IPF

Opinie o IPF

Z mojej strony mogę dać pozytywną ocenę. Wyjazd był dobrze zorganizowany. Umowę miałem jeszcze przed wyjazdem. Wypłata była na czas. Uczciwe podejście do pracownika i bardzo pomocne panie z biura.

Piotr Bednarz

Rzetelna agencja polecam

Iza M.

Polecam pracę z agencją ipf z Poznania.

janek

praca jako spawacz juz pol roku we francji ok, 2800euro jest wyplata na czas, warunki dobre, polecam agencje pzdr

Kamil

Polecam tom agencje

Michał Bartkowiak

Najlepsza agencja pracy z jaką pracowałem. Byłem przez 2 miesiące na paletach w Niemczech i z czystym sumieniem mogę polecić. Dobra stawka, godne pokoje, nadgodziny i pieniądze zawsze na czas. Szkoda tylko, że nie było auta służbowego do dyspozycji. Reszta bez zarzutu.

Szalek

Witam cz wie ktoś jak wyglądają realia w miejscowości Burge w Francji? Praca na stanowisku spawacz ?

muzin
@Szalek

pojedzie, zobaczy

Damek1994

Pracuję jako spawacz od 3 miesięcy i jest wszystko spoko od wypłat po robotę.

Wojciech Piotrowski

Polecam pracę przez IPF we Francji

Katarzyna

Jeszcze dodam że spozniaja się z wykładami nawet o 3 dni. Takie firmy jak ta nie powinny istnieć pracowaliśmy z partnerem przez nich i to był najwięksZy błąd ,paski z wyplat były zawsze nie jasne kilkakrotnie próbowaliśmy to wyjaśnić ale jak zawsze ucinali kontakt że się odezwa no i tak w kółko. Ale napewno im tego nie odpuscimy bo to chodZi o nasze ciężko zarobione pieniądze. (usunięte przez administratora)

@Katarzyna

To prawda spóźniają się z wypłatami

@Murzyn

Zgodnie z zapisem umowy, którą Pan/i podpisał/a IPF ma obowiązek przelania wynagrodzenia do 11-go dnia każdego miesiąca. Nasza firma zawsze przelewa wynagrodzenie w terminie. Ewentualne opóźnienia są spowodowane sesjami pomiędzy bankami, na które nie mamy wpływu.

@IPF

Przelewy SEPA księgowane są na drugi dzień roboczy

????
@IPF

ciekawe czy biuro tez ma przelewy tak jak my

Jackpot

Pracuje/pracował ktoś na campingach w okolicy Marsylii ? Klika słów , warunki itd ?

Jackpot

Witam , pracował/pracuje ktoś na campingach w okolicach Marsylii ? Kilka słów , jakie warunki ?

Mo ndi

aby pracownik

mondi

aby pracownik

Polako

Przyjeżdżać w okolice Dortmundu

Murzyn

nie podejmować żadnej współpracy ponieważ praca wygląda inaczej niż reklamowana

@Murzyn

Trudno jest nam odnieść się do Pana komentarza ponieważ brakuje w nim argumentów. Prosimy o kontakt z kierownikiem działu rekrutacji w celu wyjaśnienia tej sprawy. Numer telefonu to: 510 109 277

Roman H

Witam, czy spawacze tig mag mogą wypowiedzieć się na temat pracy na projektach z tej firmy we francji ? Z góry dziekuję.

Xzk

Czy ktoś mógłby opowiedzieć jk to wszystko wygląd na pieczarkach we Francji ? Wypłaty , zakwaterowanie ,zaświadczenie o pracy w firmie , atmosfera ,wymagania .. Proszę o prawdziwość jk jest naprawdę .. Proszę. Dziękuję .

....

Dobra firma

Ania Kubiak

Ktoś pracuje już na pieczarkach we Francji? Ile można zarobić? Co ile wypłaty? Jakie kwatery? Trzeba znać język?

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań

• Jak się pracuje w IPF?

Zobacz opinie na temat firmy IPF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 169 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF?

Kandydaci do pracy w IPF napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IPF