Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Pan i władca

Dziwna to firma. Z jednej strony zwalniają grupowo ludzi, nawet tych doświadczonych i dobrych pracowników, a z drugiej strony tworzą nowych kierowników i dyrektorów. Gdzie tu jest jakikolwiek sens? Jeszcze się to firmie odbije czkawką, jak ludzie sami zaczną odchodzić. Wtedy to właśnie będą sami dyrektorzy i kierownicy tyrali na to wszystko, bo nie będzie już kim robić.

@Pan i władca

nie ma sensu tak jak ta firma nie ma już dobrej opini Znajomości znajomości i jeszcze raz znajomości koledzy koleżanki sobie pomagają A innych maja w d

Pan i władca
@A2

Najgorszy w tym wszystkim jest totalny brak szacunku do pracowników. Po prostu żenada. Nic tylko szukać innej roboty. Oby się to zmieniło i było tak jak jeszcze kilka lat temu - szału nie było, ale dramatu też nie było. Teraz to już jest kompletne.dno.

Covid

No i długo nie trzeba było czekać na kolejną sytuację podejrzenia zakażeniem. Testujemy i czekamy na rozwój wydarzeń. Ma sa kra.

Yo

Eeeh
@Yo

Na A6...

CoZWami

Obserwuję od jakiegoś czasu wpisy na tej stronie, wpisy i opinie dotyczące Fideltronika. Widząc co piszecie, zastanawiam się kto was wogole dopuścił do pracy, jakiejkolwiek. Wasz poziom wypowiedzi i tematów jest żenujący. Kto tam pracuje? Firma zatrudnia tysiące ludzi, totalnych idiotów? Praktycznie co druga osoba z suskiego pracuje lub ma kogoś kto tam pracuje!!! Kim wy w ogóle jesteście? Macie tam taki (usunięte przez administratora) że szok! Ludzie tworzą miejsce. A wy co tworzycie? Wstyd poprostu. Nie wstydzicie się przyznać, że pracujecie w Fideltroniku czyt. Burdelniku.??? To niestety nie jest tylko moja opinia. Z kim bym się nie zgadał(a), to ma takie samo zdanie. Totalny (usunięte przez administratora)

Co z wami

Otóż to. Ta firma to jakiś cyrk na kółkach (nie nazwę tego burdelem bo administracja znów usunie) Wydaje mi się, że nie ma czego żałować jeśli dostanie się wypowiedzenie. Wstyd przynależeć do tej firmy. Pozdrawiam "wywalonych", zawsze po burzy wychodzi słońce ???? Trzymajcie się.

Bit
@Co z wami

Cyrk? Lipna firma? (usunięte przez administratora) Dlaczego? Bo się komuś nie chce robić i czeka by zamknęli firmę i płacili postojowe- najlepiej z 3k na miesiąc bo jak mniej to też będzie lipna firma? Bo robią ankiety i wywiady odnośnie potencjalnych zagrożeń zakażeniem Covid? Bo Nas przez to chcą chronić przed nieodpowiedzialnymi ludźmi? Fidel bardzo dobrze chroni swoich pracowników i jest to opinia nie moja ale ludzi z zewnątrz. Niestety są zwolnienia i idą równo ludzie z produkcji, akwarium i lotniska. A w firmie pracuje naprawdę wiele mądrych osób którym na pracy zależy! A poziom tego forum ustala garstka sfrustrowanych ludzi, co myślą , że wszytko im się należy Pozdrawiam normalnym ludzi z Fidela

Bit
@Co z wami

@ Co z wami -Uzasadnisz swoją wypowiedz?

Co z wami
@Bit

Miejsce tworzą ludzie. Skoro w Fideltroniku jest tak wspaniale, to o co te wszystkie żale tutaj? Nie bez powodu wylewa się tu fala krytyki i złości. Skoro pracują tam "normalni" ludzie, to gdzie są? Wypowiedzi tutaj są jednoznaczne. To jaki wydźwięk dają, również. Co do bezpieczeństwa pracowników i ich rodzin - tak, firma dba o to i powinniście się cieszyć, że tak jest.

Spokojna
@CoZWami

Ludzie którzy szanują siebie i innych przeważnie tylko czytają tutaj wpisy, nie wypowiadając się na ich tematy. Bo niektóre wpisy są naprawdę przygnębiające i pokazują poziom ich autorów. Sama już nie wiem czego Ci ludzie oczekują od firmy, skoro wszystko co robią jest złe. Ludzie opanujcie się!

Tester

Co sie dzieje na tym a2 ? Podobno jakaś akcja i ze oczywiscie tylko operatorzy wolne a reszta (usunięte przez administratora)chodzi dalej??

Yyy
@Tester

Jak to co? Jedna w ciąży i nie wie z kim to szukają...

PK
@Tester

Czytam ten komentarz i czytam i się poddaję. W jakiej gwarze to jest napisane? Nic nie rozumiem. Kto tam pracuje w tej firmie. Kiedyś przyjmowali po maturze, a teraz nawet niepiśmiennych bez szkoły.

elektronik

Jestem miło zaskoczony rozmową kwalifikacyjną, tak powinno się to odbywać. W tej pięknej, klimatyzowanej sali uśmiechnięta Pani dała mi testy , które rozwiązałem, wcześniej oczywiście mogłem się napić wody, mogłem się przygotować. Myślę że dobrze rozwiązałem testy, pomimo braku okularów, wzrok mam dobry jak na swoje lata ;) Było bardzo miło i sympatycznie, przeszedłem później kolejny etap z kierownikiem, szybka i konkretna gadka. Następnie 3 etap, z kolejnym, dostałem kilka propozycji, więc próbowałem negocjować. Na razie mam sprawę do przemyślenia, ale warta uwagi. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego procesu rekrutacji. Bardzo mi się to podobało. Pełen profesjonalizm. Inne firmy powinny się tego uczyć. Pozdrawiam .

Testy na to stanowisko były idealnie dopasowane. Krótkie, zwięzłe i na temat. Tak trzymać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Rrttr

Czy Wasi pracownicy mają otwartą ścieżkę kariery? Jeśli to tylko możliwe, staramy się stwarzać naszym pracownikom możliwości rozwoju i podejmowania w firmie nowych wyzwań. Szukamy potencjału i wykorzystujemy mocne strony oraz naturalne predyspozycje naszych pracowników przydzielając im nowe zadania. Ewentualne braki w wiedzy czy doświadczeniu są korygowane w trakcie procesu wdrożenia na nowe stanowisko, jak również poprzez szkolenia. Muszę jednak przyznać, że możliwości te nie są w firmie nieograniczone, ze względu na wymóg wyższego wykształcenia technicznego w strukturach inżynierskich i oczywisty brak takiego wymogu w strukturach produkcyjnych.

Kamyk
@Rrttr

Daj sobie spokój z tym kopiowaniem i wklejaniem nie swoich tekstów. Żenada

Pracuś

Fajnie ze kupiliscie respirator szanuje to stać was na to moglibyście kupić nawet 20. Ale nas pracowników już od dłuższego interesuje temat podwyżek. My nie przychodzimy do pracy żeby walczyć z koronawirusem (bo zarabiamy pewnie 3 razy mniej niż Ci co z nim walczą) tylko narażamy się chodzimy w weekendy żeby robić dla was płytki. Więc zamknijmy temat korony kłótni itp i walczmy o swoje czekamy na wiadomość odnośnie podwyżek.

Hahahaha
@Pracuś

Oni nawet 10 % kwoty nie dali. Wpłacili 10 tyś. ze 130.

Ty
@Pracuś

Okropny komentarz. A Ty ile wpłaciłeś na ten respirator?

Ty jesteś poważny?
@Pracuś

O jakich podwyżkach Ty teraz myślisz człowieku??!? Ciesz się że w ogóle masz pracę i zarabiasz! Koniec miesiąca się zbliża więc uważaj żebyś wypowiedzenia nie dostał... Ręce opadają, kryzys, wszyscy dookoła zwalniają masę ludzi albo całkiem się zamykają a ten o podwyżce marzy hahahahha

Żwirek
@Pracuś

Firma sobie odliczy od podatku wcale nie będą stratni że kupili respirator a ludzią pojadą po wypłatach

ET
@Żwirek

Nie kupili respiratora tylko dali 10 tys.

Melon
@Pracuś

Podwyżek na pewno teraz nie będzie nie ma na co liczyć, ale dziwi mnie ze nie dostajemy żadnego dodatku za pracę w tych trudnych i zagrazajacyh zdrowiu warunkach w sklepach spożywczych i innych firmach które jeszcze działają dostają taki dodatek a u nas jak zwykle nic trochę żal że nie szanują naszego poświęcenia...

Nierozumiem
@Hahahaha

Dlaczego ktoś daje negatywne opinie i zgłasza komentarze w których jest czarno na białym napisane ile dali na respirator. To nie są dane wymyslone, wszystko jest na stronie zbiórki. 10 tysięcy na 130 tysięcy to dla tej firmy nic..co,prawda w oczy kole? Idealny obraz firmy po sponsorowanym artykule ulega zmianie?

ILI
@Pracuś

Fajnie że dołożylście cegiełkę do zakupu respiratora. To się bardzo chwali - wszak może być każdemu z nas potrzebny. Tylko dlaczego kosztem obcięcia premii brygadzistom oraz inżynierii? Już wiemy dlaczego tak chętnie dokładacie się do wszelkich spraw społecznch. Ale płaćcie to z swoich grubych dyrektorskich pensji a nie pensji zwykłych pracowników. Żenada.

Locals
@ILI

Człowiek się stara, przychodzi do pracy mimo zagrożenia a później tak mu dziękują za pracę...

Prawda
@Ty jesteś poważny?

Rząd przygotowuje obniżenia pęsji i zwolnienie pracowników i to już w najbliższym czasie

Arbuz
@Melon

Raczej będą jeszcze obniżane pęsję rząd pracuje nad ustawą i będą zwalniać więc o czym ty marzysz ciesz się że jeszcze pracujesz

Noniewiem
@Prawda

A skąd wiesz? Pracujesz w rządzie nad tą ustawą?

stefan
@Noniewiem

Możliwe czytasz wiadomości widocznie nie. Nie jesteś na bieżąco

kshksh
@Nierozumiem

Fideltronik dał nędzne 10k na respirator za 130k, a kreuje się na jego kupca. Można już mnie minusować jeżeli ktoś ma problem z zaakceptowaniem rzeczywiści, trudno. Ja też dorzuciłem się w tej wrzutce, ciekawe kto dał większy % miesięcznego dochodu, w dodatku nie silił się na promocję w socialach i lokalnych mediach (ochydna praktyka, wstydzicie się :-)) zdrówka życzę wszystkim białym murzynom na plantacji elektronicznej bawełny!

Gucio
@ILI

Fajnie jak z twojej kieszeni będziesz miał co miesiąc miej wypłaty coś firma musi odliczyć bo by niebyła firmą

Mag
@Pracuś

Człowieku Ty się zastanów o czym piszesz w tej sytuacji, za chwilę możesz dostać wypowiedzenie do ręki.

Liniowy robol
@Pracuś

Ha ha ha. Teraz pracodawca będzie mógł obniżyć Ci pensję o 10% bez konsultacji z nikim, a ty tu o podwyżkach. Od 13 marca widać że będzie lipa. Ciesz się, że masz pracę, no chyba, że już nie masz.....

....
@Liniowy robol

Ciezko obniżyć kwotę która nie jest najniższa krajowa. Tak jak ciężko znaleźć równie marnie płatną prace.

Rambo

A i te profile kapli się napewno,i wagi aleś Dzekus w czarnej (usunięte przez administratora)

Jabol.Punk

Noi co czekam panie i co ,boisz się że ci skopie dup...o ,jeszcze pamiętasz J.P

Prrrrtt

Ty co najwyżej możesz palcem po szybie swoje łzy rozmazać. Dobrze że cię wyrzucili, jednego śmiecia mniej xDDDDDDDDD

NoMercy

Czy otrzymując 3 miesięczne wypowiedzenie, przysługuje mi jakas odprawa finansowa?

@NoMercy

odprawa adekwatna do stazu pracy.

Xxxm
@k.

Przy zwolnieniach grupowych nie przysługuje

Juzef
@Xxxm

A właśnie, że przy grupowych przysługuje.

@Xxxm

przysluguje.

WielBŁĄD
@k.

Zapewniamy też, iż zostaną wypłacone przysługujące Pracownikom odprawy, zgodnie z przepisami ustawy, na poniższych zasadach: równowartość 1-miesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik przepracował w Spółce mniej niż 2 lata, równowartość 2-miesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik przepracował w Spółce od 2 do 8 lat, równowartość 3-miesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik przepracował w Spółce ponad 8 lat.

Zzz
@NoMercy

Tak, przysługuje Ci odprawa.

kj
@NoMercy

Przysługuje Ci także do 3 dni na poszukiwanie pracy - całkowicie płatne.

Zico

Zwolnienia są tylko i wyłącznie spowodowane tym że firma chcę skorzystać z tarczy antykryzysowej i wyciągnąć od państwa pieniądze mimo że twierdzą że kryzys we firmie a roboty jest conajmniej tyle co było A na niektórych działach dużo więcej

Chyba nie
@Zico

Z tego co wiem tarcza entykryzysowa jest dla tych firm które nie będą zwalniać pracowników tylko będą utrzymywać miejsca pracy przy obniżeniu pensji. Każda firma podejmuje własne decyzje .

Obiektywny

No i co krytykanci ? Tak bojkotowaliście produkcję od początku pandemii i czekaliscie na szybkie zamknięcie zakładu. Wcześniej nic i nikt wam się nie podobał. Szukaliscie punktu zaczepienia, byle by tylko dołożyć innym. Bez względu na wiek, sprawność fizyczną, intelektualną i możliwości. Wierzę, że karma wraca i jeśli nie już to wkrótce wasze postępowanie doczeka się odpowiedniego potraktowania. Nie życzę nikomu niczego najgorszego w postaci wypowiedzenia w tych czasach, ale dla tych co zbyt pewnie się czuli w tej firmie rodzi się pytanie. Czy będę następny? Nie ma ludzi niezastapionych, tak więc zastanówcie się tysiąckroć zanim kogoś ocenicie na palarni, automatach, magazynie, czy innych miejscach odniesienia.

Lucc
@Obiektywny

Krytykanci już się pewnie zgłosili na ochotnika.

Pth

A jakie sa wogole kryteria ktorymi sie kieruja przy zwwlnianiu osob? Czy to jest loteria czy wszystkich ze stałymi umowami wywalą?

Pis

Myślisz że jeżeli kto inny by rządził bylo8by lepiej?Wątpię. Bogate kraje mają zrujnowana gospodarkę A czego wy oczekujecie od Polski. A poza tym skoro tu jest tak źle to po co tyle Polaków zjechało ostatnio do kraju. Mogli siedzieć jak tam było tak cudownie. Przyjechali i pozarazali ludzi.

Kiwi

Tak są już pierwsze wypowiedzenia .

Zaciekawiony

Mam nadzieję, że w końcu HR zamknie ten temat i wyjaśni dlaczego niektórzy muszą pracować 8h, jeśli była podjęta decyzja o tym aby kończyć pracę na produkcji po 7h30min.

@Zaciekawiony

zauważmy też , że niektórzy CHCĄ(a nie musza) pracować 8h. - pasowało by się też nimi zainteresować, bo są i tacy

@k.

A kto by chciał pracować 8h, jeśli za 7h30 min zapłacą to samo. Jesteś jakiś "inny"

....
@Zaciekawiony

Można przyjść o 14 25 do pracy, masz zaliczone 7.5h i normalnie za 8 płacone. Wystarczy pomyśleć. A co się ma tego zostawania to jest to kwestia działu i jego kierownika, tak samo na dziale philips można mieszać się zmianami (patrz ostatnia sobota druga zmIana ) wszystko zależy od kierownika.

Zap
@Zaciekawiony

Ale się uczepiliscie. Jest możliwość żądania pytań do HR więc dlaczego nie pytacie? Oficjalnie skoro tak was to boli?

Marian
@Zap

Jest oficjalna zakładka gdzie można zadać pytania, więc do dzieła, a nie tu na portalu, który ma służyć ludziom, którzy nie pracują w FT, ale rozważają. Coś się komuś pomyliło. (usunięte przez administratora)

@Marian

Gdybyś miał trochę rozumu i inteligencji, to zobaczylbys, że pytanie było zadane do HR, więc się nie wypowiadaj mongole!

Haha
@Zaciekawiony

Chłopie to nie tu pytania do HR czego nie rozumiesz inteligencie wielki? Pytania zadaje na stronie fideltronik jest zakładka pytania do HR...

xyz
@Haha

Szkoda tylko, że jest blokada i z komputera firmowego nie wejdziesz.

@xyz
@xyz

Zawsze możesz osobiście udać się do HR-u. Tam są życzliwe osoby, w temacie i obiektywnie patrząc, znajdą wyczerpującą odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Sądząc po stylu wypowiedzi, to nie pierwsze twoje spostrzeżenie. Tylko tam już nie jest się anonimowym. Łatwo hejtowac z ukrycia i pod różnymi nickami, Ty wiesz, o czym piszę. Mam dla Ciebie radę, zmień miejsce pracy bo tu jesteś niedoceniony. To nie jest portal krytykowania i ośmieszania innych, a miejsce gdzie można zdobyć informacje o charakterze i rodzaju pracy. Za twoje subiektywne uwagi dziękujemy i poszukaj w necie najlepiej nr biura detektywistycznego , jak nie anonimowych donosicieli. To miejsce i profesja dla twoich umiejętności.

@@zaciekawiony
@....

Rutkowski ogłosił nabór pracowników. Nie marnuj swojego talentu, aplikuj. Tylko tam jednak pracować trzeba.

Zniesmaczony

Była podjęta decyzja, iż kończymy pracę pół godziny wcześniej, aby ludzie nie mijali się ze sobą między zmianami co zwiększało by ryzyko zarażenia. To pytanie się nasuwa, dlaczego na dziale A3 osoby muszą pracować tak jakby nigdy nic. Przecież decyzja została podjęta świadomie i odgórnie. Miało być spokojne oczyszczanie szatni, jak również uniknięcie kontaktów między zmianowych. Kto podjął taką decyzję, czy była ona przemyślana, czy to tylko wymysł nieodpowiedzialnej osoby. Proszę o rozstrzygnięcie zaistniałej sytuacji.

Xxx
@Zniesmaczony

Tak napisałeś że niewiadomo o co ci chodzi przeczytaj to ze zrozumieniem bo z tego co zrozumiałem to trawa się zieleni koniki cykaja i co dalej?

Obserwator
@Zniesmaczony

Zniesmaczony to co Ci nie smakuje mąka czy makaron proponuje przejść na płatki

@Zniesmaczony

Przeciez na A3 tez koncza prace 30min wczesniej....?

Niespokojna
@Zniesmaczony

No właśnie jaki sens ma to że osoby z A3 muszą dostawac do końca swojej zmiany i mijać się z osobami które dopiero zaczynają. Tak nie powinno być. Jeśli wszyscy mają opuszczać zakład 30 minut wcześniej to niech wszyscy dostosują się do tego!!!!

Dddd
@Niespokojna

Dostawac? Kto Cię języka polskiego uczył? To raczej strata czasu była.

Hipokryzja
@Niespokojna

A jaki to ma sens, skoro z drugiej zmiany na sobotę ludzie schodzą na pierwsza. Czyli w ciągu tygodnia mają styczność z dwoma zmianami. Niektórzy liderzy też przychodzą wcześniej i stykają się jednego dnia z dwoma zmianami. Pomysł dobry, żeby się mijac. Ale w wykonaniu już brak konsekwencji!

Zatrzy
@Zniesmaczony

Panie, a kto Panu głupot naopowiadał że A3 kończy pracę o godzinie 14 ? Tak jak wszyscy pracownicy opuszczają pracę o wpółdo. Nie wiem po co siejesz larmo, mało tu paniki forum ?

@Hipokryzja

Podobno nie wolno, więc jak to jest jednym wolno innym nie?

Wtajemniczony

Codziennie któraś osoba musi być do końca swojej zmiany. Ktoś musiał tak zdecydowac.

@Wtajemniczony

Chodziło o zmienianie zmiany czyli z 2 na 1 w sobote np.

Naiwna

Osoba przychodząca na następną zmianę mija się z osobami które kończą pracę po 8 godz. A przecież wszyscy mieli pracować 7h.30 min, by uniknac kontaktu z pracownikami którzy dopiero przychodzą. Na A3 osoby muszą pracować 8 h.

Alala
@Naiwna

Zostają tylko brygadzisci i liderzy po to by zdezynfekowac stanowiska pracy. Nie tylko na A3 ale na innych obszarach również. Pracownicy produkcji nie powinni. Jeśli nie o to chodzi to wypowiedz się jaśniej bo już wcześniej ktoś wspominał że to co mówisz jest niezrozumiałe.

Ile
@Alala

Ile czasu może trwać dezynfekcja stanowiska? Pół godziny?

Naiwna
@Alala

Z tym się nie zgadzam. Bo zostają nie tylko brygadziści czy liderzy. Przykładowo na montażu automatycznym zawsze musi zostawać po jednej osobie z każdej linii. I tak jest do dziś. A nikt z tym nic nie robi.

MA
@Naiwna

Dokładnie, na automatach zawsze ktoś zostaje do końca zmiany.

Smutny
@MA

A w jakim celu zostają? Przecież wszyscy powinni opuścic zakład po 7h 30min.

pocopocopocoooooooooooo
@Smutny

Ty pracujesz w tej firmie w ogóle?

Alala
@MA

To trzeba to zgłosić zapytać przełożonych Dlaczego tak jest.

Pouczony
@Alala

No właśnie. Czemu łamie ktoś polecenia odgórne.

racja

masz 100 procent racji

zdenerwowany

dlaczego buraki przyjezdzacie na druga zmiane tak wczesnie? robicie tylko nie potrzebny korek przez was nie mozna wyjechac z parkingu macie jeszcze tyle czasu zeby wejsc do pracy to jeden z drugim bedzie w aucie tyle czasu siedziec

Melon
@zdenerwowany

Właśnie też się nad tym zastanawiałem jak wychodzę z nocki to już kilka osób czeka w odpalonych samochodach (bo im pewnie zimno) i stoją tak już przed 5:30 :D nie wiem czy oni spania nie mają czy z domu też muszą wcześniej wyjść ale zawsze mnie to śmieszy jak siedzą w tych autach i patrzą po wszystkich xD

Jabol
@Melon

Jak siedzą już w autach na parkingu to mniejsza o to, ale cała banda przyjeżdza dosłownie 3 minuty po opuszczeniu przez inna zmiane budynku i powstaje chaos!!!

A2

Powinni dawać tez rekawiczki w sklepach wszedzie trzeba miec rekawiczki a tu nue daja gezie myszki.klawiatury testery itp dotyka tysiace m osob

Maja

Co?

Łukasz
@A2

(usunięte przez administratora) Widać, że nie jesteś pracownikiem FT, ale przychodzisz tu siać zamęt. Pracuję 15 lat i rękawiczki są w zakładzie od zawsze. Zawsze można je brać bez pokwitowania i nikt nas z nich nie rozlicza. Najbardziej znany polski wirusolog odradza rękawiczki gumowe/lateksowe, bo jeżeli będziemy w nich chodzić 8 godzin to zniszczymy skórę. Najlepsze są weglug niego bawełniane.

Maseczka
@Łukasz

Chodzić trzeba Mondralo czy w takich czy w innych rękawiczkach skąd ty wiesz ile jest chorych na dziale możesz też być nosicielem to lepiej uważaj a nie być taki mądry

M.

Zdrowych, spokojnych, pełnych nadzieji Świąt Wielkanocnych dla wszystkich pracowników w tym trudnym czasie. Pozdrowienia dla wszystkich

Szok

A tych z akwarium to wypiscili z obozu jakiegoś gdzie cierpieli glodem że nie mogą na stołówce jeść tylko na stanowisku pracy!?

Pracownik akwarium
@Szok

Nie, nie mogą jeść na stołówce. Muszą na stanowisku pracy. Lepiej ci?

Miki
@Szok

Nie wpychaj się między wódkę a zagrychę, bo można się zwymiotować.

Cesiek
@Szok

Szok, tak mi przykro. Jesteś, byłeś i będziesz imbecylem.

Wiesio
@Szok

Uważaj tylko żeby Ci śliny nie nakapalo do produktów, poza tym obserwować można. Pozdrawiam Wiesio.

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 233.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 26 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 97 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fideltronik Poland Sp. z o.o.