Rankomat.Pl

Opinie o Rankomat.Pl

Instafellow

Ale beka ten Rankomat haha. Większość ludzi tam nie ma pojęcia o ubezpieczeniach. Ale muszę wam pogratulować z całego serca. Foty na insta tak zwanych „managerów” są zajefajne. Marnujecie się normalnie w tej firmie. Co wy robicie w ubezpieczeniach ???

wrgetw
@Instafellow

Można prosić konkrety? Jaka nazwa na instagramie?

@Instafellow

Drogi Instafellow, trudno jest mi się odnieść się do Twoich odczuć. Stwierdzenie, że " większość ludzi nie ma pojęcia o ubezpieczeniach" jest bardzo ogólnikowa i wydaje mi się, że dość krzywdząca dla naszych pracowników. Zapewniam Cię, że zarówno pracownicy którzy zajmują się bezpośrednio obsługą Klienta jak i kadra managerska przechodzi liczne szkolenia z zakresu wiedzy ubezpieczeniowej. Zależy nam na jak najwyższych standardach obsługi Klienta, więc kwestia szkoleń, a co za tym idzie posiadanie dużej wiedzy z zakresu ubezpieczeń jest dla nas bardzo ważne. Jeśli chodzi o publikowanie zdjęć lub wyrażanie opinii na forach społecznościowych, to jest to indywidualna sprawa każdego użytkownika. Każdy z nas sam decyduje jakimi zdjęciami czy opiniami chce się podzielić na forum. Niemniej trudno mi przez taki pryzmat ocenić kompetencje czy umiejętności zawodowe danej osoby. Firma nie ponosi odpowiedzialności ani za treści ani za fotografie umieszczane na prywatnych kontach.

Nowyinsta
@Sylwia Krawiecka

Faktycznie chciałam z całego serca przeprosić ludzi którzy pracują u nas w Call Center. To są właśnie ci ludzie którzy pracują ciężko w tej firmie a maja g. A nie kasę za to. Szkolenia ? Jakie ? Może masz na myśli to ostatnie z karty projektu ? Co zamiast omawiać szczegóły i wprowadzić ludzi w to zagadnienie to uczyliście nas jak zorganizować wycieczkę firmową. Jakie jeszcze szkolenia organizujecie dla pracowników ? Tego trochę wyższego szczebla jak CC ? Prosta odpowiedz jest taka. Rok pracuje i nic szczególnego w szkoleniach. Chyba ze masz na myśli że szkolenie to jest wprowadzenie w zadania za ,które będę rozliczana ? Kompetencje managerów też są słabe. Ile już było zmian kadrowych w durnym HH ? Nikt nie umie tego tematu ogarnąć bo chyba już 3 managerów zrezygnowało z prowadzenia tego projektu ? A w turystyce się tez coś dzieje? Nie wszystko jak było tak jest. (usunięte przez administratora). Za czasów poprzedniego Prezesa wszystko funkcjonowało w miarę normalnie a teraz jest chaos i zgrzytanie zębami przed każdymi spotkaniami z nowym Prezesem

@Nowyinsta

Nie dziw się ze jest chaos skoro ci co mieli jakąś wiedzę uciekli do Mubi

haters gonna hate
@Nowyinsta

Przepraszam, ale chyba żyjesz w alternatywnej rzeczywistości. Projekt HH, o którym mówisz że nikt nie potrafi go ogarnąć jest od kilkunastu tygodni udostępniony klientom, każdy może porównać oferty i kupić polisę. Piszesz, że 3 managerów zrezygnowało z prowadzenia projektu - ostatnia managerka pracująca nad projektem poszła na urlop macierzyński - to jest rezygnacja z prowadzenia projektu?! W turystyce czy coś się dzieje? Porównywarka ubezpieczeń travelkowych Rankomatu wymiata na rynku, jest głównym miejscem gdzie w sieci można kupić ubezpieczenie, a klienci wracają do niej przy każdym kolejnym wyjeździe. Wypisujesz rzeczy, których nie wypada pisać w takim samym stopniu, jak wrzucać fotek w negliżu :P Twierdzisz, że ludzie nie mają pojęcia o ubezpieczeniach - to dlaczego firma świetnie rośnie, zdobywa mnóstwo klientów, dlaczego firmę stać na reklamę w TV, nowe biura o lepszym standardzie? Jaka to magia sprawiła? Pewnie przypadek :) Jeśli nie ceni się współpracowników i miejsca pracy, jeśli ma się szkolenia, ale mówi się "a co to za szkolenia?!" to świat jest pełen miejsc

hugo

takie piękne reklamy ze tak tanio, a zawsze w moim przypadku proponują około 100 zł więcej niż dostane bezpośrednio od ubezpieczyciela. i gdzie tu połowe taniej? już kilka razy próbowali nabić mnie w butelke ale byłem czujny i sie nie dałem. nie polecam.

lotdefak
@hugo

A gdzie tutaj opinia o pracodawcy? Od tego jest ta strona. Opinie o obsłudze cenach itd. można zostać na facebooku bądź google a nie tutaj. Poza tym niektórzy klienci maja taniej inni drozej. Mi na jeden samochód udało się wyliczyć jakieś 40% taniej a na inny znowu miałem o 200zł drożej. Wszystko zależy od wielu czynników.

Gonzo

Moja opinia dotyczy obsługi klienta. Po zakupionym ubezpieczeniu, zorientowałem się, iż w nazwie ulicy brakuje jednej litery. Najpierw napisałem e-maila. Następnie próba dodzwonienia się do człowieka na linii, gdy w końcu się udało, Pani powiedziała, iż w przeciągu 2 godzin adres zostanie poprawiony i zostaną przesłane poprawione "papiery". Niestety ani po 2 godzinach ani nawet 24h nic poprawionego nie otrzymałem. Natomiast dostałem po ok. 2,5 dnia e-maila z poprawionymi danym. A w kolejnym, iż rzekomo informowano mnie że zgadzam się na Rodo i jeszcze jakieś inne smęty. Nie wiem z kim Pani jeszcze rozmawiała, może z Duchem Św. w mojej sprawie.

@Gonzo

Dzień dobry, dziękuję za podzielenie się opinią. Przykro mi, że tak długo oczekiwał Pan na przesłanie poprawionych dokumentów i nie otrzymał ich Pan zgodnie z obietnicą złożoną przez naszego pracownika. W związku z tym, że współpracujemy z kilkunastoma Towarzystwami, niejednokrotnie prośbę o korektę dokumentów wysyłamy bezpośrednio do danego Towarzystwa i wówczas już dany ubezpieczyciel nanosi poprawki na zawartej polisie. Staramy się aby proces obsługi był jak najszybszy natomiast nie zawsze mamy na to realny wpływ. Jeśli chodzi o kwestie przesłania informacji o Rodo, ciężko jest mi się ustosunkować, gdyż nie mam wglądu do Pana polisy. W celu wyjaśnienia proszę o napisanie wiadomości bezpośrednio do mnie na adres sylwia.krawiecka@rankomat.pl , wówczas będę mogła sprawdzić o jaką polisę dokładnie chodziło i dlaczego otrzymał Pan powyższe informacje.

Loky

Co trzeba zrobić aby wykonać plan i załapać się na jakąś premię? Jakie są szanse na premie i ile osób je realnie dostaje?

Aga
@Loky

Ja pracuję od 3miesiecy i od samego początku dostaje premie. Są konkursy dzienne, miesięczne i inne. Codziennie można kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych dorobić i robią się z tego pod koniec miesiąca fajne sumki :) żeby nie dostać premii w ogóle trzeba się bardzo postarać.

Loky
@Aga

Ile polis muszę sprzedać aby załapać się na premie i ile trzeba wykonać telefonów?

Mactwo
@Loky

Nie słuchaj tej wyżej. Ktoś kto pracuje w rankomacie 3 mies nie ma zielonego pojecia o pracy tam. Pracuje na najniższych stanowiskach gdzie banalnie wyrobić premie, ale ta premia to grosze i premia bym tego nie nazwał. Nie bede pisał o dokładnych planach czy liczbie telefonów bo wchodzi w to i tak za dużo zmiennych. Ale teraz jest coraz gorzej z wyrobieniem planów. Więszkość sprzedawców ma bardzo duże problemy żeby plan wyrobić a spora ich cześć tego planu nie wyrabia bądź też robią nadgodziny żeby go zrobić i dostać za to jakąś kasę. Chyba że kogoś zadowoli premia w okolicy 200/300zł na reke to spoko ale przy podstawie to wyjdzie łącznie około 1700zł :) Dla mnie premia zaczyna się od 1500 na rękę i taką premię w obecnych czasach z planami itd. jest cięzko wyrobić...

Doradca Klienta

Zdalna rozmowa przez internet. Mila atmosfera, profesjonalne pytania, poinformowano mnie kiedy dostane odpowiedź i tak sie stalo. Warunki do ustalenia, bardzo elastyczne warunki umowy. Jasny system placowy, zero ukrytych punktow. Ogolnie wszystko na plus.

Jakiego pracownika zyska rankomat, 3 cechy dobrego sprzedawcy, jaki to trudny klient, jak z Dyspozycyjnościa, puszczony zostal fragment rozmowy z klientem, zatrzymano nagranie mialam dokonczyc rozmowe najlepiej jak sie mi wydaje.

Czarna mamba

Witam czy można zatrudnić się w rankomacie dodatkowo? Pracowac na pełny etat w innej firmie a dorabiać w rankomacie ? Pozdrawiam

@Czarna mamba

Dzień dobry, jest możliwość zatrudnienia w mniejszym wymiarze czasu pracy. Szczegóły co do formy zatrudnienia oraz warunków pracy zawsze są omawiane indywidualnie na rozmowie. Zachęcam do przesłania CV, wówczas szczegółowo będziemy mogły omówić wszystkie kwestie.

brodaty łotr

Pracowałem tam równo rok i jeśli szukacie pracy na słuchawce to moim zdaniem ciężko lepiej trafić. Ludzie są na prawdę spoko i mam tu na myśli nie tylko szeregowych dzwoniących ale również kierowników i trenerów. Zaplecze socjalne bardzo fajne(kawa na miejscu :D ), regularne rekrutacje wewnętrzne na wyższe stanowiska. Jedyny problem, przez który zresztą się zwolniłem to, że na prawdę ciężko uciułać coś poza podstawą(czyli minimalna krajowa). Baza czasem trafi się taka że nic tylko gadać, czasem przez tydzień nie idzie zrobić nawet planu, do tego sporo formułek których jeśli zapomnisz lub pomylisz(a wykonujac taką ilość telefonów dziennie może się zdarzyć) tną po premii choć nie są to duże potrącenia. Ogółem polecam, choć z góry ostrzegam że nie każdemu podejdzie taka praca i bardzo łatwo się do niej zniechęcić.

Pracowałem w tej firmie bardzo długo. Z plusów, które mogę wymienić to: -bardzo dobra atmosfera w pracy -trener zespołu zawsze był dyspozycyjny i nie było nigdy żadnego problemu żeby podejść i porozmawiać, oczywiście w miarę możliwości czasu -wypłata zawsze była na czas A i nawet zdążyła się parę dni wcześniej -szkolenie wprowadzające, za czasów kiedy pracowałem, kompleksowe od A do Z, niestety nie wiem jak jest teraz. Co do minusów: -jest to ciężka psychicznie praca, nie każdy nadaje się do pracy na call -ciężko zdobyć premię, zależy ona od wyników, ale wiadomo im bardziej się starasz tym jest ona wyższa -największy minus w tej firmie to niestety tzw. "Kolesiostwo". Jeżeli nie podlizujesz się tym co siedzą najwyżej, nie licz na nic, idąc na rekrutacje na wyższe stanowisko, po prostu bezczelnie Cię ośmieszą, żebyś poczuł, że nie jesteś nic warty. Tym oto sposobem pewna osoba w firmie otrzymała stanowisko zaraz obok Pani dyrektor, które wcześniej w ogóle nie istniało. Dział powstał specjalnie dla niej, kompletnie niczego nie wznoszący do firmy.

abc

Coś w tym jest, bo ostatnio ma wyższe stanowiska awansują osoby z krótkim stażem pracy, takie które nawet nie były nigdy na sprzedaży. Można by pomyśleć, że wiedza i doświadczenie nie są już tak bardzo ważne jak kiedyś

Sylwia Krawiecka

Drogi Były Pracowniku, dziękuję za przesłanie opinii. Miło mi, że postanowiłeś podzielić się też pozytywnymi odczuciami. Odnosząc się do „minusów”, rekrutacje na wyższe stanowiska zawsze mają charakter kilkuetapowy i zadaniowy. Na tej podstawie weryfikujemy kompetencje, jakich szukamy u kandydatów na dane stanowisko. Predyspozycje i oczekiwane umiejętności są dla nas faktycznie cenniejsze niż staż pracy, pełni on drugorzędną rolę. Rekrutacje w firmie są ogłaszane oficjalnie, każdy może wziąć udział, bez względu na staż pracy. Po zakończonej rekrutacji, każdy może otrzymać informację zwrotną. Jej celem jest poinformowanie o mocnych stronach danej osoby oraz wskazanie, jakie kompetencje wymagają pracy. Reasumując, nasza firma cały czas się rozwija, dzięki czemu pojawiają się nowe możliwości awansu, każdy pracownik może wziąć udział w rekrutacji , co jest dużym atutem według nas i naszych pracowników. Pozdrawiam

@Sylwia Krawiecka

@Sylwia Krawiecka Oczywiście nie ukrywałem faktu, że każdy może brać udział w rekrutacji na wyższe stanowisko. Bradziej chodzi mi o to, że jak już się ktoś zgłosi, to raczej jest obrażany i poniżany że ktoś ze stanowiska zwykłego konsultanta chce zostać nagle trenerem zespołu czy mieć jeszcze wyższe stanowisko (a poniżany jest tak naprawdę przez samą Panią Dyrektor). To spotkało mnie. Właśnie obok dyrektorów mogą zasiadać tylko osoby, które całe życie się im podlizują, przykładem jest sytuacja, która wcześniej została przeze mnie opisana, a co do której Pani się nie odniosła. Uważam, że pewne osoby pewnych stanowisk nie powinny zajmować. @abc cóż, cieszę się, że ktoś widzi to samo co ja :) smutna sytuacja ale niestety prawdziwa

Sylwia Krawiecka

Drogi Były Pracowniku, Postaram się bardziej szczegółowo wyjaśnić nurtujące Cię kwestie. Faktem jest, że zarówno kadra kierownicza jak i trenerska została wyłoniona z pracowników Call Center. Zwracamy uwagę na różne talenty i pracownicy z Call Center rozwijają się także w innych działach , takich jak: IT, redakcja czy kadry. Co do stwierdzenia, że osoby, które zgłaszają się na rekrutację są „obrażane” jest to dla mnie insynuacją, nie napisałeś żadnych faktów. Atutem rekrutacji jest u nas informacja zwrotna. Kandydat otrzymuje informację jakie ma mocne strony oraz nad czym powinien pracować, aby w kolejnych procesach rekrutacyjnych mieć większe szanse zdobycia danego stanowiska. Przykre jest to, że w taki sposób piszesz o swoich współpracownikach, zarzucając im „lizusostwo” i brak kompetencji, co jest Twoim odczuciem a nie faktem. Często jest tak, że praca poszczególnych osób jest trudna do obiektywnej oceny przez postronnego obserwatora. Niemniej zapewniam Cię, że każdy z nas ma swój zakres obowiązków, z którego jest rozliczany. Każde stanowisko, ma swoje biznesowe uzasadnienie. Tak jak pisałam wcześniej, proces rekrutacji jest kilkuetapowy, gdzie są sprawdzane kompetencje wymagane na dane stanowisko i tym kierujemy się przy wyborze danej osoby na konkretne stanowisko. Mam nadzieję, że firma w której teraz pracujesz spełni Twoje oczekiwania i będziesz mógł się realizować zawodowo, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

LACK_of_SOUL

Hmmmm. No powiem Ci drogi były pracowniku, że głupoty piszesz. Robię w tej firmie 3 lata. Brałam udział w kilku rekrutacjach i chyba miałam więcej farta, niż Ty. Przebrnęłam przez kilka stresujących etapów, poczułam gorycz porażki, gdy wybrali kogoś innego. Ale dziś jestem na stanowisku, do którego dążyłam. Dostałam feedback motywujący, by się nie poddawać i to wystarczyło. Nie wiem co Tobie nagadali, ale raczej są szczerzy w przekazie. I dobrze.

Nie polecam

Co do samego serwisu to brakuje kilku dodatkow a co do wyliczania skladku to bajka ze nawet -50% tansza skladka :), to mozna miedzy baji wcisnac. Wyliczylo mi na 1050zl a place teraz 550. Moje sugestie dla Rankomat.Pl: Brak brania pod uwage Karty Duzej Rodziny, ktora uprawnia do znizek OC. Nawet 300zl.

Lusia

Witam. Na jakie realne wynagrodzenia netto można liczyc? Pozdrawiam

TM

Dawno nie spotkałem lepszego pracodawcy, który tak dba i szanuje pracownika. Warunki bardzo dobre, czyste i przyjemne biuro do pracy. Atmosfera rewelacyjna, aż chce się przychodzić do pracy. Bardzo duża perspektywa rozwoju i awansu na różne stanowiska. Jeżeli chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikację to musisz tu przyjść :)

Bielski

Nie polecam pracy w tej firmie Zastanówcie się 100 razy zanim popelnicie taki błąd

Socjal fajny, atmosfera super. Trenerzy - zależy do kogo się trafi. Moja trenerka była bardzo w porządku. Firma przychylna pracownikowi, jesli chodzi o urlopy to loteria. Musisz szybciej wyjść z pracy - niema problemu, odrobisz kiedy indziej. Gdyby była możliwość wrócić i być pod skrzydłami tej trenerki - bardzo chętnie. Co do wyrobienia planów - jedni mają super bazę, inni do (usunięte przez administratora) Niewiem od czego to zależy. Pozdrawiam pracujacych

Regina

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w pracy? Na jaką umowę na początek można liczyć?

bb
@Regina

Atmosfera na początku spoko, umowa o prace na min krajową + premia, ale na początek jak premii wyrobisz 300zł to wszystko. Dwa razy się zastanów zanim tam pójdziesz. Pozdrawiam były pracownik

abcABC
@Regina

Firma bardzo przyjazna i życzliwa dla pracownika - nietypowe jak na korporacje. Pracodawcy zależy na tym, abyśmy sie dobrze czuli w pracy. Bardzo staranny dobór kadry, wyłanianej niemal wyłącznie wewnętrznie. Wiele możliwosci awansu i rozwoju. Nie spotkałam sie z żadnymi przejawami dyskryminacji, złośliwości czy niesprawiedliwości. Jeśli lubisz ludzi, jesteś pracowity, ambitny i umiesz realizować cele to idealna praca dla Ciebie. Pracuje tu niemal dwa lata - złego słowa nie powiem: zarobki bardzo dobre, socjal ok, nikt sie nie czepia. Lubie tu pracować! Polecam te firme wszystkim fajnym ludziom.

Jacek

Czy trudno jest się dostać tu do pracy? Jakie mają wymagania na starcie?

Stu
@Jacek

Biorą każdego kto umie czytać pisać i zna podstawowa obsługę komputera.

Molekin

mózgoburza! Nie rozumiem, jeżeli komuś praca się nie podoba, to nikogo na siłę trzymać nie można, jeżeli nie pasuje wygodna praca w dwuzmianowym trybie to proszę przerzucić się na produkcję, gdzie zarobicie podobnie- minimalna krajowa i tam nie ma żadnego wyścigu, kto jest lepszy. Jeżeli komuś zapewni się zbyt dogodne warunki pracy to i tak znajdą się osoby, które będą narzekać. Baza? Normalne, raz lepsza raz gorsza, można rownie dobrze sprzedawać garnki przez telefon wybierając numer z książki telefonicznej. Pracowałem w tej firmie ponad rok i złego słowa nie powiem, trenerzy, kierownicy zawsze byli wsparciem. Prace zmieniłem że względu na inny kierunek studiów, a nawet po studiach nie mogę zarobić takich pieniędzy jak w niektóre miesiące w rankomacie. Opinie negatywne biorą się chyba z tego, że nie każdy nadaje się do pracy na słuchawkach. Jeżeli nie jesteś problemowym człowiekiem i nie próbujesz być najmadrzejsza osoba w firmie, Twoje relacje z kierownikami, trenerami i reszta załogi napewno będą super. Ta firma czasami jest za dobra dla swoich pracowników, którzy nie potrafią tego uszanować

Pejoł

Przecież to śmieszne. Pracowałem tam przez prawie rok. Nie mówię ludzie spoko. Wcisnęli mi jakąś lojalkę odnośnie sprzedaży i wyrobieniu planu. Paranoja. A bazy danych dla ludzi zwykłych z ulicy jest inna oczywiście niż dla osób pracujących z polecenia. Nie szanują pracowników którzy chcą coś osiągnąć, którzy przyszli popracować dłużej. Za chwilę będą zatrudniać meneli z ulicy. Cóż więcej mam powiedzieć. Pozdrawiam kierowników operacyjnych, tych nierobów:)

@Pejoł

Drogi Pejoł, Jak sam piszesz pracowałeś u nas ponad rok, więc poznałeś naszą firmę i panujące w niej zasady. Wszystkich traktujemy w ten sam sposób. Kiedy wyniki pracownika spadają znacznie poniżej średnich, pracownik otrzymuje stałe wsparcie trenera. Jeśli ustne ustalenia i wsparcie nie przynoszą rezultatów, dopiero wówczas podpisujemy odpowiedni kontrakt. To z naszej strony wyciągnięcie ręki do pracownika - chcemy dać możliwość poprawienia słabych wyników pracownikowi, a pracownik zobowiązuje się do pracy zgodnej z naszymi standardami i osiągania wyników przynajmniej na poziomie średnich. Jeśli chodzi o bazę klientów - również wszyscy traktowani są równo. To, co piszesz na temat przydzielania różnych baz do różnych osób, to Twoje subiektywne odczucie. Wszyscy pracują na równych prawach i nie ma możliwości faworyzowania kogokolwiek.

Nick nick
@Sylwia Krawiecka

To nieprawda, nie wierzcie w te bajki że jest jedna baza dla wszystkich! Jakim cudem jedna osoba może mieć mega wynik, a inna starając się może nie mieć nawet połowy z tego? I to wcale nie odbijając się? Tylko obsługując jedno połączenie za drugim?

bb
@Nick nick

Baza jest jedna. Ale priorytety można już sobie ustawić. I tym sposobem najlepsi dostają coraz lepsze przez co stają się jeszcze lepsi, a słabsi dostają najgorsze możliwe i nie mają szans się wybić. Tak to działa niestety. A osoby które mają mega wyniki to robią je nie do końca uczciwie. Wiadomo o kim mówię, z kim się rankomat pożegnał ostatnio.

Jezus
@bb

@bb Żal.pl zapraszam na stronę by się tam wyżalić.

Kajetan

Większość pracowników tak to widzi tylko wiadome ze Wam o tym nie powiedza. Więc może po prostu weźcie się do roboty bo coraz większy sie w tej firmie robi (usunięte przez administratora)

Gone Girl
@Kajetan

Kajetan, weź może pisz za siebie, co? :) Siedzę w tej firmie ponad pół roku i dobra są rzeczy do których można się przyczepić,ale bez przesady. Atmosfera jest spoko, ludzie się ze sobą dogadują, jest ciśnienie na wynik, ale bez przesady. Trzeba robić swoje i tyle. A jak komuś nie pasuje, to szuka nowej roboty, nikt nikogo na siłę nie trzyma..

Kajetan

To dziwne że kierownicy maja różna wiedzę na wiele tematow;) co do grafiku to kompletnie się nie zgodzę. Pracownik ktory jest za to odpowiedzielny ani trochę nie przychyla się do urlopow. Nie ogarnia systemów swoich.

@Kajetan

Kajetanie, przykro mi, że nie jestem w stanie zmienić Twojego punku widzenia i opinii na nasz temat. Jeżeli nie czułeś się u nas dobrze, to gratuluję podjęcia słusznej decyzji i rozstania się z naszą firmą. Życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że znajdziesz firmę, która spełni Twoje oczekiwania. Pozdrawiam

Kajetan

Jakich faktów? Mam wymienić z imienia i nazwiska kto nigdy nic nie wie? Albo pytasz 5 kierownikow i każdy mówi co innego. A nie wspomnę o urlopach. Jedyna firma gdzie osoba która za to odpowiada nie ogarnia Nie nadaje się kompletnie do tej pracy;)

@Kajetan

Bardzo mi przykro, że masz takie odczucia. Natomiast fakty są następujące: kierownicy regularnie biorą udział w szkoleniach oraz testach weryfikujących wiedzę. Może się jednak zdarzyć sytuacja, kiedy od razu nie znają odpowiedzi na pytanie (zakres działania firmy jest bardzo szeroki), ale zawsze starają się pomóc. Ponadto nasi kierownicy są oceniani przez pracowników w anonimowych ankietach. Ku naszemu zadowoleniu, wyniki ankiet są zawsze wysokie. Odnosząc się do spraw grafikowych, Rankomat jako jedna z nielicznych firm, przy planowaniu godzin pracy bierze pod uwagę preferencje pracownika i w miarę możliwości stara się je uwzględnić. Staramy się, aby system planowania urlopów był przejrzysty i sprawiedliwy dla każdego pracownika. Ze względu na to, jak dużą firmą jesteśmy, nie zawsze jesteśmy w stanie sprostać wszystkim życzeniom.

Kajetan

Nie polecam tej firmy. Tam jest jeden wielki (usunięte przez administratora) na kółkach. Każdy mówi co innego. Nie szanują pracowników. Porazka

@Kajetan

Kajetan Przykro nam, że masz taką opinię. Niestety nie podajesz w swoim wpisie żadnych faktów, więc trudno nam się odnieść.

Zostaw merytoryczną opinię o Rankomat.Pl - Warszawa

• Jak się pracuje w Rankomat.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Rankomat.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rankomat.Pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rankomat.Pl?

Kandydaci do pracy w Rankomat.Pl napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rankomat.Pl