IPF

Opinie o IPF

Reni

Prosze o telefon do Firmy IPF w Poznaniu na Piekarach 7 bo ten podany jest nie sktualny. Dziękuję moj tel. +48 787956740

@Reni

Wszystkie podane numery telefonu są aktualne - zarówno te na portalu Gowork, Facebooku, jak i na naszej stronie internetowej. Prosimy dzwonić (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16:00) na numer: 48618474066. Pozdrawiamy. Do usłyszenia!

Romeo

Może ktoś kilka słów napisać o standardzie zakwaterowania we Francji? Foto na priv?

Gucio
@Romeo

Mieszkałem na kilku kwaterach wszystkie spoko dobry standard. Reszta zależy od tego z kim mieszkamy, jak trafi się bydło to i najlepsze lokum zamienia się w chlew.

Polecam

Osobiście polecam tą agencje pracy. Umowa i pieniądze zawsze były na czas. Kwatera - zorganizowana. Można także wynająć coś samemu. Urlop także normalnie płatny Kordynatorzy także wporządku - można się zawsze dogadać.

Jooooooooooo!

, część, Czy jedzie ktos do Francji do pracy przy zbiorze truskawkach, pomidorach itp.?

Spartakus

Pracował ktoś w Orlanie lub okolicy jako spawacz maszyn budowlanych ? Jak tam było z kasą mieszkaniem Internetem ?

Icek909090

Witam, czy pracował ktoś ostatnio jako hydraulik we Francji? Jak wygląda sytuacja z zakwaterowaniem? Proszę o poważne odpowiedzi. Pozdrawiam.

Dariusz kuotz

Pracowałem w tej firmie polecam zetelna współpraca polecam i pozdrawiam...

End

Sprawa wygląda tak ci chwilę szukają mieszkania co tydzień na innej kwaterze praca za grosze i co chwilę jakieś wymówki lub brak kontaktu nie polecam

@End

Nie zgodzimy się ze stwierdzeniem, że nasi pracownicy zmieniają kwatery co tydzień. Takie sytuacje nie mają miejsca. Jeżeli chodzi o wysokość wynagrodzenia, to jest ona znana każdemu pracownikowi jeszcze przed wyjazdem do pracy za granicę. Pracownik, który podpisuje się pod umową o pracę akceptuje zaproponowane mu stawki/ warunki. Co do zarzutu "co chwilę jakieś wymówki lub brak kontaktu" to ciężko jest nam się do tego ustosunkować. Brakuje tu konkretów.

Krzychu

Szybki wyjazd, dobra kasa. Pan Paweł od rekrutacji pomógł mi przez telefon przebrnonć przez wszystkie formalności.

Wiecie ile mozna zarobić? Wyplaty tygodniowe czy co miesiac?

Dzień dobry, wysokość wynagrodzenia zależy m. in. od stanowiska, posiadanego doświadczenia, wynegocjowanej stawki, a także ilości przepracowanych godzin i przyznanych premii. Wypłaty przelewane są raz w miesiącu. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji pod numerem: 48612223724 lub do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ipf.jobs/oferty-pracy. Pomożemy w wyborze najlepszej dla Pana/i oferty pracy.

Turan

Wiecie czy IPF szuka jeszcze pracownikow do zbioruw warzyw albo owocow?

@Turan

Na ten moment nie poszukujemy pracowników zbioru warzyw i owoców, ale może zainteresują Pana/Panią inne nasze oferty pracy. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji, pod numerem telefonu: +48612223724 lub do odwiedzenia naszej strony: www.ipf.jobs/oferty-pracy Pomożemy w doborze najlepszej oferty pracy.

Niezadowolony prwcownik

Inaczej oferują przez telefon miejsca zamieszkania niż jest w rzeczywistości również że stawka godzinowa nie polecam nikomu tej firmy

@Niezadowolony prwcownik

Szanowny Panie. Mija się Pan z prawdą. Pana opinia jest krzywdząca. Przecież doskonale znał Pan warunki zatrudnienia. Podpisał Pan umowę o pracę. Jeżeli zaproponowane stawki Panu nie odpowiadały mógł Pan szukać innej pracy. Tymczasem podjął Pan decyzję o zatrudnieniu przez IPF na takich, a nie innych warunkach, a teraz ma Pan do nas o to pretensje...

Mateusz

A emerytow IPF zatrudnia ?

Lol
@Mateusz

Nie

Firma poszukuje Kierownika ds Kadr i Płac. Warto aplikować? Jakie są warunki pracy w biurze, jaki przełożony, atmosfera, czas pracy?

B
@Kandydat

Warto. Dział tworzą fajne dziewczyny. Te same od kilku lat. W dziale panuje spoko atmosfera. Można liczyć na wsparcie. Prawda jest taka, że negatywy o pracy w biurze są przesadzone i piszą je osoby, które nie potrafią się pogodzić ze zwolnieniem i brakiem pracy od kilku miesięcy...

Z
@B

Dział tworzą fajne dziewczyny, potwierdzam, ale z jakiegoś powodu kierownicy zmieniają się regularnie. O czymś to świadczy

Zenek

Czy ktos z was pracuje na paletach w Niemczech? Na czym dokładnie polega ta robota? Ile realnie można zarobić pieniędzy?

Kathrina

Byłabym zainteresowana pracą przy tasmie przy warzywach i owocach sortowanie dokładnie. Ktoś może coś powiedzieć więcej o tej pracy?

@Kathrina

Zachęcamy Panią do kontaktu z działem rekrutacji, pod numerem: +48612223724. Chętnie odpowiemy na wszystkie Pani pytania dotyczące tej oferty pracy :)

Niedajciesie

Znam bo pracowalem.Nie polecam.Duzo obiecuja a pozniej nie sluza pomoca w niczym ani wam nie zalatwia socjalu gdy juz wam przysluguje bo to juz nie w ich interesie :)...za rozliczenia chca kilku dniowek...odciagaja za co tylko moga.Mieszkania platne chociaz oplaca je zagraniczny pracodawca.

@Niedajciesie

Odpowiadając na Pana komentarz chcielibyśmy poinformować, że załatwianie świadczeń socjalnych leży po stronie pracownika. Podobnie jak w Polsce (np. rejestracja w PUP, zasiłek dla bezrobotnych, 500+), tak i we Francji ubieganie się o takie świadczenia spoczywa na osobie, która się o nie stara, a nie na jej pracodawcy. Nie możemy tego zrobić za Pana ponieważ takie są przepisy prawa. Co do zarzutu dotyczącego opłat za kwaterę, to owszem pobieramy część opłaty za mieszkanie, natomiast każdy pracownik jest o tym informowany jeszcze przed podpisaniem umowy. Większość agencji pobiera takie opłaty. Sugerowanie, że potrącamy pracownikom opłaty za wynajem kwater, choć te opłaca pracodawca, jest nieprawdą. Co do rozliczeń, to jeżeli mówi Pan o rozliczeniu PIT, to zlecenie tej usługi IPF jest dobrowolne. Podobnie jak w Polsce może Pan rozliczyć PIT samodzielnie, skorzystać z pomocy IPF lub Biura Rachunkowego, wtedy jednak taka usługa jest płatna.

Biurwa

A ja IPF polecam z czystym sumieniem i pozdrawiam całe biuro :)

Anita

Polecam. Fajna agencja. Szybki wyjazd, dobra kasa. Na plus zdalna rekrutacja i umowa o pracę, nawet przy zbiorach owoców.

Andrzej Hertman

Witam co możecie powiedzieć o biurze a szczególnie chodzi mi o pracę na cnc w Wittenberga? Czy pieniądze są na czas czy bardzo trzeba zasuwać czy non stop ktoś stoi nad głową i truje czy gotowe jaka atmosfera czy warto zaryzykować?

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań

• Jak się pracuje w IPF?

Zobacz opinie na temat firmy IPF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 169 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF?

Kandydaci do pracy w IPF napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IPF