Opinie o Movate Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Movate Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Movate Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Movate Sp. z o.o. w Wrocław

projekt apple

mała firma czyli brak stabilizacji, duzo etapów rekrutacji, brak konkretów - 4 razy do mnie dzwonili z informacja ze nie wiadomo kiedy projekt wystartuje. W wiekszych korpo dostaniecie 1500 brutto wiecej na start. Nie wiem jak jest wenwatrz firmy ale proces rekrutacji uwazam za słaby a firma w sensie budynek od srodka jest przecietny. Moim zdaniem IT powinno reprezentowac jakiś poziom a nie ze na rozmowie nawet kawy nie dostajesz, z laptopa odpadają klawisze i są plamy na dywanie. po rekrutacji nie polecam.

Aneta
@projekt apple

Rzeczywiście to jaki ma przebieg rozmowa rekrutacyjna do danej firmy wiele mówi o porządku jaki wewnątrz jej panuje. Niemniej jednak każdy ma swoje standardy i wymagania. Może CSS Corp to świetne miejsce dla początkujących programistów? Co o tym sądzicie?

it guy
@Aneta

tam nie ma progrmowania. okia, Capghemini lepsza. Tam jest praca na sluchawce głównie z klientami i słąbe iuro słabe benefity. NIE polecam. I sałbe rekruterki.

gościk
@it guy

CO masz na myśli pisząc słabe rekturerki? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjne w tej firemce?

ost

przecież to jaki masz okres wypowiedzenia wynika z kodeksu pracy, a nie ustaleń firmy

M

Rekrutacja faktycznie długa, wiele etapów, no ale jest to zrozumiałe. Ostatni etap - rozmowa face to face w biurze, dość długa. Brak feedbacku po rozmowie (miał być do dwóch tygodni). O zarobkach oczywiście mówi tylko kandydat, wydaje mi się, że jak powiedziałam stawkę to zauważyłam zdziwienie.

Dziewczyny jaki styl panuje w CSS Corp?

Eskalator

Jedynie słuszny!

hindu_style

Jedyny słuszny. Z racji tego że dużo pracujemy z hindusami obowiązuje strefa czasowa GMT+5:30. Wszystkie spotkania należy umawiać w czasie indyjskim i jedynie nim się posługiwać. Kobiety mają obowiązek przyklejać czerwoną kropkę na czole a mężczyźni muszą zapuścić wąsa.

Eskalator

Pracwonicy potrzebują szkolenia z obsługi eksperesu. Czasami leją wodę tam gdzie nie trzeba!!!11111

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie CSS Corp Sp. z o.o..
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
słuchawkowy

w wiekszych corpo mozna wyciagnac wiecje kasy i benefitów i jest blizej centrum - ja podziekowałem i nie polecam. biednie tam jest jak na IT.

kandydat-appleger

widze ze usuneliście cześc komentarzy - ciekawe czemu. dla mnie oznacza to ze ktos pisał prawdę a wy nie chcecie zeby to wyszło. byłem w rekrutacji do appla projekt nie ruszył, zwodzenie przez kilka tygodni. nie wiem czemu tak sie stało ale z zewnątrz to wygląda słabo. prosze napiszcie czemu zwodzicie kandydatów i rekrutujecie do projektu który nie startuje. i czy to prawda ze po 10 latach pracownik został zwolniony bez powodu?

Teresa
@kandydat-appleger

Na forum GoWork firma nie usuwa żadnych komentarzy. Skąd masz w ogóle takie informacje? Możesz napisać coś na temat samej rekrutacji?

thor123

Daleko od centrum i troche tam biednie w biurze szcze powiem. Wiele etapów, miła atmosfera ale atmosfera rachunków nie zapłace wiec zrezygnowałem bo dostałęm 1000 wiecej w korpo w centrum gdzie tez mam pizza day, darmowe owoce i po 8 godzinach wychodze a na dodatek jest dobra atmosfera.

potencjalny pracownik

byłem w rekrutacji i nie polecam - duzo etapów, niemiłe telefonu jakby za kare ze mna gadali, plus słabe wynagrodzenie i mało benefitów w dodatku daleko od centrum i bardzo stare biuro - nie polecam.

Teresa
@potencjalny pracownik

Widzę, że skupiłeś się na samych negatywach. Ale oczywiście to szanuję. Wspomniałeś, iż w CSS Corp rekrutacja jest wieloetapowa, co mnie zainteresowało. Możesz wobec tego opisać mi - choćby pokrótce - każdy z tych etapów?

na rekrutacji super extra potem lipa,uciekac jak najszybciej!!!!!!

CSS Corp

Jeśli w trakcie rekrutacji spotkała Cię przykra sytuacja a któryś z naszych Rekruterów zachował się nieodpowiednio – prosimy o maila na poland.careers@csscorp.com. Obiecujemy przyjrzeć się sprawie. Co do wycofania ofert, rzeczywiście w ostatnim czasie, z przyczyn od nas niezależnych, miała miejsca taka sytuacja. Poinformowaliśmy zarówno Kandydatów, jak i naszych Inżynierów, o przyczynach takiej decyzji, większość osób których dotyczyło zamknięcie projektu otrzymały propozycje udziału w rekrutacji na inne otwarte stanowiska techniczne w naszej firmie.

CSS Corp

Comiesięczny pizza day jest naszą tradycją od lat i jesteśmy z niej dumni – niezależnie od kwoty, jaką mamy do dyspozycji. Co do zatrudniania stuentów – zdecydowana większość naszych pracowników to osoby po studiach, z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym.

CSS Corp

Jeśli posiadasz sprawdzone informacje na temat Zscalera, to chętnie się z nimi zapoznamy, zwłaszcza, że ten projekt nieustannie i dobrze się rozwija. Co do Procery: w ostatnim czasie, z przyczyn od nas niezależnych, miała miejsca taka sytuacja. Poinformowaliśmy zarówno Kandydatów, jak i naszych Inżynierów, o przyczynach takiej decyzji, większość osób których dotyczyło zamknięcie projektu otrzymały propozycje udziału w rekrutacji na inne otwarte stanowiska techniczne w naszej firmie

CSS Corp

Zapraszamy na degustację kawy i herbaty – gatunków jest sporo, do wyboru, do koloru i nie pochodzą z Biedronki. Jeśli chcesz to sprawdzić osobiście, wyślij maila na: poland.careers@csscorp.com . Umówimy się na kawę i poznasz wielu naszych pracowników, którzy są z nami od ponad 5 lat :)

CSS Corp

Firma działa nieprzerwane od 2008 roku i prawie wszyscy nasi managerowei i liderzy zespołów zaczynali jako „szeregowi” pracownicy lata temu.

@anonymous

Jeśli w trakcie rekrutacji lub podczas pracy w CSS Corp spotkała Cię przykra sytuacja– prosimy o maila na poland.careers@csscorp.com. Obiecujemy przyjrzeć się sprawie.

@CSS Corp

steuntów - nawet z błedami odpisujecie na komentarze :) powiem tak: najlepsze co mnie spotkało w tej firmie to mozliwosc złożenia wypowiedzenia. Eskalacje, słabe wynagrodzenia, zwolnienia pracowników,brak stabilizacji, - dziękuje jest rynek kandydata w IT weic wole gdzie indziej.

Procera
@CSS Corp

a to ze do innych rekrutacji włączacie osoby na wypowiedzeniu i ich nie zatrudniacie to juz pomijacie w komentarzach? Po co list intencyjny skoro nic potem nie ma i obietnice których nie dotrzymujecie? Projekt padł i nie zapewniliście alternatywy wiec moim zdaniem słabo i do sądu pracy się nadaje.

Appollo 8

Hmmm.... Sam piszesz z błędami :P

Appollo 8

Jejciu! Cóż to za błędy! :P

Kazimierz
@Appollo 8

Wiecie może, czy wymagana jest znajomość języka angielskiego, aby móc ubiegać się o zatrudnienie w firmie CSS Corp? Proszę o odpowiedź, czy znając podstawy tego właśnie języka, można już poradzić sobie w tym miejscu pracy.

gość

Usuwanie niewygodnych komentarzy... Nieładnie :) Ktoś tu intensywnie pracuje nad tym, żeby takowe się nie pojawiały :)

Aneta
@gość

Komentarze, które są usuwane na forum to takie, które są sprzeczne z regulaminem serwisu GoWork.pl. Wartościowe są zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne. Jesteś pracownikiem firmy CSS Corp? Jeżeli tak to chętnie poznam Twoje zdanie na temat pracy w firmie. Polecasz tego pracodawcę?

Zauważyłam, że w ostatnim czasie jesteś bardzo aktywny na forum. To oczywiście super, jednak byłoby jeszcze lepiej, jakby Twoje posty były bogate w rzetelne informacje na temat pracy w firmie CSS Corp. I muszę Ci przy okazji przypomnieć, iż nie obrażamy tu nikogo. W którymś z poprzednich wpisów wspomniałeś, że w firmie nie są organizowane szkolenia. A czy chociaż nowo przyjęci pracownicy mogą liczyć na jakieś specjalne wdrożenie do późniejszych obowiązków?

@Marta

"obsługa klinta" pewnie tylko w wódczanej malignie oddaje "opinie", więc nie przywiązywałbym do tego większej wagi. Szkolenia stanowiskowe są normalne, jak w każdej korpo. Kilka tygodni wlewania informacji do głowy :) Dużo tego i zazwyczaj wiele rzeczy wychodzi w praniu. Korpo-standard bym powiedział.

DobraRada

sugeruję udanie się na terapię w możliwie najszybszym terminie celem uleczenia kompleksów :) Co do szkoleń, nawet najlepsze nie pomogą podnieść kompetencji na tak niskim poziomie... brak perspektyw frustruje najbardziej.

@DobraRada

Możliwość rozwoju zawodowego to bardzo ważna sprawa - szczególnie dla tych nieco ambitniejszych. Szkoda zatem, że uważasz, iż w CSS Corp nie ma takich perspektyw, co oczywiście szanuję. Jestem jeszcze tylko ciekawa, czy firma CSS Corp jest organizatorem jakichś programów stażowych przeznaczonych dla młodych osób? Może wiesz coś o tym? Będę wdzięczna za informację.

Stefan

Dlaczego sugerujesz, że firma CSS Corp miałaby upaść? Masz ku temu jakieś konkretne powody? Tego typu przewidywania powinny być poparte odpowiednią argumentacją, a niestety na chwilę obecną nic takiego nie przedstawiłeś. Mógłbyś to zrobić?

były prawonik na szczescie

i biedna edyte zwolnili za 10 lat pracy - słabe bardzo słabe. brak stabilizacji, pani z pgr na recepcji, uciekajcie. bo jeszcze wam wmówia ze to wy jestscie o niczego gdy to oni sa słabi.

10 lat w jednym miejscu, to brak stabilizacji? XD LOL XD

french_eks
@Były praCOWnik

po 10 latach jak cie zwalniaja z braku powdu to stabilizacja?! pasujesz do tej firmy :)

french_eks
@były prawonik na szczescie

pomylic sie nie mozna? słabafirma jak sie pracownicy czepiaja o byle co uciekac.

@french_eks

Gdyby ktokolwiek zwalniał "bez powodu", można by dochodzić swoich racji w sądzie. Ale ponieważ "bez powodu" to pewnie jedno wielkie pier##lenie, więc o kant (usunięte przez administratora) rozbić takie "opinie". Zupełnie bez sensu. Wystarczy zresztą poczytać ten bełkot bez ładu i składu. Żenada.

były prawonik na szczescie

a kawa jjest zła trzeba przyznac w opera jest kilkanascie rodzajów musli i kilkanscie rodzajów kaw i kilkaset herbat do wyboru -0 uciekac. zwłaszcza ze nawet szefowa hr nie potrafi powiedziec jak to bedize zy bedzie tablinie czy nie. sama sie boi o prace i jest niekompetentna. uciekac!

KilkaSET herbat? XDXDXD No nie mogę LOLOLOLOL

były prawonik na szczescie

nie polecam - tak jak napisałem ponizej, tylko Cie eskalują, słaba kasa, wieloetapowa rekrutacja, zwolnienia praconiwków po 10 latach, awans dzieczyny ktroa jest niedoświadczona ale tania, uciekajcie. zreszta co ja wam bede mówił nawet hr który powinien byc przykładem zmienia sie co kilka miesiacy - były jakies dziewczny potem jakis koles teraz znowu dziewczyny - to mowi samo za siebie. nie polecam lepiej do CS, BNY, albo tego typu korpo. moja koleznka w UBS dostałą 3000 brutto wiecej niz w CSS za ta samą pracę.

Słaby ten troll, a nie przepraszam były "prawonik" :D

byla_kandydatka_123

powiem krotko: 6 lub wiecej etapów rekrutacji, kasa troche wiecej niz najnizsza krajowa,(usunięte przez administratora)NIE polecam. juz lepiej do credit suisse isc - kasa lepsza i biuro nowoczese.

@byla_kandydatka_123

I pewnie super ekspres ????

Stara baba z PGR
@byla_kandydatka_123

Skończ już trollować. Nawet gdyby było 6 etapów, to Ciebie by to i tak nie dotyczyło. Pewnie odpadłaś po 1. i tak Cię to boli, że od kilku tygodni wypisujesz bzdury o ludziach, których nawet nie znasz. Zatrudnij się w firmie, do której biorą kogo popadnie, ale za to mają ekspres. Tutaj ewidentnie nie pasujesz.

BYŁA_KANDYDATA_123
@Stara baba z PGR

Kazdy z Bartek był na Ty. co do ekspresu to standard zeby był dobry wiec jak chcesz pic jakis (usunięte przez administratora) ok - nie oceniam ja wole lepsza kawe i juz. co do panio z pgr - ktos na recepcji powinien byc reprezentacyjny - to moje zdanie nie msuisz sie z nim zgadzac. ale z twoich wypowiedzi jak na razie nie padły rzadne plusy tej firmy wiec moze zamiast powazac moje wypowiiedzi to powiedz dlaczego tak dobrze ci sie tam pracuje. bo moze ty nie mozesz znalexc nigdzie pracy i musisz tu siedziec. ja juz znalazłam i tak jest dobry ekspres - dziekuje. ty raczej do emerytury tam zostanie. a nie sorry jak firma padnie tak jak ktos wyzej pisał.

BYŁA_KANDYDATA_123
@Kasia

ładniejszy niz twoje (usunięte przez administratora)wypowiedzi Kasiusia.jak pgr przywróca to tam sobie idz,

Tak, gruba, brzydka i z PGR. Na dodatek nie umie czytać ze zrozumieniem i marnuje czas na GoWork zamiast pracować. Aaaa i jeszcze cwaniaczek :D Na szczęście uczy się na błędach i nie będzie już dyskutować z trollem.

@byla_kandydatka_123

Witajcie, proszę o radę. Mam umówioną rozmowę na przyszły poniedziałek. Moje oczekiwania finansowe są powiem wprost powyżej średniej krajowej. Uważam, że za biegłą znajomość (C1-C2) trzech głównych języków europejskich + 12 lat doświadzenia w strukturach międzynarodowych nie są wygórowane. Czy jest sens z nimi rozmawiać? Pytam, by oszczędzić sobie nie tylko czasu, ale i kosztów (Aktualnie, przebywam poza Wrocławiem)

Szymon
@Kamil

Widzę, że niestety nie otrzymałeś odpowiedzi na swoje pytania, a według podanych przez Ciebie informacji w tym tygodniu miałeś odbyć rozmowę kwalifikacyjną do pracy w firmie CSS Corp. Czy stawiłeś się na tę rozmowę? Jeżeli tak to bardzo bym prosił, abyś podzielił się z nami tym, jak ona wyglądała. Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Szymon

Nie, zrezygnowałem

@Kamil

A zatem wielka szkoda, że jednak zrezygnowałeś z rozmowy kwalifikacyjnej w CSS Corp, bowiem też ciekawiła mnie kwestia tego, jak ona tam przebiega. A możesz powiedzieć, dlaczego zrezygnowałeś? Widziałam, że CSS Corp szuka między innymi Customer Support Representative with French and English, L2 Support Engineer with French and English, Deployment Engineer oraz Customer Support Representative with English and Spanish - oferty znalazłam tutaj: https://pracodawcy.pracuj.pl/css-corp-sp-z-o-o,17771/oferty-pracy W związku z tym może ktoś zechce w końcu przybliżyć nam, jak w firmie wygląda rekrutacja? Bardzo serdecznie zachęcam do pozostawienia opinii.

Anonymous

Już chyba dwa albo trzy razy miałem telefony z hrów na stanowisko cloud deployment engineer. Na pierwszej rozmowie przez telefon dowiadując się o 6ciu lub 7dmiu (kazda Pani rekruter mowi inaczej) etapach (plus 1-2rozmowy z lektorem) odpuszczam, kto z paroletnim doświadczeniem chce się bawić w takie podchody. Ludzie szanujmy swój czas. Po trafieniu na ten wątek widzę, że jednak dobrze zrobiłem. Ponadto tez exodus który jest z tej firmy nie jest przypadkowy (tak mi sie wydaje :))

zachwycony_pracownik

@byla_kandydatka_123 Mamy nowy ekspres do kawy - CIŚNIENIOWY!!! Zapraszamy xD

nomad_12321

Na rekrutacji jednym z etapów była rozmowa z francuzem - nie polecam, koles strasznie nie miły, protekcjonalny, i czepia sie byle czego. Nie polecam. Koleżanka mi mowiła ze z ten sam koles zwolnił dziewczyne po 10 latachpracy bo była za droga. NIGDY wiecej sie tam nie wysle. Nie dopoki ten francuz tam jest i odpowiada za rekrutacje.

@nomad_12321

Jest nam niezmiernie przykro, że wyniosłeś/aś z rekrutacji tak nieprzyjemne wrażenia. Rozmowy sprawdzające znajomość języków obcych, prowadzone przez naszych Analityków Jakości, wymagają czasami niemal natywnej znajomości języka. Mogło się zdarzyć, że coś, co zostało uznane za “czepianie się”, było dociekliwym sprawdzaniem tego, w jaki sposób kandydat radzi sobie z niuansami językowymi. Naszym celem nie jest zniechęcanie kandydatów i z pewnością przyjrzymy sie tej sprawie. Odnosząc się do informacji o zwolnieniu kogokolwiek 'bo był za drogi' - taka sytuacja nigdy nie miała w naszej firmie miejsca.

@nomad_12321

Dziękuje. Pomogłaś mi rozwiązać dylemat. Odwołuję moją rozmowę rekrutacyjną. Jestem m.in. po romanistyce, lecz po 10 latach kontaktów z Francuzami mam tej nacji serdecznie DOSĆ! Są dokładnie tacy [prawie wszyscy] jak pan z rekrutacji którego opisałaś. Głowa w chmurach, zawyżone mniemanie o sobie, choć swoją wiedzą i umiejętnościami (a part de parler LEUR langue] reprezentują przysłowiowe g~~no. Zdecydowanie wolę kontakt np z Holendrami (chociaż mój niderlandzki to B1, a nie C2 jak francuski). Jeszcze raz dziękuję. Odwołuję rozmowę. Nie chcę mieć z takimi ludźmi kontaktu.

Kamil W

Dziękuję za opinię. Miałem składać cv, lecz po zapoznaniu się z waszymi opiniami, dochodzę do wniosku, że zdecydowanie lepiej zatrudnić się w "Biedronce". Firma, która jako swój głowny atut przedstawia nie wynagrodzenia, lecz tzw benefity już na starcie wygląda podejrzanie. A po zapoznaniu się z praktyczną stroną funkcjonowania tychże "benefitów" nie mam więcej pytań. "Darmowa pizza" - pod warunkiem, że ją sobie kupisz. "kawa bez ograniczeń", lecz nie stać nas na ekspres. "Perspektywy rozwoju: czyli: "nie zwolnimy się jak się dowiemy że zaocznie studiujesz, pod warunkiem, że robić nadgodziny".. Co jeszcze? W sumie, co mnie to obchodzi. Dobrze, że żyję w XXi wieku, jest internet, możliwość zrewidowania tego co pracodawca o sobie pisze....

Szymon
@Kamil W

Również skrupulatnie analizowałem ten wątek i zastanawia mnie, czy, aby w ogóle ubiegać się o zatrudnienie w firmie CSS Corp należy porozumiewać się w języku angielskim? Szukałem ofert pracy, które dodał pracodawca, jednak wszystkie z nich są właśnie w tym języku. Mógłby ktoś z Was napisać, jak to wygląda?

Driss

Proszę o informację w jednej kwestii. Staram się o pracę w tej firmie. Skoro mowa o "benefitach pizzach itp. Mam taką przyległość, która nazywa się mizofonia. Nie potrafię się skupic na pracy, gdy obok mnie ktoś obrzydliwie głośno żre i mlaska. Z tego wlaśnie powodu odchodzę z obecnej pracy. CSS reklamuje się: "We are so cool that we eat cookies at desk". Czy to prawda? Czy na serio odbierają telefony przeżuwajaće te swoje pizze, jabłuszka i inne chipsy? Tak jest w moim obecnym miejscu i uważam że to porażka. Dzięki za "feedback"

Zostaw merytoryczną opinię o Movate Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Movate Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Movate Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Movate Sp. z o.o.?

Movate Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 66 ocen.

Movate Sp. z o.o.