Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Damian Prosiak A6

Najlepsze co mnie spotkało w moim smutnym życiu to praca Fideltroniku. Dziękuję wszystkim za słowa otuchy i motywację do działania w mojej sprawie sercowej ((usunięte przez administratora)

Lecz sie

Karol

A jakie są te normy ?

Hehe
@Karol

Więcej za mniej

Damian Prosiak A6

Mam pytanie czy mój przystojny lider mięśniak o powalającym zapachu męskiego potu dalej pracuje na B8? Proszę o dyskrecję;*

Lider25cm
@Damian Prosiak A6

Tak słodziaku pracuję, ciągle o tym myślę.. Ten blask odbijajacy się od twej łysiny mnie onieśmiela. Muuua!

@Damian Prosiak A6

Jak piszesz te bzdury twoim zdaniem zabawne to zastanow sie co czuje osoba z ktorej sie nasmiewasz. Mysle, ze w twoim wygladzie tez znajdziemy cos smiesznego, chodz posmiejemy sie z ciebie, zobaczysz jak milo.

Dyskretny
@Damian Prosiak A6

Właśnie na stołówce był poruszany twojego udziału podczas polerowania bagnetów chlopaką w koszarach. A jednak...

Chłopaki przestańcie się szczypać bez powodu. Miłość wszystko zwycięży :*

Praca raczej lekka, choć trzeba wyrabiać normy. Płaca regularna . Minusy to plotki i awanse , które są niestety przeważnie po znajomości.

elektronik

Jestem miło zaskoczony rozmową kwalifikacyjną, tak powinno się to odbywać. W tej pięknej, klimatyzowanej sali uśmiechnięta Pani dała mi testy , które rozwiązałem, wcześniej oczywiście mogłem się napić wody, mogłem się przygotować. Myślę że dobrze rozwiązałem testy, pomimo braku okularów, wzrok mam dobry jak na swoje lata ;) Było bardzo miło i sympatycznie, przeszedłem później kolejny etap z kierownikiem, szybka i konkretna gadka. Następnie 3 etap, z kolejnym, dostałem kilka propozycji, więc próbowałem negocjować. Na razie mam sprawę do przemyślenia, ale warta uwagi. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego procesu rekrutacji. Bardzo mi się to podobało. Pełen profesjonalizm. Inne firmy powinny się tego uczyć. Pozdrawiam .

Testy na to stanowisko były idealnie dopasowane. Krótkie, zwięzłe i na temat. Tak trzymać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Praca

Na jaki adres mailowy wysłać CV? Czy może lepiej przyjść i wręczyć osobiście?

@Praca

Jak masz depresję i nigdzie Cię niechca to polecam zawsze jakiś marny grosz

Robal

Na dziale A6 ciężko załapać się na weekendy, bo twoje miejsce zajmuje liderka i materiałowa, a pracownik produkcji ewentualnie może pracować po 12h w tygodniu. Tymczasem wazeliniarze chodzą do pracy co tydzień w weekendy i nie ma reguły, że nie pracowali cały tydzień na tym stanowisku.

@Robal

To akurat jedyny dział w którym lider nie robi dosłownie nic. Może kiedyś się to w końcu zmieni,ale na razie Hollywood.

@Robal

Zglosiles to komus? Pytales dlaczego tak jest czy tylko na forum piszesz?

XxX
@@Robal

Dokładnie. Lider nie robi nic bo NIC nie UMIE robić.

Prawda
@XxX

To samo jest z brygadzistami lewe ręce do roboty

dziekan_tek
@Prawda

Chciałbym kolego/koleżanko, abyś wiedzą i doświadczeniem dorównał(a) brygadzistom - może wtedy dostaniesz się gdzi1eś wyżej... ;-)

Kabaretki
@dziekan_tek

Jaka wiedzą i doświadczeniem..... skoro na tych stanowiskach są osoby które nie mają pojęcia o produkcji.

Kris
@dziekan_tek

A cóż to brygadzista kim ten brygadzista jest że tak lansujesz takie osoby szkoda że co po niektórzy studia nie skończyli i się wynoszą samo ocena niska

Brawo lider wybrany przez znajomości który nic kompletnie nie umie tylko obsługę simplace reszta czarna magia ....robcie tak dalej daleko nie zajedziecie....tak jest jak się wchodzi w 4 litery brygadzistom

Prawda

A po co brygadziści niech w końcu wezmą się za robotę wcale nie są potrzebni

XD

Po co umieć coś innego skoro i tak nie szanują pracownika czy umiesz robić na 3 liniach czy na jednej i tak to nie ma różnicy i tak dostaniesz 2800 czy jesteś nowym czy starym pracownikiem taka polityka firmy ;)

xyz

Ej Tomek mogleś sie zgłosić, a nie wylewać swoje żale na forum :D

@xyz

Prawda jest taka ze kto by się nie zgłosił i tak była ustawka na jednego gościa. Zobaczymy jak się wykaże ten pan lider ;d

Alvaro

A Ty nawet nie potrafisz poprawnie nazwać automatu o którym piszesz. Nie jest to siMplace tylko siplace. Jest kilka tych maszyn w firmie to polecam dokładnie się przyjrzeć ich nazwom.

obrotny

a po co lider ma znac sie na maszynach? od tego jest operator DUR i technik. .... on ma nas pilnować i donosić

@obrotny

Kto jest tym liderem i gdzie konkretnie?

XDobrotny
@obrotny

Lider DUReń nie musi się znać wystarczy jak będzie siedziec nic nie robić i wchodzić (usunięte przez administratora)zielonym, bordowym...

Akurat Tomek na lidera byłby najlepszy szkoda, że sie nie zgłosił, ale na układy nie ma rady.

Xanonim
@Anonim

Może i by się sprawdził ale trzeba robić nadgodziny i wogóle a podobno on lubi alkohol i mało kiedy przychodzi na weekendy bo robotny jest

Eeeee
@Xanonim

Lepszy niedyspozycyjny, ale robotny i pomocny miłośnik alkoholu, niż obrośnięty w piórka nierób!

Kolega
@Anonim

Też tak myślę jest super Tomek jestem na tak 100%

Kolega ;)

Dokładnie każdego (usunięte przez administratora) teraz boli bo wybrali lidera i teraz każdy czuje się urażony, te plotki w tej firmie to masakra znam Tomka i spoko gość z niego,myśle ze na lidera tez by się nadawał skończcie te plotki i niech każdy patrzy siebie a nie innych ten co pisze te głupoty widać ze nie ma co w domu robić ;) pozdrawiam;)

@Kolega ;)

Potwierdzam Tomek spoczko gość znam go dobrze a to ze człowiek się piwka napije w weekend to nie znaczy ze ma problem z alkoholem, ta osoba co to wypisuje to pewnie któryś z kandydatów na lidera nie może przeboleć przegranej ze tak na wszystkich nadaje

Norek

Ty gościu jesteś niereformowany i aż jedzie od ciebie plotkarstwem i zazdrościsz drugiemu więc przestań pisać o Tomku bzdety bo ci tak nikt w to nie uwierzy

Jak można wypisywac takie bzdury na kogoś temat. Tomek to super gość i zna się na swojej pracy, najlepiej na automatach na A2. Umie na kazdej linii robić.

Xyz

Ej Angela pilnuj lepiej płytek na aoi :D

Yyy

Kojarzę gościa, nieprzyjemna twarz i nieprzyjemny typ... Współczuję

whisky
@Yyy

oj tak nie ma wesolo. Nie wiadomo czy przerwamy te ciężkie czasy

Pyskata

W tygodniu nie ma co robić a weekendy ida 2 zmiany. Dramat

Młody

Produkcja jest wysoka a wypłaty marne (premie)Co ta firma robi z nami

Mądry
@Młody

Robi to na co sami sie godzimy. Trzeba sobą nie pomiatać i się postawić. Z (usunięte przez administratora)nic nie ma.

@Mądry

Jak nic nie ma? Dobre (usunięte przez administratora) zostają zielonymi i nie tylko..

klucha
@Mądry

patologia. .. osoba, która nie potrafi się dogadać z ludzmi zostaje przełożonym. Teraz wdraża swoje chore pomysły a jak była pracownikiem to nie chciało się wstac z krzesła. Miejmy nadzieję, że ktoś w końcu otworzy oczy i zacznie interweniować bo w przeciwnym razie podejrzewam ze wiekszość zacznie się zwalniać.

Lukacz
@klucha

A te słynne HRy to są jeszcze w tej firmie? Takie sprawy chyba powinny ich zainteresować.

Mmm
@Lukacz

Ej co sądzicie o tym żeby zgłosić to do HR że lider wybrany przez kolegę po znajomości A nic nie umie?

Lisek
@Mmm

Jestem za trzeba działać zanim nas wykonczy

Masakra
@Mmm

Ale was boli to ze chłopka został liderem jaki by nie był to i tak musicie pisać na niego na forum ciekaw jestem czy ty wszystko umiesz ;) został liderem to teraz będzie miał okazje się wszystkiego pod uczyć,zawsze mógł się trafić ktoś gorszy dajcie się chłopakowi wykazać a nie tylko go opisywać na go worku ;)

Klaudia
@Masakra

Masz rację nie mogą tego przeboleć zawiść ich zżera w tym zakładzie to normalka życzę mu dużo szczęścia

Jojojo
@Lisek

Zgadzam się , ten człowiek nie potrafi się z nikim dogadać , tylko problemy z nim są

ANQA
@Klaudia

Nie chodzi oto że nic nie umie bo fakt nauczy się. On poprostu jest nadetym (usunięte przez administratora)

Green Sucha Peace

Tam trafiają wasze produkty niestety (usunięte przez administratora)

Berszka

Gdzieś muszą znaleźć tanią siłę roboczą zwolnijcie się ja k wam sie nie podoba. Do tej pracy trzeba przyjść z dobrym nastawieniem i szybko z niej wyjść. Sami ludzie plotkujacy robią sobie krzywdę są po pristu wredni zakłamani

asdfg

Nie pozdrawiam frajera ze srebrnego gruza, który zaparkowal na wyjeżdzie z parkingu czym utrudnił wyjazd ludziom po nocce.

Ciekawska

Pytanie po co zachecacie ludzi żeby się zapisali na testy o lidera skoro brygadzista na a2 już sobie wybrał swoją osobę na to stanowisko...wpisał z przymusu dziewczynę która nie chce nawet tego stanowiska....robicie tylko innym nadzieję....tak się nie robi

@Ciekawska

Zglos to do dzialu HR

ciekawski
@Ciekawska

Z tego co wiem to nikogo nie wybrali , bo kazali sie zgłaszać do wtorku. Sam sie zgłosiłem. Jak mnie wybiorą to będziecie mieć przeje... hehe

Stary

Aneksy ok banda klanów jeszcze niech się zaszczepia to jeszcze bardziej im te mózgi rozszczepi banda (usunięte przez administratora)

Niewolnik

Dlaczego pracując parę lat stawkę minimalna mam taką samą jak osoby które się dopiero zatrudnily? Panstwowa inspekcja pracy się zainteresuje

zarty sie was trzymaja

xD

...
@zarty sie was trzymaja

A czy są przyjęcia?

@...

nie

Depresja

Aneksy (usunięte przez administratora) lepiej się nie ośmieszac no ale podwyżka jest młody i stary porówno jeden robi 10lat i ma tyle co gość po miesiącu jest to szacunek dla pracownika jeszcze przyjdzie zielony żeby młodemu pokazać chore króliki niech teraz te zielone ludziki wszechwiedzace się uzeraja z młodymi w końcu wszystko wiedzą najlepiej zwłaszcza komu (usunięte przez administratora) lizać to niech teraz przekażą ta tajemna wiedzę młodym może w końcu ich wygryza

Przykręcają śrubę do oporu i sprawdzają ile jeszcze jesteście w stanie znieść baranki :-)

Magdalena

Dlatego polecam każdemu - jeśli nie odpowiadają Ci warunki, atmosfera, wynagrodzenie - szukaj/zmień. Ja tak zrobiłam i jestem przeszczęśliwa. Pozdrawiam :)

aaa
@Magdalena

jest taki jeden inżynier produktu (usunięte przez administratora)kwiczy, ma tiki nerwowe głową rusza na boki, zażywa dopalacze, dalej go trzymają

Magdalena
@aaa

To już nie moja działka, kogo trzymają, a kogo nie. Skup sie na sobie - nie na innych :) Ps. Chyba był. Pozdrawiam

Plotkara
@Magdalena

Jak wszyscy w tej firmie którzy tam pracują plotkarze swojego życia prywatnego nie pilnują radzę gębę w kubeł trzymać bo na tobie się to może odbić albo na twoich bliskich karma wraca z podwójną siłą

Niewolnik

ZLODZIEJE OD TEGO ROKU STYCZNIA WESZLO W ZYCIE 2600 BRUTTO KONIEC ROKU JAKOS NIE ZOBACZYLEM NAWET ZŁOTÓWKI WIECEJ NA UMOWIE ....PO NOWYM ROKU WCHODZI W ZYCIE 2800 JAK NIE BEDZIE PANSTWOWA INSPEKCJA PRACY SIE TYM ZAINTERESUJE

Popieram
@Niewolnik

Firma powinna zmienić nazwę na (usunięte przez administratora)

@Niewolnik

Piękny pokaz nieznajomości prawa. Przypominam, że praca tu nie jest obowiązkowa.

@Niewolnik

Ciesz sie ze masz za co zyc za chwilę moga cie zwolnic

Wiki
@Niewolnik

Jak ci nie pasuję to się zwolni a nie (usunięte przez administratora)głupot

krakus
@Niewolnik

Wlasnie,jak tam u was w suchej,dostaliscie w koncu podwyzki?

Jan
@krakus

Od stycznia mają być.

Monia
@krakus

Nieliczni dostali

@Monia

Teraz osoby które się przyjmują mają 2800 i tyle samo Ci którzy pracują w Fidlu 7, 8, 10 lat masakra jakaś heh zero szacunku dla pracowników :P

Jonasz

Lata dobrej pracy ale efekty widać i dobre opinie również. Fajna atmosfera w firmie i całkiem przyzwoite zarobki.

Czy ktoś się orientuje, jaka jest podstawowa stawka na godzinę?

Xd4

mniej niż ustawa przewiduję Jeśli nie mamy nawet minimalnej to za godzinę mamy tyle co jest warte(usunięte przez administratora)

Nivk

10 zł

Czy będą przyjęcia do firmy???

Czy będą przyjęcia do firmy?

Ja i ty

ja słyszalam że podobno będą potrzebowali od września, moze się podpytajcie w hr albo u brygadzistow?

Takise

Są przyjęcia. Nawet dają premię za polecenie kogoś do pracy. Nie rozumiem co tu się dzieje.

kolega
@Ja i ty

Może tej małej brygadzistki się popytać wszech wszystko wiedzącej Wiolety ona na pewno udzieli prawidłowej odpowiedzi

@kolega

Nikt

Weselne i komunijne.

I
@Nikt

I jeszcze ewentualnie stypy...ale to nie życzę nikomu.

B
@I

Były teraz jakieś zwolnienia?

Abc

Stawka??? Ha ha ha Nie dostaniesz nawet 2600

Dlaczego są tylko automaty z napojami? Dlaczego tak jak wcześniej nie można kupić słodyczy itd. ?

Zadajesz dziwne pytania, naprawdę. To tak, jakby dociekać odpowiedzi na pytania, które zadaje większość pracowników z pierwszej zmiany na widok dwóch panów na literę D w towarzystwie przelozonej. Ochrona, czy co ???

@@Pracownik
@@Pracownik

Świetnie bo w końcu ktoś to zauważył. Gratuluję spostrzegawczości i zamieszczenia tego wpisu na forum.

Wariat

Prosta sprawa. Automaty zostały unieruchomione przez decyzję firmy, więc operator zabrał te, które mógł przenieść w inne miejsce, żeby mogły zarabiać i pewnie nie opłaca się mu ich z powrotem przywozić.

Arbuz
@Wariat

Wiąże się z tym pomału zamknięcie zakładu

Pracownik ze stażem

Czy prawdą jest zasłyszana pogłoska, która mówi o epicentrum pandemii na Philipsie?

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 26 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fideltronik Poland Sp. z o.o.