Kto się za mnie potszywa? Co to ma być. Czekałem na Ciebie ale cie nie było. Dobrze że miałem na busa. (usunięte przez administratora)

Koroner
@Wymagający

Nie boisz się koronawirusa? Teraz strach spać nawet z własną żoną, a co dopiero z obcą.

Hahaha

Ta firma to jeden wielki kabaret. Zamykają stołówki żeby ograniczyć kontakty z innymi ludźmi ale 12h to już można robić jak najbardziej i mieszać ludzi z różnych zmian oni chyba sami się gubią w tych poleceniach ciekawe co jeszcze wymyśla ciekawego :D

Hehe
@Hahaha

Ciekawe jak np panie beda jesc na stanowiskach przy fali , czy tam lakiernicy, gdzie tu jakies bhp??

@Hehe

Może najwyższy czas żeby zainteresowała się tym wszystkim Państwowa Inspekcja Pracy bo już powoli robi się cyrk :P

Crr

Państwowa inspekcja pracy została już powiadomiona o tym cyrku. Mają się za ten kabaret zabrać.

Julian.Palant
@Crr

Zabrać to właściciel powinien się zabrać za starych mobingowcow typu Słonik i Pinda,w zasadzie przePinda,kraty kraty i palą.

heheszki
@Hehe

a fale jak wiadomo są zgarowane na przerwach właśnie, lakierki też przeglądy mają na przerwach. Chrońmy przed wirusem, zróbmy ludziom raka. To ma być to dbanie o zdrowie pracownika o którym HR pisze?

Pracownik2.0
@Crr

No i co z tą inspekcją? Jadą już? Będą jutro żeby wprowadzić ład i porządek? Dogadałeś się z nimi?

Pra
@Hehe

Naucz się czytać ze zrozumieniem. HR napisał, że nie wolno spożywać posiłku na stanowisku na którym pracujesz, ale gdzieś w jego pobliżu.

Kolo

Czy to prawda ze z a6 kilku osobom cofneli wypowiedzenia?

elektronik

Jestem miło zaskoczony rozmową kwalifikacyjną, tak powinno się to odbywać. W tej pięknej, klimatyzowanej sali uśmiechnięta Pani dała mi testy , które rozwiązałem, wcześniej oczywiście mogłem się napić wody, mogłem się przygotować. Myślę że dobrze rozwiązałem testy, pomimo braku okularów, wzrok mam dobry jak na swoje lata ;) Było bardzo miło i sympatycznie, przeszedłem później kolejny etap z kierownikiem, szybka i konkretna gadka. Następnie 3 etap, z kolejnym, dostałem kilka propozycji, więc próbowałem negocjować. Na razie mam sprawę do przemyślenia, ale warta uwagi. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego procesu rekrutacji. Bardzo mi się to podobało. Pełen profesjonalizm. Inne firmy powinny się tego uczyć. Pozdrawiam .

Testy na to stanowisko były idealnie dopasowane. Krótkie, zwięzłe i na temat. Tak trzymać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Szokujący

Tak się zastanawiam. Na wesele nie mogę iść bo mam wypad na kwarantannę. Na komunie też itp. A mogę iść w niedzielę do kościoła ? Będzie tam pewnie 100 osób? I wtedy ? Ankieta czy byłeś w kościele ? Jak tak to dwa tygodnie kwarantanny. . . (usunięte przez administratora) Po kątach Niech HR odpowie gdzie ma jeść foliowy lakiernik i linia? Czekamy .

zszokowany

HRowi już tak tu (usunięte przez administratora) że zapomnijcie o jakiejs odpowiedzi. A na komunię możesz iść bez problemu o ile nie ściągasz na nią ciotki z Niemiec, kuzyna z kopalni i 30 innych osób które widzisz raz na 5 lat. Chociaż nie wiem kto trzeźwo myślący coś takiego by teraz robił...

wiki
@Szokujący

Tak naprawdę chyba firmę chcą zamknąć bo oto im chodzi i zastraszają ludzi żeby sami się już zwalniali

@zszokowany

bardzo dobrze napisane! trzeba myśleć co się robi. Niczego innego od was nie wymagają tylko myślenia - ale nie tylko o sobie.

Damian Prosiak A6

Pozdrawiam przystojnego lidera z B8, :*

ddddsrt2

Ogólnie co do firmy Fideltronik boryka się z problemami: 1.zmuszanie ludzi do 12tek i robienia weekendów (mimo, ze miały być nieobowiązkowe uwalają premie) brygadziści straszą ludzi nie przedłużeniem umowy za niechęć do 12tek i ciągłych weekendów 2.Brak grafiku na cały miesiąc- grafik dostaje się w piątek i do tej pory nawet człowiek nie wie czy w weekend musi iść nie można zaplanować sobie nic 3. Umowy na miesiąc co miesiąc przedłużają albo nie przedłużają umowy 4. Chyba mają inny kodeks w tym Fideltroniku i zasady pracy np. do każdego czwartku trzeba zgłaszać nieobecność w systemie na weekend i chęć wolnego np dnia 5. Brak wglądu na te chore zasady pracy 6. zamknięcie stołówek automatów do picia 7. jedzenie przy stanowiskach 8. utrudnianie z wolnym (miałam wypadek kilka lat temu teraz odnoszę mocne konsekwencje tego strach iść na l4 bo za coś trzeba żyć) 9. Brygadziści ingerują w życie prywatne ludzi- trzeba im sie tłumaczyć dlaczego w weekend chcesz mieć wolne, dlaczego nie mozesz zostać na 12tce 10. rozpisywanie dwunastek 5 dni w tygodniu + do tego jeszcze masz pracować w weekend i nie chorować 11. większość ludzi pracujących żyje w strachu o umowy nie chodzą na l4 mimo, ze powinni 12. gdy już ludzie sie zbuntują i wyrażą swoje zdanie przy mistrzu produkcji i brygadzistach zostają albo ochrzanieni albo wyśmiani 13. rzucanie ze zmiany drugiej na pierwszą, mieszanie ludźmi 14. Jedynym plusem w tej firmie są pozytywnie mimo wszystko nastawieni ludzie 15. Nikomu nie życzę aby był w takiej sytuacji i z miesiąca na miesiąc musiał bać się o prace 16. Kradzież urlopu to już chyba standard dlatego najlepiej go wykorzystać zanim zostanie on pobrany przez tak zwaną górę 17. punkt odniose do HR może udostępnicie regulamin pracy i dlaczego są grafiki z tygodnia na tydzień i taki system bo z kodeksu pracy wynika, że po 12godzinach nalezy sie odpoczynek a co lepsze rzucanie ze zmiany II na I. gdzie te regulaminowe 11 godzin odpoczynku? gdyby nie ludzie którzy tam pracują nigdy by sie człowiek nie zdecydował aby robić w takiej firmie ale licze na to, że okażecie regulamin pracy jak i kodeks i może w końcu sie zainteresujecie ludźmi zamiast zwalniać i tyrać tymi co zostali lepiej zatrudnić inne osoby a nie zabierać stałym pracownikom życie. Pracują tu matki, żony, mężowie, ojcowie. Góra wychodzi po 8 godzinach pracownik po 12tu nikt by nie miał pretensji jeżeli by to nie było notoryczne a grafik? co TYDZIEŃ W PIĄTEK jak dla mnie to brak szacunku dla ludzi którzy stanowią sukces tej firmy większość tych co została zna się na robocie przykłada sie do tego i robi to bezbłędnie i nie wymajają wielkiej płacy tylko SZACUNKU DO WŁASNEGO ŻYCIA I ZDROWIA może pora się tym zainteresować

Xyz

Banda (usunięte przez administratora) Wysyłają co drugą osobę na kwarantannę bo miała styczność z chłopakiem siostry mamy koleżanki, która może być zarażona. W takim wypadku wypłacajcie postojowe lub inną formę wynagrodzenia a nie ograbiajcie ludzi z urlopu bez ich pozwolenia przez wasze widzimisię.

Grrr
@Xyz

Pracownika nie może pracodawca wysłać na przymusowy urlop na to są paragrafy. Jeżeli pracownik jest w gotowości do pracy to przysługuje mu 80%wynagrodzenia dziennego. Chcecie więcej wiedzieć zadzwońcie do PIP.

Zwolniony

A TEN LYSY CO ŻEŚCIE PISALI ŻE PODPIERAŁ MASZYNY WIECIE Z JAKIEGO POWODU PODOBNO ZOSTAL BRYGADZISTA NA AUTOMATACH PRAWDA TO?

Ciekawa
@Zwolniony

Co ? Jakim brygadzistą ?

Szokujący

Czy to prawda że firma ma problem z weselami ? Ze jak idziesz jakoś gość na wesele to masz iść na dwa tygodnie kwarantanny ? To chyba musi być żart. Nie możecie przecież ingerować w nasze życie.

Co
@Szokujący

Cooooo? Serio? Czy ich do reszty(usunięte przez administratora) Za chwilę zabronią do sklepu iść. Wystarczająco już ludzi z urlopów (usunięte przez administratora) z byle powodu, w nagrodę wypowiedzeniami sypią, kierując sie stażem i doświadczeniem (szkoda, że to działa na niekorzyść dla pracownika...). Myślałam, ze już mnie idiotyzm w tej firmie nie zdziwi, a jednak... A potem jeszcze zdziwieni, że ludzie zatajają co mogą.

@Szokujący

To trochę jak groźba ze strony fideltronika,, jak pójdziesz na wesele masz iść na dwa tygodnie kwarantanny i zrobić test " zaraz nawet z domu nie będzie można wyjść albo do kościoła w niedziele bo dwa tygodnie kwarantanny... Żenada dobrze ze jeszcze kilka miesięcy i kończę z tą firmą

@Szokujący

to nie jest prawda, kto ci tak powiedzia?

Popieramy decyzję HRu
@Szokujący

Akurat tutaj HR ma rację. Ilu z Was ma na ten rok zaplanowane imprezy masowe? 10, 20, 50 osób? I przez te 50 osób reszta firmy ma ryzykować? Przecież firma robi co może aby nas nie narażać. Garstka ludzi tutaj usiłuje podburzyć resztę. Niewykluczone że to jedne i te same osoby (usunięte przez administratora) tutaj wypisują. 95% ludzi jest z tej decyzji zadowolona. Liczy się zadowolenie większości, a nie spełnianie zachcianek rozkapryszonych małolatów którym się wydaje że są pępkiem świata. Napisałbym "dorośnijcie wreszcie" ale to nic nie da, bo trole tutaj są wyjątkowo odporne i niestety żaden muchozol na nie nie działa.

Święta racja
@Popieramy decyzję HRu

Co z tego że wolno będzie chodzić na wesela, jak później trzeba osoby z całego działu do domu wysyłać. Co z wesela jak nie będzie na prezent?

Śmiechu warte
@Święta racja

No jasne świetna decyzja ale jak już mieszamy wszystkie zmiany to nie ma problemu co? No w sumie naprawdę firmą tak wiele nam daję że nic tylko ślepo się podporządkować i jak baranki wykonywać co każą. Ludzie my tu nawet najniższej krajowej nie mamy a będziecie prowadzić jakieś wywody o chwaleniu HR i lojalnością wobec pracodawcy żenada

Takje

To jest najprawdziwsza prawda. Jak nie wierzysz zapytaj w HR

Tv
@Szokujący

Może trzeba znów tv zaprosić do Suchej. Ubezwlasnowolnili nas. Za chwilę będziemy wypełniać ankiety, co robimy po pracy i będą nas izolować za oddychanie.

Jednostko
@Śmiechu warte

Jednostko - puchu marny. Jednostką nikt się nie interesuje. Liczy się zadowolenie większości. Mało kogo interesują Twoje żale. Jesteś zerem i tyle.

Pracownic

Czy pracodawca może wysłać pracownika na kwarantannę? Nie. Kwarantanna jest zarządzana decyzją wydawaną przez państwowego inspektora sanitarnego lub lekarza przyjmującego do szpitala. Przepisy prawne nie dają takich uprawnień pracodawcom. Kwarantanna jest jednym z obowiązków, którym muszą poddać się osoby przebywające na terytorium RP wymienionym w ustawie z 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Czy w fideltroniku jest inne prawo niż w Polsce ?

a2
@Pracownic

Fideltronik ma swoje własne prawa to jak Państwo w Państwie Z tym ze ci i ci robią nas w jajko caly czas

Alo alo

Tak na 2 tyg kwarantanny i jeszcze musisz badania zrobic pozniej na koronowirusa , tylko ze raczej na swoj koszt :), dotyczy sie chyba tez komuni itd. Takze zaraz nie bedzie mial kto robic w tej robocie..

Hoho
@Alo alo

No to po weselu dychniesz i sie prawie przebadasz

Bezprawie
@Alo alo

Ale to chyba dość dziwne. Skoro minister zdrowia mówi że można robić wesela . To dlaczego my nie możemy normalnie na nie chodzić ? Czy mamy jakiegos prywatnego ministra w HR ? czy to jest zgodne z prawem polskim ? Mamy się tłumaczyc z czasu wolnego ?

Koniu

Podobno prawda za jakiegos lidera bo robia trzech brygadierów a firma teraz powinna dać tym ludziom ktorzy teraz pracują a nie sa na izolacji czy kwarantannie powinniscie dac 1000 zl dodatku bo z tarczy bedziecie miec 5 razy tyle (usunięte przez administratora) a wy w nagrode dajecie wypowiedzenia brawo????????

Pozytywna

A ja mam taki pomysł - skończmy już z tym wzajemnym hejtem. Wszyscy jesteśmy pracownikami jednej firmy, dlaczego to sobie robimy, dlaczego się tak traktujemy nawzajem? Znaleźliśmy sie w trudnej sytuacji teraz ale nie wierzę, że są w tej firmie ludzie którzy źle komuś życzą. Wszyscy teraz powinnismy grać do jednej bramki a nie skakać sobie do gardeł. Gdyby sie tak rozglądnąć dookoła to wiele firm jest w dużo gorszej sytuacji niż my. Musimy zaufać tym „na gorze” bo do tej pory jednak sie dobrze spisywali i podejmowali dobre decyzje. Każdy kto nie jest zarządem tylko wykonuje polecenia, i kierownicy, i hr, i pracownicy produkcji. Okażmy sobie trochę więcej zrozumienia, bo wszyscy jesteśmy ludźmi i nawet ci którzy przekazują złe wieści tez mają uczucia i w większości wiedza co to empatia. Pozdrawiam was wszystkich ciepło! Jeszcze będzie pięknie, pamiętajcie o tym!

Wolny
@Pozytywna

Więc zagrajmy do jednej bramki. Poproszę kawę i porządne lizanko.

@Wolny

Niestety ja nie-wolna, więc raczej nie wypada

Eeetam
@Pozytywna

Mi to wcale nie przeszkadza...

@Eeetam

Odezwę się jak mi też nie będzie przeszkadzało

Oooki
@Pozytywna

Tylko sprężaj się, bo wiecznie żył nie będę.... Niedługo emerytura....

@Oooki

Pozostaje Ci marszczyć freda

Przykre

A ja myślałem że jednak gramy do jednej bramki.....

Spokojna
@Pozytywna

Zgadzam się z tobą i pozdrawiam!

MAti
@Pozytywna

Popieram...za dużo jadu na tym forum...

Pracownik....

mam pytanie do HR-u . Dlaczego zwalniacie ludzi którzy są przeniesieni ma produkcję z wykształceniem wyższym. Majacym Wykształcenie Inżyniera , Technika. posiadający 6-8 letni staż pracy, Zamiast ludzi którzy są np. po zawodówce. ktorzy nie maja nawet średniego wykształcenia Czy to oznacza ze wykształcenie i staż pracy nie ma żadnego znaczenia ?? Bo moim zdaniem tacy ludzie prędzej odbudują gospodarkę we fideltroniku. dzisiaj zauważyłem taka sytuację , wiec prosił bym o odpowiedz z HR-u z poważaniem i z góry dziękuje za odpowiedz.

Jola
@Pracownik....

Zgadza sie ciekawe. Ciekawe co na to HR Moim zdaniem to niedorzeczne jezeli tak jest jak @Pracownik.... napisał , jezeli to nastapiło. @Pracownik.... a gdzie coś takeigo sie zdarzyło ?

@Pracownik....

Jezeli to prawda. To teraz iżynierowie sami będa sie zwalniać , bo oni sobie sami znajdą pracę , bez problemu nawet i zdalną. Bo nie beda teraz zyć w strachu ze i oni mogą stracić pracę Teraz znowu ludzie chodza jak na szpilkach

zwolniony
@Pracownik....

Oni chyba sami nie wiedzą co robią, w regulaminie napisali jedno a robią drugie.

zwolniony
@Pracownik....

A chciałem dodać, że HR już tu się nie udziela po aferze z podszyciem się pod pracownika HR i rozpowszechnieniem nieprawdziwej infornacji, zadaj to pytanie przez zakładkę pytania do HR, Fideltronik w czasie pandemii czy jakoś tak.

No ba...
@zwolniony

Mamy w firmie takie tłuki że nawet HR się poddał. Dziwicie się ? Przecież z Wami się nie da współpracować. Daj - źle, nie daj - źle. To najlepiej wcale się nie odzywać i niech to (usunięte przez administratora) tutaj dalej puchnie - tyle że samo.

B9
@No ba...

Zwolnić maja ok 100 osób umysłowych czy jakos tak to ujęto I może paść na kazdego nżyniera czyc technika Kazdego szkoda ale nie oszukujmy się na fideltroniku swiat się nie kończy A i nie wiem czy to prawda wszystkich tych co uda się uniknąć zwolnienia maja przenieś na adeco I rob tu człowieku i co miesiąc miej przedłużenie umowy. Lepiej już dostać wypowiedzenie niż robić na (usunięte przez administratora) wartej umówię

Kiedyś było fajnie
@Pracownik....

Bo stawka takiego kogoś to dwie stawki pracownika produkcji bez wykształcenia. W firmie zostaną sami pracownicy produkcyjni z śmieciową umową z Adecco i garstka rządzących po znajomościach. Jakie to proste.

Pracuś
@Pracownik....

Na piciu co 1godz kawy i chodzeniu co 30 min na palarnię gospodarki Fideltronika nie odbudujesz!!!Bardzo dobrze robią że się wzięli za Was.Jeszcze asystenci inżyniera???Może jeszcze trzeba Wam sekretarki??Wreszcie KTOS przejrzał na oczy!!!Jeszcze Ci kupcy-więcej ich niż na jarmarku we wtorek!!!!

Jeszcze pracownik
@Pracuś

A Pan marynarka, koszula i spacer po firmie byleby do kogoś zagadać??? Tylko ostatnio coś go w suchej nie widać,wirtualnie też słabo..częściej koleżankę widać.nie ma się z kim robić spotkań bo wszyscy zajęci zwolnieniami albo w domu?? Super ważne projekty zamknęli?? W takim razie może to etat do likwidacji, któreś tysiące by się zaoszczędziło????? Aaa zapomniałem moi drodzy...przecież w tej firmie uwielbia się ludzi którzy nie wiadomo co robią na swoich sztucznych "menedżerskich" stanowiskach a zwalnia takich którzy robią zwykłą robotę.

@Jeszcze pracownik

Faktycznie pana K dawno juz nie widać. panie w Suchej widoczne ze działają a reszta hmm...widac kto naprawdę ma co robić.

Panie inzynierku co sie sapiesz dzis wiecej jest ludzi z wyzszym wyksztalceniem na produkcji niż was w kanciapach i na dobrą sprawe nie macie o niczym pojecia jestescie zbyteczni was powinni zwolnić w pierwszej kolejności bo płacą wam za picie kawy na niczym się nie znacie

Kiedyś było inaczej
@Adam

Kiedyś inżynier wiedział więcej o swoich produktach, a jak podpadł niewiedzą, to po premii. Teraz mają przyzwolenie na nic nierobienie. Jak firma wkońcu się podzieli, może będzie lepiej. Każdy dyrektor będzie sobie sam ich doglądał. Skończy się rżnięcie głupa.

Control
@Adam

A propos pani od kawy. Myslalem, że w końcu się pozbyli, a tu zonk. Patrzę i za szyba znowu niby coś robi... gdzie się podziewała tyle czasu. No gdzie się pytam

@Control

A kto to ta pani od kawy...

To forum to zło

Wy tam w Fideltroniku (usunięte przez administratora)po znajomości z Zembrzyc (usunięte przez administratora) Ale czy to nie dziwne ,że wiekszosc osob z Zembrzyc ma stanowiska wyżej osadzone i wszystkie inne ulgi jakie się z tym wiążą, ta firma jest jak Tytanic, biedni sie utopią w tym (usunięte przez administratora) jesli wcześniej nie zwarjują bogaci będą dalej chlać, ćpać i ruchać mimo ,że swoim poziomem prezentują plankton.

Alibaba

Teraz zwalniają A jutro będą prosić aby przychodzić do pracy i nie planować nic na wakacje bo nie będzie postoju . Zobaczycie że tak będzie Także ludzie którzy będziecie ogłaszać że tak będzie to nie dziwcie się że mało kto się na to zgodzi którzy zostali zwolnieni. Pozdrawiam

Stary pracownik
@Alibaba

Zawsze tak było. Najpierw zakaz nadgodzin i jak zostałeś godzinę dłużej, żeby się wyrobić to robili z ciebie złodzieja, który chce naciągnąć firmę na kasę, a potem nadgodziny obowiązkowe.

Pan i władca

Dziwna to firma. Z jednej strony zwalniają grupowo ludzi, nawet tych doświadczonych i dobrych pracowników, a z drugiej strony tworzą nowych kierowników i dyrektorów. Gdzie tu jest jakikolwiek sens? Jeszcze się to firmie odbije czkawką, jak ludzie sami zaczną odchodzić. Wtedy to właśnie będą sami dyrektorzy i kierownicy tyrali na to wszystko, bo nie będzie już kim robić.

@Pan i władca

nie ma sensu tak jak ta firma nie ma już dobrej opini Znajomości znajomości i jeszcze raz znajomości koledzy koleżanki sobie pomagają A innych maja w d

Pan i władca
@A2

Najgorszy w tym wszystkim jest totalny brak szacunku do pracowników. Po prostu żenada. Nic tylko szukać innej roboty. Oby się to zmieniło i było tak jak jeszcze kilka lat temu - szału nie było, ale dramatu też nie było. Teraz to już jest kompletne.dno.

Covid

No i długo nie trzeba było czekać na kolejną sytuację podejrzenia zakażeniem. Testujemy i czekamy na rozwój wydarzeń. Ma sa kra.

Yo

Eeeh
@Yo

Na A6...

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 26 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fideltronik Poland Sp. z o.o.