Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Kamil

Zakład żenada

@Kamil

To prawda 100 procent

bosski

cwani jestescie tutaj a jak organizuje spotkanie z kierownikiem i pojdziecie za mna to sie nikt nie umie odezwac oprocz mnie....a (usunięte przez administratora)za plecami kazdy jeden z was umie kozaki

@bosski
@bosski

Kiedy to organizowałes spotkanie z kierownikiem ? I niby kto szedł za toba i gdzie ? Nie pij więcej, albo zrób coś z soba bo poleciałes za daleko.

@@bosski

Są jeszcze jakieś przyjęcia?

nie pytajcie

nie

K.

Stary i znany tekst. Nie zablysnales.

Hary

Od razu

@K.

Dokładnie, to bawiło jak zostało napisane pierwszy raz, w dodatku z polotem.

Mam pytanie , Czy to sa jakieś plotki czy nie? że od dzisiaj ma znowu duza ilość ludzi zostać usuniętą z firmy ??

k.

znowu? Tzn ze juz byly zwolnienia?

Dzidzia
@k.

Byly i beda, ja juz mam swoje :)

Hela

Tak dobrze słyszałeś

ET

Ida równo nawet nie patrzą kto ile lat pracuje i jak pracuje.. Według mnie powinni pierwsze dawać wypowiedzenia osoba które migają się od pracy chodzą często na l4 czy poprostu ściemniają a oni zwalniaja dobrych pracowników którzy się starają dramat...

J.h
@Hela

Brygadzista wybierał kto ma polecieć, taka ich praca, u nas dostali osoby które najgorzej pracowały, rodziły konflikty i miały l4. Wiec bez takich, no chyba ze przyjmiemy, że beygadzista tez człowiek i jak ktoś go 3 lata wkurzal to mogl go nie lubić i tez nominowac.

Xxxm
@k.

300 osób do zwolnienia... Z długim stażem pracy.

Iwonka
@Xxxm

Znowu zwolnienia? Od kiedy ? Pewnie od końca lipca? Wiadomo ile ludzi teraz poleci?

Xyz
@Iwonka

W lipcu nikt nie poleci bo brakuje teraz rąk do pracy przez nieprzemyślane zwolnienia, tak wygląda polityka tej pożal się boze „firmy”

@Xyz

Witam. Czy są przyjęcia do firmy?

Pp

Czy były dzisiaj przyjęcia do fideltronika?

Becia
@Karolina

Nie do września napewno nie

@Becia

Dziękuję. Czemu dopiero od września, jak podobno ostatnio były?

@Karolina

Przyjmuja na sezon teraz.

Czy były dzisiaj przyjęcia?

Cześć. Czy są teraz przyjęcia do firmy?

elektronik

Jestem miło zaskoczony rozmową kwalifikacyjną, tak powinno się to odbywać. W tej pięknej, klimatyzowanej sali uśmiechnięta Pani dała mi testy , które rozwiązałem, wcześniej oczywiście mogłem się napić wody, mogłem się przygotować. Myślę że dobrze rozwiązałem testy, pomimo braku okularów, wzrok mam dobry jak na swoje lata ;) Było bardzo miło i sympatycznie, przeszedłem później kolejny etap z kierownikiem, szybka i konkretna gadka. Następnie 3 etap, z kolejnym, dostałem kilka propozycji, więc próbowałem negocjować. Na razie mam sprawę do przemyślenia, ale warta uwagi. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego procesu rekrutacji. Bardzo mi się to podobało. Pełen profesjonalizm. Inne firmy powinny się tego uczyć. Pozdrawiam .

Testy na to stanowisko były idealnie dopasowane. Krótkie, zwięzłe i na temat. Tak trzymać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Kordian

Generalnie firma oceniana jest jako dobry pracodawca ale nie uda się wszystkich zadowolić

Mario
@Kordian

Generalnie, to trzeba mieć gro cierpliwości, żeby tam pracować i nie chciec się zwolnić, a do tego Problem z głowa, żeby mówić, ze tam jest wspaniale! :)

B9
@Mario

w tej firmie robi się coraz gorzej i raczej nic się nie zmieni w tym temacie . Chyba ze firme sprzedażą chińczyką Roboty ma być przez 2 -3 miesiące a potem co ? Znów pewnie zwolnienia wypowiedzenia Aneksów jak nie było tak nie ma po nowym roku dopiero będą kombinować z minimalną Firma z jednych najlepszych w okolicy stała się jedną z najgorszych Znając życie po nowym roku większość ludzi zostanie na Ewl przerzucone zeby w razie problemów z zamówieniami lub ich brakiem łatwo się ludzi pozbyć

Nooo

A na dodatek za te same pieniądze uczysz nowych :D tyle są warci ludzie z wieloletnim doświadczeniem w tej firmie...

@Nooo

Jak nie pasuje to sie zwolnij. Masz szczęście ze jeszcze tu pracujesz mogłeś dawno polecieć wiec nie narzekaj

Narzekacie i narzekacie cieszcie sie ze macie jeszcze prace lepszej nigdzie nie znajdziecie

@Nooo

Ciesz sie ze masz prace lepszej nigdzie nie znajdziesz dobrze ze cie nie zwolnili wiec siedź cicho

@xd

Chyba każdy pamięta spotkanie z dyrektorem, który podobnie mlaskajac jak Kaczyński mówił o podwyżkach od czerwca. Czerwiec minął, a my dalej z kilkuletnim stażem mamy podstawę 2300. Fakt, każdego miesiąca wyrównuja minimalną premią lub nadgodzinami, ale czy tak to powinno wyglądać? Dobrze, że ludzie odchodzą sami i będzie ich jeszcze więcej. Każda firma docenia pracownika za ogół tzn dyspozycyjność, umiejętności, staż i doświadczenie, ale tu próżno szukać takich odniesień.

Czy to już koniec fideltronika?

Xd
@@xd

Przynajmniej się ktoś umiał odezwać do dyrektora A nie siedzieć jak ci** i prubowal cokolwiek załatwić nie tylko dla siebie ale dla wszystkich

Xd
@Xd

No i co ten ktoś u dyrektora załatwil dla siebie, czy innych ? Nic, poza zabraniam głosu, co w efekcie przyniosło marne skutki i wszyscy o tym wiedza.

cytryna
@Xd

A kto taki był odważny że głos zabrał reszta tchórze

@cytryna
@cytryna

O jakim głosie piszesz bo cała sala była wypełniona po brzegi,ale nikt słowem nie pisnął na wieść o aneksach i stabilności firmy. O jakim odważnym mówisz?

kiwi
@@cytryna

Był jeden odważny co sie odezwal i zapytał co z aneksami i faktycznie taka była odpowiedz

Cytryna
@kiwi

A reszta gdzie sami tchórze jeden nic nie zrobi

Co tu taka cisza? Nic ciekawego już nie piszecie... :( (usunięte przez administratora)

SANDACZ

Gdzie jest mikrofalówka?

Śmiechuwarte

Ciekawą politykę ma tą firma najpierw zwalniają ludzi lub przenoszą na śmieciowe umowy. Po pewnym czasie mają problem bo zaczyna brakować rąk do pracy a teraz żeby zachęcić tych co dostali pomimo że traktują ich jak śmieci to oferują premię żeby chodzili do pracy w weekendy bo trzeba wyrobić plan i kasa musi się zgadzać.

warteśmiechu
@Śmiechuwarte

Proste. Zwolnili pracowników produkcji i z biur a zrobili nowych dyrektorów oraz kierowników, teraz zastanawiają się, dlaczego nie wyrabiają się z robotą. W myśl - zwolnijmy sprzątaczkę i zatrudnijmy dyrektora.Taka nowa strategia firmy - przecież to smart factory.

Były dzisiaj przyjęcia?

Ex

Były szkolenie

@Ex

Czy bbyły dzisiaj przyjęcia na produkcję?

TAK

Dużo osób przyjęli?

Czy będą przyjęcia do fideltronika?

Tak są.

@ja

Czy są przyjęcia do fideltronika?

Xx

Nie polecam nikomu tej firmy....dymaja nas na kazdym kroku....Nie przyjmujcie się jest dużo więcej lepszych firm

ciekawy

Biedronka

Ziomek

Ale fajne nowe (usunięte przez administratora) są na A2 ;) mmmmmm

@Ziomek

Czy są teraz przyjęcia na produkcję?

Tak na B8

@ja

Tyle że chętnych brak. Ludzie chyba trochę zmądrzeli i szukają roboty w normalnych zakładach, a nie w fidlu gdzie masz umowę z miesiąca na miesiąc i ciągle rwiesz włosy z głowy czy zostanie łaskawie przedłużona czy nie.

Grzegorz Wąsik-Braun von Kau
@ja

Ale nie na umowę na FT, wciąż obowiązuje zwolnienie grupowe, więc nie mogą.

@Grzegorz Wąsik-Braun von Kau

Co to znaczy FT? To na jaką umowę przyjmują?

Popieram
@Ziomek

Potwierdzam

Skąd to możesz wiedzieć jak będzie naprawdę...

A3

proste firma szuka oszczędności Wszystkim co się umowa kończy to na to Awe daja I do końca roku ma nie byc juz adecco i tez na Awe pojda

Prawda

Pisałem już tu kiedyś że firma ogłosi upadłość to nikt nie chciał wierzyć a troli z hr nie brakuje

0Anonim0

Czy ktoś wie, czy dużo osób się zwalnia z własnej woli, bo nie podoba im się praca i atmosfera? Czy to częste zjawisko w tej firmie ,czy raczej praca bez zarzutów? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Stary pracownik
@0Anonim0

Pracuję dość długo, bo ponad 10 lat i jeżeli moi koledzy i koleżanki się zwalniali to raczej przez to, że nie odpowiadała im praca, a ta zależy od działu. Na jednych stanowiskach się stoi, na innych trzeba się uchodzić, na niektórych się siedzi, a na niektórych nawet siedzi się całą zmianę ze spuszczoną głową, aż kark potem boli, można obsługiwać jakąś maszynę i wtedy trzeba na przykład podawać jej materiał i monitorować, czy nic się złego nie dzieje. Nie każdemu wszystko będzie odpowiadać. Ja bardzo lubię stanowisko, na którym montuję, ale znam takie, na których bym nie chciał pracować i gdyby mi kazali to bym się zwolnił. Tak samo są ludzie, którzy mówią mi, że to ja mam przerąbane i nie zamieniliby się ze mną. Każdy lubi co innego. Jeśli chodzi o atmosferę to ona zależy od bezpośredniego przełożonego w dużej mierze i w sumie znam może dwóch takich "toksycznych" brygadzistów u których bym nie chciał być, a poza tym to jest bardzo fajnie.

Lukas
@0Anonim0

Ludzie lenie nic im wiecznie się nie podoba pracować się nie chce ale pieniądze są fajne

@Lucas
@Lukas

O czym Ty mówisz ? Ludzie na wypowiedzeniach mają pracować jak dotychczas, z nadgodzinami i weekendami ? Kiedyś była motywacja,jak choćby 500 plus za wypracowane godziny. Obecnie nie ma nic. W dodatku minimalna jest podnoszona przez premię. Zastanów się, nim dodasz komentarz. To tak jakby pracowalo się bez premii. I gdzie tu fajne zarobki ?

Burcyk
@@Lucas

Podpisuje się pod tym obiema rękami.Duzo osób głośno mówi o tym jak je potraktowano przenosząc z agencji do agencji.Przez takie machlojki pozbawili ich urlopu i czy to jest fair w stosunku do pracownika sumiennie wykonującego swoje obowiązki? Czy ktoś za takie działania nie powinien ponieść odpowiedzialności zbiorczej?

@Burcyk

Czy będą jeszcze jakieś zwolnienia?

@Burcyk

Najciekawszą kwestia jest wypłacanie nadgodzin z kwoty mniejszej od najniższej krajowej której nie mam zagwarantowanej przez firmę. Jest to ciekawy sposób na "okradanie" pracownika :) możemy mieć najniższa w kraju 4000zl. My będziemy mieli 2300 plus 1700 w premii i niedziela liczona z 2300. Brawo Fideltronik.

Czesia
@Burcyk

Czy widziałeś kiedyś żeby przełożony poniósł odpowiedzialność w tej firmie???(usunięte przez administratora)Przełożony czy brygadzista jak coś zapieprzyli to przeniosą na inne stanowisko(podobne).Znam brygadzistkę co już wszędzie była ale zawsze przy przenoszeniu lądowała jako brygadzistka-CHYBA ŻE WSZYSTKO UMIE I WIE (może taką mundra)????????????????

Jozek
@0Anonim0

Ile ludzi pracuje w tej firmie?

Do Czesi
@Czesia

Która to?

@Jogi

Z jakiego obszaru?

dab
@.....

byłem tam, spotkałem wielu ludzi którzy narzekali, ja zawsze siedziałem cicho, i wiesz co ci powiem? tylko ja miałem jaja odejść stamtąd

Gibi

Czy tylko na Philipsie brygadzisci nie dają do wglądu pracownikom rozliczeń za każdy miesiąc czy tak też jest na innych działach? Nie dostałem swojego od 3 miesięcy a słyszałem że zdarza się, że mogą nie policzyć wszystkich nadgodzin. Może ktoś coś z tym zrobi?

@Gibi

Naprawdę tak ciężko podejść do przełożonego? U mnie nie ma tego problemu, zawsze sama chodzę popatrzeć na rozliczenie a nie czekam na zaproszenie.

@ja

Czy we wrześniu będą przyjęcia?

Norek
@Gibi

Poco wogule brygadziści od tego trzeba zacząć

Becia

Raczej zwolnienia

Czy znowu były teraz jakieś zwolnienia?

B9

Zwolnienia jak im ludzi brakuję Sam jestem na wypowiedzeniu do końca sierpnia I im nie przedłużam umowy ide w uj

@B9

Czy będą teraz przyjęcia?

stefan

A kto pyta z powrotem chcesz się przyjąć

@stefan

Tak chciałam znowu się przyjąć

Wydaje mi się,że nie pisze to ciagle ta sama osoba. Dużo jest pytań o przyjęcia, ale może ktoś chce się po prostu dowiedzieć. To nic złego że ktoś się pyta

...
@Becia

Czy naprawdę teraz były znowu jakieś zwolnienia???

Nie ma żadnych przyjęć na produkcje. Jeśli bedą potrzebni pracownicy na pewno pojawi się ogłoszenie na stronie.

.....

Od stycznia minimalna 2800, wczoraj zatwierdzili, ciekawe co biedny fideltronik zrobi :(

Grigori
@.....

ominą zawsze jakiś haczyk się znajdzie jest kryzys

John
@.....

zrobią tak jak z 2600 dostaniesz na wypłatę 1200zł brutto do tego dołożą 400 zł premi i będziesz miał swoje 2600 zl czyli ...... wielka lipa Zaraz będzie tak ze fideltronik dla niektórych ludzi to będzie hobby . zamiast coś pozyczenego zrobić , dla ludzi i firmy , to beda przychodzic i patrzec sie w sufit. Nie wiem Czy Pan Fidelus tego nie widzi , czy też chce aby tak było. Ale jedne firma zewnętrzna ktora jest we Fideltroniku to tak pieniądze doi z niego ze az koszmar , a sam nic nie inwestuje w swoja pracę. A ta firma jest powiązana rodzinnie z niektórymi ludźmi na wyższym stanowisku. A Pan Fidelus nie wie o tym ze ten ktory wprowadził firmę zewnętrzna ma większe korzyści niż sam fideltronik

olek
@John

1200 + 400 ni jak nie wyjdzie 2600 .... chyba że jest nowa matematyka :D

@olek

Tak trudno Ci się domyslic, że chodziło o 2200???.... Czasem klawiatura w telefonie spłata figle...trochę pomysunku....

stara babka

Znowu Dudowski wygrał wybory. Znowu dziadki i babki będą dostawać wysokie emerytury, 13, 14 a może nawet 15. Może zamiast 500+ będzie teraz 1000+? Będziemy dawać nierobom a odbierać uczciwie pracującym. Przez kolejne 5 lat... Przysięgam, że jeśli mi nie podniosą pensji za pół roku nie przedłużam umowy. Dosyć tego, prezydent może obniżać pensje podwyższać podatki, ale nie zmusi nas do tego byśmy się godzili grać na takich zasadach. Dlatego chciałam zmian, jakichkolwiek.. ale demokracja to najgorsze co może być

Masz rację
@stara babka

Dziadki cieszą się najbardziej z 13 ,14 a nie pomyślał że np. Gdyby ich renta emerytura była wolna od podatku mieli by więcej kasy niz teraz lub babcie ktre klaskają i się ciesza bo podpaski tampony są tańsze a pieluchy w sumie dobre bo po tańszej musztardzie będzie sraka z rana jak śmietana Co do 500+ ok dobry program wielu rodziną pomaga z budżetem domowym no ale kurła powinny być jakieś kryteria kto dostaję jakies kontrolę w rodzinie gdzie pija dawac ują bony na zakupy najlepiej zarabiający chociaż w Polsce o takich trudno nie powinni pobierać zasiłku

@Masz rację

Wręcz przeciwnie 500+ powinno w ogóle nie mieć miejsca czemu uczciwi ludzie mają pracować na nierobow. Dzieci powinny gnać do roboty

@Nie

Co drugie dziecko chodzi teraz z iPhone przechodzą na pasach wpatrzeni w telefon bo to najważniejsze

Krzycho
@stara babka

I bardzo dobrze że wygrał a tobie jak nie pasuje to się zwolnij nierobie nic sobą nie reprezentujesz tylko umiesz narzekać

Endriu
@Nie

No i co ci do tego chwyć się pracy bo jesteś mało wydajny

Ogarnijsie
@stara babka

O ile się orientuję to nie jest forum na którym się dyskutujemy o polityce. Z tego co wiem to forum fideltronika. Wiesz o czym mowa. Gdzie indziej wylewaj swoje flustracje bo to nie miejsce do tego.

@Endriu

Nie chwycę się pracy bo nie będę robił za kogos kto narobił sobie dzieci. Dzieci powinny gnać do roboty. Ponadto Żadnych emerytur. Wiek emerytalny od 100 roku życia

@Nie

Masz rację to buhaje a pózniej zazdroszczą jak ktoś ma jedno dziecko jest takie powiedzenie czemuś biedny boś głupi

Yyy
@Nie

Wiek emerytalny od 100 roku życia? Czyżbyś był jednym z tych co to pół życia pracowali na czarno, a teraz wszyscy mają przepracowane lata a Ty nie? Oj. Biedactwo... No to tak, w takim wypadku będziesz pracował do setki.

@Yyy

Po prostu jestem przeciwny starym dziadkom babkom nierobom którym się w D poprzewracało. Nic pożytecznego dla świata nie robią a najwięcej narzekają. Najwięcej z nich idzie na Dudusia bo dostają kase za darmo. Co więcej w tym kraju nie myśli się o młodych tylko byleby starzy dostawali hajs za darmo a młodzi na nich robili. Nic poza tym.

@Yyy

Przez nich wybory są zakłamane i z góry ustalone.

ciekawski
@Nie

Też kiedyś bedziesz starą babką dziadkiem, proponuje w wieku 65 lat pociągnąć za spust w ramach manifestacji.

Frydeltronik

Chodził ze mną do podstawówki taki burak nazywał się Frydel. Od tego momentu mówię na ten zakład Frydeltronik. Powinni zmienić nazwę

Frytka
@Frydeltronik

Ogłoszą upadłość i zmienią nazwę tak to działa i leszcze dostaną dotację na rozkręcenie firmy

ciekawski
@Frydeltronik

Też jestem ciekaw o kogo ci chodzi ?

tehnical

apropo bonu turystycznego 500 zł na wakacje... Czy to jest dla wszystkich osób pracujących? czy znowu dla tych(usunięte przez administratora)dzieci? :D to jest chore że dzieciom w tych czasach daje się kase za darmo kosztem innych

jarek dymek

kto pyta nie błądzi zazwyczaj, bałwanie jeden, nie bójmy się pytać

jarek dymek
@jarek dymek

Znał odpowiedź, ale chciał po prostu uświadomić ludzi co się dzieje w danej chwili. Że kase dostają emeryci i dzieci, a normalnym ludziom w wieku produkcyjnym już nic się nie należy. Tak to teraz działa..

Juz po karierze

Witam zwracam się do tych Państwa którzy są na wypowiedzeniu. Nie zgadzajcie sie na żadne adeki czy ewulki skoro jesteś na wypowiedzeniu pewnie masz juz ladny staż wiec tak samo doświadczenie nie bojcie sie ja bylem na 4 rozmowach kwalifikacyjnych i w kazdej firmie oferowali mi minimum 500 zł wiecej na umowie NA OKRESIE PRÓBNYM NIŻ PO 7 latach w fidlu obudźcie się i nie bójcie się roboty jest dużo i tak dramatycznych pieniędzy jak w fidlu nie ma nigdzie troche odwagi. Powodzenia i szczerze powiem ze nue przytrafiło mi się nic leoszego niż to zwolnieniez z tego aushwitz troche odwagi i niech sobie Ci co spijają pianke robią na siebie koniec jest bliski

..............
@Juz po karierze

Chyba twój koniec...nikt ci w tym Auschwitz nie kazał trzymać mogłeś juz dawno sie zwolnić jak ci źle bylo

.........

Wszystko co piszesz to nie prawda. Nie wylewać tu swoich żali. Nie pisze się takich rzeczy publicznie...

Prawda
@Juz po karierze

Dobrze piszesz tam tylko robią ludzie co się boją zwolnić albo nic innego nie potrafią robić tylko żalić się jak im ciężko jest

Druciarz
@Juz po karierze

Dlaczego niby nie pisze się takich rzeczy i jakie żale. Moim zdaniem to bardzo rozsądna opinia i czysta prawda. Poza tym jeśli osoby z wieloletnim stażem, które otrzymały wypowiedzeniem, nie zgodzą się z automatu na przejście do tych śmiesznych agencji będą miały szanse poprawić warunki swoich umów. Wbrew pozora Fideltronik wyczerpał rynek pracownikow w swoich okolicach, a stracenie tak dużej liczby wykwalifikowanych pracowników to będzie początek końca.

Pracuś

Myślę że niedługo powstanie nowa firma a p.Fidelus będzie sam na produkcji bo coś się w Suchej kroi

Praco cholik
@Pracuś

Gdzie jak mamy tylko jedyny zakład w okolicy ja jestem z fidela zadowolony bardzo dobrze mi się pracuję

@Praco cholik

Może ktoś wie, czy przyjęli dzisiaj kogoś do fideltronika???

Tak, stało dużo młodych ludzi przed recepcją.

@ja

Nie wiecie, czy będą jeszcze przyjęcia?

Nie wie ktoś czy będą przyjęcia do fideltronika??? Na poważnie się pytam

.....

Juz nigdy nie będzie przyjęć. Liczba pracowników wynosi 732 i tylko jeżeli ktoś umrze to przyjmą na to miejsce osobę, ale w pierwszej kolejności miejsce ma potomek osoby która zmarła.

............
@.....

Ale to jest smieszne ale sie uśmiałam

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 231.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 26 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fideltronik Poland Sp. z o.o.