Rankomat.Pl

Opinie o Rankomat.Pl

rr

kiepsko, zarabiasz (usunięte przez administratora)brutto

asdfg

Ja pracuje jakiś czas i minimalna zarobilem raz, w pierwszym miesiącu. Najwyzsza wyplata(usunięte przez administratora) Na reke oczywiscie wiec średnio powiedzmy (usunięte przez administratora)zarobię. Ale nie jest kolorowo. Żeby tyle zarobic trzeba sie narobić. I mieć szczęście. Powiem tak. Jest coraz gorzej i robi sie tam (usunięte przez administratora) powoli. Ogólnie tej pracy na dluzsza metę nie polecam. Jeszcze rok temu dawali umowę o prace. Teraz zlecenie (nie wiem na jakich warunkach i czy jest mozliwosc przejscia na umowę o prace). Jeżeli jestes odporna na stres to przyjdź i sprobuj. A nóż masz zylke sprzedawcy i będziesz zarabiac(usunięte przez administratora)Jak nie zawsze sie mozna zwolnic :)

Tk

Polityka firmy to dobre zarobki tylko dla tych na 'wyższych stołkach" i warszawki. Zwykłe 'agenciki' dostają najniższą krajową i tyle. Plany nie do zrealizowania, chyba, że masz dobre układy z kierownictwem, to podeślą ci jakiegoś pewniaka do sprzedania. Niestety pozytywne opinie wypisują osoby z tejże firemki, które mają ku temu specjalnie stworzone stanowiska pracy.

Mm

Po pierwsze pracujac dla rankomat jestes osoba wykonujaca czynnosci agencyjne a nie agentem, czyli tak jak wiekszosc "agentow" w PL. po drugie owszem jest pensja placona na dwa razy. Po trzecie pracuje tam od roku i owszem mialam gorsze i lepsze miesiace, ale prawda jest taka ze jak chcesz to mozesz zarobic wiecej. Zeby dostac cos extra to trzeba wykonac plany sprzedazowe tam tak jak w kazdej innej firmie, bo przeciez nic za darmo nie ma. Ja jestem zadowolona z pracy i wszystkim bede polecac ale zeby tutaj zarobic to trzeba pracowac a o to chyba chodzi....

bb

Ja też zgadzam się na temat negatywnych opinii o tej firmie. Owszem, są szkolenia merytoryczne, ale polegają na porównywaniu Cię do lepszych, a to nie na tym polega. Pieniądze to żadne pieniądze, co innego było mówione na wstępie. Co innego wyszło, ciężko osiągnąć próg, który wymagają żebyś ty mógł mieć coś więcej. Liczy się czy dostosujesz się do wymogów, które z tygodnia na tydzień są inne. I nie ma obiecanego dokumentu, że jesteś agentem, jesteś pracownikiem świadczącym usługi agenta. Także to bujda. Nie polecam.

Doradca Klienta

Zdalna rozmowa przez internet. Mila atmosfera, profesjonalne pytania, poinformowano mnie kiedy dostane odpowiedź i tak sie stalo. Warunki do ustalenia, bardzo elastyczne warunki umowy. Jasny system placowy, zero ukrytych punktow. Ogolnie wszystko na plus.

Jakiego pracownika zyska rankomat, 3 cechy dobrego sprzedawcy, jaki to trudny klient, jak z Dyspozycyjnościa, puszczony zostal fragment rozmowy z klientem, zatrzymano nagranie mialam dokonczyc rozmowe najlepiej jak sie mi wydaje.

Jestem zadowolony. I stwierdzam tylko że tak mówią Ci co przychodzą tutaj posiedzieć poplotkować i nic nie robić. Ci co uczciwie pracują zarabiają dobre pieniądze.

mądra po fakcie

Ja również zgadzam się z opiniami , niestety negatywnymi. Polityka firmy mówi sama za siebie..

juk

Zgadzam się z powyższymi opiniami, niestety negatywnymi. Firma obiecuję, że jak będziesz dużo sprzedawał do oczywiście wypracujesz sobie przyjemną pensję. Guzik prawda!!! Zarabiasz najniższą krajową i wszystko jest tak pomyślane, aby więcej nie dostać. Od jakiegoś czasu zaczyna się rotacja pracowników. Odpracowałeś swoje to firma cię zwalnia i zatrudnia nowych roboli, niczego jeszcze nie świadomych. Nie polecam.

mbi

(usunięte przez administratora). zrobisz plan, wygrasz konkurs - masz coś więcej ale nie nie licz na to. Pojdzie Ci za dobrze dadzą cie na pakiety żebyś nie zarobił. Wyzysk i tyle.

m&m's

Ilona Dzierzgowska, PR Manager w rankomat.pl - 2013-04-19 14:16:42 malutka - 2013-02-11 16:37:44 Hej, wiesz pracuję w tej firmie i muszę powiedzieć że na początku pracy było bardzo fajnie, miła atmosfera zarobki(usunięte przez administratora)później wprowadzili konkursy dla najlepszych no to na całą grupę parę osób zarobiło trochę więcej. Jednak teraz jak już mają więcej pracowników zaczynają straszyć zwolnieniami jeżeli się nie podniesie wyników, atmosfera też jest coraz gorsza. Dlatego wydaje mi się że te pieniądze co firma Rankomat proponuje nie jest adekwatna do czynności tam wykonywanych. Ponieważ praca agenta jest odpowiedzialna w końcu są to ubezpieczenia a nie bułeczki rozmowy są odsłuchiwane i następnie wyciągane konsekwencje za jakiekolwiek błędy. Dlatego nie polecam.Formy wynagrodzenia dla pracowników rankomat.pl są zgodne z obowiązującym w Polsce prawem pracy. Prawdą jest, że praca agenta ubezpieczeniowego jest odpowiedzialna, dlatego też pracownicy odbywają szereg specjalistycznych szkoleń i na każdym etapie swojej pracy mogą liczyć na wsparcie merytoryczne. Oczywistym jest, że w firmie której głównym filarem działalności jest sprzedaż, najwięcej zarabiają najlepsi. Natomiast dla agentów organizowane są szkolenia nie tylko z wiedzy merytorycznej, ale również z technik sprzedażowych. Nie ma zatem żadnych przeszkód aby osiągać coraz lepsze wyniki. Dbamy o standardy obsługi Klienta, dlatego też musimy dbać o pracowników.Tego czy to jest zgodne z prawem pewny nie jestem. Prowizję dostajesz dopiero jak masz (usunięte przez administratora) brutto jej wypracowane. Nie ma szans zarobić więcej niż minimalna. Chyba że jesteś najlepszy i wygrasz wszystkie konkursy to wtedy masz szanse dostać koło (usunięte przez administratora), czyli szanse równe 0. Gdyby to była uczciwa firma płaciliby normalnie - podstawa + prowizja. Jak chcą to może być umowa o pracę 1(usunięte przez administratora)+ zlecenie, z którego byłaby płacona prowizja. Ale prowizja od każdej sprzedanej polisy a nie takie ściemnianie. A największym ściemniaczem jest wielka pani dyrektor [usunięte przez moderatora]. Pozdrawiam ekipę! ;)

GL

Zawsze dostajesz najniższą krajową i nic więcej. Na rozmowie mówią, że dostaniesz podstawę + prowizję. Tak naprawdę dopiero jak prowizją pokryjesz swoją pensję to masz coś więcej. Jest to tak przekalkulowane, żeby nigdy tej prowizji nie dostać. Stawki prowizyjne mega zaniżone, wiadomo dlaczego. Dodatkowo dostajesz co prawda umowę o pracę, ale podpisujesz lojalkę, że jak się zwolnisz w ciągu 6-mcy to ponosisz koszty szkolenia(usunięte przez administratora)Szkolenia są bezpłatne i wyglądają w ten sposób że pracownicy tzw. trenerzy cię szkolą czyli jest to normalne przyuczenie do pracy, i nie dostajesz żadnych papierów agenta ubezp. bo jesteś zwykłym konsultantem w call center. Dzwonisz po ludziach wciskając im ubezpieczenia. Liczy się tylko i wyłącznie to, żeby jak najwięcej sprzedać i wepchnąć produkt. Atmosfera początkowo była fajna, przez pierwszy rok działalności, a później już lipa. Firma naciska żeby więcej i więcej sprzedawać i ciągle im mało. (usunięte przez administratora)

Ilona Dzierzgowska PR manager rankomat.pl

Praca w rankomat.pl polega na sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Należy pamiętać, że każdy właściciel samochodu ma obowiązek zawrzeć ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Usługę porównania ofert i zakupu polisy kierujemy do osób, które odwiedziły kalkulator rankomat.pl, zatem są zainteresowane ubezpieczeniem. Praca w rankomat.pl wiążę się ze zdobyciem nowego zawodu- agenta ubezpieczeniowego, którego uczymy od podstaw, dając tym samym nowe możliwości i duże perspektywy rozwoju. Od przyszłych pracowników nie oczekujemy doświadczenia, uczymy od podstaw i przez całą drogę zawodową służymy wsparciem merytorycznym, ponad to oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

lfwrgwr
@Ilona Dzierzgowska PR manager rankomat.pl

"raca w rankomat.pl wiążę się ze zdobyciem nowego zawodu- agenta ubezpieczeniowego" hahahahahahahahaha wy nie dajecie na to ŻADNYCH PAPIERÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hieny.

i co z tego, ze w dwóch ratach?

Ważne, ze zawsze w terminie. Jeszcze się nie zdażył nawet dzień spóźnienia. Kto pisze źle o tej firmie, chyba nie pracował w innych miejscach.. No fakt, nie ma osobnych 1osobowych pokoi.. omg a teraz to nawet jest gorąco od kilku dni, ale wszyscy wiedzą, ze to się zmieni, bo ta firma dba po prostu o pracownikow, tutaj nie ma nikogo bez umowy o pracę. Nie wiem, jak można źle pisać akurat o takiej firmie, jak wokół jest tyle pseudofirm, gdzie z laska ci dają 7 zł za godzinę, i to na umowe o dzieło.

gościu

Praca super ,- jesli nie przeszkadza Ci że dostajesz najniższą krajową (usunięte przez administratora). - hałas ponad wszelkie normy, - i oczywiście jeśli lubisz by Ci mówiono po ciężko przepracowanej zmianie, że to Oczywiście twoja wina że wyniki są takie niskie.Mimo iż starrasz się jak możesz. Oczywiście szkolenie jest trzy tygodniowe - i musisz sobie sam opłacić dojazd.Dopiero po szkoleniu rozpoczyna się umowa o pracę.

Ilona Dzierzgowska, PR Manager w rankomat.pl

malutka - 2013-02-11 16:37:44 Hej, wiesz pracuję w tej firmie i muszę powiedzieć że na początku pracy było bardzo fajnie, miła atmosfera zarobki(usunięte przez administratora)zł później wprowadzili konkursy dla najlepszych no to na całą grupę parę osób zarobiło trochę więcej. Jednak teraz jak już mają więcej pracowników zaczynają straszyć zwolnieniami jeżeli się nie podniesie wyników, atmosfera też jest coraz gorsza. Dlatego wydaje mi się że te pieniądze co firma Rankomat proponuje nie jest adekwatna do czynności tam wykonywanych. Ponieważ praca agenta jest odpowiedzialna w końcu są to ubezpieczenia a nie bułeczki rozmowy są odsłuchiwane i następnie wyciągane konsekwencje za jakiekolwiek błędy. Dlatego nie polecam.Formy wynagrodzenia dla pracowników rankomat.pl są zgodne z obowiązującym w Polsce prawem pracy. Prawdą jest, że praca agenta ubezpieczeniowego jest odpowiedzialna, dlatego też pracownicy odbywają szereg specjalistycznych szkoleń i na każdym etapie swojej pracy mogą liczyć na wsparcie merytoryczne. Oczywistym jest, że w firmie której głównym filarem działalności jest sprzedaż, najwięcej zarabiają najlepsi. Natomiast dla agentów organizowane są szkolenia nie tylko z wiedzy merytorycznej, ale również z technik sprzedażowych. Nie ma zatem żadnych przeszkód aby osiągać coraz lepsze wyniki. Dbamy o standardy obsługi Klienta, dlatego też musimy dbać o pracowników.

ka

A gdzie rankomat ma siedzibę w Bielsku? I jak wygląda grafik godzinowy?

pk

Narzekają tylko Ci którzy nic nie robią. Najniższa krajowa jest jak nic nie robisz, jak pracujesz można sporo zarobić. Ja jestem zadowolony.

Deba

No, ale (usunięte przez administratora)to zarabia ktoś kto się nie wysila raczej, bo to jest podstawa z umowy o pracę, a przecież jest jeszcze prowizja za sprzedaż, i można wyciągnąć naprawdę nieźle. Ja zarabiam dużo więcej i jestem zadowolona.

malutka

Hej, wiesz pracuję w tej firmie i muszę powiedzieć że na początku pracy było bardzo fajnie, miła atmosfera zarobki(usunięte przez administratora) później wprowadzili konkursy dla najlepszych no to na całą grupę parę osób zarobiło trochę więcej. Jednak teraz jak już mają więcej pracowników zaczynają straszyć zwolnieniami jeżeli się nie podniesie wyników, atmosfera też jest coraz gorsza. Dlatego wydaje mi się że te pieniądze co firma Rankomat proponuje nie jest adekwatna do czynności tam wykonywanych. Ponieważ praca agenta jest odpowiedzialna w końcu są to ubezpieczenia a nie bułeczki rozmowy są odsłuchiwane i następnie wyciągane konsekwencje za jakiekolwiek błędy. Dlatego nie polecam.

Młody

Hej jak się pracuje w rankomat w Bielsku? Jakie są zarobki??

Zostaw merytoryczną opinię o Rankomat.Pl - Warszawa

• Jak się pracuje w Rankomat.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Rankomat.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rankomat.Pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rankomat.Pl?

Kandydaci do pracy w Rankomat.Pl napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rankomat.Pl