Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Jak się nie podoba...

Kiedy w końcu dojdzie do buntu? Co miesiąc tłumaczenie, że premie niskie, bo normy nie wyrobione, plan niewykonany, jak długo będą nas robić w konia, kto ustala ten plan? Pracy coraz więcej, a pensje coraz niższe. Trzeba zorganizować strajk włoski, odpuścić z dwa weekendy w pracy i wtedy zobaczyć co się stanie, jak "góra" zacznie gonić. Brakuje kompetentych kierowników, którzy mają wiedzę z zarządzania. Nie wiem jak na pozostałych obszarach ale na B8 kierownik wzrostu Napoleona, wiedzę z zakresu produkcji ma dużą, ale tych przywódczych zero. Panie kierowniku, zacytuję wspomnianego już słynnego przywódcę "kapitulacja to próba ocalenia wszystkiego, oprócz honoru." Niestety, coś za coś.

to zawsze się możesz zwolnić
@Jak się nie podoba...

Niestety większość kadry zarządzającej nie ma do tego odpowiednich kwalifikacji. Po prostu trafili na dobry okres w firmie, gdzie nastąpił gwałtowny rozwój i potrzebowali kierowników, mistrzów itp. i brali co było. Dlatego dobrym pomysłem jest po prostu zatrudnianie osób z zewnątrz na takie stanowiska. A co do napoleona - to za te swoje chamskie teksty powinien już dawno polecieć. Gościu nie potrafi nawet rozmawiać z ludźmi, potrafi tylko zastraszać, a z ludźmi trzeba rozmawiać. Niedługo się większość ludzi zwolni, zarówno z produkcji jak i funkcyjnych oraz biur i wtedy zostanie sam. Ciekawe kogo będzie wtedy straszył. A już chodzenie po 10 razy na zmianę na palarnie i zabieranie premii za to, że ktoś skoczyć na szluga to już po prostu żenada.

@to zawsze się możesz zwolnić

I bardzo dobrze, że odbiera premie! Do pracy przychodzisz pracować, a nie siedzieć na palarni, albo jak co poniektórzy romansować. A jak sie nie podoba to się zwolnij, zobaczymy czy gdzie indziej bedzie Ci lepiej. Najlepiej narzekać jak sie zadnej innej pracy nie miało i nie wie się, jaki gdzie indziej jest wyzysk.

Strajk
@Jak się nie podoba...

@Jak się nie podoba... Wątpię żeby w tej firmie doszło do strajku, chociażby włoskiego, jest jakaś dziwna rywalizacja miedzy zmianami i jedna zmiana chce być lepsza od drugiej napędzając się w ten sposób. A poza tym wielu ludzi nie rozumie, że można zacisnąć pasa jeden miesiąc nie robiąc weekendów i nadgodzin, można by ugrać sporo więcej, myślę że warto by podjąć ryzyko.

Team B8
@Jak się nie podoba...

Nie wiem kto nie wiem jak przychodza cepy z ulicy, po szkole. Maja spokojna 8 godzinna prace, dam se reke obciąć ze 70 % osob w fideltroniku nie poznalo po za domowymi pracami,,, prawdziwej harówki,, Chcecie lepiej zarobic zapraszam 2500m2 do otynkowania czas 2 tygodnie, po za tym jak komus na B8 nie pasuje zawsze istnieje opcja alternatywy w postaci hali B7 Philips lampeczki itp. W swoim zyciu mialem okazje pracowac z kilkoma kierownikami wobec czego moge stwierdzic,,, Napoleon,, pomimo swego wzrostu jest Wielki. Podsumowujac nasowa sie stwierdzenie. Chwyć cie się roboty i przestancie lamentowac, (usunięte przez administratora)

Ali
@Team B8

Tobie polecam chwycić się za słownik języka polskiego...i uczyć się, a nie pocić się na goworku.

Tak
@Jak się nie podoba...

Zawsze się znajdzie w tej firmie taki co się nie przeciwstawi będzie (usunięte przez administratora) za damski (usunięte przez administratora) bo się boi

Znowu podszywacz?

Pani Joanno HR, to prawda co kolega napisał. Wiemy że was to denerwuje lecz to cała prawda.

zsaz

Bawią mnie ludzie, którzy wypisują na tym "forum" swoje żale i pretensje do przełożonych. Po 1 - to czyta garstka ludzi i jeśli Oni tego nie przekażą dalej, to nikt nawet tego nie zobaczy. Po 2 - tego nie czyta nikt poważny Po 3 - nawet gdyby ktoś to czytał, to dosyć ciężko brać te "merytoryczne" komentarze na poważnie. Ja Was kompletnie nie rozumiem, macie problem - zgłoście to do HR, od tego są w tej firmie, co Wam da wypisywanie tego w internecie ? Myślicie, że ktoś się tym zajmie przez anonimowy post na GoWorku ? Absolutny "szczyt" logicznego myślenia, taki typowy dla tego kraju.

be3
@zsaz

Rozmowy NIC nie dają, kiwają głowami, potakują, że wiedzą, że widzą problem i NIC z tego nie wynika. Jak komuś ulży pisanie na forum to niech sobie pisze.

Tak
@zsaz

Tak parę razy zglosilem do HR i nic to nie dało bo to jest jest jedna banda wszystkie stanowiska po znajomosci załatwiane tak samo jest z resztą która jest tutaj wypisywana (usunięte przez administratora)i tyle

Swój

Brawo @Team B8. Masz jaja. Jak zaczęła się pandemia to w mocno okrojonym składzie plan był zrobiony a teraz ludzi pełno a się nie wyrabiają. Wniosek jest tylko jeden...ale najlepiej zwalić na kierownika bo premia mała!!! A za co Wy chcecie tą premie??? Ze swojej kasy ma Wam dać??? Ilu z Was się tak ugoni jak on??? Może w końcu się dołóżcie i zróbcie to za co Wam płacą!!! Ilu z Was wyszło z tej firmy spoconych od roboty,ilu przemokniętych,ile razy nie było wypłaty na czas?? W (usunięte przez administratora) Wam się poprzewracało!!! Aluzja do wzrostu kierownika to ŻENADA!! Przyczepcie się jeszcze do grubych,chudych, łysych,rudych itp. Panie kierowniku nowa ksywa to zaszczyt tylko ktoś kto to wymyślił jest tak płytki,że nie zdawał sobie z tego sprawy.

Minik
@Swój

Nie chodzi tylko o premie, a o podejście i szacunek do pracownika. W to, że ten kierownik potrafi świetnie zaplanować i zorganizować produkcję, nikt nie wątpi, bo taka jest prawda. Ale osoba na takim stanowisku powinna się cechować także podejściem do pracownika. Nie chodzi o głaskanie po głowie czy klepanie po ramieniu, ale o częste chamskie odzywki i brak asertywności podczas rozmowy. Ale Ty chyba nie wiesz o czym nawet mowa, bo widocznie tutaj nie pracujesz, pisząc takie bzdety. A płytki to jest Twój rozum. Jeżeli kierownik oraz dyrektor nie ma żadnego wpływu na wypłaty oraz premie, to jaką funkcję pełnią? Ozdobną? Dane nt. planu na jakiej podstawie wysnute?

Jak się nie podoba...
@Swój

Widzę, że @swój i @team b8 macie bardzo wygórowane ambicje i priorytety, wystarczy aby wypłata była na czas, a jak pot nie cieknie po (usunięte przez administratora) to już premia się nie należy. To nic że po x latach pracy zarabia się mniej niż młodzi nowo przyjęci, ważne że na głowę nie kapie. To że podczas początku pandemii dało się wyrobić "plan" w okrojonym składzie to też świadczy o umiejętnościach zarządzania dzisiaj. Aluzja do wzrostu kierownika nie miała na celu obrazy kogokolwiek, a jedynie miała charakter naprowadzenia czytającego komentarz o kogo chodzi, ponieważ przepływ informacji w firmie też nie jest najlepszy i nie wszyscy mogą wiedzieć kto zajmuje obecnie to stanowisko.

@Minik

@Minik popełniasz błąd myśląc że kierownictwo ustala plan lub ma kasę na premie i wypłaty. Przecież oni też mają przełożonego który ich rozlicza i " udziela " kasy. Rolą brygadzistów jest docenić dobrych pracowników. Jeżeli chamskie odżywki kierownika Ci przeszkadzają to możesz to zgłosić wyżej lub po prostu odejść. Możesz też podjąć rozmowę na tym samym poziomie. Dlaczego nie wykażesz się asertywnością i nie powiesz prosto w twarz kierownikowi że takie traktowanie Ci się nie należy bo np. jesteś świetnym pracownikiem dajesz z siebie wszystko i oczekujesz dobrej premii? Ile razy upomniałeś się o swoje i miałeś argumenty żeby to uzyskać? Sporo ludzi z tej firmy odeszło bo im warunki nie pasowały. Ci którzy mieli jaja i wiedzę znaleźli inną pracę ale część osób wróciło bo nie znaleźli nic lepszego. Nikt Was w tej firmie na łańcuchu nie trzyma. Idzie wiosna to szukajcie czegoś innego. Może na budowie przy drogach lub w sklepie. Jesteście kowalami własnego losu a ludzi niezastąpionych nie ma.

@Jak się nie podoba...

@jak się nie podoba...masz rację cenię sobie wypłatę na czas,bo znam miejsca gdzie trzeba się o nią prosić. Cenię sobie również to, że robota nie jest ciężka i o lepszą premie mogę powalczyć. To prawda, że młodzi zarabiają lepiej ale Ty podpisując umowę X czasu temu wiedziałeś na jakich warunkach podejmujesz pracę. Teraz ktoś ma przyjść i dać Ci podwyżkę, bo przecież pracujesz już kilka lat? Tu trzeba powalczyć o jakieś starzowe dla"starych" pracowników i to oni sami muszą wyjść z tą inicjatywą. Najlepiej do Prezesa a nie kierownika. Jak napiszesz " kierownik wzrostu Napoleona" to wszyscy wiedzą o kogo chodzi a jak napiszesz "kierownik B8" to nikt nie wie kto to jest??? Czytasz sam siebie? Wyrobiony plan nie ma nic wspólnego z zarządzaniem. Podstawą jest podejście ludzi do pracy. Przejdź się po hali i zobacz ile ludzi pracuje a ilu plotkuje lub siedzi na telefonach.. Pokaż mi firmę w okolicy, która wypłaca nadgodziny tak jak Fidel. Ludzie gdzie indziej pracują po 10/12 godzin za normalną stawkę a grafiki w sklepach zmieniają jak im się podoba. Jak chcesz strajkować to ok, tylko ile ludzi pójdzie za Tobą?? Większość siedzi jak mysz pod miotłą i nie potrafi się odezwać tylko tu wylewają żale. NIC nie robicie, żeby poprawić swoją sytuację. Potraficie tylko mówić " że za taką premie" nie będziecie robić tego czy tamtego. W tym miejscu niestety koło się zamyka i toczy się dalej ...

KUDA
@Swój

Ja przykładowo byłem wiele razy rozmawiać co mi się podoba a co nie oraz odnośnie oczekiwań, ale mam wrażenie, że abym mógł z niektórymi porozmawiać na tym samym poziomie, to musiałbym się położyć na podłodze. @Swój, @Team-B8 (tzw. szlachta) - mówisz o asertywności, a jeżeli ktoś Cię zapyta tylko o cokolwiek, to teksty "jak się nie podoba, to się zwolnij". Taką asertywność prezentujecie. Hipokryzja i tyle. Jeżeli ktoś pyta o podwyżki albo premie to należy przynajmniej podjąć dialog. Nawet jeżeli wiesz, że nic nie możesz zaoferować. Są tacy, którzy podejmowali (np. 2 poprzednich kierowników). Cholera z tym, że było to zwykłe lanie wody, ale jednak się da. Mam wrażenie, że w firmie robi się coraz gorsza atmosfera - kiedyś może płace były mniejsze, ale przynajmniej ludzie byli bardziej skorzy do współpracy, byli zjednoczeni, a tylko dzięki nim można osiągnąć pożądane rezultaty. Wystarczy iść na pierwsze lepsze szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi, aby się o tym dowiedzieć. Teraz tylko wieczne (usunięte przez administratora)jedni drugich. A nakręca to właśnie wspomniana szlachta, która jest tak naprawdę marionetkami trzymającymi się kurczowo swojego stołka, którzy nigdy nie staną po stronie pracownika. Kierownik jest najwyższa osobą, do której może zgłosić się pracownik, no chyba że niektórych wyobraźnia ponosi i uważają, że powinien iść do samego Pana Fidelusa negocjować 200 zł podwyżki. @Team-B8 - jeżeli chodzi o pracę na budowie - pracowałem, nie było tam takiego kobierzyna, na szluga można było skoczyć i nikt się krzywo nie patrzył, jak ktoś posiedział dłużej na przerwie czy pogadał 5 minut. Nadgodziny (robota 10h) normalnie wypłacane. Każdy po prostu wiedział co ma zrobić. Nie wiem o czym Ty w ogóle piszesz – wszystko zawsze na czas. Być może zdarzają się nieuczciwi pracodawcy, ale obecnie jest to marginalny odsetek ze względu na zmianę koniunktury rynku pracy i niedoborowi pracowników. Dobrego pracownika jest obecnie ciężko znaleźć, dlatego tacy pracodawcy umrą niebawem śmiercią naturalną, chyba że nastąpi załamanie na rynku pracy, na co obecnie pomimo COVIDA się nie zanosi. Odnośnie płytkiego myślenia – ciężko nazywać myślenie 1 miesiąc naprzód głębokim, jak w przypadku niektórych. Reasumując – wszystko się da, tylko trzeba chcieć. Dobrze że to już za mną, ale szkoda tych, którzy z powodów losowych są niejako zmuszeniu tutaj pracować. Kiedyś to kurła było...

@KUDA

Nie poszło niestety. Jestem pracownikiem produkcji i do szlachty mi daleko. Wiem co piszę, bo nie jest to moja pierwsza praca chodź kotwicze tu już sporo lat. Dobrze pamiętam jak było zanim jeszcze B8 powstało. Nie mam żadnego problemu z tym kierownikiem. Podejmuje normalną rozmowę. Szczerze mówiąc wolę usłyszeć, że nie mam szans na podwyżkę niż lanie wody jak to nazwałeś. W moich wpisach chodzi mi głównie o to, za nie można na gościa, który ogarnia całe B8 wylewać takich pomyji nie znając drugiej strony medalu. Tak jak mowisz- wszystko się da- tylko to musi działać w dwie strony.

Pracownic

Mamy wchodzić z jednej strony hali a po skończonej zmienie wychodzić innym wyjściem .żeby nie bo kontaktu z innymi zmianami . Super sprawa . Aż tu nagle pyk 12 h:) i nie ma już covida w fideltroniku . Może jak wprowadza w całej Polsce 12 to zniknie na zawsze ?

@Pracownic

A mnie zastanawia, jak to jest, ze jedne osoby są wysyłane na kwarantannę w przypadku kontaktu z osoba zarażoną, a inne, które także miały kontakt, nawet nie są pytane/informowane, że mogły mieć kontakt. Takie wybieranie kto ma iść a kto nie to cyrk na kółkach.

elektronik

Jestem miło zaskoczony rozmową kwalifikacyjną, tak powinno się to odbywać. W tej pięknej, klimatyzowanej sali uśmiechnięta Pani dała mi testy , które rozwiązałem, wcześniej oczywiście mogłem się napić wody, mogłem się przygotować. Myślę że dobrze rozwiązałem testy, pomimo braku okularów, wzrok mam dobry jak na swoje lata ;) Było bardzo miło i sympatycznie, przeszedłem później kolejny etap z kierownikiem, szybka i konkretna gadka. Następnie 3 etap, z kolejnym, dostałem kilka propozycji, więc próbowałem negocjować. Na razie mam sprawę do przemyślenia, ale warta uwagi. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego procesu rekrutacji. Bardzo mi się to podobało. Pełen profesjonalizm. Inne firmy powinny się tego uczyć. Pozdrawiam .

Testy na to stanowisko były idealnie dopasowane. Krótkie, zwięzłe i na temat. Tak trzymać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ede

Cześć.Szukam roboty.Czy są przyjęcia?Proszę o info.????

nick

agencja pracy

Zadzwon do ewl

Kazik
@agencja pracy

Czy były dzisiaj przyjęcia?

@KIWI

Ogłoszenie jest i nikogo niema cały czas szukają ludzi na produkcję i chyba depresantow juz niema starych wykiwali to niech podniosą te ciężkie tylki z za biurek i na produkcję zwłaszcza ci wielcy usprawniacze od bóg wie czego co ci ludzie tam robią bo jeszcze nic nieusprawnili nawet kamera ich stanowisk nielapie bo są od niczego ale jak widać liczą się układy jak wszędzie ciekawe czy hr wie co usprawnili i czy są aż tak potrzebni żeby im płacić przez cały miesiąc zamiast zapytać pracownika o zdanie cyrk na kółkach a szef placi za niepotrzebne nikomu stanowiska no chyba że niewie co się w tej firmie dzieje

Zwolniony po 15latach

Bo nikt ich nie rozlicza z niczego siedzą takie święte nieroby i wymyślają jak utrudnić życie jaka jest teraz ścieżka ewakuacyjna z A3 czy ktoś to przemyślał co na to bhp czy wiedzą co się dzieje no chyba nie albo wiedzą tylko udają (usunięte przez administratora) kto to zatwierdził a panie z hr co na to zastawione schody i winda jaja sobie robicie z bezpieczeństwa ale spoko ważniejsze pakiety niż zdrowie ludzkie normalnie (usunięte przez administratora)

.mechanik
@Zwolniony po 15latach

A kto tam mysli maszyny zastawione regalami z elementami brak myślenia ale usprawniacze myślą ciekawe jak dlugo co musi się stać żeby byl dostęp do maszyny i od czego są bhpowcy w tej firmie

@.mechanik

Jeszcze musisz dużo wypić żeby zrozumieć

Ft
@Zwolniony po 15latach

Może zamiast lamentować na forum to przyjdziesz i zgłosisz że jest problem,

A2

Jak to jest że jedni muszą zasuwać a u mechanikow na nocy jest jakiś Griill Bar co chwile śmierdzi na korytarzu tak że ciężko przejść początkowo myślałam że kuchnie otwierają ale jak tak sprawa wygląda to też chcemy mieć piekarniki na stanowiskach bo dlaczego jedni mogą a drudzy nie w czym jesteśmy gorsi

Nierób
@A2

Trzeba się było uczyć.

Przemo geniusz

Hej. Jest taki nowy brygadzista na Philipsie... do niedawna pracował na automatach. Myślicie że ma plecy czy dobrze (usunięte przez administratora).? Jaki jest?

Ja123

Kto to taki ? :D

Duperka
@Przemo geniusz

Zostawcie naszego słodziaczka w spokoju!!!

On on
@Duperka

O kogo to chodzi ? Kto tak szybko awansuje ?

X-men
@Przemo geniusz

Znam chłopa gość jest spoko umie się dogadać z ludźmi, a zawsze się znajdzie ktoś kto będzie zazdrościł, tu nie liczą się plecy tylko jakie masz podejście do innej osoby wiadome ze na stanowisko brygadzisty nie dają kogoś nerwowego,myśle ze się sprawdzi na tym stanowisku a co do ludzi to zawsze coś będą pisać nie ważne kim jesteś taka polityka tej firmy pozdro ;)

@Przemo geniusz

Co tam brygadzista. Ludzie zaczeli sobie na za dużo pozwalać. Jak to jest, że nowe z automatow A2 siedza na telefonach zdjecia robia potem nie dziwne ze sa wtopy. Niech ida na ręczny zobaczyc jak sie robi i jakie sa normy a nie za siedzenie na (usunięte przez administratora) jeszcze premie nieziemskie dostają.

Fiona
@Anonim

Nie tylko "nowe" Siedzą na telefonach bo starzy pracownicy nosa nie wyjmują spoza telefonu i jak ma wtop nie być skoro młody pracownik sam musi się uczyc. Czym skorupka za młodu...

@Fiona

od uczenia są liderzy, za to biorą między innymi pieniądze

Hah
@Fiona

Stawka mnie nie puszcza. Mam uczyć kogoś, kto na wstępie zarabia więcej niż ja? Szanujmy samych siebie :)

Norek

A nie czasem brygadziści mają uczyć przecież prawie nic nie robią

Koleś
@Norek

Musieliby mieć jakieś umiejętności... niestety wielu z nich wyręcza się tylko biednymi liderami. A premie że hoho

Zaproszenie
@Anonim

Zapraszam serdecznie na automaty. Nie ma sprawy. Wielu było takich co pisało podobnie i zazdrościło. A potem po dwóch dniach narzekali i jęczeli że nie będą tam robić bo te automaty za trudne i nie zrozumiałe. I te osoby wracały na ręczny (znam osoby z ręcznego co na AOI tylko się uczyły testować i rezygnowały) Montaż automatyczny jak sama nazwa wskazuje jest AUTOMATYCZNY czyli operator dokleja elementy, przezbraja maszyny i pilnuje produkcji. Owszem jeżeli doklei zły element i go nie czyta czy to na terminalu lub skanerze w maszynie, a produkcja będzie trwała to jest wina operatora i zabrana premia na miesiąc. A premie nie są nieziemskie o to cię mogę zapewnić. Premie masz za słupki które robią maszyny - jak idą non stop np są duże zlecenia na 3-4 godziny to będzie efektywność i premia. Ale jeżeli zostanie zmieniony plan produkcji, są krótkie zlecenia, lub wdrożenia, linia po przezbrojeniu nie chce ruszyć z kopyta i non stop trzeba chodzi i poprawiać (czyli po waszemu zapier...) to nie ma ani słupków ani premii, a nawet nie masz czasu iść na głupie 5 minut na przerwę w ciągu 8 godzin (ciesz się że masz dzwonek i narzuconą o określonej godzinie przerwę, często wam tego zazdroszczę, bo jesteśmy zależni od przezbrojeń i wielkości zleceń). Robię na automatach już 3 lata, maszyny są coraz starsze, coraz gorzej chodzą i coraz to nowszej produkcji przybywa do roboty, która nie idzie tak AUTOMATYCZNIE jak to wszyscy zakładają. Jeśli chcesz się na swojej skórze przekonać. To naprawdę polecam się przenieść. Ludzi na automatach brakuje (nie tylko na A2), bo zaczęli się zwalniać - powiedzieli temu dość.

Jakubek

Co tam w firmie? Dalej jest podział na mięso armatnie i na elite co sie siusiaczkami co przerwe ocierają? Słyszałem, że nawet szczury już uciekają z zakładu. Pracowanie w tym miejscu powinno mieć osobną kategorie diagnozy psychiatrycznej, zaraz po F65 ICD Nie pozdrawiam

Heh
@Jakubek

To pan (usunięte przez administratora) ale znowu co przerwe to się nie ocieramy

Lider
@Jakubek

A cześć. Pamiętam Cię z UPSów i spedycji. Nie ocieramy się już pyrtusiami, bo koronawirus ????

@Lider

To teraz cieracie się pyrtusiami w prezerwatywach aby się ie zarazić?

Klient

Chciałbym się dowiedzieć, czy zasilacze serii KR PRO naprawdę są polskim produktem, czy to jest import z Chin i tylko pakowane w Polsce? Z perspektywy produkcji, które zasilacze są dobrej jakości i warto ich używać?

Wiślak
@Klient

Montaż jest u nas :)

Beka

Tak ta firmę podzielili że teraz nikomu hajs się nie zgadza i zgadzać się nigdy nie będzie. Aż nie wiadomo w którą stronę się popatrzeć czy do kogoś coś powiedzieć bo plecami dzieje się wiele

Xxx

Czy jest to w ogóle w prawach pracownika ze dali nam urlop na wielki piątek a teraz kazują to odrabiać i dyrektor to ' cofnął" ?!

Bylypracownik
@Xxx

Fideltronik ma swoje prawa, (usunięte przez administratora)

Damian Prosiak A6

Przełożony za moje szczere wyznanie o swojej orientacji nie potępił, po prostu okazał Mi miłość. I to było wszystko, czego kiedykolwiek naprawdę pragnąłem. Niestety kolejny raz z bólem stawiam kolejne kroki w drodze do windy.. Wesołych Świąt kochani Mokrych jajeczech oraz wielkiej kiełbasy :*

Ktoś
@Damian Prosiak A6

Mam nadzieje, ze zdajesz sobie sprawe, ze takie wpisy twoim zdaniem zabawne, nie sa bezkarne. Widze, ze masz niezly ubaw kosztem chlopaka. Nie masz prawa nikogo przesladowac ze wzgledu na orientacje - pomijam juz czy to prawda czy nie. Sprawa zostanie zgloszona i mam nadzieje, ze cie namierza i poniesiesz konsekwencje. w internecie, nikt naprawde nikt nie jest anonimowy. Ciekawe czy w 4 oczy tez jestes taka cwana.

@Ktoś

Przepraszam ale jakiego chłopaka? Szczerze, nie mam pojęcia do czego pijesz. A Moje wpisy proszę przypisywać tylko mojej osobie i nikomu innemu. Pamiętaj że nic nie dzieję się Bez przyczyny, chcesz być szanowany to musisz szanować ludzi. Jeżeli traktujesz ludzi jak przedmioty bez uczuć, musisz się liczyć z Konsekwecjami..

@Ktoś

Jestem przekonany że postępowanie kontrolne Państwowej Inspekcji pracy rozmyłoby idealizowaną postawę Pana "W". Z praktyki wiem że kiedy sprawy firmowe nie są rozwiązywane przez struktury wewnętrzne, rozwiązują się języki. "Nie mozna nikogo przesladowac ze wzgledu na orientację"

Jak się tak chowacie z ta orientacja , to ujawnijcie się bo zawsze chciałem zadac pytanie , czy milo jest jak facet cie bierze ? A następnie zadac pytanie czy to jest normalne biorąc pod uwagę jak powstaje jaki kolwiek gatunek.

Damian Prosiak A6

Taa chciałeś tylko zadać pytanie, hehe

@Damian Prosiak A6

Tak chciałem bo nie jestem zwolennikiem lgbt. Bo to nie jest normalne

Damian Prosiak A6

No i właśnie o tym mowa, przyjacielu więcej luzu.. Wesołych Świąt :) LGBT Power!

Operator

Gratuluję kolegów naprawdę zgrany zespół dobrze że się uwolniłeś (usunięte przez administratora)

B8

Dzisiaj na awarii się dowiedziałam że Tomek już nie pracuje pozdrawiam i życzę jak najlepiej mamy nadzieję że wyjdziesz na swoje pozdrowienia B8

Maja

Daruj sobie bo nikt w twój spamerski link nie wejdzie, żeby sobie wirusa ściągnąć. Akysz!!

Łysy zglosilem to więc się bój

Arbuz

Żal ci (usunięte przez administratora) ściska kapusiu

Kolega

Chcesz to pisz do łysego on ma dużo towaru

Limo

Żal dupe ściska chyba Tobie. Cwianiak w necie. Od Tomka sie odczep i nie oczerniaj bez podstaw. Takie zachowanie jest karalne.

zainteresowany

słyszałem że są przyjęcia - prawda to?

Pracownica
@zainteresowany

Podobno tak i chyba całkiem dużo osob potrzbują

@zainteresowany

Szukaj gdziekolwiek tylko nie tutaj chyba że chcesz widzieć (usunięte przez administratora) od środka na produkcję jak trafisz to cię wydoją gdzie indziej trzeba układy i tak to wygląda że jedni stoją na palarni i nikt ich nierozlicza a drudzy mają 20 minut przerwy i zasuwają jeszcze cie poganiają i straszą zwolnieniem jak mają robotę to jesteś dobry i nawet 12stki każą robić więc lepiej sobie bezstresowo siedzieć w domu albo szukać czegokolwiek

Fan

Pozdro dla tofika kamerzysty który nagrywał dziewczyny okularami z kamerą

Noooo
@Fan

Czy owy kamerzysta dostał dyscyplinare, czy jak zwykle sprawa zamieciona pod dywan... ?

@Noooo

A za co?

Pracownik2

Za latanie w okularach z kamerą po całej firmie i nagrywanie wszystkiego ?

@Pracownik2

A jesteś w stanie mu to udowodnić czy posiadasz jedynie dowód anegdotyczny?

Damian Prosiak A6

Miłość po Izopropanolu z głową w Deku smakuje najbardziej :* muaa później trzeba jeździć windą ale miłość wymagająca jest..

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 234.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 26 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fideltronik Poland Sp. z o.o.