Opinie o IKS - NET w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie IKS - NET. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w IKS - NET o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKS - NET w Wrocław

Alicja Nowy wpis

Ile pracuje tutaj osób? IKS - NET to jakaś mała firma? Pytam, bo myślę nad zaniesieniem CV :)

Trytytka Nowy wpis
@Alicja

Nie popełniaj tego błędu. Na rynku jest tyle rojity i ciekawszych miejsc pracy że szkoda czasu na tego typu janusz-it firm

Juan Nowy wpis

Dawno temu miałem praktyki w tej firmę za kadencji pani B. ( ciekawe czy jeszcze pracuje :) Po kilku latach pracy w cywilizowanej firmie mogę powiedzieć że trafić tam jako praktykant to była jedna z najgorszych decyzji jaką podjąłem. Obecnie jest tyle opcji na rynku wrocławskim IT że trzeba być poważnym desperatem żeby tam skończyć.

Aneta Nowy wpis

Pracujesz w IKS - NET? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

jarko

@Mauson, nie wiem dlaczego wypisujesz takie bzdury i kto Ci płaci. Ale dziwne jest, że wypisujesz to samo o IKS-NET i w tym samym czasie o ENCON. Nie ma możliwości, abyś pracował w jednej i drugiej firmie. Jesteś oszustem pracującym na czyjeś zlecenie piszącym bzdury w internecie i szkalującym porządne firmy.

Brałeś udział w rekrutacji do IKS - NET. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
ram pam pam

hm, słyszałem, ze to fajne biuro nieruchomości. Zresztą opinia krzecegi to potwierdza :) Fajnie, że zajmują się i wynajmem i sprzedażą. Czy to mieszkań, czy to lokali czy domów jednorodzinnych a także bliźniaków :)

krzecega

@Mauson całkowicie się z Tobą nie zgadzam, jeżeli chodzi o wynagrodzenie to chyba jedna z najuczciwszych firm - to na co się umówisz to dostajesz, bez obsuwy, bez problemu, bez żadnych konieczności upominania się. Generalnie firma ciekawa, inwestująca w pracownika.

Mauson

Odradzam, bardzo oszukują na płacy...a umowa...brak słów. Odradzam tym co cenią swoją pracę i wykonują ją dobrze, bo i tak tego nie docenią.

Awidow

W miesiąc się napewno dużo nie zrobi, ale po raz pierwszy miałem możliwość konfiguracji sprzętu, zobaczenia jak realizowany jest projekt. Dostałem do skonfigurowania 4 przełączników korowych i kilkanaście dostępowych. Miałem okazję przekonać się, że to czego uczą na uczelni, wymaga dobrej weryfikacji w praktyce :). Dodatkowo miałem możliwość zobaczenia jak realizuje się podstawowe zadania monitoringu, poznania kilka ciekawych narzędzi do pracy jako administrator, etc i tego że można poniekąd zawiłe zagadnienia rozwiązać prostymi metodami.

Mauson

Odradzam. Uczciwość nie jest w ich stylu

Awidow

Odbyłem miesięczną praktykę w tej firmie. Mimo krótkiego czasu miałem możliwość zdobycia sporego doświadczenia i możliwości uczestnictwa w ciekawych projektach. Firma pozwala na sprawdzenie siebie i zdobycia nowego doświadczenia. Jak ktoś chce to firma daje duże możliwości. Fajna współpraca z osobami posiadającymi dużą praktykę i wiedzę. Można się dużo nauczyć, ale trzeba umieć skorzystać z tych możliwości. Miła atmosfera pracy.

Konkret

Unikajcie tej firmy bo niekompetencją i brakiem szacunku do pracownika przoduje w branży

Obserwator

Oj nie przypominajcie mi tej firmy . Ogólnie to zyskałem od nich szkolenie , do którego w większości sam się uczyłem. Jak dla mnie to pomyłka , jeśli jest ktoś sprytny to wydusi coś dla siebie ale pensja to głodowa. Ekipa też średnia - pozdrawiam [usunięte przez moderatora] i jego niepokorną kierowniczkę - dalej trzepcie kasę może nikt nie zauwaźy i będzie na nowe auto.

don John

Odbyłem miesięczną praktykę w tej firmie: kadra pracownicza w miarę miła i pomocna ale nie wszyscy. Gorzej ma się sprawa z kadrą zarządzającą ze szczególnym uwzględnieniem (usunięte przez administratora)która ewidentnie ma problemy z empatią (właściwie jej brakiem), komunikacją międzyludzką oraz wrodzoną złośliwością. Po odbyciu praktyk - mimo usilnych prób - nie otrzymałem listu referencyjnego... Ogólnie są lepsze miejsca na zdobywanie doświadczenia

Zostaw merytoryczną opinię o IKS - NET - Wrocław

IKS - NET
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Gagarina 4
    54-620 Wrocław